Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#49101 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

A tako je malo nedostajalo da NS dobije nekoliko glasova od sljedbenika Fatmira Alispahića i Reufa Bajrovića...
Šteta...
:meza1:
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#49102 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Imamo nekoliko ''Naših stranaka''
Prva 2010-2018 neće ni skim ko nije crveni-šta se meni svidjalo
Druga 2008 idemo sa NSP malo neobičnom partijom ,orjentacije ko zna kakve,koja je 2009 već radikalima-brzopleto
Treća 2018-2020 Savez s Dominatnim NIP ,Druga ali podređena uloga u Trojci(kako se sad zovu)-Ipak ima malo i pozitivnog
Četvrta 2020 TK nek nije SDA pa makar bio i njen kriminalni dio PDA-Sramota
Peta 2020 Mostar Izborit ćemo Pravo glasa da bi svojim Neglasanjem ostavili Isto(dok bi glasanjem opet doveli Drugačije al Isto),bar ćemo imati Paušale 4 godine i biti Opozicija 2 Zastupnika-Vidjet čemo 2022
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#49103 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Škobo Habu wrote: 23/02/2021 20:14
Leverage wrote: 23/02/2021 19:55 Znam šta to znači, završio sam neke škole, ako ti znaš šta to znači.
Fakat da nisi završio te škole na šta bi se ti stalno pozivao?
Ne pozivam se ja na to radi sebe nego radi tebe.
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#49104 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

putokaz1 wrote: 23/02/2021 21:07 Imamo nekoliko ''Naših stranaka''
Prva 2010-2018 neće ni skim ko nije crveni-šta se meni svidjalo
Druga 2008 idemo sa NSP malo neobičnom partijom ,orjentacije ko zna kakve,koja je 2009 već radikalima-brzopleto
Treća 2018-2020 Savez s Dominatnim NIP ,Druga ali podređena uloga u Trojci(kako se sad zovu)-Ipak ima malo i pozitivnog
Četvrta 2020 TK nek nije SDA pa makar bio i njen kriminalni dio PDA-Sramota
Peta 2020 Mostar Izborit ćemo Pravo glasa da bi svojim Neglasanjem ostavili Isto(dok bi glasanjem opet doveli Drugačije al Isto),bar ćemo imati Paušale 4 godine i biti Opozicija 2 Zastupnika-Vidjet čemo 2022
FB status iz banovičke opštine. Opštine gdje se prije, a i dan danas politički šljam kantona okupljao.
Napisao ga je predsjednik opštinske organizacije DF Mirnes Modrić, sin Najila Modrića, brata od Kadrije Modrića, bivši predsjednik SDP-a. Uglavnom najpoznatija ljevičarska porodica u Banovićima.
Momku je Kuko rekao da nikad neće dobiti posao u Banovićima ako ne postane lojalan, odbio je nekih 20 puta funkciju u Rudniku samo da šuti. Trpio razne prijetnje i uvrede za vrijeme vladanja bivšeg vladara iz podzemlja.
Pred izbore odbio je i PDA i SDA, nijednu stranu nije podržao. Preuzimanjem vlasti SDA u gradu je počeo njihov kriminal kritikovati.
Uglavnom. Evo šta kaže.
Mirnes Modrić
2tuhc SsdSptSuonadsored. ·

Jedino što želim pred svoj rođendan (mart mjesec) je srušiti trenutnu vlast u gradu. U tom naumu ću potrošiti sebe i svoj kredibilitet. Ako je to cijena pada, neka bude.
Toliko očajnika, gladnih i razočaranih ljudi mi se javilo od petka (prijem u RMU) da je to zastrašujuće. Najgore je razočarati se u prijatelje i shvatiti da si pocijepao vlastitu dušu zalažući se za njihovo ime. Već dugo vremena razmišljam o radikalnim potezima, zaokretu i sličnim stvarima, ali ja sam iza sebe porušio i spalio sve mostove. Trebalo je tako. Činilo se kao pametan potez čovjeka koji stalno gubi.
SDA Banovići se ne može reformisati. SDA u gradu je gora od najgore verzije SDA pod Kukićevom palicom. Žao mi je što moja ruka ne može dati svoj doprinos u rušenju vlasti, isključivo zbog očiglednih muljaža oko RMU, pa onda i svih zastrašujućih poruka koje sam dobio u zadnjih pola godine (za 20 godina nisam skupio toliko uvreda od ljudi koje sam prozivao na granici dobrog ukusa), ali ovo što živim u posljednje vrijeme nije razočaravajuća i frustrirajuća borba - ovo je kidanje živog mesa.
Ali, sve ima svoj početak i svoj kraj.
P. S.
Još Amerikanci plaćaju. 🤣🤣🤣
Uglavnom. Ova vlast što je na kantonu nema medije. Ali će se to u neko vrijeme saznati, da je u Banovićima situacija sigurno gora nego ikad, a tek je početak.
Poprilično se to sve tiče i tvog Lukavca jer su kriminalci iz Lukavca rado viđeni gosti u Banovićima.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#49105 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Ko ispada da je Sunce stvarno obasjalo Banoviće kad je Mevla rodila Mirsada :lol: :lol: :lol:
Naravno da je najgori vladar TK Mirsad Kukić pa tek onda nekada njemu Podredjena SDA TK to niko i ne spori osim onih koji dobiše Fotelje od SDP,Nestale NS i PDA
Šta ćeš Kuko se brani Kapom i Šakom do 2022 kad NS svakako nema od 2020,i SDP nestaje s scene na TK,ostaju samo 3 Načelnika skoro ko nezavisna nekad crvena
Selima ovaj put neće izvući 1992a
Zamisli NS u koalicji s PDA i SBIH,pa to niko nije mogao zamisliti prije i tokom 2018
Šta ćeš Samoubivstvo NS TK a Salu Uči Efendija iz Banovića
Ko s Crnim Vragom u krevet liježe ujutro se u Sanduku budi
Ko u Koaliciju s Vragom ide ,2022 Prag ne prelazi
Nikako se nemožemo naći na istom,ja kritikujem svo Zlo a vi samo SDA Zlo,a Zlo je širi pojam od SDA,koja je samo karika u tom lancu,u BH najača,a na TK Druga
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#49106 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

