Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Diogen_iz_Sinope
Posts: 180
Joined: 14/10/2010 13:37

#5476 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Diogen_iz_Sinope »

Al' se nije zoom kandidirao na izborima,. Ili jeste (nisam nasao zoom na kandidatskim lisama ;D).
Abacija
Posts: 4493
Joined: 11/01/2008 05:06
Location: Haustor

#5477 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Abacija »

Diogen_iz_Sinope wrote:
Pedja Kojovic wrote:ultima palabra

Iskreno, ja sam razmisljao o toj mogucnosti, ali sam ipak odlucio da prihvatim mjesto.
Ja sam se sa cetvrtog mjesta na listi popeo na drugo, sto znaci da je puno ljudi glasalo bas za mene i
mislim to treba ispostovati.

p.k.
Cestitam na izboru, dago mi je da moj glas nije otisao uludda (a poslo me ove izbore, skoro pa je 100% mojih iksica uslo :D).

Iskreno dobio si moj glas sto si bio ovdje i izlagao svoje stavove i bio spreman skoro svakodnevno razgovarati sa ljudima na forumu. Izdurao si svasta ovdje ali nisi dozvolio sebi da se spustis na nizak nivo komunikacije. I tako si prosao moj test. :)

Ono sto bih volio vidjeti od tebe u buducem radu je da odrzis takav nivo i učestalost komunikacije kako u Skupštini, tako i ovdje. Transparentno, otvoreno i na nivou.
:-) :lol:
convict
Posts: 2988
Joined: 10/02/2008 01:20

#5478 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by convict »

Chmoljo wrote:
Diogen_iz_Sinope wrote:
Cestitam na izboru, dago mi je da moj glas nije otisao uludda (a poslo me ove izbore, skoro pa je 100% mojih iksica uslo :D).

Iskreno dobio si moj glas sto si bio ovdje i izlagao svoje stavove i bio spreman skoro svakodnevno razgovarati sa ljudima na forumu. Izdurao si svasta ovdje ali nisi dozvolio sebi da se spustis na nizak nivo komunikacije. I tako si prosao moj test. :)

Ono sto bih volio vidjeti od tebe u buducem radu je da odrzis takav nivo i učestalost komunikacije kako u Skupštini, tako i ovdje. Transparentno, otvoreno i na nivou.
zato mislim da je zoom zaslužiodva-tri paušala od Pedje koliko mu je puta čistio temu :mrgreen:

ili bar da Pedja predloži Zakon o legaliziciji prostitucije :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jedva čekam da formuaši sad krenu sa konkretnim prijedlozima kao što je ovaj :thumbup:

Evo par od mene: treba legalizovati sve što je moguće i onda uvesti jeftine letove iz skandinavije, britanije, rusije, a sve reklamirati kao jeftini amsterdam i uzimati im lovu :D zatim, u siromašnijim mjestima tipa goražde, vakuf, drvar uvesti porezne oaze gdje će se moći registrovati strane firme kao u karipskim zemljama (pod uslovom da zaposle po jednog čovjeka). onda omogućiti da se u Neumu registruju tankeri uz minimalne naknade i da plove svijetom pod bh zastavom.

jedino ovakvim "ludim" idejama možemo pobjeći iz krize. priče o pravnoj državi, jačanju institucija, reformi javne uprave su dobre, ali jednostavno nemamo vremena čekati.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45479
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#5479 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Chmoljo »

Diogen_iz_Sinope wrote:Al' se nije zoom kandidirao na izborima,. Ili jeste (nisam nasao zoom na kandidatskim lisama ;D).
kakve to veze ima sa kandidaturom :mrgreen: bitna je lova burazeru :mrgreen:

mda, sretno Pedja u svakom slučaju. dobro je što je forum bogatiji za jednu ovakvu temu :)
EUtanazia
Posts: 6
Joined: 02/07/2009 13:03

#5480 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by EUtanazia »

NAŠA STRANKA
SARAJEVO 25.10.2010.


n/r: Predsjedniku Glavnog Odbora
n/r: Predsjedniku Izvršnog Odbora
n/r: Predsjedniku Gradskog Odbora

Predmet: Neopoziva ostavka na članstvo i funkcije u Našoj stranci.

