Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4473
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#40301 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by VladaFBiH »

ultima_palabra wrote:
shbc wrote:Koliko je Djonlagic imao glasova? Smije li se nazvati smecem?
Ko je studirao ekonomiju, zna kakav je ovo "nedovršen lik", da parafraziram precednika :mrgreen:
za njega su svi imali samo riječi "hvale" - šupak na kvadrat!
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#40302 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by madner »

Mislim da bi trebalo malo team building organizovati :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#40303 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

shbc wrote:Koliko je Djonlagic imao glasova? Smije li se nazvati smecem?
:lol:

Samo treba zamisliti glave koju su nakon svega - nakon svih izdaja, preleta, raspadanja stranke, smicalica, šovinističkih ihuškanja, laganja, podmetanja, otvorenog rada za SDA, itd - ostali s Komšićem.
Slika i prilika lidera. Smeće.


Bilo bi jako loše da se Falatar na silu progura u DN. Ne može, ne može, i tačka, biće drugi put.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#40304 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Capsicum wrote:A NS bi da medijskom hajkom na partnersku stranku iz bh bloka da dobije mjesto u Domu naroda BiH? Aham... dobro. Good luck with that :D
Malo izvrces fakte. DF opstruira partnere iz BH bloka.
Ne treba DF nista vise. Sve je sam pokazao. Kvislinška stranka uhljeba.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#40305 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Samo pustiti DF da se koprca. Misija propala i zato su frustrirani. Zeljko kod Senada kaze da je NS ustaska i sada ovaj pavijan isto insinuira.

Zasto su bijesni?

Zato sto Nasu stranku vide kao krivca jer nisu slomili SDP da udje u vlast sa SDA. I sada sikcu kao zmije. Sipaju otrov na sve strane.

U BH blok su usli samo da bi SDP ugurali u vlast. Sve je koordinisano sa SDA i SDA spavacima u SDP-u. Popusili su i sada su ljuti. Ljuta SDA, ljut DF i pro-SDA krilo u SDP-u.

...

Nasa stranka treba kulturno prozivati smecare. Treba ih pozivati da rade na jacanju BH bloka. To ce im najteze pasti. I treba sa potpisom BH blok sto vise prozivati SDA. :D

Neka se sami isclane i odu u krilo kod SDA. :thumbup: :thumbup:
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#40306 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Capsicum »

drug_profi wrote:
Capsicum wrote:A NS bi da medijskom hajkom na partnersku stranku iz bh bloka da dobije mjesto u Domu naroda BiH? Aham... dobro. Good luck with that :D
Malo izvrces fakte. DF opstruira partnere iz BH bloka.
Ne treba DF nista vise. Sve je sam pokazao. Kvislinška stranka uhljeba.
Koje fakte? Što bi eto DF trebao podržati šupka Falatara koji se nasrao po fašističkim medijima, a ne obrnuto? Pregovori unutar bloka se trebaju voditi iza zatvorenih vrata, a ne pripremljenom medijskom hajkom, što je u posljednje vrijeme patentirana praksa NS. Normalno da lik koji kahveniše sa isljednicima konc logora ne može očekivati podršku stranke sa zlatnim ljiljanom na čelu. U ostalom, odakle NS-u uopšte ideja, uzevši u obzir broj glasova koji su dobili u FBiH, da bi trebali dobiti mjesto u DN BiH? Malo se spustiti na zemlju. Taj isti DF je dobio duplo više glasova od NS.

Što se tiče opstrukcija, podsjetit ću te da je prvo DF izbačen iz vlasti u USK od strane DF i NS i njenih nacionalističkih koalicionih partnera.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#40307 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

palermo wrote:
kmirsad wrote:
mrgreen wrote:Vedrane vrati se, sve ti je oprošteno.
:lol: Vedran se vrača kući... :lol:
Bilo bi dobro da se izbjegne spominjanje Vedrana na ovoj temi, jer priča o Vedranu i njegovom razotkirvanju je jedan od gafova NS-a konkretnije Peđe Kojovića i ne bi trebala da mu služi na čast. Za mene je to još uvijek uvažena forumašica Sabina1.

