Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#55026 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Roccohljup »

BHCluster wrote: 27/01/2023 14:09
Roccohljup wrote: 27/01/2023 14:00

Pa šta ću im ja...sami pali sami se ubili. ja priznajem da su mi do ovoga lično bili među najdražim na političkoj sceni, al sad su mi dobro pali u očima.
Znaci godinama si srao po likovima koji su imali drugacije misljenje od NS narativa, sad se ogradjujes ne od NS-a nego sebe? Ima smisla, posteno.
iskreno, ja serem po svima redom jer im niti jednom ne vjerujem. mene su razočarali žestoko (Sabina, Forto, i Arnaut najviše) ne samo koalicijom već i odabirom kadrova jer su samo nastavili po utabanoj mantri da se guraju podobni a ne sposobni. Ne mogu ih toliko porediti sa drugima jer im je ovo prvi put da ulaze u vlast na fed i drž nivou, i možda kao stranka urade i nešto dobro (mada nisam siguran s obzirom na koaliciju) al eto dat ću im malo fore.
A što se tiče ostalih, SDP, SDA,DF, NiP, itd. oni su se već davno dokazali kao nikakvo rješenje ili promjena i njih ne štedim. Ne kažem da neće biti isto i sa NS.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#55027 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Spit_fire »

Anquilla wrote: 27/01/2023 10:36 Da i ja izjavim da se ne osjećam izdano :)

Ne znam nijednog glasača NS koji je mislio da se Vlada FBIH i Vijeće ministara mogu konstituisati bez koalicije sa HDZ-om i SNSD-om, za koje se pretpostavljalo da će dobiti većinu.
A moj glas nisu dobili da pokušaju na sve načine da ostanu u opoziciji.
Al znam kandidate za koje su ti biraci glasali a koji deceniju trube nesto sasvim drugo od onog sto su uradili...cak je bilo i komicnih situacija kad danas kazu jedno a za dva dana urade drugo..ili kad onaj rece na FTV "vidjecemo kakav je stav stranke povodom cavare", a vec ga izglasali
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#55028 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Spit_fire »

Osmi Socrates wrote: 27/01/2023 11:03 To što kod komšija ne možeš izvršiti deratizaciju pacova ne znači da to ne uradiš kod sebe, kad si već u prilici.

Što SDA nije izbacivala HDZ i SNSD iz vlasti?
Osim sto je jedan od glavnih argumenata protiv te sda bio da idu sa snsd i hdz..."Oni suuu sa njimaaa"
User avatar
vee-jay
Posts: 8741
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#55029 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by vee-jay »

zippoo87 wrote: 26/01/2023 21:58 Opet puna tema ovih zabrinutih ,je li ? :D

Ne citam mjesecima ove teme,jer samo botovi nalijecu i seruckaju.

Mene jedino nervira i ljuti sto su dopustili da se Nesic i slicni uopste i predloze za kandidate a ne izglasaju.
Savijanje kicme nikada nikome nije nista dobro donijelo pa nece ni politicarima.
Trebalo se odmah u startu reci,ako ces predlagati takve ljude,da odmah ovo prekrizimo i to je to.Pa Dodiku i Covicu se puno vise zurilo za vlascu,jer oni imaju armiju ovih uhljebljenih i novih koje treba uhljebiti i htjeli su sto prije to uraditi a osmorka je mogla lagano da se igra sa njima...ali cinjenica je da nisu znali.
Ovo jesu velike zamjerke osmorci.
Nista, Dodik bi se zahvalio i pozvao bi SDFA u vlast, ovi bi kupili SBiH i to je to.
User avatar
vee-jay
Posts: 8741
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#55030 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by vee-jay »

shbc wrote: 27/01/2023 07:13 Na stranu sve, mene iskreno jesu razocarali ulaskom u vlast na drzavnom nivou. Lijepo je sto su dobili ministarstvo i vjerujem da ce Forto bolje raditi u njemu nego prethodnici, ali ako je bio jasan i glasan stav da se ne ide sa SNSD-om, to je trebalo i ispostovati. Ostatak koalicije je imao dovoljno ljudi da se formira vlast. Cak i dizanje ruku za formiranje te vlasti, ali bez ulaska u istu je po meni bila bolja opcija.

