nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
mk ultra
Posts: 19537
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#14626 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by mk ultra »

axe22 wrote:Gori su ovi sto snimaju, makar nazovi policiju, imas snimak kad ga zaustave da pokazes.

Ovako sam sebe ugrozavas, vozis za budalom i nikad ne znas kad ce napraviti saobracajnu nesrecu.
Zovem uvijek, jednom sam vidio reakciju

Najlakse je radar pored ceste i noge u zrak
Na cestu

Jedno vecer prosle sedmice prolazi tegljac glavnom ulicom prema gradu (ne tranzitom)
Prolazi uredno pored PU novo sarajevo, policije na cesti bilo, niko ga ni pogledao nije

Image

Na kafama i ubijanju vremena su prvi...
Mehemed
Posts: 5713
Joined: 20/11/2012 22:32
Location: Visoko
Vozim: automobil

#14627 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Mehemed »

Zato sam ja kupio car dvr. Imao sam jednu baš opasnu situaciju. Naselje u pitanju i na jednom dijelu mostić samo za jedno vozilo, suženje sa suprotne strane i zaletio se lola sa suprotne strane, vozi minimalno 80 na 50 ograničenju, priča na telefon i ne koristi sigurnosni pojas. Ja sa jedne strane mosta nisam htio da se sklonim jer sam imao prednost, vozio po ograničenju a on papak s druge strane neće da se skloni jer je papak. Stvorila se kolona po 3-4 auta s obe strane, niko da njemu kaže da se on skloni(kasnije sam saznao da je neki švercer papak) već svi meni govore da se sklonim i prijete mi, htjeli da me izbace iz auta, a ja se zaključao i na kraju šta ću morao sam se ja povući nazad iako sam imao prvenstvo. Kasnije ja sretnem policiju i to im ispričam i šta će, ne može ništa bez konkretnog dokaza, snimio sam ja kada sam stao i vidilo se da on priča na telefon dok stoji s druge strane mosta, ali nisam imao dokaz da je pričao na telefon dok je vozio jer to nisam snimao. Zato se sad sve snima i ako ne bude snimak pomogao sljedeći put uzet ću stvar u svoje ruke.
Još jednu situaciju sam imao da je liku iza mene smetalo što sam tri puta stao na pješački u gradu jer su pješaci htjeli da prođu, ja sam tako naučio da stajem i gotovo. Kasnije on mene prestigne, stane ispred mene i izlazi iz auta. Srećom ja držao odstojanje i tu bilo malo proširenja, zaobiđem ga i gas. Tu sam imao car dvr i sve je snimljeno, vidi se i lice i tablice i sve, vidi se i kako me prestiže preko pune i kako vozi preko ograničenja, mada nisam nosio u policiju jer sam se izvukao, nije uspio ni da mi da auto dokači jer čim sam vidio da je stao i otvorio vrata odmah sam ubacio u prvu i krenuo.
Koliko sam tek imao situacija da mi neko oduzme prvenstvo i skoro me udari, ma nema broja. Nisu rusi glupi što ih 95% ima kamere u autu.
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#14628 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Throttle wrote:Sto ugrozava sebe? suvozac snima. ne treba policija, eto sam je retard stao, pod autobusom
Mogao je isto tako udariti u neki obični auto i ubiti par ljudi, zato su trebali odmah da zovu policiju.
Throttle
Posts: 13014
Joined: 10/06/2016 12:35

#14629 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Throttle »

Ma da je u gradu ili blizu mozda bi se moglo rijesit nesto, ovako na ovom mjestu najbliza PU je skoro 15km. Sreca pa nije napravio vece sranje
530i
Posts: 9169
Joined: 08/12/2009 17:31

#14630 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by 530i »

Možda je bila patrola blizu?! U svakom slučaju trebali su prvo zvati policiju pa onda sve ostalo...
axe22
Posts: 1830
Joined: 11/03/2013 21:21

#14631 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by axe22 »

Throttle wrote:Sto ugrozava sebe? suvozac snima. ne treba policija, eto sam je retard stao, pod autobusom