I čudi me Mirso da ti kao gorljivi fan Naše stranke ovo ne razumiješ

Pričaš o događaju koji se nije dogodio.
Mene čudi da ti kao stari forumaš još nisi uvidio da Pedja nije otkrio ničiji identitet.
Pisao sam o tome več ranije, dok je to bilo aktuelno.
Nikoga nije citirao, obratio se nekom Vedranu, a dalje identificiranje tog Vedrana sa Sabininom1 je stvar naših nagađanja.
Čak se ni sabina nije očitovala, nego nastavila sa hinjskim forumskim djelovanjem, sve fol voli Ns, Glasa za nju, a niko gore nije govorio protiv NS.
Samo taj Vedran, zna da se primjedba odnosila na njega. i niko više. sam ja Vedran. Možda si ti Vedran.
Ja recimo nagašam da Kač dala svoj nik i šifru Sabini. Ali samo nagađam.
Naravno i dalje nagađamo.
A sitsam pravdoljubivih pristalica NS. Hinjluk
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#40308 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Capsicum wrote:
drug_profi wrote:
Capsicum wrote:A NS bi da medijskom hajkom na partnersku stranku iz bh bloka da dobije mjesto u Domu naroda BiH? Aham... dobro. Good luck with that :D
Malo izvrces fakte. DF opstruira partnere iz BH bloka.
Ne treba DF nista vise. Sve je sam pokazao. Kvislinška stranka uhljeba.
Koje fakte? Što bi eto DF trebao podržati šupka Falatara koji se nasrao po fašističkim medijima, a ne obrnuto? Pregovori unutar bloka se trebaju voditi iza zatvorenih vrata, a ne pripremljenom medijskom hajkom, što je u posljednje vrijeme patentirana praksa NS. Normalno da lik koji kahveniše sa isljednicima konc logora ne može očekivati podršku stranke sa zlatnim ljiljanom na čelu. U ostalom, odakle NS-u uopšte ideja, uzevši u obzir broj glasova koji su dobili u FBiH, da bi trebali dobiti mjesto u DN BiH? Malo se spustiti na zemlju. Taj isti DF je dobio duplo više glasova od NS.

Što se tiče opstrukcija, podsjetit ću te da je prvo DF izbačen iz vlasti u USK od strane DF i NS i njenih nacionalističkih koalicionih partnera.
Pregovorima kao što je ŽK sam sebe kandidovao mimo dogovora sa partnerima?
Podršku kao što je DF uskratio glasove Bećireviću?
Pa zašta BH blok služi DF-u? Očigledno je da postoji skrivena agenda i najpoštenije bi bilo da se raziđemo fino.
Neka DF ne glasa za kandidate NS i SDP. Nek izađe iz vlasti u KS.
Neka Zlatni ljiljan ostane na vlasti, uziva u budzetskoj sisi i nek udara po prstima okolo. To je njegov politicki program.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#40309 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

madner wrote:Mislim da bi trebalo malo team building organizovati :D
:lol: :lol: :lol: Da se dogovorimo i zauzmemo jedinstven stav, ko je Vedran. :lol:
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#40310 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

kmirsad wrote: Pričaš o događaju koji se nije dogodio.
Mene čudi da ti kao stari forumaš još nisi uvidio da Pedja nije otkrio ničiji identitet.
Pisao sam o tome več ranije, dok je to bilo aktuelno.
Nikoga nije citirao, obratio se nekom Vedranu, a dalje identificiranje tog Vedrana sa Sabininom1 je stvar naših nagađanja.
Čak se ni sabina nije očitovala, nego nastavila sa hinjskim forumskim djelovanjem, sve fol voli Ns, Glasa za nju, a niko gore nije govorio protiv NS.
Samo taj Vedran, zna da se primjedba odnosila na njega. i niko više. sam ja Vedran. Možda si ti Vedran.
Ja recimo nagašam da Kač dala svoj nik i šifru Sabini. Ali samo nagađam.
Naravno i dalje nagađamo.
A sitsam pravdoljubivih pristalica NS. Hinjluk
Imaš pravo, jedna potpuno nepotrebna moja upadica.....

