Naša stranka

Post Reply
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#326 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

oo crvena lampica, foe iz raja izasao
Bitvin
Posts: 249
Joined: 08/02/2024 20:43

#327 Re: Naša stranka

Post by Bitvin »

Stavi i sebe u foe da se ne truješ kad čitaš šta pišeš. :bih:
User avatar
vee-jay
Posts: 8754
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#328 Re: Naša stranka

Post by vee-jay »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 13:24 kako ne kontam, nemas ti nista sa izborima u federaciji.
ti mozes glasat al u rsu. i to dok imas izbora dvojnih drzavljanstava, kad dodje na red samo sveCka putovnica, cao miki cao ragaci i tebi :lol: :kiss:
kleco ja ne kleco, ja mogu pricati o izborima u federaciji jer tu i glasam i zivim za razliku od tebe, tebi je to imaginarna tema, nit zivis tu nit znas k sta kako, nit te interesuje u toj mjeri normalno, tebi su ljiljani, bhfanatikos, utakmice i posjeta ljeti, ono klasicna dijaspora ok razumljivo, patriotski naboj iz debedesetih. al opet ljepsi zivot u uredjenoj krscanskoj evropi...
uistinu zvucis isfrustrirano kao i Mujica

nazalost nije ni za smajlija ... ali evo :roll: :sad:
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#329 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

vee-jay wrote: 14/03/2024 14:32
sumirprimus wrote: 14/03/2024 13:24 kako ne kontam, nemas ti nista sa izborima u federaciji.
ti mozes glasat al u rsu. i to dok imas izbora dvojnih drzavljanstava, kad dodje na red samo sveCka putovnica, cao miki cao ragaci i tebi :lol: :kiss:
kleco ja ne kleco, ja mogu pricati o izborima u federaciji jer tu i glasam i zivim za razliku od tebe, tebi je to imaginarna tema, nit zivis tu nit znas k sta kako, nit te interesuje u toj mjeri normalno, tebi su ljiljani, bhfanatikos, utakmice i posjeta ljeti, ono klasicna dijaspora ok razumljivo, patriotski naboj iz debedesetih. al opet ljepsi zivot u uredjenoj krscanskoj evropi...
uistinu zvucis isfrustrirano kao i Mujica

nazalost nije ni za smajlija ... ali evo :roll: :sad:
mujica nije los cojvek, dugo vremena ovde pise dosad bi negdje isplivalo, mozda kraceg fitilja, ali i sa istancanim smislom za humor i zajebanciju. tako da mi to nije uvreda nego naprotiv.
samo sam mu reko istinu. sta je problem
User avatar
JoseMujica
Posts: 27607
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#330 Re: Naša stranka

Post by JoseMujica »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 11:39
JoseMujica wrote: 14/03/2024 11:27
sumirprimus wrote: 14/03/2024 11:07 ma jarane ja fakt nisam nijedna stranka ali ne mogu da ne primjetim radikalizaciju unutar bosnjackog korpusa, kako je krenulo vise je nebitno i ko je koja stranka. ne moze bit ba sdp koji bi trebao naginjati lijevom spektru a zastupati ideje i ideologiju konzervativaca, desnice. ovo sto benjamina radi nije ok sa stanovista kojoj stranci pripada, da jbe rak raka, kontam ja da je sdp grohno ali opet nije u redu, fino se uclani u neku desnu i opleti sestro ko ti brani.ili oni, daj je izbagi nogom u zicagu pokazite neki stav, princip. i zato podrska cudicki. konacno neko da je javno reko.
s obzirom na okolnosti u kojima živimo, Čirilicu i Guardijana i njihovnegativan uticaj po društvo, "radikalizacija" je logična posljedica... no, isto se mora primjetiti, da je stepen radikalizacije minimalan i ispod (mojih) očekivanja. Evo ja ateista sam radikalniji bosancki nacionalista nego i jedan musliman.

Čudićka nema nikakvog kredibiliteta da govori o radikalizaciji Bošnjaka jer je u partnerstvu sa najgorim fašistima i ljudima sa crnih lista. Štaviše, glasa i postavlja te ljude na istaknute državne funkcije. Sabina istovremeno ne govori o radikalizaciji svojih koalicionih partnera jer ne smije.