Razmisli sta bi se desilo da ostavi kontakt s cisternom ili vecim kamionom iz suprotnog pravca, ne mora biti frontalni sudar, dovoljno je da podleti pod prikolicu, zar bi bio 100% siguran na ovoj udaljenosti od njega?
Ja mislim da ne.
User avatar
Ady88
Posts: 1128
Joined: 08/02/2009 07:50
Location: Nikad saznat' nećemo

#14632 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ady88 »

530i wrote:Možda je bila patrola blizu?! U svakom slučaju trebali su prvo zvati policiju pa onda sve ostalo...
Pa kako ti znas da nisu zvali pa poslije toga snimali? Eto cim nazovu za 3 minute ce ga patrola zaustaviti. Ne treba pricati unaprijed :)
User avatar
Ady88
Posts: 1128
Joined: 08/02/2009 07:50
Location: Nikad saznat' nećemo

#14633 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Ady88 »

Mehemed wrote:Zato sam ja kupio car dvr. Imao sam jednu baš opasnu situaciju. Naselje u pitanju i na jednom dijelu mostić samo za jedno vozilo, suženje sa suprotne strane i zaletio se lola sa suprotne strane, vozi minimalno 80 na 50 ograničenju, priča na telefon i ne koristi sigurnosni pojas. Ja sa jedne strane mosta nisam htio da se sklonim jer sam imao prednost, vozio po ograničenju a on papak s druge strane neće da se skloni jer je papak. Stvorila se kolona po 3-4 auta s obe strane, niko da njemu kaže da se on skloni(kasnije sam saznao da je neki švercer papak) već svi meni govore da se sklonim i prijete mi, htjeli da me izbace iz auta, a ja se zaključao i na kraju šta ću morao sam se ja povući nazad iako sam imao prvenstvo. Kasnije ja sretnem policiju i to im ispričam i šta će, ne može ništa bez konkretnog dokaza, snimio sam ja kada sam stao i vidilo se da on priča na telefon dok stoji s druge strane mosta, ali nisam imao dokaz da je pričao na telefon dok je vozio jer to nisam snimao. Zato se sad sve snima i ako ne bude snimak pomogao sljedeći put uzet ću stvar u svoje ruke.
Još jednu situaciju sam imao da je liku iza mene smetalo što sam tri puta stao na pješački u gradu jer su pješaci htjeli da prođu, ja sam tako naučio da stajem i gotovo. Kasnije on mene prestigne, stane ispred mene i izlazi iz auta. Srećom ja držao odstojanje i tu bilo malo proširenja, zaobiđem ga i gas. Tu sam imao car dvr i sve je snimljeno, vidi se i lice i tablice i sve, vidi se i kako me prestiže preko pune i kako vozi preko ograničenja, mada nisam nosio u policiju jer sam se izvukao, nije uspio ni da mi da auto dokači jer čim sam vidio da je stao i otvorio vrata odmah sam ubacio u prvu i krenuo.
Koliko sam tek imao situacija da mi neko oduzme prvenstvo i skoro me udari, ma nema broja. Nisu rusi glupi što ih 95% ima kamere u autu.
Mehemlede kralju stavi nam snimak tog kabadahije da vidimo scenu :P
Hendrix
Posts: 4117
Joined: 27/02/2004 00:00

#14635 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Hendrix »

DonieBrasco wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/amir-ag ... /180822035

https://www.klix.ba/vijesti/bih/iznosen ... /180822027

30-og ce biti nalozeno novo suđenje i istraga, samo pazite.
Ovo je prosto nevjerovatno sta rade ovim jadnim ljudima, ja ne znam ima li cistiji i jasniji slucaj od ovog. I plus je kreten pobjegao u drugi drzavu...halo ba...

