Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#50801 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sara03 »

convict wrote: 25/06/2021 14:10 ma mora nesto drugo biti u pitanju. irmina sala je bila glupa i neprimjerena, ali ne mislim da je bila zlonamjerna. ne vidim zasto bi izazvala toliku pometnju. druge stranke imaju prave kriminalne afere pa niko ne pomislja na ostavku.
Pa dobro, oni se već decenijama valjaju u moralnoj kaljuži. Od novih snaga očekujemo drukčiji pristup. Svakako da nije bilo zle namjere, ali njeno baratanje situacijom poslije izvaljene šale je dakako bilo očajno, djetinjasto.
User avatar
Truba
Posts: 81757
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#50802 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Truba »

ljudi ba to je moderna ljevica :D

neka samo se glođite
User avatar
konektovan
Posts: 40605
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#50803 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by konektovan »

Irmina šala je isplanirana da izazove reakciju..
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#50804 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by malakh »

kako je ispala bezobrazna irma baralija. baš pokvareno, bezobrazno i nisko. dala ostavku, što je izrevoltiralo peđu da i on da ostavku i onda povukla ostavku, a peđina ostala.

fuj.

apeliram na forumaše koji znaju peđu, da mu pod hitno pošalju poruku da povuče ostavku i da ove pokvarenjake istjera iz stranke.

već se razbacuju imenima. mandić, mustafić, ovo ono, a čovjeku stranački organi još uivjek nisu potvrdili ostavku.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#50805 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Milenkov buraz »

Bezveze, Peđa treba da ostane, nije ovo vrijedno svega ovoga. Nemojte samo da razjebete koaliciju...nekima izlgeda to samo i jeste cilj. :roll:
User avatar
relativno84
Posts: 15324
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#50806 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by relativno84 »

Svaka stranka ima svoju Sebiju :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#50807 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by plain vanilla »

palermo wrote: 25/06/2021 12:43 Pedja je ok lik. Politička scena u BiH treba što više takvih ljudi. Nevezano , hoće li biti predsjednik stranke ili neće.

Al moram da ovo upitam, ja baš nisam neki ljubitelj političkog angažmana Irme Baralije, mislim da je prerano otišla u zvijezde i naprosto malo odlijepila od stvarnosti. But nevermind, nikako ne mogu da shvatim šta je loše u onom njenom statusu vezanom za posjetu Benjamine Banjaluci.
Čak bih rekao da je ona na neki način, ne znam da li svjesno ili nesvjesno, kroz taj status prilično dobro artikulirala mostarski (sa obadvije strane Neretve) stav spram ovog događaja (posjete Banjaluci). I šta je tu toliko uvredljivo u onom statusu.
Ja nisam fan ni glasac NS, ali stvarno ne vidim nista lose u tome sto se nasalila. Bezveze je bilo da se Pedja nesto izvinjava u njeno ime.
Pa mi smo i rat prezivljavali saleci se ...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66189
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#50808 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by _BataZiv_0809 »

Haman da ne znaju funkcionisati na vlasti. Pogubili se :-)
Hakiz
Posts: 40532
Joined: 30/07/2015 20:01

#50809 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

PC. I ne, ne mislim ćirilično RS, nego political correctness. To će nas ubiti.
Sf6
Posts: 28
Joined: 27/02/2018 23:45

#50810 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Sf6 »

Njoj "neugodno" zbog odnosa Draska i Benjamine.

I kao sad se samo salila. Koja manipulatorka :run:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#50811 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by uglavnomja »

od kad su poceli izbiri u mostaru ova zenska mi nije legla, ama bas nikako


ovo je samo povrda

sad nju treba istjerati iz stranke
svakako ce samo jos zla napraviti
Realniss
Posts: 53
Joined: 05/01/2021 00:46

#50812 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Realniss »

Ko god misli da je uzrok situacija sa ovim komentarima Baralije oko Benjamine Karić razlog da Peđa da ostavku neka provjeri logičke sposobnosti.

Ovo je sasvim sigurno zadnja kap koja je prelila čašu i čovjeku je više pukao film.

