Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#29201 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

kmirsad wrote:Nema Selima, zasad, na listama...neče.
I bolje što neće.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#29202 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Novak20 wrote:
kmirsad wrote:Nema Selima, zasad, na listama...neče.
I bolje što neće.
Kome je bolje...NS-u, SBB-u, SDP-u, SDA-u...četnicima, ustašama, hanđarovcima...
Koju ono ti stranku propagiraš...
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#29203 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Novak20 »

kmirsad wrote:
Novak20 wrote:
kmirsad wrote:Nema Selima, zasad, na listama...neče.
I bolje što neće.
Kome je bolje...NS-u, SBB-u, SDP-u, SDA-u...četnicima, ustašama, hanđarovcima...
Koju ono ti stranku propagiraš...
A jbt. Čovjek jednom nogom u grobu. Bolje njemu i NS što neće na stranačku listu. :D

Fakat sam i ja star da budem nekakav liberal, a Selim je tu već metuzalem. Ne treba on više nikoga braniti, sad su mlađi, poput tebe, tu da se bore.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#29204 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Novak20 wrote:
kmirsad wrote:
Novak20 wrote:
I bolje što neće.
Kome je bolje...NS-u, SBB-u, SDP-u, SDA-u...četnicima, ustašama, hanđarovcima...
Koju ono ti stranku propagiraš...
A jbt. Čovjek jednom nogom u grobu. Bolje njemu i NS što neće na stranačku listu. :D

Fakat sam i ja star da budem nekakav liberal, a Selim je tu već metuzalem. Ne treba on više nikoga braniti, sad su mlađi, poput tebe, tu da se bore.
:lol: hvala starino Novak... :lol:za politiku treba mozak... snaga treba za kopanje kanala... a i nje u Selimu ima više nego u ovih današnjih metiljaša
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#29205 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote:Primjecujen sa je ovo jedna od najaktivnijih tema na politici. Izbori kucaju na vrata, a Troll brigada u borbi protiv NS;

Hakiz je najjaci, lafo neodlucan, tjesi Sabinu, koja se ocito razocarala u NS;

@Sabina, ne znam razlog(e) razocarenja sto se tice NS ( po osjecaju, mislim da je nesto u vezi desavanja oko Gratza, mozda se varam ), ali gosn Kluz je u pravu, ovi izbori su zadnja sansa da gradjani, na miran nacin, promijene politicke sisteme vrijednosti. Vrhunski receno. Duboki naklon.


Nasa stranka bi mogla napraviti dobar rezultat ove godine u KS ( iskreno mislim da grijesis u procjeni broja glasova ) i red bi bio da udje u vlast u kojoj nece biti SDA. Ako nam svojim politickim pristupom "poprave" kvalitet zivota, barem, za 10-20% napredovali smo, jer mi u sustini, nakon izbora, zivimo sve gore i gore. Stvar se ne popravlja tako sto ce doci neko ko je 100% ispravan ( takve stranke/pokreti ne postoje, odnosno postoje, ako ih nema vise od pet :D ) i svima se moze naci mana, ako se bas zarovimo da je nadjemo. Caka je imati vise vrlina i kvalitetnih/casnih ljudi nego mana i kvarnjaka. To je nacin da se situacija promijeni u nasu korist.

Jel NS dobar izbor, ne znam. Al znam sigurno da ovo sto zivimo nije dobar izbor. Il da nesto mijenjamo uz aktivno ucestvovanje i preuzimanje odgovornosti ili da pustimo nepismene seljake da nam kroje sudbinu, jer hocemo sve i hocemo odmah. To je utopija, na zalost.

Kad pogledam troll brigadu sto se nakotila na temi, sumnje vise nema za koga glasati, glasati i ljude nagovarati za koga da glasaju. Valjda im navucem deset-petnaest glasova :D

Glavu gore, nema predaje :)
Moje razočerenje u NS je sve veće kako se bliže izbori a šlagvort je bio
- način "raščišćavanja računa "sa nekadašnjim kadrovima
- način ulaska Marjanovića i njegove grupe
- šutnja spram najave koalicije sa desnicom.

Ne može Naša stranka imati veći broj glasova od onog kog sam prognozirala. Budimo realni u Kantonu Sarajevo su fizički prisutni u 5/9 općina a u šestoj imaju samo odbor na papiru gotovo bez glasova. Sve i kad bi svi gradski glasovi opozicije išli njima opet to ne može biti više od 30.000 glasova ( i neće ih biti ni toliko) jer Naša stranka niti je u medijima , niti priča populističke bajke i budaleštine poput Emira Suljagića.
Ostatak države je još gori , NS nema drugo glasovno uporište van Sarajeva , prevedeno - glasovi van Sarajeva su glasovi kreativnosti i osobenosti te želje za promjenom a nikako posljedica jake baze i operativnog djelovanja.