U skladu sa članom 19. Statuta Naše Stranke podnosim neopozivu ostavku na sve funkcije i članstvo u stranci.

Obrazloženje ostavke na članstvo:

Kao neposredan učesnik na opštim izborima i nosilac liste za Narodnu skupštinu RS imao sam priliku da učestvujem u radu Stranke u toku predizbornog i izbornog procesa tako da mogu meritorno da dam svoj konačan sud:

1. Naša Stranka je, kako sam i upozoravao prije izbora, na opštim parlamentarnim izborima ostvarila porazan rezultat (planirano 70.000 glasova ostvareno 20.000 glasova tj. oko 30% od plana)
2. Tokom izborne kampanje bili su prisutni veliki problemi sa koalicionim partnerom i sa rukovodstvom Naše stranke koje nije našlo za shodno da se zaštite kako kandidati tako i ideja Naše stranke. Naprotiv cijelo se vrijeme, bez ikakvog racionalnog razloga išlo na ruku koalicionom partneru, iz meni nerazumljivih razloga, tako da sam stekao utisak da rukovodstvo Naše stranke u stvari nije rukovodstvo te stranke nego zaštitnici interesa Nove Socijalističke partije i Zdravka Krsmanovića. Išlo se do toga da se ucjenjivalo podrškom nastavku kampanje ukoliko se ne ispune zahtjevi Krsmanovića. Sve ovo je imalo negativan uticaj na naš izborni rezultat koji je na banjalučkoj izbornoj jedinici najmanje 2 puta lošiji nego što je realno trebao biti.
3. Za mene je neprihvatljivo da se gubi vrijeme u izradi nepotrebnih analiza pri ovako katastrofalnom izbornom rezultatu, očitom diletantizmu u vođenju stranke i nepostojanju osnovnih procesa funkcionisanja i komunikacije, umjesto da se preuzme odgovornost i odmah poduzimaju konkretne mjere. Najbolji primjer je da u centrali Naše stranke u Sarajevu ne znaju uključiti faks tako da sam primoran da Vam ovu ostavku pošaljem preko Gradskog Odbora i internetom. U svakom ozbiljnom poslu kad se ostvari svega 30% planiranog rezultata odmah se podnosi ostavka. i poduzimaju drastične mjere, a ne sakriva se iza nepotrebnih analiza.

4. S obzirom da smo, isključivom krivicom rukovodstva Naše stranke, na našim zajedničkim listama imali supruge i najbliže rođake osuđenih ratnih zločinaca, dokazane prevarante i osobe iz kriminalnog miljea, za mene je neprihvatljivo da se moje ime i sekundu više vezuje za takve ljude.






5. Nedavno ekspresno formiranje Gradskog odbora Banjaluka, bez znanja i iza leđa ljudima iz Izvršnog i Glavnog odbora iz Banjaluke, sa jedva desetak članova, bez prisustva većeg broja članova NS Banjaluka, mi pored ostalog, mnogo govori u kakvu sam se organizaciju, nažalost, dobrovoljno učlanio i daje za pravo da iz nje istupim.

Preuzimanje odgovornosti je normalna stvar u normalnim i uređenim organizacijama. Neprepoznavanje potrebe za tim u Našoj stranci me, pored ostalog i navelo da donesem moju konačnu odluku i istupim iz Naše Stranke.


Damir Miljević
ri0
Posts: 314
Joined: 25/10/2006 09:40
Location: Rajvosa - Grbavica
Contact:

#5481 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ri0 »

Ljudina, svaka mu cast!
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5482 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dozer »

Ma fax je tu sasvim nebitan...
Iz ovog pisma je sada sasvim jasno da je i ono prvo Miljevicevo pismo ostavke, koje smo svi ovdje mogli citati, bilo sasvim autenticno.