Pretpostavljam da je to uradjeno radi drzanja jedinstvenog fronta Trojke, ali po meni su trebali se za sad drzati vlasti na nivou FBiH i zavrsiti pricu. Al eto...
Ako su te razocarali ulaskom u vlast -- onda su te ustvari razocarali vec prije pricom da "oni niposto nece praviti vlast sa Dodikom".
Problem je sto su Cudic i Arnaut bili toliko sigurni u pobjedu opozicije u RSu da su davali veoma jake izjave.
A mi smo im povjerovali.
Cak su pokusali da razbiju PzD da bi sa RS opozicijom napravili vlast.

A po pitanju Federalne -- izgleda da ce ova trenutna ostati jos 4 godine ... tako da ¯\_(ツ)_/¯
User avatar
vee-jay
Posts: 8741
Joined: 22/06/2004 20:50
Location: virtual reality

#55031 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by vee-jay »

palermo wrote: 27/01/2023 10:41
Anquilla wrote: 27/01/2023 10:36 Da i ja izjavim da se ne osjećam izdano :)

Ne znam nijednog glasača NS koji je mislio da se Vlada FBIH i Vijeće ministara mogu konstituisati bez koalicije sa HDZ-om i SNSD-om, za koje se pretpostavljalo da će dobiti većinu.
A moj glas nisu dobili da pokušaju na sve načine da ostanu u opoziciji.
Pa ako je do vlasti, mogla je I sa SDA u vlast ??? Ili samo sa njima nije mogla ??
Pa mogla je sa SDA u vlasti - ali nije morala.
palermo
Posts: 22353
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#55032 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

vee-jay wrote: 27/01/2023 18:02
palermo wrote: 27/01/2023 10:41

Pa ako je do vlasti, mogla je I sa SDA u vlast ??? Ili samo sa njima nije mogla ??
Pa mogla je sa SDA u vlasti - ali nije morala.
Tačno. Nema šta.
Novak20
Posts: 13961
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#55033 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

Veličina ženskih grudi po mom ukusu - trojka plus. :D

Ni Forto ne zna što će biti ali ne gubi entuzijazam oko formiranja federalne vlasti.

https://avaz.ba/vijesti/bih/805225/fort ... i-osim-sda
Prvo, volio bih da se koalicija zove onako kako sam ja tražio da se zoveTrojka Plus. Mi smo stranke okupljene oko SDP-a koja je najjača stranka u našoj grupaciji, a sve skupa je okupljeno oko Trojke koja se nekako izbriljirala u KS. Mi smo koalicija okupljena oko Trojke i naš stav je da je Trojka stabilna i želimo da ostane stabilna.
palermo
Posts: 22353
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#55034 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

Gdje Sabina ovih dana ? Kao da je u zemlju propala ?
User avatar
thekupus
Posts: 6809
Joined: 25/06/2011 22:38

#55035 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by thekupus »

palermo wrote: 30/01/2023 23:11 Gdje Sabina ovih dana ? Kao da je u zemlju propala ?
danas je bila na tvsa u Polisu, kao i Forto
palermo
Posts: 22353
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#55036 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

thekupus wrote: 30/01/2023 23:16
palermo wrote: 30/01/2023 23:11 Gdje Sabina ovih dana ? Kao da je u zemlju propala ?
danas je bila na tvsa u Polisu, kao i Forto
Nisam upratio. Zapravo I ne gledam TV Sa. Jel rekla nesto znacajno, pametno?
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#55037 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Point. »

palermo wrote: 30/01/2023 23:20
thekupus wrote: 30/01/2023 23:16

danas je bila na tvsa u Polisu, kao i Forto
Nisam upratio. Zapravo I ne gledam TV Sa. Jel rekla nesto znacajno, pametno?
Šta ima reći kad će sutra to već pogaziti. Beskičmenjaci.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#55038 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Point. wrote: 30/01/2023 23:25
palermo wrote: 30/01/2023 23:20

Nisam upratio. Zapravo I ne gledam TV Sa. Jel rekla nesto znacajno, pametno?
Šta ima reći kad će sutra to već pogaziti. Beskičmenjaci.
Naučili od Komšića.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#55039 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Point. »

pemanapemani wrote: 31/01/2023 10:18
Point. wrote: 30/01/2023 23:25
Šta ima reći kad će sutra to već pogaziti. Beskičmenjaci.
Naučili od Komšića.
Ti sanjaš Komšića.