Ali razumijem zašto Sabina govori o radikalizaciji Bošnjaka. Mora na nečemu mobilizirati svoje glasače pred predstojeće lokalne izbore, da ne pitaju Sabina šta ste vi radili prethodne 4 godine na lokalnom nivou sem što ste se međusobno svađali? Ovako loži ljude s pričom ako mi ne budemo vlast doće vam ove seljačine, talibani i napraviti islamsku državu :-)

Sabina dakle vodi jednu šuplju polulističku politiku :roll:

Šteta je što NS, kao zaista jedna pozitivna i osvježavajuća priča na političkoj sceni BiH, dok se dočepa vlasti, veoma brzo postade populističko, šuplje i klijentelističko smeće od sranke bez ikakvih principa.

Nađi samo klipove i Sabininu priče od prije i Sabininu priču sada pa ćeš sam skontati :skoljka:
o tome ja i pricam, sto su i najliberaniji sada lagano udesno naglo zaokrenuli, i sve to isto izgleda, nema razlikeu prici izmedju liberalnih i desnicara. a kd bosnjaka je problem sto to htjerli nehtjeli vuce ka ha ajmo reci politickom islamu u najblazoj formi.
a skim ce biti u ovoj drzavi ili da budu u vjecitoj opoziciji i nikad nicim direktno ne uticu niti doprinseu u promjeni drustva?
i ovo tvoje pitanje itekako stoji...nemaju s kim

ali jebiga i politiku, kao i sve drugo u životu, moramo posmatrati iz svoje lične perspektive...šta ja imam od toga što je npr. Forto ministar? Mislim lijepo za njega, a meni plata ista, invalidnina ista kao i kad su bili ovi prije njih itd. da ne nabrajam dalje

Nerko Trenerko podijeli zaposlenim u upravi po 2 i po milje...pa đe smo mi invalidi da nam neka vlada barem po stoju da? Nema nas valjda 100 hiljada pa da ne mogu?! ukratko boli ih kurac za mene i za ovih godinu dana su pokazali da se više bave interesima Čirilicinog zeta i raznoraznih Škripara nego što su imalo pokazali brige za mnom i mojim boljitkom. E pa isto tako i mene boli kurac za njima!

moj glas će svako morati zaraditi i ko se pokaže da radi za moj boljitak taj će ga i dobiti. A u današnjem globalnom svijetu je gubljenje vremena palamuditi o nekakvim ideologijama i principima, jer u današnjem svijetu sve počinje i završava s novčanikom. To su nam najbolje pokazali sarajevski liberali u praksi. A nek neki misle da sam frustriran i za takvim mišljenjima me libo tuki
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#331 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

moj glas nije na prodaju, kod mene je stvar prilicno jednostavna.
protiv sda i njihove ideologije. simlpe as that, udjes u njihov reon gubis moju podrsku.
siva zona je takodje crna. dakle crno bijeli svijet. nema potrebe za komplikacijama u ovako jednostavno podieljenom drustvu.
sada mislim da je i sdp previse otisao prema sda birackom tijelu i nema sta cao.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27607
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#332 Re: Naša stranka

Post by JoseMujica »

danas je sve na prodaju...eto pitaj Sabine ako već meni ne vjeruješ :lol:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#333 Re: Naša stranka

Post by Haris.ba »

JoseMujica wrote: 14/03/2024 15:18 danas je sve na prodaju...eto pitaj Sabine ako već meni ne vjeruješ :lol:
:D
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#334 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

kod mene nije.
ja mislim prema svemu vidjenom da je ns jedina ispravna stranka sto se tice eurointegracija, i da su u toj prici. i zato im dajem svoj glas, i nisu sa sda. evo i iz prilozenog ako nista usovjise se neki eu zakoni koji su ismijavani a ne bi izdaje. doduse nemam ja problem ni sa izdajom, kak me ovde terete ja sam gori od izdajnika :D
licni animoziteti, imena me ne interesuju, ionak ni od kog nista nemam.
trojka je tu korisna zbog ruku i brojeva i zato podrska i trojci.
jer iskerno mislim da je eu put najvanziji za ovo ubogo drustvo. nema drugog puta nit nade u buducnost djeci.
Last edited by sumirprimus on 14/03/2024 15:23, edited 2 times in total.
ljubijankic
Posts: 1381
Joined: 20/11/2011 21:38

#335 Re: Naša stranka

Post by ljubijankic »

JoseMujica wrote: 14/03/2024 15:18 danas je sve na prodaju...eto pitaj Sabine ako već meni ne vjeruješ :lol:
Mozemo pitati i zelene termite iz saveza. Njihova prodaja je na svakodnevnoj bazi :bih:
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#336 Re: Naša stranka

Post by Haris.ba »

ljubijankic wrote: 14/03/2024 15:22
JoseMujica wrote: 14/03/2024 15:18 danas je sve na prodaju...eto pitaj Sabine ako već meni ne vjeruješ :lol:
Mozemo pitati i zelene termite iz saveza. Njihova prodaja je na svakodnevnoj bazi :bih:
Opet votabautizam.