A nas su ovdje ubjedjivali da to nije to, da je montirano, da on to nije pisao, a onda je uslijedio i onaj usiljeni Miljevicev demant tog pisma, tako da sve sto ja licno mogu zakljuciti jeste da su ga tada na neki nacin ubijedili da povuce ostavku, a da su stvari i iz onog pisma vec tada jasno ukazivale na velike nebuloze unutar NS.
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#5483 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by klixober »

EUtanazia wrote:NAŠA STRANKA
SARAJEVO 25.10.2010.


n/r: Predsjedniku Glavnog Odbora
n/r: Predsjedniku Izvršnog Odbora
n/r: Predsjedniku Gradskog Odbora

Predmet: Neopoziva ostavka na članstvo i funkcije u Našoj stranci.

U skladu sa članom 19. Statuta Naše Stranke podnosim neopozivu ostavku na sve funkcije i članstvo u stranci.

Obrazloženje ostavke na članstvo:

Kao neposredan učesnik na opštim izborima i nosilac liste za Narodnu skupštinu RS imao sam priliku da učestvujem u radu Stranke u toku predizbornog i izbornog procesa tako da mogu meritorno da dam svoj konačan sud:

1. Naša Stranka je, kako sam i upozoravao prije izbora, na opštim parlamentarnim izborima ostvarila porazan rezultat (planirano 70.000 glasova ostvareno 20.000 glasova tj. oko 30% od plana)
2. Tokom izborne kampanje bili su prisutni veliki problemi sa koalicionim partnerom i sa rukovodstvom Naše stranke koje nije našlo za shodno da se zaštite kako kandidati tako i ideja Naše stranke. Naprotiv cijelo se vrijeme, bez ikakvog racionalnog razloga išlo na ruku koalicionom partneru, iz meni nerazumljivih razloga, tako da sam stekao utisak da rukovodstvo Naše stranke u stvari nije rukovodstvo te stranke nego zaštitnici interesa Nove Socijalističke partije i Zdravka Krsmanovića. Išlo se do toga da se ucjenjivalo podrškom nastavku kampanje ukoliko se ne ispune zahtjevi Krsmanovića. Sve ovo je imalo negativan uticaj na naš izborni rezultat koji je na banjalučkoj izbornoj jedinici najmanje 2 puta lošiji nego što je realno trebao biti.
3. Za mene je neprihvatljivo da se gubi vrijeme u izradi nepotrebnih analiza pri ovako katastrofalnom izbornom rezultatu, očitom diletantizmu u vođenju stranke i nepostojanju osnovnih procesa funkcionisanja i komunikacije, umjesto da se preuzme odgovornost i odmah poduzimaju konkretne mjere. Najbolji primjer je da u centrali Naše stranke u Sarajevu ne znaju uključiti faks tako da sam primoran da Vam ovu ostavku pošaljem preko Gradskog Odbora i internetom. U svakom ozbiljnom poslu kad se ostvari svega 30% planiranog rezultata odmah se podnosi ostavka. i poduzimaju drastične mjere, a ne sakriva se iza nepotrebnih analiza.

4. S obzirom da smo, isključivom krivicom rukovodstva Naše stranke, na našim zajedničkim listama imali supruge i najbliže rođake osuđenih ratnih zločinaca, dokazane prevarante i osobe iz kriminalnog miljea, za mene je neprihvatljivo da se moje ime i sekundu više vezuje za takve ljude.






5. Nedavno ekspresno formiranje Gradskog odbora Banjaluka, bez znanja i iza leđa ljudima iz Izvršnog i Glavnog odbora iz Banjaluke, sa jedva desetak članova, bez prisustva većeg broja članova NS Banjaluka, mi pored ostalog, mnogo govori u kakvu sam se organizaciju, nažalost, dobrovoljno učlanio i daje za pravo da iz nje istupim.

Preuzimanje odgovornosti je normalna stvar u normalnim i uređenim organizacijama. Neprepoznavanje potrebe za tim u Našoj stranci me, pored ostalog i navelo da donesem moju konačnu odluku i istupim iz Naše Stranke.