Ovi su trebali biti bolji, pametniji, čudo neviđeno. A ono kurko neviđeno.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#55040 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Point. wrote: 31/01/2023 13:08
pemanapemani wrote: 31/01/2023 10:18

Naučili od Komšića.
Ti sanjaš Komšića.

Ovi su trebali biti bolji, pametniji, čudo neviđeno. A ono kurko neviđeno.
Komšić u vlasti 20 godina (4 mandata u Predsjedništvu i 1 u Parlamentu), a NS oko 80 sati i to samo na državnom nivou.

Onda ti iz Švedske glumiš moralnu vertikalu i u istu ravan stavljaš Komšićevih 20 godina i 80 sati vlasti NS.

Onako baš objektivno. Još se nešto kao psuje i glumi razočarenje NS.

Pa ti si prvi na ovoj temi godinama ponavljao Komšićeve nebuloze o izdajnicima iz NS i nikad ih nisi podržavao.

Ne kontam šta te boli ku.ac za onim što radi NS?

To isto kao da odem na temu SDA, glumim razočaranog glasača i držim im predavanje, a nikad nisam ni pomislio da glasam za SDA.

P.S. Gotovo sam siguran da ćeš upotrijebiti argument moje kritike Komšića, pa da odmah napišem kako sam sebi dao za pravo da kritikujem Komšića, jer sam tri puta glasao za njega.
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#55041 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Point. »

pemanapemani wrote: 31/01/2023 13:47
Point. wrote: 31/01/2023 13:08

Ti sanjaš Komšića.

Ovi su trebali biti bolji, pametniji, čudo neviđeno. A ono kurko neviđeno.
Komšić u vlasti 20 godina (4 mandata u Predsjedništvu i 1 u Parlamentu), a NS oko 80 sati i to samo na državnom nivou.

Onda ti iz Švedske glumiš moralnu vertikalu i u istu ravan stavljaš Komšićevih 20 godina i 80 sati vlasti NS.

Onako baš objektivno. Još se nešto kao psuje i glumi razočarenje NS.

Pa ti si prvi na ovoj temi godinama ponavljao Komšićeve nebuloze o izdajnicima iz NS i nikad ih nisi podržavao.

Ne kontam šta te boli ku.ac za onim što radi NS?

To isto kao da odem na temu SDA, glumim razočaranog glasača i držim im predavanje, a nikad nisam ni pomislio da glasam za SDA.

P.S. Gotovo sam siguran da ćeš upotrijebiti argument moje kritike Komšića, pa da odmah napišem kako sam sebi dao za pravo da kritikujem Komšića, jer sam tri puta glasao za njega.
Ljudi jedno govore, drugo rade a prodaju muda pod bubrege sa su nešto wow. A kad treba podijeliti fotelje onda zine dupe. Šta su i Sabina i Koja i Forto izjavljivali ranije a rade upravo suprotno je samo dokaz da su puni šuplje demagogije i da nisu ljudi od riječi.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#55042 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Point. wrote: 31/01/2023 14:38
pemanapemani wrote: 31/01/2023 13:47

Komšić u vlasti 20 godina (4 mandata u Predsjedništvu i 1 u Parlamentu), a NS oko 80 sati i to samo na državnom nivou.

Onda ti iz Švedske glumiš moralnu vertikalu i u istu ravan stavljaš Komšićevih 20 godina i 80 sati vlasti NS.

Onako baš objektivno. Još se nešto kao psuje i glumi razočarenje NS.

Pa ti si prvi na ovoj temi godinama ponavljao Komšićeve nebuloze o izdajnicima iz NS i nikad ih nisi podržavao.

Ne kontam šta te boli ku.ac za onim što radi NS?