Ti biraš načine promocije NS-a, meni može jedino da se svidi ili ne svidi......
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#40311 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by madner »

Capsicum wrote:
drug_profi wrote:
Capsicum wrote:A NS bi da medijskom hajkom na partnersku stranku iz bh bloka da dobije mjesto u Domu naroda BiH? Aham... dobro. Good luck with that :D
Malo izvrces fakte. DF opstruira partnere iz BH bloka.
Ne treba DF nista vise. Sve je sam pokazao. Kvislinška stranka uhljeba.
Koje fakte? Što bi eto DF trebao podržati šupka Falatara koji se nasrao po fašističkim medijima, a ne obrnuto? Pregovori unutar bloka se trebaju voditi iza zatvorenih vrata, a ne pripremljenom medijskom hajkom, što je u posljednje vrijeme patentirana praksa NS. Normalno da lik koji kahveniše sa isljednicima konc logora ne može očekivati podršku stranke sa zlatnim ljiljanom na čelu. U ostalom, odakle NS-u uopšte ideja, uzevši u obzir broj glasova koji su dobili u FBiH, da bi trebali dobiti mjesto u DN BiH? Malo se spustiti na zemlju. Taj isti DF je dobio duplo više glasova od NS.

Što se tiče opstrukcija, podsjetit ću te da je prvo DF izbačen iz vlasti u USK od strane DF i NS i njenih nacionalističkih koalicionih partnera.
DF je taj koji je razbio predizborni blok.

Inace slazem se da NS nema sta traziti u DN, nema jos rezultat.
Nego hoce li Komso malo pogurati one jadnike iz GS sto su vlastitu stranku zbog njega ugasili?
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#40312 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

palermo wrote:
kmirsad wrote: Pričaš o događaju koji se nije dogodio.
Mene čudi da ti kao stari forumaš još nisi uvidio da Pedja nije otkrio ničiji identitet.
Pisao sam o tome več ranije, dok je to bilo aktuelno.
Nikoga nije citirao, obratio se nekom Vedranu, a dalje identificiranje tog Vedrana sa Sabininom1 je stvar naših nagađanja.
Čak se ni sabina nije očitovala, nego nastavila sa hinjskim forumskim djelovanjem, sve fol voli Ns, Glasa za nju, a niko gore nije govorio protiv NS.
Samo taj Vedran, zna da se primjedba odnosila na njega. i niko više. sam ja Vedran. Možda si ti Vedran.
Ja recimo nagašam da Kač dala svoj nik i šifru Sabini. Ali samo nagađam.
Naravno i dalje nagađamo.
A sitsam pravdoljubivih pristalica NS. Hinjluk
Imaš pravo, jedna potpuno nepotrebna moja upadica.....

Ti biraš načine promocije NS-a, meni može jedino da se svidi ili ne svidi......
:thumbup:
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#40313 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Capsicum »

drug_profi wrote:Pregovorima kao što je ŽK sam sebe kandidovao mimo dogovora sa partnerima?
Podršku kao što je DF uskratio glasove Bećireviću?
Pa zašta BH blok služi DF-u? Očigledno je da postoji skrivena agenda i najpoštenije bi bilo da se raziđemo fino.
Neka DF ne glasa za kandidate NS i SDP. Nek izađe iz vlasti u KS.
Neka Zlatni ljiljan ostane na vlasti, uziva u budzetskoj sisi i nek udara po prstima okolo. To je njegov politicki program.
Prvo - NS je prva počela postavljati ultimatume oko kandidata za člana predsjedništva. Kolikim političkim potencijalom u tom smislu raspolažu najbolje je pokazao broj glasova koje je osvojio Falatar. U tom smislu, iako je Komšić ispostavio svoju kandidaturu bez dogovora s SDP i NS, opet se pokazalo da je bio najpopularniji kandidat. Niko nije branio ni NS-u ni SDP-u da nađu Hrvata koji će imati bolje izglede za izbor od Komšića. SDP je čvrsto odlučio da ide s Bećirovićem, a NS je našla ovog mulca da eto makar malo ošteti Komšića.
Drugo - za šta služi bh blok DF-u? Da ih se proziva preko medija i vrši na njih pritisak prije bitnih sastanaka? Da ih se izbacuje iz vlasti da bi se ista pravila s ultraklero-nacionalističkim strankama? Koja je agenda NS-a? I ja kažem, bolje se razići.
Treće - Pa rekli su da će izaći iz KS. Ne znam ni šta su radili u toj frankeštajn koaliciji.
Četvrto - udarat će po prstima dok god ima podršku 225.500 građana. Bolje i to nego da nas kojekakvi isljednici konc logora udaraju po leđima. :bih:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#40314 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Capsicum wrote:Koje fakte? Što bi eto DF trebao podržati šupka Falatara koji se nasrao po fašističkim medijima, a ne obrnuto? Pregovori unutar bloka se trebaju voditi iza zatvorenih vrata, a ne pripremljenom medijskom hajkom, što je u posljednje vrijeme patentirana praksa NS. Normalno da lik koji kahveniše sa isljednicima konc logora ne može očekivati podršku stranke sa zlatnim ljiljanom na čelu. U ostalom, odakle NS-u uopšte ideja, uzevši u obzir broj glasova koji su dobili u FBiH, da bi trebali dobiti mjesto u DN BiH? Malo se spustiti na zemlju. Taj isti DF je dobio duplo više glasova od NS.

