Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#50751 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by seoBIH »

i agree wrote: 25/06/2021 12:50 pojma za salu
Ja ba, hajmo se saliti s posjetom gradonacelnika, sprdati se. Cvjetaju nam ruze na svakom koraku, pa imamo vremena da se politicari sale jedni s drugima. Valjda nije dovoljno sto se sale s nama.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#50752 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by i agree »

seoBIH wrote: 25/06/2021 12:51
i agree wrote: 25/06/2021 12:50 pojma za salu
Ja ba, hajmo se saliti s posjetom gradonacelnika, sprdati se. Cvjetaju nam ruze na svakom koraku, pa imamo vremena da se politicari sale jedni s drugima. Valjda nije dovoljno sto se sale s nama.
Pa dobro ako je otisla u posjetu BL nije otisla u ausvic da se ne mozes malo zezat.
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#50753 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 12:46
palermo wrote: 25/06/2021 12:43 Pedja je ok lik. Politička scena u BiH treba što više takvih ljudi. Nevezano , hoće li biti predsjednik stranke ili neće.

Al moram da ovo upitam, ja baš nisam neki ljubitelj političkog angažmana Irme Baralije, mislim da je prerano otišla u zvijezde i naprosto malo odlijepila od stvarnosti. But nevermind, nikako ne mogu da shvatim šta je loše u onom njenom statusu vezanom za posjetu Benjamine Banjaluci.
Čak bih rekao da je ona na neki način, ne znam da li svjesno ili nesvjesno, kroz taj status prilično dobro artikulirala mostarski (sa obadvije strane Neretve) stav spram ovog događaja (posjete Banjaluci). I šta je tu toliko uvredljivo u onom statusu.
Ako sam ne mozes skontati uzalud je da ti bilo ko objasnjava.

Probaj zamisliti da neko javno, na ovakav način, prokomentarise tvoju zenu, sestru ili majku. Ako ti ni tada ne bude jasno nema pomoci.
:? :? očito da mi nema pomoći......

jer i dalje mi nije jasno
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#50754 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Velkoski »

mah, outrage kultura na bosanski način, to je summa summarum ovog od danas :mrgreen: nekako prikladno da se ovo dešava baš u NS-u.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#50755 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Cestitam Pedja,jer nakon koalicije PDA NS to si morao uraditi,Irma je bila protiv i HDZ i SDA to je politika NS a ne uz Kriminal ,tj NE vlast po svaku cijenu.Irma ili Vildana iz USK za Predsjednice NS
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#50756 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by saale »

i agree wrote: 25/06/2021 12:45
palermo wrote: 25/06/2021 12:43 Pedja je ok lik. Politička scena u BiH treba što više takvih ljudi. Nevezano , hoće li biti predsjednik stranke ili neće.
Mozda jest ok ali za salu ne zna,cura se nasalila u svoje ime a ne na racun i ispred stranke on uhvatio da palamudi dzaba.
Ma kakav OK lik, ne trebaju nama OK likovi, nego ljudi s autoritetom, znanjem, uticajem, pa taj lik bi sutra trebao dogovarati uređenje države i borit se s Dodikok i Čovićem :-). Njemu stranku vodi Kifla preko Fcb, Forto račune polaže Kifli, NS je sprdnja od stranke!
Last edited by saale on 25/06/2021 12:55, edited 1 time in total.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#50758 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by i agree »

saale wrote: 25/06/2021 12:54
i agree wrote: 25/06/2021 12:45
palermo wrote: 25/06/2021 12:43 Pedja je ok lik. Politička scena u BiH treba što više takvih ljudi. Nevezano , hoće li biti predsjednik stranke ili neće.
Mozda jest ok ali za salu ne zna,cura se nasalila u svoje ime a ne na racun i ispred stranke on uhvatio da palamudi dzaba.
Ma kakav OK lik, ne trebaju nama OK likovi, nego ljudi s autoritetom, znanjem, uticajem, pa taj lik bi sutra trebao dogovarati uređenje države i borit se s Dodikok i Čovićem :-). Njemu stranku vodi Kifla preko Fcb, Forto račune polaže Kifli, NS je sprdnja od stranke!
Ma ne znam ne pratim politiku niti me ista zanima kao ni ljudi koji se bave sa njom,kazem u ime obicnog građanina kojeg boli kita za sve stranke ovoga svijeta. :D
Emiremir33
Posts: 2075
Joined: 16/12/2019 13:12