To isto kao da odem na temu SDA, glumim razočaranog glasača i držim im predavanje, a nikad nisam ni pomislio da glasam za SDA.

P.S. Gotovo sam siguran da ćeš upotrijebiti argument moje kritike Komšića, pa da odmah napišem kako sam sebi dao za pravo da kritikujem Komšića, jer sam tri puta glasao za njega.
Ljudi jedno govore, drugo rade a prodaju muda pod bubrege sa su nešto wow. A kad treba podijeliti fotelje onda zine dupe. Šta su i Sabina i Koja i Forto izjavljivali ranije a rade upravo suprotno je samo dokaz da su puni šuplje demagogije i da nisu ljudi od riječi.
Opet ti ponavljam, za Komšića su istinoljubive moralne vertikale.

Mi ovdje biramo isključivo manje zlo, jer dobra očito nema.

U izboru manjeg zla, NS je trenutno na vrhu po principjelnosti.

Od 2008. do prije tri dana su se držali principa kao pijan plota i kako su građani nagradili tu principjelnost kroz godine?

Koliko me sjećanje služi, ti si podržavao i Mirsada Hadžikadića. Možemo reći da je bio politički neukaljan i pricipjelan, koliko god se u nekim stvarima nisam slagao sa njim. Kako su Mirsad i stranka prošli na izborima?

Meni je bitno da se ne ide sa nacionalnim i kriminalnim strankama tamo gdje se ne mora i gdje država nije u pitanju. Na državnom nivou bih prihvatio i široku koaliciju sa SDA (kad se već mora sa HDZ i SNSD), na svim ostalim nivoima takva koalicija bi za mene bila izdaja i nikad više ne bi dobili moj glas.
Mogu prihvatiti i činjenicu da je HDZ trenutno nezaobilazan u FBiH i nekako mogu preći preko toga. Ako budu ušli u Vladu FBiH i sa SDA i sa HDZ, za mene su završili za sva vremena.
User avatar
Dupli_skalp
Posts: 3345
Joined: 05/08/2008 13:14
Location: pleme Šavašavaha

#55043 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dupli_skalp »

NS :thumbup:
User avatar
Point.
Posts: 27789
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#55044 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Point. »

pemanapemani wrote: 31/01/2023 14:53
Point. wrote: 31/01/2023 14:38

Ljudi jedno govore, drugo rade a prodaju muda pod bubrege sa su nešto wow. A kad treba podijeliti fotelje onda zine dupe. Šta su i Sabina i Koja i Forto izjavljivali ranije a rade upravo suprotno je samo dokaz da su puni šuplje demagogije i da nisu ljudi od riječi.
Opet ti ponavljam, za Komšića su istinoljubive moralne vertikale.

Mi ovdje biramo isključivo manje zlo, jer dobra očito nema.

U izboru manjeg zla, NS je trenutno na vrhu po principjelnosti.

Od 2008. do prije tri dana su se držali principa kao pijan plota i kako su građani nagradili tu principjelnost kroz godine?

Koliko me sjećanje služi, ti si podržavao i Mirsada Hadžikadića. Možemo reći da je bio politički neukaljan i pricipjelan, koliko god se u nekim stvarima nisam slagao sa njim. Kako su Mirsad i stranka prošli na izborima?

Meni je bitno da se ne ide sa nacionalnim i kriminalnim strankama tamo gdje se ne mora i gdje država nije u pitanju. Na državnom nivou bih prihvatio i široku koaliciju sa SDA (kad se već mora sa HDZ i SNSD), na svim ostalim nivoima takva koalicija bi za mene bila izdaja i nikad više ne bi dobili moj glas.
Mogu prihvatiti i činjenicu da je HDZ trenutno nezaobilazan u FBiH i nekako mogu preći preko toga. Ako budu ušli u Vladu FBiH i sa SDA i sa HDZ, za mene su završili za sva vremena.
Daj ne pravi od njih meleke nakve i anđele. Ljudi su sve što su grandiozno govorili prije izbora pogazili čim je krenula podjelja fotelja. Zašto obećavaju da neće sa nacionalnim strankama ako znaju da ne mogu bez Dodika i Čovića? Zašto govore da neće raditi sa ljudima sa crnih listi i sumnjivih likovima a bez protesta su podržali upravo lika sa crne liste i onog četničkog smrada i kriminalca Nešića? Ako toliko drže do principa zašto već na prvom pravom ispitu pali i sageli se? Narodnim jezikom rečeno, lagali su.
User avatar
hatemondays
Posts: 1196
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#55045 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by hatemondays »