U Tuzli Naša stranka nema jednog/jedinog od 31 vijećnika , kada bi Selim Bešlagić toj stranci u tom gradu digao broj glasova sa 1.500 na 10.000 , trebao bi odmah dobiti status počasnog predsjednika , neki ljudi najavljuju još više , to je apsurd , nemoguće.

Cvrčak , ne vidim zašto su baš 2018 godine izbori krucijalni , niti slabe HDZ ili SNSD , niti je SDA dobila nekog ekstra jakog proitvnika....svi oni su stabilni , stanje u zemlji im ide u prilog jer će na izbore izaći uglavnom njihovi glasači a svo dosadašnje beznađe i nepovjerenje u politički sistem od ljudi koji misle svojom glavom je sve veće i veće.

Ima Naša stranka priliku DANAS da koalira bilo gdje sa Konakovićem i SBB-om u bilo kojoj od 5 gradskih općina - toga nema cvrčak.

Da vam objasnim kako danas izgledaju bivši Komšićevi vijećnici poput Srdića , Stojnića , Karačić , Topić. , tobožnji "nezavisni"...to su cvrčak da izvinete podguzne muhe SDA jurišnika Koldže i Ajnadžića , zaista ne znam šta su dobili jer svoje vjerne ručice revnosno dižu u korist SDA demokratije ali vrlo jadno izgledaju.

Želite li da ovako izgleda ostatak Naše stranke u kombinaciji sa Konakovićem i Radončićem ?
Vi mislite da će tu stvari biti postavljene "fer" , hoće malo sutra , tu će svako mljeti svakoga a Naša stranka nije stranka laktanja , guranja , medijskih izvrtanja i spinova...znamo ko jeste...od SBB-a do SDP-a (u sredini Konaković) razlika je jako , jako mala.

Na kraju krajeva - hoće li Naša stranka stvoriti takvo političko okruženje da će se glat moći podići nova optužnica protiv Radončić Fahrudina ili Konaković Elmedina...šta mislite ?

Shvatam crvčak vašu želju jer je i moja ista ali niti je 2018 nešto presudna niti Naša stranka nažalost ima dostojnog političkog partnera.
Pozdrav.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#29206 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Da, Sabina je upravu
NS postoji samo u Gradu Sarajevu +Ilidža
Na TK samo Gračanica i Tuzla(iako nema vijećnika imala je 2,99% tj 3%)
NS može uvećati glasove samo na štetu DF tj ukrasti njihovih 5000/6000 glasova s prošlih izbora
Selim ne može dobiti 10 000 Glasova, ni pola,ako dobije 5000+Gračanica+Manje općine može se navući prag TK i to Jedva,MOŽE ali ne kažem da HOĆE
SDA slabi ali i tako slaba MOŽDA bude najača
iz SDA su nastali
-Ranije NZBLOK-Koji najavljuje dobar rezultat na nivou FBIH
- BHNL-Uz pomoć Straog Grada dobar rezultat
-PDA koji najavljuju 35 000 Glasova na TK imaju 3 Načelnika
-SNP(KIFLA) ko zna možda Prag prođu u KS
Sve ove frakcije mogu ukasti i glasove od Ljevice te ''Neutralnih'',od SBB SBIH BPS ASDA i sl
Ljevica je podiljena na najmanje 4 stranke
Jednu koja ima Zastupnike u Parlamentima,drugu koja ima Načelnike i infrastrukturu,treću koja ima gradsku Sarajevsku raju uza se,i četvrtu koja mnogo Priča
Ni Ujedinjeni nisu dovoljno jaki a pogotov ovako podijeljeni
Npr 4 kandidata za Predsjedništvo:Komšić,Suljagić,Bećirević,Bešlagić je BUDALAŠTINA
Po Portalima Bećirević je najpopularniji ali...
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#29207 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by sabina1 »

putokaz1 wrote: -SNP(KIFLA) ko zna možda Prag prođu u KS
Proći će , ljudi se nažalost "primaju" na njegovu priču.
Proći će prije Građanskog saveza koji to može samo ako se Suljagić kandiduje , zato oni ovako zdušno i brzo pozdravljaju ujedinjenje ljevice - ujedinjenje sa onima koje sistematski pljuju više od godinu dana.