Za zelene se zna da imaju cijenu. Neki novi su se prodavali da se nece prodati.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#337 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

jebga bila je prica i da je izdaja, pa sta bi na eu putu? ako cemo tak samo rezultati se gledaju, supljiranje uprazno je omiljeni sport bh politicara.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27607
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#338 Re: Naša stranka

Post by JoseMujica »

ljubijankic wrote: 14/03/2024 15:22
JoseMujica wrote: 14/03/2024 15:18 danas je sve na prodaju...eto pitaj Sabine ako već meni ne vjeruješ :lol:
Mozemo pitati i zelene termite iz saveza. Njihova prodaja je na svakodnevnoj bazi :bih:
nisam znao uopće da je i u fudbalu isto sranje...nisam to ni pratio

Esso a.s. jedini transparentan i pošten insan među lopovima nas je naučio da ovdje sve i svako ima svoju cijenu

koliko nas je Don Neonko jebavao samo da Majka, Žena, Kraljica bude direktorica

Nerko Trenerko u prošlom mandatu sa svojim bratom

Hanka Vajzović sa sinom, ćerkom i dojebnikom

Kifla sa genetski predodređenim Ademovićem

Hadžibajrić sa kriminalnim oktopodom na lokalnom nivou

Ramo a.s. i njegovi sinovi

Sabina sa EON pumpama i raznim Traparama na direktorskim mjestima

slobodno nastavite niz ako sam koju važniju bošnjačku sranku preskočio...nema je koja se ne bavi klijentelizmom i rastaljivanjem u uskom krugu odabranih


a u međuvremenu dok se ovi bijednici kolju oko budžeta rađa se europska perspektiva za sve nas




ali pošto ovo nije u Palestini, ni Zagrebu već u okolini Višegrada, a nije i neki metroseksualni kulturni event, i ove lažne "muslimane" i ove lažne "građane" boli kita šta se iza brda valja
Last edited by JoseMujica on 14/03/2024 15:41, edited 1 time in total.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#339 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

df? :D
User avatar
JoseMujica
Posts: 27607
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#340 Re: Naša stranka

Post by JoseMujica »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 15:39 df? :D
Hanka izlistana

ps

zbog nje sam svojevremeno ban popio kad sam je nazvao Esso a.s. s čokom i boljom šupljom :lol:
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#341 Re: Naša stranka

Post by Hakiz »

JoseMujica wrote: 14/03/2024 14:57
sumirprimus wrote: 14/03/2024 11:39
JoseMujica wrote: 14/03/2024 11:27

s obzirom na okolnosti u kojima živimo, Čirilicu i Guardijana i njihovnegativan uticaj po društvo, "radikalizacija" je logična posljedica... no, isto se mora primjetiti, da je stepen radikalizacije minimalan i ispod (mojih) očekivanja. Evo ja ateista sam radikalniji bosancki nacionalista nego i jedan musliman.

Čudićka nema nikakvog kredibiliteta da govori o radikalizaciji Bošnjaka jer je u partnerstvu sa najgorim fašistima i ljudima sa crnih lista. Štaviše, glasa i postavlja te ljude na istaknute državne funkcije. Sabina istovremeno ne govori o radikalizaciji svojih koalicionih partnera jer ne smije.

Ali razumijem zašto Sabina govori o radikalizaciji Bošnjaka. Mora na nečemu mobilizirati svoje glasače pred predstojeće lokalne izbore, da ne pitaju Sabina šta ste vi radili prethodne 4 godine na lokalnom nivou sem što ste se međusobno svađali? Ovako loži ljude s pričom ako mi ne budemo vlast doće vam ove seljačine, talibani i napraviti islamsku državu :-)

Sabina dakle vodi jednu šuplju polulističku politiku :roll:

Šteta je što NS, kao zaista jedna pozitivna i osvježavajuća priča na političkoj sceni BiH, dok se dočepa vlasti, veoma brzo postade populističko, šuplje i klijentelističko smeće od sranke bez ikakvih principa.