Može li nam neko od 'insajdera' objasniti šta se ustvari izdešavalo?

Btw, Baralija je spremna dočekala ovu Peđinu ostavku:
https://ba.n1info.com/vijesti/irma-bara ... ki-proces/
User avatar
i agree
Posts: 9853
Joined: 21/10/2018 10:40
Location: SaRa Je Vo

#50813 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by i agree »

plain vanilla wrote: 25/06/2021 14:51
palermo wrote: 25/06/2021 12:43 Pedja je ok lik. Politička scena u BiH treba što više takvih ljudi. Nevezano , hoće li biti predsjednik stranke ili neće.

Al moram da ovo upitam, ja baš nisam neki ljubitelj političkog angažmana Irme Baralije, mislim da je prerano otišla u zvijezde i naprosto malo odlijepila od stvarnosti. But nevermind, nikako ne mogu da shvatim šta je loše u onom njenom statusu vezanom za posjetu Benjamine Banjaluci.
Čak bih rekao da je ona na neki način, ne znam da li svjesno ili nesvjesno, kroz taj status prilično dobro artikulirala mostarski (sa obadvije strane Neretve) stav spram ovog događaja (posjete Banjaluci). I šta je tu toliko uvredljivo u onom statusu.
Ja nisam fan ni glasac NS, ali stvarno ne vidim nista lose u tome sto se nasalila. Bezveze je bilo da se Pedja nesto izvinjava u njeno ime.
Pa mi smo i rat prezivljavali saleci se ...
:thumbup:
User avatar
Porodice Foht
Posts: 2828
Joined: 14/01/2019 04:56

#50814 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Porodice Foht »

Prezivjet cemo, sta god da se desi. Licno mislim da je Sabina neko ko treba da se makne a Pedja i ostala ekipa ostane, ali mozda i grijesim. Neka se malo i provjetri, sta fali, od mene ce NS uvijek imati glas.
Škobo Habu
Posts: 9033
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#50815 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Škobo Habu »

Nije ovo neko iznenađenje.

Animoziteti između SDP i NS su već odavno poznati. Ovo je bila samo kap koja je prelila čašu.

Možda je ovo i najbolji momenat da se Peđa povuće, jer je vidljivo da je on izgubio kontrolu nad strankom.
Baralija je barem zbog stranačke koalicije mogla prešutjeti "milovanje" po Banja Luci, a opet nije reagovala ništa drugačije od ostatka javnosti.

Ima demokratsko pravo na komentar, bez obzira da li se to nekome sviđalo ili ne, ali...

Ne razumijem potrebu ovdašnjih političara da svaki događaj moraju komentarisati ili dati svoj mišljenje, ne bitno da li je uopšte od neke važnosti ili ne. Političari se trebaju fokusirati na ono što su obećali na izborima i raditi na tome.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#50816 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

Jel ovo neko unutar stranacko preklapanje jer ovo se sve moglo preko telefona zavrsiti bez ove halabuke.
laik1981
Posts: 13007
Joined: 05/12/2012 13:04

#50817 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by laik1981 »

Ovu retardiranu glupacu poslati u tri prizde materine.. Iskompleksirana mahalusa..
Realniss
Posts: 53
Joined: 05/01/2021 00:46

#50818 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Realniss »

Zna li neko 'iznutra' kakva je sada procedura za izbor novog predsjednika?

Da li ga mijenja neko od potpredsjednika i na koji period dok se ne zakaže vanredni kongres?
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#50819 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Realniss wrote: 25/06/2021 15:08 Ko god misli da je uzrok situacija sa ovim komentarima Baralije oko Benjamine Karić razlog da Peđa da ostavku neka provjeri logičke sposobnosti.

Ovo je sasvim sigurno zadnja kap koja je prelila čašu i čovjeku je više pukao film.

Može li nam neko od 'insajdera' objasniti šta se ustvari izdešavalo?