#50759 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Emiremir33 »

Kako kaže da se našalila,trebala je da se izvini ako ne Karićkoj onda SDP-u (isti dan po objavljivanju komentara)
User avatar
konektovan
Posts: 40067
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50760 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

Mogla bi debela herka šta naučiti od Benjamine..
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50761 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

saale wrote: 25/06/2021 12:54
i agree wrote: 25/06/2021 12:45
palermo wrote: 25/06/2021 12:43 Pedja je ok lik. Politička scena u BiH treba što više takvih ljudi. Nevezano , hoće li biti predsjednik stranke ili neće.
Mozda jest ok ali za salu ne zna,cura se nasalila u svoje ime a ne na racun i ispred stranke on uhvatio da palamudi dzaba.
Ma kakav OK lik, ne trebaju nama OK likovi, nego ljudi s autoritetom, znanjem, uticajem, pa taj lik bi sutra trebao dogovarati uređenje države i borit se s Dodikok i Čovićem :-). Njemu stranku vodi Kifla preko Fcb, Forto račune polaže Kifli, NS je sprdnja od stranke!
Vecina gradjana BiH smatra da su autoritativni ljudi agresivni, bahati, nadmeni. Dakle, moras biti sirova seljacina poput Dodika.

Mi bi za skandinavske politicare rekli da nemaju nikakav autoritet. Nikako da shvatimo da vlada mozak a ne fizicka snaga.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#50762 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nero Histrion »

Lijepo, Nasa stranka, bas lijep primjer i nadu ulijevate onima koji su vam dali svoj glas. SDA trlja ruke i zlurado ceka da se trojka raspadne na dvojku, i jos dalje i onda ce ponovo doci na vlast. i sisati ovo malo snage sto je u normalnom narodu ostalo. Ma bravo.

Irma Baralija - sto puta razmisliti prije nego se ostavi poruka bilo kome, nije ovo srednjoskolsi intimni dnevnik u stilu ko je kome simpatija a ko nije. Potpuno bespodrebna i losa, neduhovita FB objava.

Veliki minus, veliki za Nasu stranku, ali i za Trojku, sta radite, jeste li vi pri cistoj pameti?
Last edited by Nero Histrion on 25/06/2021 13:02, edited 1 time in total.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#50763 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by i agree »

Nero Histrion wrote: 25/06/2021 12:59 Lijepo, Nasa stranka, bas lijep primjer i nadu ulijevate onima koji su vam dali svoj glas. SDA trlja ruke i zlurado ceka da se trojka raspadne na dvojku, i jos dalje i onda ce ponovo doci na vlast. i sisati ovo malo snage sto je u normalnom narodu ostalo. Ma bravo.

Irma Baralija - sto puta razmisliti prije nego se ostavi poruka bilo kome, nije ovo srednjoskolsi indtimni dnevnik sa oni ko je kome simpatija a ko nije. Potpuno bespodrebna i losa, neduhovita FB objava.

Veliki minus, veliki za Nasu stranku, ali i za Trojku, sta radite, jeste li vi pri cistoj pameti?
Jel to zabranjeno jednoj politickoj stranci da se sali na racun druge?Daj mi napismeno to pokazi.
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#50764 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by saale »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 12:58
saale wrote: 25/06/2021 12:54
i agree wrote: 25/06/2021 12:45
Mozda jest ok ali za salu ne zna,cura se nasalila u svoje ime a ne na racun i ispred stranke on uhvatio da palamudi dzaba.
Ma kakav OK lik, ne trebaju nama OK likovi, nego ljudi s autoritetom, znanjem, uticajem, pa taj lik bi sutra trebao dogovarati uređenje države i borit se s Dodikok i Čovićem :-). Njemu stranku vodi Kifla preko Fcb, Forto račune polaže Kifli, NS je sprdnja od stranke!
Vecina gradjana BiH smatra da su autoritativni ljudi agresivni, bahati, nadmeni. Dakle, moras biti sirova seljacina poput Dodika.