Nađi samo klipove i Sabininu priče od prije i Sabininu priču sada pa ćeš sam skontati :skoljka:
o tome ja i pricam, sto su i najliberaniji sada lagano udesno naglo zaokrenuli, i sve to isto izgleda, nema razlikeu prici izmedju liberalnih i desnicara. a kd bosnjaka je problem sto to htjerli nehtjeli vuce ka ha ajmo reci politickom islamu u najblazoj formi.
a skim ce biti u ovoj drzavi ili da budu u vjecitoj opoziciji i nikad nicim direktno ne uticu niti doprinseu u promjeni drustva?
i ovo tvoje pitanje itekako stoji...nemaju s kim

ali jebiga i politiku, kao i sve drugo u životu, moramo posmatrati iz svoje lične perspektive...šta ja imam od toga što je npr. Forto ministar? Mislim lijepo za njega, a meni plata ista, invalidnina ista kao i kad su bili ovi prije njih itd. da ne nabrajam dalje

Nerko Trenerko podijeli zaposlenim u upravi po 2 i po milje...pa đe smo mi invalidi da nam neka vlada barem po stoju da? Nema nas valjda 100 hiljada pa da ne mogu?! ukratko boli ih kurac za mene i za ovih godinu dana su pokazali da se više bave interesima Čirilicinog zeta i raznoraznih Škripara nego što su imalo pokazali brige za mnom i mojim boljitkom. E pa isto tako i mene boli kurac za njima!

moj glas će svako morati zaraditi i ko se pokaže da radi za moj boljitak taj će ga i dobiti. A u današnjem globalnom svijetu je gubljenje vremena palamuditi o nekakvim ideologijama i principima, jer u današnjem svijetu sve počinje i završava s novčanikom. To su nam najbolje pokazali sarajevski liberali u praksi. A nek neki misle da sam frustriran i za takvim mišljenjima me libo tuki
Hear, hear.

Da i ovi iz NS razumiju :mrgreen:
ljubijankic
Posts: 1381
Joined: 20/11/2011 21:38

#342 Re: Naša stranka

Post by ljubijankic »

JoseMujica wrote: 14/03/2024 15:36
ljubijankic wrote: 14/03/2024 15:22
JoseMujica wrote: 14/03/2024 15:18 danas je sve na prodaju...eto pitaj Sabine ako već meni ne vjeruješ :lol:
Mozemo pitati i zelene termite iz saveza. Njihova prodaja je na svakodnevnoj bazi :bih:
nisam znao uopće da je i u fudbalu isto sranje...nisam to ni pratio

Esso a.s. jedini transparentan i pošten insan među lopovima nas je naučio da ovdje sve i svako ima svoju cijenu

koliko nas je Don Neonko jebavao samo da Majka, Žena, Kraljica bude direktorica

Nerko Trenerko u prošlom mandatu sa svojim bratom

Hanka Vajzović sa sinom, ćerkom i dojebnikom

Kifla sa genetski predodređenim Ademovićem

Hadžibajrić sa kriminalnim oktopodom na lokalnom nivou

Ramo a.s. i njegovi sinovi

Sabina sa EON pumpama i raznim Traparama na direktorskim mjestima

slobodno nastavite niz ako sam koju važniju bošnjačku sranku preskočio...nema je koja se ne bavi klijentelizmom i rastaljivanjem u uskom krugu odabranih


a u međuvremenu dok se ovi bijednici kolju oko budžeta rađa se europska perspektiva za sve nas




ali pošto ovo nije u Palestini, ni Zagrebu već u okolini Višegrada, a nije i neki metroseksualni kulturni event, i ove lažne "muslimane" i ove lažne "građane" boli kita šta se iza brda valja
Svi pobrojani su atomski napredak u odnosu na zelene, a ti bujrum nastavi po starom
zippoo87
Posts: 15654
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#343 Re: Naša stranka

Post by zippoo87 »

Ko zdrave pameti i priseban moze jos uvijek podrzavati zelene? Svasta.
Evo ovamo kod nas gdje su zeleni jos vlast,raspad siatema u svakom aspektu...
Na kantonu TK,uzeli plijen,UKC i jos par preduzeca i isti princip...samo daj da se bavimo zaposljavanjem i stimanjima tendera.
Vlada TK ne znam ni odrzavaju li uopste sjednice,onog Halilagica vise nema nigdje.