aratet wrote: 23/02/2021 22:43 Poprilično se to sve tiče i tvog Lukavca jer su kriminalci iz Lukavca rado viđeni gosti u Banovićima.
Naši najveći Kriminalci Salibašić i Arapčići su rado vidjeni u Banovićima,oni su na ''različitim'' stranama iste GROZNE strane,Između njih skoro da razlike nema,Njihov ''Rad'' je identičan,za nas Poguban,a što su SD i SDP s Njima najviše govori o SDP i SD u,koji su im Crni Ciljevi,Naša stranka Lukavac ide ''unaprijed'' ,kod nas je Naša Stranka već odavno daleko ispod praga,A NS TK čeka ista sudbina
aratet
Posts: 3142
Joined: 26/07/2016 12:33

#49107 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by aratet »

putokaz1 wrote: 23/02/2021 23:26
aratet wrote: 23/02/2021 22:43 Poprilično se to sve tiče i tvog Lukavca jer su kriminalci iz Lukavca rado viđeni gosti u Banovićima.
Naši najveći Kriminalci Salibašić i Arapčići su rado vidjeni u Banovićima,oni su na ''različitim'' stranama iste GROZNE strane,Između njih skoro da razlike nema,Njihov ''Rad'' je identičan,za nas Poguban,a što su SD i SDP s Njima najviše govori o SDP i SD u,koji su im Crni Ciljevi,Naša stranka Lukavac ide ''unaprijed'' ,kod nas je Naša Stranka već odavno daleko ispod praga,A NS TK čeka ista sudbina
Struja je trenutno iznad obojice zajedno. I najviđeniji je.
Škobo Habu
Posts: 9033
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49108 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Leverage wrote: 23/02/2021 21:24
Ne pozivam se ja na to radi sebe nego radi tebe.
Dobro je da je tako jer time samo demonstriraš nivo papanluka koji čuči u tebi.

Jedan od tih primjera jeste da je za tebe slušanje Balaševića - mjera urbanosti!? :lol:
Stvarno čovjek mora biti zadnji papak pa Balaševića uzeti kao mjerilo po pitanja glasanja za NS.

Ja znam gomilu takvih koji privatno slušaju Balaša, ali nakon dvije pive traže Džinovića ili Sinana. Takvih papaka u SDP na tone.

Oni malo kultivisaniji, poput tebe, su na Frenkiju i Dubiozi, tu i tamo su čuli za Mano Negru ili Manu Chao-a. Lafo revolucionari.

Nemam ništa protiv da se nastaviš busati u prsa svojim diplomama - dobro se podsjetiti sa vremena na vrijeme kakve nam mediokritete štanca obrazovanje. :-)
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#49109 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Pošto si osoba loših namjera namjerno to spominjem jer si očigledno frustriran činjenicom da posjeduješ skromno obrazovanje. Umjesto što filozofiraš o tome ko kakvu muziku (ne)sluša, bilo bi ti puno bolje da u sklopu aktivnog starenja upišeš neku visoku školu kako bi se riješio frustracija na tu temu.
Škobo Habu
Posts: 9033
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49110 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Leverage wrote: 24/02/2021 10:40 Pošto si osoba loših namjera namjerno to spominjem jer si očigledno frustriran činjenicom da posjeduješ skromno obrazovanje. Umjesto što filozofiraš o tome ko kakvu muziku (ne)sluša, bilo bi ti puno bolje da u sklopu aktivnog starenja upišeš neku visoku školu kako bi se riješio frustracija na tu temu.
Ne znam šta je po tebi skromno obrazovanje?

Na koju temu želiš da razgovaramo od historije, preko politike do muzike i filozofije. Ja sam na njima svima već odavno aktivan, dok ti drviš samo o stranci, odnosno politici, koja ti je dala šansu da se okolo razbacuješ svojom nadmenošću.