Novak20 wrote: 30/01/2023 22:28 Veličina ženskih grudi po mom ukusu - trojka plus. :D

Ni Forto ne zna što će biti ali ne gubi entuzijazam oko formiranja federalne vlasti.

https://avaz.ba/vijesti/bih/805225/fort ... i-osim-sda
Prvo, volio bih da se koalicija zove onako kako sam ja tražio da se zoveTrojka Plus. Mi smo stranke okupljene oko SDP-a koja je najjača stranka u našoj grupaciji, a sve skupa je okupljeno oko Trojke koja se nekako izbriljirala u KS. Mi smo koalicija okupljena oko Trojke i naš stav je da je Trojka stabilna i želimo da ostane stabilna.
E tu je caka sto trojka nikako da skonta da KS nije FBiH i BiH, nego sam dio te slozene zajednice. Za sarajevsku pricu ostatak BiH nije imao sluha u ratu a kamoli sada. Dakle ako hocete uspjeh morate maknuti nos dalje od Marin Dvora, cak i u Novi Grad ne mogu prismrditi jebe ih rumenko sa svojom ekipom sa desne strane Miljacke.
User avatar
Styling
Posts: 12638
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#55046 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Styling »

Mislim da se NS u koaliciji vrlo korektno i zrelo ponaša i zahvaljujući stabilnim odnosima između Trojke koji su zasnovani na povjerenju koalicija je stabilna. Forto je sazreo i jako dobro hendla sve spinove i izazove koji se postavljaju pred NS.
Bez obzira na neke verbalne izlete Sabine i Arnauta, oni nikada ne bi ugrozili koaliciju jer su svjesni ozbiljnosti situacije a pogotovo momenta oko formiranja vlasti.

Za razliku od mahalaša i sibicara i NES-a i SBiH, koji su sebe precijenili i uopšte ne ulijevaju povjerenje kao partner.
pemanapemani
Posts: 5358
Joined: 09/09/2008 15:12

#55047 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pemanapemani »

Point. wrote: 31/01/2023 21:07
pemanapemani wrote: 31/01/2023 14:53

Opet ti ponavljam, za Komšića su istinoljubive moralne vertikale.

Mi ovdje biramo isključivo manje zlo, jer dobra očito nema.

U izboru manjeg zla, NS je trenutno na vrhu po principjelnosti.

Od 2008. do prije tri dana su se držali principa kao pijan plota i kako su građani nagradili tu principjelnost kroz godine?

Koliko me sjećanje služi, ti si podržavao i Mirsada Hadžikadića. Možemo reći da je bio politički neukaljan i pricipjelan, koliko god se u nekim stvarima nisam slagao sa njim. Kako su Mirsad i stranka prošli na izborima?

Meni je bitno da se ne ide sa nacionalnim i kriminalnim strankama tamo gdje se ne mora i gdje država nije u pitanju. Na državnom nivou bih prihvatio i široku koaliciju sa SDA (kad se već mora sa HDZ i SNSD), na svim ostalim nivoima takva koalicija bi za mene bila izdaja i nikad više ne bi dobili moj glas.
Mogu prihvatiti i činjenicu da je HDZ trenutno nezaobilazan u FBiH i nekako mogu preći preko toga. Ako budu ušli u Vladu FBiH i sa SDA i sa HDZ, za mene su završili za sva vremena.
Daj ne pravi od njih meleke nakve i anđele. Ljudi su sve što su grandiozno govorili prije izbora pogazili čim je krenula podjelja fotelja. Zašto obećavaju da neće sa nacionalnim strankama ako znaju da ne mogu bez Dodika i Čovića? Zašto govore da neće raditi sa ljudima sa crnih listi i sumnjivih likovima a bez protesta su podržali upravo lika sa crne liste i onog četničkog smrada i kriminalca Nešića? Ako toliko drže do principa zašto već na prvom pravom ispitu pali i sageli se? Narodnim jezikom rečeno, lagali su.
Obecavali su iste stvari od 2008., drzali se principa i dobijali 30 hiljada glasova u prosjeku.
Slazem se da su prekrsili neka obecanja iz predizborne kampanje, ali u tu kalkulaciju racunam nastajanje Trojke, te samim tim NS nema toliku samostalnost u odlucivanju, ako se drze dogovora.