Damir Miljević
Iako mogu sve razumjeti i vjerujem da je istina,mislim da nije korektno sto svi mi imamo priliku ovo da citamo.Nije korektno od Miljevica ovako javno popljuvati dojucerasnje kolege.Ali i to govori o ljudima u NS...
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5484 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dozer »

Mi ne znamo koji su njegovi razlozi..mozda su covjeka bas nesto izigrali tamo...ko zna...
User avatar
Real Khan
Posts: 2552
Joined: 23/11/2006 10:58
Location: Cyber-skyscraper

#5485 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Real Khan »

EUtanazia wrote:4. S obzirom da smo, isključivom krivicom rukovodstva Naše stranke, na našim zajedničkim listama imali supruge i najbliže rođake osuđenih ratnih zločinaca, dokazane prevarante i osobe iz kriminalnog miljea, za mene je neprihvatljivo da se moje ime i sekundu više vezuje za takve ljude.
.
.
.
Preuzimanje odgovornosti je normalna stvar u normalnim i uređenim organizacijama. Neprepoznavanje potrebe za tim u Našoj stranci me, pored ostalog i navelo da donesem moju konačnu odluku i istupim iz Naše Stranke.


Damir Miljević
:thumbup: Respect Damire, vidi se da si pametan momak... Ne treba bolja "analiza" od tačke 4 Damirovog pisma, a njegov primjer bi morali slijediti Bojan Bajić, Fadil Šero, Peđa Kojović (bez obzira što je p.k. "uš'o" u Skupštinu Kantona Sarajevo) i čitav niz ostalih diletanata koji su u startu "sa vrha" usrali jednu solidnu ideju (o tome sam pisao na 50 i nekoj stranici ove teme).
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5486 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dozer »

I nisi bio jedini...ali dzaba... ni dobronamjerne svari se nisu prihvatale, i cak i ovdje su se okretale i prikazivale kao negativne, uz kojekakve napade.

Nazalost, ispadosmo mi "negativci" u pravu...steta ideje, zaista.
User avatar
Bosnolog
Posts: 8060
Joined: 07/09/2009 00:23
Location: Pod Suncem i Zvijezdama

#5487 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Bosnolog »

Real Khan wrote:
EUtanazia wrote:4. S obzirom da smo, isključivom krivicom rukovodstva Naše stranke, na našim zajedničkim listama imali supruge i najbliže rođake osuđenih ratnih zločinaca, dokazane prevarante i osobe iz kriminalnog miljea, za mene je neprihvatljivo da se moje ime i sekundu više vezuje za takve ljude.
.
.
.
Preuzimanje odgovornosti je normalna stvar u normalnim i uređenim organizacijama. Neprepoznavanje potrebe za tim u Našoj stranci me, pored ostalog i navelo da donesem moju konačnu odluku i istupim iz Naše Stranke.


Damir Miljević
:thumbup: Respect Damire, vidi se da si pametan momak... Ne treba bolja "analiza" od tačke 4 Damirovog pisma, a njegov primjer bi morali slijediti Bojan Bajić, Fadil Šero, Peđa Kojović (bez obzira što je p.k. "uš'o" u Skupštinu Kantona Sarajevo) i čitav niz ostalih diletanata koji su u startu "sa vrha" usrali jednu solidnu ideju (o tome sam pisao na 50 i nekoj stranici ove teme).
Zali boze dobronamjernih ljudi poput Damira,Danisa i drugih koje ukopase pojedini politicki diletanti od Bajica pa nadalje,......Tamo je zasigurno bilo dobronamjernih ljudi i vizionara,ali je ocito preovladala struja utopista i beskicmenjak koji su imali neiskrene namjere i tako unistili jednu dobru ideju a mnogi dobronamjerni ljudu iz te stranke platili izbornu cijenu,.....