Pozdrav.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#29208 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Da Primaju se i na
Nzblok i na BNL i na PDA
O Ujedinjenu ljevice se priča 3,5 godine ali ta 4 Lidera nešto Šute
Sabina glasaj za NS,bolje za njih nego (SDP DF GS)
Ako NS bude išla u vlast mora s Nekim,a ove 4 stranke same ne mogu dobiti 51% u KS,mora biti još neko
SDA PDA SNP ASDA BOSS BPS SBB SBIH BHNL NZBLOK SPU Neko mora biti jezičak na Vagi ako dodje do Vlade KS od Ljevice
ušće
Posts: 1055
Joined: 27/05/2009 20:21

#29209 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by ušće »

putokaz1 wrote:Da, Sabina je upravu
NS postoji samo u Gradu Sarajevu +Ilidža
Na TK samo Gračanica i Tuzla(iako nema vijećnika imala je 2,99% tj 3%)
NS može uvećati glasove samo na štetu DF tj ukrasti njihovih 5000/6000 glasova s prošlih izbora
Selim ne može dobiti 10 000 Glasova, ni pola,ako dobije 5000+Gračanica+Manje općine može se navući prag TK i to Jedva,MOŽE ali ne kažem da HOĆE
SDA slabi ali i tako slaba MOŽDA bude najača
iz SDA su nastali
-Ranije NZBLOK-Koji najavljuje dobar rezultat na nivou FBIH
- BHNL-Uz pomoć Straog Grada dobar rezultat
-PDA koji najavljuju 35 000 Glasova na TK imaju 3 Načelnika
-SNP(KIFLA) ko zna možda Prag prođu u KS
Sve ove frakcije mogu ukasti i glasove od Ljevice te ''Neutralnih'',od SBB SBIH BPS ASDA i sl
Ljevica je podiljena na najmanje 4 stranke
Jednu koja ima Zastupnike u Parlamentima,drugu koja ima Načelnike i infrastrukturu,treću koja ima gradsku Sarajevsku raju uza se,i četvrtu koja mnogo Priča
Ni Ujedinjeni nisu dovoljno jaki a pogotov ovako podijeljeni
Npr 4 kandidata za Predsjedništvo:Komšić,Suljagić,Bećirević,Bešlagić je BUDALAŠTINA
Po Portalima Bećirević je najpopularniji ali...
Ne postoji NS -ILIDŽA postoji Elvis Vreto blizak Memiću i postoji vrlo jaka porodično-jaranska podrška Vreti u Rakovici ...sve ostalo nula bodova ...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#29210 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

a redzo i azra
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#29211 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Nešto sam sinoć na federalnom dnevniku, jednim uhom, imao goste, čuo o nekoj koaliciji lijevih stranaka... jutros gledam na netu... zna li ko šta je to bilo...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#29212 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by putokaz1 »

Ma YOK
Niko ne odstupa
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#29213 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

To mi je drago čuti...
Nije lako ni Pedji...mogu zamisliti koji pritisak vrše orlušine , kobci i lešinari - karijeristi na njega...
Čujem da je sinoć Pedja bio u Tuzli...
A_A_AKCIJA
Posts: 5949
Joined: 16/11/2009 02:54

#29214 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by A_A_AKCIJA »

Na ovim izborima NS ipak neće dobiti moj glas, u KS, gdje su bili moj izbor do prošlih izbora.

Zašto?

Upadanje u politikantsku i užasno neproduktivnu diskusiju oko Mustafe Busuladžića, kojom su sebi dopustili da se uvuku u teme kojima ne bi trebali da se bave i nažalost potvrdili da nemaju senzitivitet za osjetljive teme iz prošlosti i lične tragedije. To je rasprava u kojoj nisu smjeli zauzeti stranu, jer su obje pogrešne i samo produbljuju raskol među građanima Sarajeva, na temi koja nipošto ne smije biti u fokusu. Da ne govorim o tome da bi kao liberalna stranka trebali po definiciji da imaju više senzitiviteta za lične sudbine naspram nedemokratskih režima.

Unutarstranački obračun sa Denisom Gratzem, koji se nikako ne bi smio desiti u stranci liberalne provinijencije. Žrtvovali su najaktivnijeg člana zbog međuljudskog sukoba koji nije smio ovako završiti. U ovom sukobu je pobijedila pseudo-FGR linija Sabke ceker, koja je sve ono što nam ne treba od alternative trenutnoj vlasti. Populizam, samo iz perspektive odrođene osobe koja nema pojma među kakvim sugrađanima živi, niti razumije njihove probleme. Sa druge strane, izbačen je najaktivniji član Parlamenta sa najviše pozitivnih inicijativa.