Po meni je Trojka dobra prica - socijalisti, liberali i konzervativci u koaliciji gdje se uvazavaju i drze dogovorenog pored mnogih razlika.

Recimo, famozna parada. NS sudjelovao, SDP podrzao, a NiP demokratski izrazio negodovanje. Sutra ce biti nesto drugo i obrnuta situacija. Opet, to ih ne sprjecava da suradjuju u poboljsanju zivotnih i drzavnih pitanja.

Ovo sto ti i drugi nazivate izdajom su nam zakuhali Bakir i Zeljko svojim trgovackim odnosom prema Dodiku i Covicu.

Zasto danas seremo o famoznoj proBiH "crvenoj liniji" oko koje bi se kao trebali dogovoriti sve proBiH stranke? Zasto ta crvena linija prema Dodiku i Covicu nije postavljena prije 20 godina?

Trojka je dosla na svrsen cin i sada pokusavaju drugim pristupom igrati igru koju su postavili SDA, HDZ i SNSD.
Hajde da vidimo kako ce funkcionisati ovaj prostup i koje ce rezultate dati.

SDA i DF su uspjeli usrati medjunarodnu podrsku koju smo imali od kraja agresije. Realno, sve odluke MZ do ovih zadnjih su bile u korist BiH, pa i gradjanske drzave. Komsic je bio ljubimac SAD, bio nekoliko puta u Bijeloj kuci, Clinton, Obama... i sta uradi lijena ubleha? Toliko je lobirao i radio na gradjanskoj drzavi da ga danas ne jebe ni americki ambasador.

Sad svu lijenost, nesposobnost i kriminal patriota treba isporuciti Trojci.
Ma hajte molim vas.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#55048 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Officer Crabtree »

Za njih bitno šta ljudi koji su glasali za njih misle o tome, a ne šta drugi blok misli, i džaba tom bloku mijenjaš mišljenje kad nema svrhe.

NS nikad neće imati veći utjecaj nego što ima upravo zbog ovoga, čije glasove oni mogu dodatno prikupiti, i za postojeće sad imaju problem... Svejedno je glasaču SDA što i SDA u koaliciji sa Dodikom i HDZ... NS-ovom sigurno nije.

Trojka ovo trojka ono, prva prilika kad NIP i SDP budu mogli bez NS lete i oni ... Pa kome je do liberala piškila kakila Sabina... NIPovcima?

NS je imala kredibilitet, na stranu Mostar, više ga nema.

I sad kad ih krenu braniti SDP i NIP glasači to ti i jeste pokazatelj.

De da vidim glasača NS kome je drago što su glasali za Nešića...
User avatar
drug_profi
Posts: 50604
Joined: 16/07/2012 16:00

#55049 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Evo ja sam glasač NS na federalnom i kantonalnom nivou. Nije mi drago zbog Nešića, ali znam da se drugačije nije moglo jer bi Dodo onda zatezao unedogled. Ovako makar imamo novu drzavnu vlast.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#55050 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Officer Crabtree »

drug_profi wrote: 01/02/2023 19:40 Evo ja sam glasač NS na federalnom i kantonalnom nivou. Nije mi drago zbog Nešića, ali znam da se drugačije nije moglo jer bi Dodo onda zatezao unedogled. Ovako makar imamo novu drzavnu vlast.
Eto ja sam glasač na lokalnom, kantonalnom, federalnom i državnom.

Ja to ne opravdavam.

Al eto, možda sam jedini, mada vjerojatno nisam.
Locked