Mi bi za skandinavske politicare rekli da nemaju nikakav autoritet. Nikako da shvatimo da vlada mozak a ne fizicka snaga.
Fino procitaj sta sam napisao pa + komentarisi :run: A kad si se vec uhvatio autoriteta!? Mislio sam na autoritet u stranci, kojeg ocito NEMA :lol: :lol: :lol:
Last edited by saale on 25/06/2021 13:05, edited 2 times in total.
User avatar
Revolucionar ★
Posts: 2347
Joined: 27/10/2011 17:39
Location: Adventure seeker on an empty street

#50765 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Revolucionar ★ »

Lijep alibi za lika koji je upropastio strasan potencijal stranke. Kad nije podnio ostavku za prepolovljene glasove NS u KS, ovo mu dodje kao dobar alibi da nastupi kao kvazi evropski lider stranke :lol:
User avatar
konektovan
Posts: 40067
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50766 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

i agree wrote: 25/06/2021 13:01
Nero Histrion wrote: 25/06/2021 12:59 Lijepo, Nasa stranka, bas lijep primjer i nadu ulijevate onima koji su vam dali svoj glas. SDA trlja ruke i zlurado ceka da se trojka raspadne na dvojku, i jos dalje i onda ce ponovo doci na vlast. i sisati ovo malo snage sto je u normalnom narodu ostalo. Ma bravo.

Irma Baralija - sto puta razmisliti prije nego se ostavi poruka bilo kome, nije ovo srednjoskolsi indtimni dnevnik sa oni ko je kome simpatija a ko nije. Potpuno bespodrebna i losa, neduhovita FB objava.

Veliki minus, veliki za Nasu stranku, ali i za Trojku, sta radite, jeste li vi pri cistoj pameti?
Jel to zabranjeno jednoj politickoj stranci da se sali na racun druge?Daj mi napismeno to pokazi.
Ne budi smješan...u situaciji gdje si u koaliciji, ti uzimaš za pravo da pišeš statuse ko da si sabit iztarčina..totalno neprimjereno.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50767 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Nero Histrion wrote: 25/06/2021 12:59 Lijepo, Nasa stranka, bas lijep primjer i nadu ulijevate onima koji su vam dali svoj glas. SDA trlja ruke i zlurado ceka da se trojka raspadne na dvojku, i jos dalje i onda ce ponovo doci na vlast. i sisati ovo malo snage sto je u normalnom narodu ostalo. Ma bravo.

Irma Baralija - sto puta razmisliti prije nego se ostavi poruka bilo kome, nije ovo srednjoskolsi indtimni dnevnik sa oni ko je kome simpatija a ko nije. Potpuno bespodrebna i losa, neduhovita FB objava.

Veliki minus, veliki za Nasu stranku, ali i za Trojku, sta radite, jeste li vi pri cistoj pameti?
Sta je problem druze?

Ljudi vrijede, a za greske, posebno na visokom nivou, potrebno je preuzeti odgovornost. Ako je NS spala samo na Pedju i Irmu jebes onda takvu stranku. Vrijeme je da pocnemo vjerovati u sistem a ne lidere. I u mojoj firmi ode jedan direktor dodje drugi. I nista se znacajno ne desi jer postoji sistem. Potpuno normalna stvar.

...

A sa druge strane, Bakir Izetbegović i Fadil Novalic nece podnijeti ostavke da zemlja gori, ne osjecaju nikakvu odgovornost ni prema cemu.
User avatar
tovarish
Posts: 3501
Joined: 26/05/2008 23:57

#50768 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 12:50
tovarish wrote: 25/06/2021 12:46Ja se bojim da će na čelo stranke uletiti neki prikriveni sda-ovac ili protivnik saradnje sa nip-om.

Previše je delikatna situacija da se NS zajebava. Nadam se da će se stanje stabilizirati i da će NS nastaviti istim putem.
Mislim da je najbolje da preuzme Edin Forto.

Sabina Cudic jeste karizmatična ali se bojim da nije pragmaticna, da bi izazvala podjele u stranci.
Ne vjerujem da će se Forto toga prihvatiti, možda jedino kao v.d.

A Sabinu nikako ne bih volio vidjeti na čelu stranke. Ne djeluje mi pouzdano i nisam siguran koliko je ona za saradnju sa NiP-om.