Btw, Baralija je spremna dočekala ovu Peđinu ostavku:
https://ba.n1info.com/vijesti/irma-bara ... ki-proces/
Vrlo vjerovatno da je ovo samo ta kap. Ali Kojović treba da ostane i da se zadrži kurs kojim stranka ide. Novi Gracić nam ne treba.
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#50820 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by BHCluster »

tovarish wrote: 25/06/2021 15:19
Realniss wrote: 25/06/2021 15:08 Ko god misli da je uzrok situacija sa ovim komentarima Baralije oko Benjamine Karić razlog da Peđa da ostavku neka provjeri logičke sposobnosti.

Ovo je sasvim sigurno zadnja kap koja je prelila čašu i čovjeku je više pukao film.

Može li nam neko od 'insajdera' objasniti šta se ustvari izdešavalo?

Btw, Baralija je spremna dočekala ovu Peđinu ostavku:
https://ba.n1info.com/vijesti/irma-bara ... ki-proces/
Vrlo vjerovatno da je ovo samo ta kap. Ali Kojović treba da ostane i da se zadrži kurs kojim stranka ide. Novi Gracić nam ne treba.
:thumbup:
Hakiz
Posts: 40532
Joined: 30/07/2015 20:01

#50821 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

Realniss wrote: 25/06/2021 15:08 Ko god misli da je uzrok situacija sa ovim komentarima Baralije oko Benjamine Karić razlog da Peđa da ostavku neka provjeri logičke sposobnosti.

Ovo je sasvim sigurno zadnja kap koja je prelila čašu i čovjeku je više pukao film.

Može li nam neko od 'insajdera' objasniti šta se ustvari izdešavalo?

Btw, Baralija je spremna dočekala ovu Peđinu ostavku:
https://ba.n1info.com/vijesti/irma-bara ... ki-proces/
Rekoh ja, izlazna strategija.
User avatar
tovarish
Posts: 3507
Joined: 26/05/2008 23:57

#50822 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by tovarish »

Porodice Foht wrote: 25/06/2021 15:09 Prezivjet cemo, sta god da se desi. Licno mislim da je Sabina neko ko treba da se makne a Pedja i ostala ekipa ostane, ali mozda i grijesim. Neka se malo i provjetri, sta fali, od mene ce NS uvijek imati glas.
Moj će imati ako ostanu u trojci. Počnu li iskakati iz šina, mogu se halaliti sa minimalno polovinom glasova.

A nama treba jak NS. On dođe ko korektiv NiP-u i SDP-u i poveznica između ovih stranaka.
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#50823 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by malakh »

SABINA KAO SEBIJA: Ostavku podnijeli Kojović i Baralija – Našu stranku preuzima SABINA ĆUDIĆ?!
možda je ludi latić i u pravu.
Hakiz
Posts: 40532
Joined: 30/07/2015 20:01

#50824 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Hakiz »

tovarish wrote: 25/06/2021 15:23
Porodice Foht wrote: 25/06/2021 15:09 Prezivjet cemo, sta god da se desi. Licno mislim da je Sabina neko ko treba da se makne a Pedja i ostala ekipa ostane, ali mozda i grijesim. Neka se malo i provjetri, sta fali, od mene ce NS uvijek imati glas.
Moj će imati ako ostanu u trojci. Počnu li iskakati iz šina, mogu se halaliti sa minimalno polovinom glasova.

A nama treba jak NS. On dođe ko korektiv NiP-u i SDP-u i poveznica između ovih stranaka.
Kako je krenulo sa SDP-om, NiP-om itd, dabogda trojka opstane.
User avatar
mk ultra
Posts: 19518
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#50825 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by mk ultra »

Realniss wrote: 25/06/2021 15:08 Ko god misli da je uzrok situacija sa ovim komentarima Baralije oko Benjamine Karić razlog da Peđa da ostavku neka provjeri logičke sposobnosti.

Ovo je sasvim sigurno zadnja kap koja je prelila čašu i čovjeku je više pukao film.

Može li nam neko od 'insajdera' objasniti šta se ustvari izdešavalo?

Btw, Baralija je spremna dočekala ovu Peđinu ostavku:
https://ba.n1info.com/vijesti/irma-bara ... ki-proces/
pa šta
šta se onda koji k baviš politikom ako će te prvi zajeb izbaciti?

ima li borbe u ovom narodu grama jednog?
Locked