Dobar dio tih sposobnih kadrova nakon sto su shvatili sta im se desilo i desava svaki izborni put treba da razmisle i vrate se tamo odakle su vbovani da izadu i rade protiv stranke sa kojom su trebali raditi skupa,.........
User avatar
yellow cat
Posts: 1290
Joined: 18/07/2010 00:37

#5488 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by yellow cat »

Area_51 wrote:Pedja,

Prva tacka analize:
Ostvaren je zadovoljavajuci rezultat Nase stranke. :-)
Imate manje glasova nego 2008., posmatrano procentualno, odnosno u apsolutnim brojevima za Kanton Sarajevo imate 9745 ili na odziv veci za preko 15% vi imate jedva par stotina glasova vise. Najvaljivano je 20.000, od toga Kanton Sarajevo oko 15.000 i cetiri poslanika. Tako su pricali vasi agitatori. Zakljucno, imate oko 50% manje od planiranih rezultata.

Druga
Vadiona, niko nije kriv. Promasena koalicija, predsjednik koji nije ostvario izborni rezultat, sekretar seoska varalica, sve ih treba »zadrzati.« Ako tako bude, isti ste kao oni kojima ste spocitavali vjecnost.

Ovo sto neko prica kako Fahro prikuplja glasove je neodgovarajuci primjer. Za ovo vrijeme postojanja svo vase djelovanje svelo se na ono »idemo spustiti SDP-u, pa se kasnije smijati u kafani.« Mozda vam nije vidno, ali vi ozbiljne akcije nemate. Makar ciscenje korita rijeke Miljacke. Izvinjavam se, nije vas nivo, kod Vas su sve intelektualci.

Treca
Nastavljamo sa radom, samo sad imamo i poslanicki pausal. :-D
Meni se cini, ako nije tacno kazite, da se svo djelovanje svelo na Pedjin pausal, nak je hairli nemam nista protiv, odnosno na apanaze od kojih ce stranka da vam prezivljava. Sve zajedno, jako malo para, nema dogradonacelnickih mjesta, savjetnika, folova, sto bi vam obezbijedilo finansiranje nekog ozbiljnijeg rada. Namece se logican zakljucak, kad ispuse pocetni balon vase euforije, jednostavno cete nestati sa politicke scene. Nazalost.


Dajte se ljudi malo uozbiljite ili ugasite. Mijenjajte nesto, procitana ste knjiga. Ozbiljno.
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#5489 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by madner »

Kada je Bajic poceo brojat krvne zrnce, sve je bilo jasno.

Jos jedna stranka koja uspjesno sprijecava promjene tako sto komada glasove.
User avatar
Real Khan
Posts: 2552
Joined: 23/11/2006 10:58
Location: Cyber-skyscraper

#5490 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Real Khan »

madner wrote:Kada je Bajic poceo brojat krvne zrnce, sve je bilo jasno.

Jos jedna stranka koja uspjesno sprijecava promjene tako sto komada glasove.
Bojan Bajić je ključ neuspjeha, i svakako bi bilo očekivano da taj lik podnese neopozivu ostavku zbog neuspjeha njegovog izbornog koncepta... ali ostaje da se vidi šta će Njegova stranka skontati nakon "analize". Ne sumnjam da će osuti paljbu po građanima, jer "...nisu bili u stanju prepoznati ono što se inače može pročitati na njihovoj web stranici..." :lol: a to što je Bajić svojim blago rečeno pro-rasističkim "kolumnama" otkrio svoje pravo lice salonskog četnika, i otjerao iz Naše stranke većinu ljudi koji razmišljaju svojom glavom, to nije važno "jer su krivi građani"...je li tako p.k.? Ah, da, pretpostavljam da tebe sada zalibo i za Bajićem i njegovim "kolumnama", jer si hajrovao mandat :D Čestitam :D
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#5491 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

Zao mi je sto Miljevic odlazi iz Nase stranke.
Ukoliko su razlozi ostavke oni koje je naveo u pismu mislim da je odluku donio brzopleto.
Uskoro slijedi reorganizacija i konsolidacija stranke i mislim da je on u tom procesu mogao dosta pomoci
svojim znanjem.
Ali sta ces...
Ima maratonaca koji kad padnu odustanu, a ima onih koji se podignu i nastave trku.
Drago mi je da covjek njegovih kvaliteta i politickih pogleda ipak ostaje - kako sam kaze - u politici.
(Mislim da je to dobro za BiH).