I svaka čast Benjamini za izjavu i poziv oboma da povuku svoju odluku. I trebali bi to učiniti, osim ako od ranije nije pukla tikva među njima i ovaj fb komentar je bio samo povod.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#50769 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nero Histrion »

i agree wrote: 25/06/2021 13:01
Nero Histrion wrote: 25/06/2021 12:59 Lijepo, Nasa stranka, bas lijep primjer i nadu ulijevate onima koji su vam dali svoj glas. SDA trlja ruke i zlurado ceka da se trojka raspadne na dvojku, i jos dalje i onda ce ponovo doci na vlast. i sisati ovo malo snage sto je u normalnom narodu ostalo. Ma bravo.

Irma Baralija - sto puta razmisliti prije nego se ostavi poruka bilo kome, nije ovo srednjoskolsi indtimni dnevnik sa oni ko je kome simpatija a ko nije. Potpuno bespodrebna i losa, neduhovita FB objava.

Veliki minus, veliki za Nasu stranku, ali i za Trojku, sta radite, jeste li vi pri cistoj pameti?
Jel to zabranjeno jednoj politickoj stranci da se sali na racun druge?Daj mi napismeno to pokazi.
Vrlo losa sala, na nivou tinejdzerskog " Dragi moj dnevnice", potpuno nepotrebna u vrijeme kad sda i ostali privjesci samo cekaju gafove koji se nakupljaju sto se Trojke tice, od nabrajanja namirnica koje oboljeli mogu koristiti umjesto neophodnog lijeka, do genetske predodredjenosti i svega ostalog. Razocarenje, sve skupa, nezrelo i beznadno. Nema ovdje napretka. :(
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#50770 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by i agree »

konektovan wrote: 25/06/2021 13:05
i agree wrote: 25/06/2021 13:01
Nero Histrion wrote: 25/06/2021 12:59 Lijepo, Nasa stranka, bas lijep primjer i nadu ulijevate onima koji su vam dali svoj glas. SDA trlja ruke i zlurado ceka da se trojka raspadne na dvojku, i jos dalje i onda ce ponovo doci na vlast. i sisati ovo malo snage sto je u normalnom narodu ostalo. Ma bravo.

Irma Baralija - sto puta razmisliti prije nego se ostavi poruka bilo kome, nije ovo srednjoskolsi indtimni dnevnik sa oni ko je kome simpatija a ko nije. Potpuno bespodrebna i losa, neduhovita FB objava.

Veliki minus, veliki za Nasu stranku, ali i za Trojku, sta radite, jeste li vi pri cistoj pameti?
Jel to zabranjeno jednoj politickoj stranci da se sali na racun druge?Daj mi napismeno to pokazi.
Ne budi smješan...u situaciji gdje si u koaliciji, ti uzimaš za pravo da pišeš statuse ko da si sabit iztarčina..totalno neprimjereno.
aha znaci treba bit ozbiljan ko na dzenazi?znaci sve dok si u stranci ne smijes preko svog profila se zajebavat da ko sta pogresno ne shvati?
User avatar
pepeljara
Posts: 6553
Joined: 22/08/2003 00:00

#50771 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pepeljara »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 12:42
Karikaturist wrote: 25/06/2021 12:24 Gledaj ti seljacke politike i drzave, raspada se stranka zbog jebenih fb statusa. :lol:
Jad nevidjeni.
U Svedskoj je ministrica nasih korijena radi case vina podnijela ostavku.
A Bosanac vjeruje samo u diktatora, vladanje do groba.
...
Nasa stranka jedina pokazuje demokratski potencijal. Niko nije pupcanom vrpcom vezan za fotelju. Svaki predsjednik MORA otici nakon dva mandata. Pedja bi svakako otisao sa pozicije za menje od dvije godine.
...
Nakon ostavke Baralije on je podnio ostavku radi mira u kuci. Doci ce neko novi. Niti je sa Pedjom pocelo niti ce zavrsiti. Moramo naučiti da se vlast mijenja, da se na poziciji ne ostaje do groba.
Upravo tako.
Kod nas je to Sci-Fi jos uvjek, i kad se desi puaj odmah.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#50772 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Nero Histrion »

Kikibombona wrote: 25/06/2021 13:05
Nero Histrion wrote: 25/06/2021 12:59 Lijepo, Nasa stranka, bas lijep primjer i nadu ulijevate onima koji su vam dali svoj glas. SDA trlja ruke i zlurado ceka da se trojka raspadne na dvojku, i jos dalje i onda ce ponovo doci na vlast. i sisati ovo malo snage sto je u normalnom narodu ostalo. Ma bravo.