Što se tiče opstrukcija, podsjetit ću te da je prvo DF izbačen iz vlasti u USK od strane DF i NS i njenih nacionalističkih koalicionih partnera.
Kakvi bolan pregovori? NS je u predizbornoj kampanji jasno porucila da nece ici u vlast sa nacionalnim strankama. Sta se tu ima dalje pregovarati? Stav NS je svima poznat.

Misija DF-a je bila uvuci SDP u vlast sa SDA. Popusili su.

Neka se ujedine sa SDA, svi bi sretni bili.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#40315 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Capsicum »

Kikibombona wrote:
Capsicum wrote:Koje fakte? Što bi eto DF trebao podržati šupka Falatara koji se nasrao po fašističkim medijima, a ne obrnuto? Pregovori unutar bloka se trebaju voditi iza zatvorenih vrata, a ne pripremljenom medijskom hajkom, što je u posljednje vrijeme patentirana praksa NS. Normalno da lik koji kahveniše sa isljednicima konc logora ne može očekivati podršku stranke sa zlatnim ljiljanom na čelu. U ostalom, odakle NS-u uopšte ideja, uzevši u obzir broj glasova koji su dobili u FBiH, da bi trebali dobiti mjesto u DN BiH? Malo se spustiti na zemlju. Taj isti DF je dobio duplo više glasova od NS.

Što se tiče opstrukcija, podsjetit ću te da je prvo DF izbačen iz vlasti u USK od strane DF i NS i njenih nacionalističkih koalicionih partnera.
Kakvi bolan pregovori? NS je u predizbornoj kampanji jasno porucila da nece ici u vlast sa nacionalnim strankama. Sta se tu ima dalje pregovarati? Stav NS je svima poznat.

Misija DF-a je bila uvuci SDP u vlast sa SDA. Popusili su.

Neka se ujedine sa SDA, svi bi sretni bili.
Jel majke ti? A šta vam je ASDA? Šta vam je NiP? Šta vam je SBB? :D Koje je to misija?
kluz franjo
Posts: 6095
Joined: 26/06/2009 01:37

#40316 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kluz franjo »

Ne pecajte se na naručene špekulacije i već viđene konstrukcije...

1. klix/faktor/sb "otkrije" neku špekulaciju
2. već par minuta poslije isti ili sestrinski medij predstave špekulaciju kao činjenicu
3. za koji minut neki John Liar čeka spreman sa smećarskim komentarom na "činjenicu"
4. i odmah su dežurni online multiplikatori u zadatku širenja

Već toliko puta viđena fora...

Ja se samo pitam kako Đonlagić misli da može sarađivati sa Nikšićem i Magazinovićem u Parlamentu BiH?
Nije valjda da mu je prihvatljiva saradnja sa onima koji su "možda naivni, a možda imaju i dosta zlobe i pakosti prema BiH".
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#40317 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Capsicum wrote:Jel majke ti? A šta vam je ASDA? Šta vam je NiP? Šta vam je SBB? :D Koje je to misija?
Mogu svi osim: SDA, HDZ i SNSD.

Stav NS je poznat i nema iznenadjenja i prevare biraca.

Nema se oko cega pregovarati. Ako DF zeli u vlast sa SDA, neka odmah idu. Pregovora nema.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#40318 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Capsicum »

Kikibombona wrote:
Capsicum wrote:Jel majke ti? A šta vam je ASDA? Šta vam je NiP? Šta vam je SBB? :D Koje je to misija?
Mogu svi osim: SDA, HDZ i SNSD.

Stav NS je poznat i nema iznenadjenja i prevare biraca.

Nema se oko cega pregovarati. Ako DF zeli u vlast sa SDA, neka odmah idu. Pregovora nema.
Jel taj stav iste čvrstine prema sve tri nabrojane stranke?