p.k.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#5492 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by StupskaBitanga »

al evo malo utjehe za Našu stranku
Vi ste dobro prošli
Oni z LDS sa svojim budi mangup imali manje glasova od SNSD
Kad je SNSD u SA bio bolji od njih ta stranka bi trebala sve otpustiti
Tako da p.k ima gore od goreg
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#5493 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

stupskabitanga

Ma nije mi to neki dobar izgovor.
Tacno je da nismo imali novca i da smo bili blokurani u medijima ali mislim da
smo napravili mnogo gresaka koje su rezultat neznanja, neiskustva i politicke naivnosti.
Ako iz ovoga ne izvucemo pouke, ako ne prihvatimo da je ovaj los rezultat prevashodno nasa odgovornost(Cak je i nemanje para nasa odgovornost) onda cemo iznevjerit ideale zbog kojih je stranka osnovana.

p.k.
User avatar
vaca
Posts: 751
Joined: 24/02/2006 16:31
Location: sarajevo

#5494 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by vaca »

@Pedja
Za pocetak i to je dobro :D
Vasa greska - tacno. Drago mi je da ste ih prepoznali. Iako ste dobili dosta dobrih sugestija i prijedloga i ovdje na ovom forumu - prije svega od strane LIBERO i DraganBL, apriori ste odbili da ih uzmete u razmatranje.
Ja cu da iskopam one po meni najvaznije, pa cu da ih postavim kad budem imala vremena...

Pozdrav
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#5495 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Pedja Kojovic »

vaca

Ne zeleci da vas obeshrabrim...
Mi rado primamo savjete ali ne preko foruma i ne od anonimnih ljudi.
Mi imamo poiticki savjet koji cine ljudi koji nisu clanovi ili simpatizeri stranke.
Ja sam, takodje otvoren i za sastanak sa onima koji smatraju da imaju dobar savjet a ne zele biti dio NS-a.

p.k.
User avatar
Boom71
Posts: 948
Joined: 26/08/2008 10:34
Location: Kovacici

#5496 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Boom71 »

Pedja Kojovic wrote: Tacno je da nismo imali novca i da smo bili blokurani u medijima ali mislim da
smo napravili mnogo gresaka koje su rezultat neznanja, neiskustva i politicke naivnosti.
Ako iz ovoga ne izvucemo pouke, ako ne prihvatimo da je ovaj los rezultat prevashodno nasa odgovornost(Cak je i nemanje para nasa odgovornost) onda cemo iznevjerit ideale zbog kojih je stranka osnovana.

p.k.
:thumbup:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#5497 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

Koliko ste posljednjih mjeseci imali grešaka i gafova, ko su vam bili kandidati, kakva vam je bila predizborna i koga ste isturali naprijed i s kakvom pričom, dobro ste se udali.

Realno, niste zaslužili ni ovo.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#5498 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by VjecitiStudent »

Pedja Kojovic wrote:vaca

Ne zeleci da vas obeshrabrim...
Mi rado primamo savjete ali ne preko foruma i ne od anonimnih ljudi.
Mi imamo poiticki savjet koji cine ljudi koji nisu clanovi ili simpatizeri stranke.
Ja sam, takodje otvoren i za sastanak sa onima koji smatraju da imaju dobar savjet a ne zele biti dio NS-a.

p.k.
:shock:
Zar su trebale biti ispisane 223 stranice teme da saznamo da NS nece primiti niti jedan, jedini savjet ispisan ovdje?????
User avatar
Dozer
Posts: 28384
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#5499 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Dozer »

:roll: :roll: :roll: :roll:

Kada je tako, koja je onda uopste bila svrha otvaranja ove teme...? :-)
User avatar
yellow cat
Posts: 1290
Joined: 18/07/2010 00:37

#5500 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by yellow cat »

Dozer wrote::roll: :roll: :roll: :roll:

Kada je tako, koja je onda uopste bila svrha otvaranja ove teme...? :-)
I ja se to pitam? I opet potcijenjivanje....
Locked