Irma Baralija - sto puta razmisliti prije nego se ostavi poruka bilo kome, nije ovo srednjoskolsi indtimni dnevnik sa oni ko je kome simpatija a ko nije. Potpuno bespodrebna i losa, neduhovita FB objava.

Veliki minus, veliki za Nasu stranku, ali i za Trojku, sta radite, jeste li vi pri cistoj pameti?
Sta je problem druze?

Ljudi vrijede, a za greske, posebno na visokom nivou, potrebno je preuzeti odgovornost. Ako je NS spala samo na Pedju i Irmu jebes onda takvu stranku. Vrijeme je da pocnemo vjerovati u sistem a ne lidere. I u mojoj firmi ode jedan direktor dodje drugi. I nista se znacajno ne desi jer postoji sistem. Potpuno normalna stvar.

...

A sa druge strane, Bakir Izetbegović i Fadil Novalic nece podnijeti ostavke da zemlja gori, ne osjecaju nikakvu odgovornost ni prema cemu.
Problem je sto raste razjedinjenje medju Trojkom i ovakvi gafovi produbljuju taj jaz sve vise. A malinari samo zlurado cekaju.
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#50773 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by i agree »

Nero Histrion wrote: 25/06/2021 13:06
i agree wrote: 25/06/2021 13:01
Nero Histrion wrote: 25/06/2021 12:59 Lijepo, Nasa stranka, bas lijep primjer i nadu ulijevate onima koji su vam dali svoj glas. SDA trlja ruke i zlurado ceka da se trojka raspadne na dvojku, i jos dalje i onda ce ponovo doci na vlast. i sisati ovo malo snage sto je u normalnom narodu ostalo. Ma bravo.

Irma Baralija - sto puta razmisliti prije nego se ostavi poruka bilo kome, nije ovo srednjoskolsi indtimni dnevnik sa oni ko je kome simpatija a ko nije. Potpuno bespodrebna i losa, neduhovita FB objava.

Veliki minus, veliki za Nasu stranku, ali i za Trojku, sta radite, jeste li vi pri cistoj pameti?
Jel to zabranjeno jednoj politickoj stranci da se sali na racun druge?Daj mi napismeno to pokazi.
Vrlo losa sala, na nivou tinejdzerskog " Dragi moj dnevnice", potpuno nepotrebna u vrijeme kad sda i ostali privjesci samo cekaju gafove koji se nakupljaju sto se Trojke tice, od nabrajanja namirnica koje oboljeli mogu koristiti umjesto neophodnog lijeka, do genetske predodredjenosti i svega ostalog. Razocarenje, sve skupa, nezrelo i beznadno. Nema ovdje napretka. :(
Vidis meni nije razocarenje jer se ne bavim politikom i na ovo gledam kao zajebanciju jer je istu objavila sa svog profila a ne sa stranice stranke i u ime stranke.Ko je shvatio drugacije opet njegova stvar.Nismo svi isti.
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#50774 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by saale »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/irma-ba ... /210625078
Jel ovo sad znači da je Baralija PRECJEDNIK :lol: :lol: :lol: :lol:
Last edited by saale on 25/06/2021 13:10, edited 1 time in total.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#50775 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

saale wrote: 25/06/2021 13:02Fino procitaj sta sam napisao pa + komentarisi :run: A kad si se vec uhvatio autoriteta!? Mislio sam na autoritet u stranci, kojeg ocito NEMA :lol: :lol: :lol:
I ne treba imati takav autoritet, da ga slusaju kao djeca. Ljudi u NS finansijski neovisni, imaju mozak, ne moze Pedja nametnuti diktaturu.

...

Cak ni Bakir u SDA ne moze onima koji nisu toliko ovisni o politici. Vidimo koliko ga ljudi napusta, kritikuju ga Zvizdic i Mehmedović. Samo slinavi podanici, ljudske gliste, prihvataju da budu poslusnici predsjednika stranke. Pa nije predsjednik Sadam Husein da ga moraju slusati.
Locked