Koja je razlika između ASDA, NiP i SBB s jedne strane i SDA s druge? Stvarno mi je teško to shvatiti. ASDA nastala odvajanjem od SDA zbog principijelnog odbijanja koaliranja sa "komunjarama" (SDP). NiP stranka nastala odvajanjem od SDA zbog svađe Premijera KS sa drugom SDA kriminalnom strujom oko podjele plijena u javnim preduzećima. SBB je osnovan od strane kriminalca i bandita Radončića koji je bogatstvo stekao kroz Avaz, osnovan od strane SDA, kriminalnom privatizacijom te mutnim poslovima sa trgovcima drogom.

Ali dobro je da nema iznanađenja i prevare birača. :D
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#40319 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

čemu svađa drugovi
On nam je otkrio da je prošle sedmice zamolio predsjednika DF-a Željka Komšića da se vide i da razgovaraju upravo o tome.

"Želim da uspostavimo takve i odnose i komunikaciju kako bismo uspješno branili Bh. blok od glasina, lažnih vijesti i drugih podmetanja i počeli graditi pokret koji bi po prvi put imao šansu da suštinski promijeni bosanskohercegovački politički pejsaž. S tog sastanka sam izašao s utiskom da najbolji dani za BH blok tek dolaze", kazao je Kojović.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/predrag ... /190218092
User avatar
nemampojma0
Posts: 1913
Joined: 27/11/2013 19:57
Location: Bosna ponosna

#40320 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by nemampojma0 »

E sta se ovdje sve da procitati, koji konstrukti bem ti vraga. :lol: :lol: :lol:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#40321 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

kluz franjo wrote:
Ne pecajte se na naručene špekulacije i već viđene konstrukcije...

1. klix/faktor/sb "otkrije" neku špekulaciju
2. već par minuta poslije isti ili sestrinski medij predstave špekulaciju kao činjenicu
3. za koji minut neki John Liar čeka spreman sa smećarskim komentarom na "činjenicu"
4. i odmah su dežurni online multiplikatori u zadatku širenja

Već toliko puta viđena fora...

.
Da.

Upitali smo ga i za komentar na informacije o tome da bi Boriša Falatar mogao biti predložen za delegata Doma naroda BiH?

"Ne. To nikad nije ni razmatrano na Predsjedništvu Naše stranke. Ono o čemu smo zapravo kratko razgovarali na posljednjoj sjednici Predsjedništva je da s Komšićem prodiskutujem o mogućnost da mi i DF probamo u državni Dom naroda izglasati vanstranačkog kandidata iz reda hrvatskog naroda. Jedino ime koje je bilo spomenuto u tom kontekstu je gospodin Slavo Kukić. Dakle, jedna potpuno lažna vijest na koju se onda, kao u svakom političkom spinu, nepotrebno i ružno reaguje", kazao je Kojović.

Upitan da prokomentira reakcije iz DF-a na ovu informaciju, rekao je da mu je isuviše stalo do Bh. bloka da bi vatre koje su zapalili protivnici Bh. bloka gasio kerozinom.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#40322 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

palermo wrote:
kmirsad wrote: Pričaš o događaju koji se nije dogodio.
Mene čudi da ti kao stari forumaš još nisi uvidio da Pedja nije otkrio ničiji identitet.
Pisao sam o tome več ranije, dok je to bilo aktuelno.
Nikoga nije citirao, obratio se nekom Vedranu, a dalje identificiranje tog Vedrana sa Sabininom1 je stvar naših nagađanja.
Čak se ni sabina nije očitovala, nego nastavila sa hinjskim forumskim djelovanjem, sve fol voli Ns, Glasa za nju, a niko gore nije govorio protiv NS.
Samo taj Vedran, zna da se primjedba odnosila na njega. i niko više. sam ja Vedran. Možda si ti Vedran.
Ja recimo nagašam da Kač dala svoj nik i šifru Sabini. Ali samo nagađam.
Naravno i dalje nagađamo.
A sitsam pravdoljubivih pristalica NS. Hinjluk
Imaš pravo, jedna potpuno nepotrebna moja upadica.....