Skontaj da nisi bitan. Ni najmanje.
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#49111 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Toliko sam nebitan da me smaraš citiranjem svakodnevno. Dokaži da sam nebitan tako što ćeš prestati da me citiraš. Dok se to ne desi ti si moj vjerni fan.
Škobo Habu
Posts: 9033
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49112 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Objašnjenje je nevjerovatno jednostavno: citiram te jer se obraćaš meni. :lol:

Citiram te radi replike, a ne što si simpatičan ili zanimljiv. Nisi ni jedno, niti drugo. Arogantan k'o Lagumdžija. :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#49113 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Da, jednostavno ali netačno. Isključivo se ti meni prvi obraćaš, to je lako provjeriti.

Eto, pokaži da sam u krivu tako što me nećeš više citirati.
Škobo Habu
Posts: 9033
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49114 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Leverage wrote: 23/02/2021 13:32 Rastjera Forto i ovo malo urbane raje što glasa za NjS, bolje da je šutio.
Evo zbog čega si citiran.

Ovo implicira sljedeće:

-"Ovo malo urbane raje" - većina je, tvojim malograđanskim i pokondirenim SDP jezikom, go seljak do seljaka. :roll:

-"Bolje da je šutio" - ispade po tvom mediokritetskom rezonovanju da je Balašević civilizacijski nivo po pitanju urbanosti. :lol:

Naravoučenje: u jednoj rečenici se zrcali sva tvoja politička filozofija, a to je mix bolesnih ambicija i provincijskog duha.
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#49115 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Škobo Habu wrote: 24/02/2021 13:54
Leverage wrote: 23/02/2021 13:32 Rastjera Forto i ovo malo urbane raje što glasa za NjS, bolje da je šutio.
Evo zbog čega si citiran.

Ovo implicira sljedeće:

-"Ovo malo urbane raje" - većina je, tvojim malograđanskim i pokondirenim SDP jezikom, go seljak do seljaka. :roll:

-"Bolje da je šutio" - ispade po tvom mediokritetskom rezonovanju da je Balašević civilizacijski nivo po pitanju urbanosti. :lol:

Naravoučenje: u jednoj rečenici se zrcali sva tvoja politička filozofija, a to je mix bolesnih ambicija i provincijskog duha.
To nije bilo upućeno tebi, ali si se očigledno prepoznao u tome da si neobrazovani seljačić pa si se shodno tome upalio kao kutnjak.

E onda mi nije žao :lol:
zlajaBHF
Posts: 2874
Joined: 31/03/2005 23:51
Location: Dijaspora

#49117 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zlajaBHF »

Dobro vece....... Sta je Pedja danas prodao?

Hoce li Campara kod Pedje?

Policiju zeli da izruci HDZ-u. Pedjina skola.....

Sta ocekivati od Campare, kojeg hvale na Happy tv-u
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#49118 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

aratet wrote: 23/02/2021 23:28 Struja je trenutno iznad obojice zajedno. I najviđeniji je.
Struja SDA da kupi utakmicu za Svatovac mora pitati Salibašića iz PDA(NS) :D
User avatar
Kolinda
Posts: 5443
Joined: 08/01/2015 13:24

#49119 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kolinda »

zlajaBHF wrote: 24/02/2021 19:00 Dobro vece....... Sta je Pedja danas prodao?

Hoce li Campara kod Pedje?

Policiju zeli da izruci HDZ-u. Pedjina skola.....

Sta ocekivati od Campare, kojeg hvale na Happy tv-u
Pa zar tvoji iz SDA nisu za najboljeg izabrali Zorana Galića?
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#49121 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Ono kada si plaćen da bez stida pokazuješ sopstvenu glupost...
http://omsmp.edu.ba/o-nama/
JU Osnovna muzička škola “Mladen Pozajić” Sarajevo osnovana je Rješenjem Narodnog Odbora Grada Sarajeva 15.02.1950. godine..., a od 1993. godine ima sadašnji naziv.
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#49122 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

Ja bih i na forumu uveo kao FB ono "lazna vijest" i lagano prijavis i ide banana.
A novim clanovima zabranjeno komentarisanje 15 dana.

Samo bi se tako moglo stati u kraj ovim botovima i seljadiji
User avatar
Leverage
Posts: 9513
Joined: 27/05/2018 16:32

#49123 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Leverage »

Treba vidit' da se vrati Chmoljo barem za podforum Politika, ovo je potpuno izmaklo kontroli. Pattoni, Logini, Filipi i ostali Murseli konstantno zagađuju javni prostor, lažu, vrijeđaju, bezobrazni su, a onda neki novi moderatori dođu svako 15 dana i ponašaju se kao UN-ove mirovne misije.
Škobo Habu
Posts: 9033
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#49124 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Što prosječan komunistički um, zaogrnut lažnim plaštom socijal-demokratije, sanja nego li "diktaturu proletarijata".

Miliciju i pendrek.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#49125 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Svi bi da me skinete s ovog foruma e nema :lol:
Lakše je skinuti Novalića(drugi mandat ni iz čeg) nego Putokazove botove sa foruma :bih:
Locked