Pa da imam kakvu celicni pesnicu,bukvalno odabrati jedan goli otok,pokupiti sve SDAovce i tamo ih istresti...BiH bi bila puno ljepse mjesto za zivot bez te pogani i posasti
User avatar
JoseMujica
Posts: 27607
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#344 Re: Naša stranka

Post by JoseMujica »

zippoo87 wrote: 14/03/2024 17:37 Ko zdrave pameti i priseban moze jos uvijek podrzavati zelene? Svasta.
Evo ovamo kod nas gdje su zeleni jos vlast,raspad siatema u svakom aspektu...
Na kantonu TK,uzeli plijen,UKC i jos par preduzeca i isti princip...samo daj da se bavimo zaposljavanjem i stimanjima tendera.
Vlada TK ne znam ni odrzavaju li uopste sjednice,onog Halilagica vise nema nigdje.

Pa da imam kakvu celicni pesnicu,bukvalno odabrati jedan goli otok,pokupiti sve SDAovce i tamo ih istresti...BiH bi bila puno ljepse mjesto za zivot bez te pogani i posasti
sve ovo što si pobrojao za TK možeš komotno staviti i za KS...ovi možda nisu zeleni ali imaju iste apetite i način rada
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#345 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

JoseMujica wrote: 14/03/2024 15:43
sumirprimus wrote: 14/03/2024 15:39 df? :D
Hanka izlistana

ps

zbog nje sam svojevremeno ban popio kad sam je nazvao Esso a.s. s čokom i boljom šupljom :lol:
Ee hanka je druga liga, daj premijerligase :mrgreen:
zippoo87
Posts: 15654
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#346 Re: Naša stranka

Post by zippoo87 »

Ne znam interno stanje u KS qli tamo se nesto i gradi,radi,uredjuje.
Na TK nema jebenog puta u duzini 1 km da je nov,da nije razvaljen i zakrpljen,nema nijednog velikog projekta,nema strateskih odluka,nema nista.
Naravno da nema i da ne moze ni biti od neukih ljudi i seoskih varalica...seoske varalice nisu opredjeljene prema EU projektima,apliciranju,novim tehnologijama,cistijem okolisu,utopljavanju,solarnim elektranama.
Dok je 1-2 godine bila druga vlast,bilo raznoraznih javnih poziva i projekata...sada nema nista...samo se ljudi bave kradjom tendera.
Ne moze se niko porediti sa otpadom SDA...koliko god da joj lice,ova pogan je gora.
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#347 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

JoseMujica wrote: 14/03/2024 17:44
zippoo87 wrote: 14/03/2024 17:37 Ko zdrave pameti i priseban moze jos uvijek podrzavati zelene? Svasta.
Evo ovamo kod nas gdje su zeleni jos vlast,raspad siatema u svakom aspektu...
Na kantonu TK,uzeli plijen,UKC i jos par preduzeca i isti princip...samo daj da se bavimo zaposljavanjem i stimanjima tendera.
Vlada TK ne znam ni odrzavaju li uopste sjednice,onog Halilagica vise nema nigdje.

Pa da imam kakvu celicni pesnicu,bukvalno odabrati jedan goli otok,pokupiti sve SDAovce i tamo ih istresti...BiH bi bila puno ljepse mjesto za zivot bez te pogani i posasti
sve ovo što si pobrojao za TK možeš komotno staviti i za KS...ovi možda nisu zeleni ali imaju iste apetite i način rada
Al nije bas isto, na tk je teza situacija. Kod nas je sda struja bas gora, otud i toliki otpor njima.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27607
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#348 Re: Naša stranka

Post by JoseMujica »

sumirprimus wrote: 14/03/2024 17:53
JoseMujica wrote: 14/03/2024 15:43
sumirprimus wrote: 14/03/2024 15:39 df? :D
Hanka izlistana

ps

zbog nje sam svojevremeno ban popio kad sam je nazvao Esso a.s. s čokom i boljom šupljom :lol:
Ee hanka je druga liga, daj premijerligase :mrgreen:
bome bila je premijerligaš...kćerka viceguvernerka CB, sin profesor, dojebnik šef u Min sigurnosti
sumirprimus
Posts: 81697
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#349 Re: Naša stranka

Post by sumirprimus »

A jok nista to sitna riba. Samo prva liga :mrgreen:
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#350 Re: Naša stranka

Post by Piaty »

Ironmen wrote: 14/03/2024 13:21
sumirprimus wrote: 14/03/2024 11:28 bogme ne bih se tu slozio, zadnjih godina je itekako uociljv sitski uticaj i u sarajevu.
:lol: :lol: :lol:

koji lik :-)
Ja jedino vidim turbo folk shit utjecaj u vidu pune Skenderije kada pjevaju Aca Lukas i Saša Matić.
Post Reply