Koji kurton od drzave. Nemam rijeci majke mi.
Throttle
Posts: 13014
Joined: 10/06/2016 12:35

#14636 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by Throttle »

Ma nije on radnicka klasa, da je neko drugi bilo bi presudjeno mjesec dana po pokretanju postupka
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#14637 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

:run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14638 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

odeee

Image
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#14639 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

:(

bio si u pravu :thumbup:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14640 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

jeba degenerik dobar auto...bilo je samo pitanje dana...
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#14641 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

sace ga prodat posto-poto kao i crnog :run:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14642 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

mazen i pazen,nikad udaran.prav ko strijela ,svi servisi na vrijeme raDŽeni,auto bez ulaganja...
adodbr
Posts: 351
Joined: 17/09/2017 16:33

#14643 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by adodbr »

bitanga_sa_otesa wrote:mazen i pazen,nikad udaran.prav ko strijela ,svi servisi na vrijeme raDŽeni,auto bez ulaganja...
vozio ga dedo cuvo unuku dok je na studijima bio
el_bake007
Posts: 794
Joined: 16/03/2017 15:26

#14644 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by el_bake007 »

Šerif bi i kliker pokvario
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#14645 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by amar1994 »

bitanga_sa_otesa wrote:mazen i pazen,nikad udaran.prav ko strijela ,svi servisi na vrijeme raDŽeni,auto bez ulaganja...
ugrađŽen esteji spojler :lol:
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14646 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

el_bake007 wrote:Šerif bi i kliker pokvario
givikt
Image
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20569
Joined: 12/08/2013 12:51

#14647 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by insaneinthebrain »

ode spejs šatl subaru :lol: :lol: :lol:
NediM17
Posts: 21693
Joined: 05/11/2009 11:49

#14648 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by NediM17 »

bitanga_sa_otesa wrote:mazen i pazen,nikad udaran.prav ko strijela ,svi servisi na vrijeme raDŽeni,auto bez ulaganja...
Bez zezanja, da li smatras da se ovaj auto moze dovesti u fabricko stanje? Tesko je reci sa slike, ali...

Limarija i plasticurija na stranu. Interesuje me da li se ovakav auto vise moze namjestiti na optici trapa u fabricke mjere nakon zamjene svega potrebnog, ili mislis da tu vise nikada nema auta? Jer je nesto na zadnjem trapu opasno dobilo po pi**i.

Image

Iz ovog se ugla vidi bolje. Ili mozda ipak grijesim, ali zd tocak mi se cini previse vani u odnosu na prag.
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#14649 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by bitanga_sa_otesa »

NediM17 wrote: Bez zezanja, da li smatras da se ovaj auto moze dovesti u fabricko stanje? Tesko je reci sa slike, ali...



Iz ovog se ugla vidi bolje.
sve se moze s parama ,mada to ne vazi bas za sarajevo,ali on kao i svi nasi drugovi cuneri nema para za te zahvate.to ce biti odvezeno nekom najjeftinijem avlijaneru da se popegla za udaje.
na slici vidis da se desni zadnji krak poguzvao i da se stranica slomila kod zadnje sajbe.spojler se zacudjujuce dobro drzi.mislim da se trap i nije nesto znacajno pomakao..
sve u svemu ,nema tu vise dobrog auta....
NediM17
Posts: 21693
Joined: 05/11/2009 11:49

#14650 Re: nasi nazovi trkaci oni koji ugrozavaju zivote i saobracaj

Post by NediM17 »

bitanga_sa_otesa wrote:
NediM17 wrote: Bez zezanja, da li smatras da se ovaj auto moze dovesti u fabricko stanje? Tesko je reci sa slike, ali...



Iz ovog se ugla vidi bolje.
sve se moze s parama ,mada to ne vazi bas za sarajevo,ali on kao i svi nasi drugovi cuneri nema para za te zahvate.to ce biti odvezeno nekom najjeftinijem avlijaneru da se popegla za udaje.
na slici vidis da se desni zadnji krak poguzvao i da se stranica slomila kod zadnje sajbe.spojler se zacudjujuce dobro drzi.mislim da se trap i nije nesto znacajno pomakao..
sve u svemu ,nema tu vise dobrog auta....
Steta... Fantastican primjerak vise to nece biti po svemu sudeci. :-?
Post Reply