Ti biraš načine promocije NS-a, meni može jedino da se svidi ili ne svidi......
Ma sve je OK.
User avatar
drug_profi
Posts: 50610
Joined: 16/07/2012 16:00

#40323 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by drug_profi »

Capsicum wrote:
drug_profi wrote:Pregovorima kao što je ŽK sam sebe kandidovao mimo dogovora sa partnerima?
Podršku kao što je DF uskratio glasove Bećireviću?
Pa zašta BH blok služi DF-u? Očigledno je da postoji skrivena agenda i najpoštenije bi bilo da se raziđemo fino.
Neka DF ne glasa za kandidate NS i SDP. Nek izađe iz vlasti u KS.
Neka Zlatni ljiljan ostane na vlasti, uziva u budzetskoj sisi i nek udara po prstima okolo. To je njegov politicki program.
Prvo - NS je prva počela postavljati ultimatume oko kandidata za člana predsjedništva. Kolikim političkim potencijalom u tom smislu raspolažu najbolje je pokazao broj glasova koje je osvojio Falatar. U tom smislu, iako je Komšić ispostavio svoju kandidaturu bez dogovora s SDP i NS, opet se pokazalo da je bio najpopularniji kandidat. Niko nije branio ni NS-u ni SDP-u da nađu Hrvata koji će imati bolje izglede za izbor od Komšića. SDP je čvrsto odlučio da ide s Bećirovićem, a NS je našla ovog mulca da eto makar malo ošteti Komšića.
Drugo - za šta služi bh blok DF-u? Da ih se proziva preko medija i vrši na njih pritisak prije bitnih sastanaka? Da ih se izbacuje iz vlasti da bi se ista pravila s ultraklero-nacionalističkim strankama? Koja je agenda NS-a? I ja kažem, bolje se razići.
Treće - Pa rekli su da će izaći iz KS. Ne znam ni šta su radili u toj frankeštajn koaliciji.
Četvrto - udarat će po prstima dok god ima podršku 225.500 građana. Bolje i to nego da nas kojekakvi isljednici konc logora udaraju po leđima. :bih:
Nema dalje. Sve si objasnio.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#40324 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Kikibombona »

Capsicum wrote:Jel taj stav iste čvrstine prema sve tri nabrojane stranke?

Koja je razlika između ASDA, NiP i SBB s jedne strane i SDA s druge? Stvarno mi je teško to shvatiti. ASDA nastala odvajanjem od SDA zbog principijelnog odbijanja koaliranja sa "komunjarama" (SDP). NiP stranka nastala odvajanjem od SDA zbog svađe Premijera KS sa drugom SDA kriminalnom strujom oko podjele plijena u javnim preduzećima. SBB je osnovan od strane kriminalca i bandita Radončića koji je bogatstvo stekao kroz Avaz, osnovan od strane SDA, kriminalnom privatizacijom te mutnim poslovima sa trgovcima drogom.

Ali dobro je da nema iznanađenja i prevare birača. :D
Koja je razlika?

SDA = Pablo Eskobar, El Chapo, Cosa nostra

A-SDA, SBB = Zika Turkovic

SDA je velika mafijaska organizcija, sa par hiljada mafijasa, koja kontrolise sve sfere javnog i drustvenog zivota.

A-SDA je mala kriminalna skupina.

...

Ti sam skontaj je li gore 1 000 kriminalaca (SDA) ili 10 kriminalaca (A-SDA). Treba ti samo mrvica logike i zdravog razuma.
palermo
Posts: 22361
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#40325 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by palermo »

Kikibombona wrote:
Capsicum wrote:Jel taj stav iste čvrstine prema sve tri nabrojane stranke?

Koja je razlika između ASDA, NiP i SBB s jedne strane i SDA s druge? Stvarno mi je teško to shvatiti. ASDA nastala odvajanjem od SDA zbog principijelnog odbijanja koaliranja sa "komunjarama" (SDP). NiP stranka nastala odvajanjem od SDA zbog svađe Premijera KS sa drugom SDA kriminalnom strujom oko podjele plijena u javnim preduzećima. SBB je osnovan od strane kriminalca i bandita Radončića koji je bogatstvo stekao kroz Avaz, osnovan od strane SDA, kriminalnom privatizacijom te mutnim poslovima sa trgovcima drogom.

Ali dobro je da nema iznanađenja i prevare birača. :D
Koja je razlika?

SDA = Pablo Eskobar, El Chapo, Cosa nostra

A-SDA, SBB = Zika Turkovic

SDA je velika mafijaska organizcija, sa par hiljada mafijasa, koja kontrolise sve sfere javnog i drustvenog zivota.

A-SDA je mala kriminalna skupina.

...

Ti sam skontaj je li gore 1 000 kriminalaca (SDA) ili 10 kriminalaca (A-SDA). Treba ti samo mrvica logike i zdravog razuma.
Đole bi rekao, princip je isti sve su ostalo samo nijanse
Locked