Jačanje pozicije Tarika Haverića. Mislim da ovo ne treba posebno objašnjavati, ali ovako bitna uloga osobe koja otvoreno negira ime vlastitog naroda, koja ima strašan problem sa Bošnjačkim identitetom, Islamom, vjernicima, ljudima koji klanjaju... Dakle upravo suprotno od Denisa Gratza, koji je sasvim slučajno sve od navedenog.

U svakom slučaju, razočaravajuće upadanje u diskurs koji nipošto nisu smjeli prihvatiti kao pravila igre. Nikako ne mogu da shvatim kako iko misli uzeti glasove ljudi koji predstavljaju većinu u Sarajevu i BiH. Pogledaš rezultate popisa, vidiš da se 80% Sarajlija izjasnilo kao Bošnjaci i skoro isto toliko kao vjernici i onda staviš Haverića kao nekoga za koga ti ljudi trebaju glasati i izbaciš Gratza. Ne kontam, ali nikako!
User avatar
piupiu
Posts: 16641
Joined: 05/01/2008 05:08

#29215 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by piupiu »

A_A_AKCIJA wrote:U ovom sukobu je pobijedila pseudo-FGR linija Sabke ceker, koja je sve ono što nam ne treba od alternative trenutnoj vlasti. Populizam, samo iz perspektive odrođene osobe koja nema pojma među kakvim sugrađanima živi, niti razumije njihove probleme.
Što? Za ženske probleme nema mjesta u politici?
User avatar
pici
Posts: 43579
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#29216 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by pici »

piupiu wrote:
A_A_AKCIJA wrote:U ovom sukobu je pobijedila pseudo-FGR linija Sabke ceker, koja je sve ono što nam ne treba od alternative trenutnoj vlasti. Populizam, samo iz perspektive odrođene osobe koja nema pojma među kakvim sugrađanima živi, niti razumije njihove probleme.
Što? Za ženske probleme nema mjesta u politici?

ima al ste teske ko Ćumur... mislim na polikitčarke :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#29217 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Banksy »

A_A_AKCIJA wrote:
Na ovim izborima NS ipak neće dobiti moj glas, u KS, gdje su bili moj izbor do prošlih izbora.
:mrgreen:
kiligonzales
Posts: 5438
Joined: 01/12/2016 10:32
Contact:

#29218 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kiligonzales »

Jedno pitanje, kako Nasa stranka gleda na nepostojanje ugovora izmedju IZ BiH i drzave BiH?

Posto su cesto puna usta svima price o neravnopravnostima u BiH i poticanju na ravnopravnost svih gradjana, kako pomenuta stranka sa mogucim partnerima u novom ljevicarskom bloku gledaju na taj problem i dali bi pomogli istoj zajednici da postane ravnopravne pravoslavnoj i katolickoj crkvi u BiH te i ona ostvari ugovor sa drzavom?

Zasto se jedno sustinski bitno pitanje nepotrebno politizuje?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11021
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#29219 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by Prpa.ba »

Ocekujes stav o necemu takvom od stranke kojoj je jedan od fundamentalnh problema u Kantonu Sarajevo to sto nebosnjaci nisu dovoljno prezastupljeni na funkcijama i u okviru radne snage u javnom sektoru? :lol:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#29220 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Evo nešto za "malog logoraša"... crtice iz života vlasnika Moskvića...

https://www.klix.ba/lifestyle/zdravlje/ ... /180316099

Izvini Pedja... dugo sam se lomio... moro sam turit... ma puko bi da nisam...
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#29221 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by kmirsad »

Ne mogu nači pismo onog "malog logoraša"...
A_A_AKCIJA
Posts: 5949
Joined: 16/11/2009 02:54

#29222 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by A_A_AKCIJA »

Banksy wrote:
A_A_AKCIJA wrote:
Na ovim izborima NS ipak neće dobiti moj glas, u KS, gdje su bili moj izbor do prošlih izbora.
:mrgreen:
Znam znam, tačno sam od tebe ovakav komentar očekivao...

Jedino mi nije jasno, jesi li svjesna da potvrđuješ moju tezu? Da neko ko se izjašnjava kao Bošnjak, jednostavno nema šta tražiti u NS.

Jedino, ko Mirso glasnogovornik, ko bogumil da se izjasnim...
A_A_AKCIJA
Posts: 5949
Joined: 16/11/2009 02:54

#29223 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by A_A_AKCIJA »

piupiu wrote:
A_A_AKCIJA wrote:U ovom sukobu je pobijedila pseudo-FGR linija Sabke ceker, koja je sve ono što nam ne treba od alternative trenutnoj vlasti. Populizam, samo iz perspektive odrođene osobe koja nema pojma među kakvim sugrađanima živi, niti razumije njihove probleme.
Što? Za ženske probleme nema mjesta u politici?
Ne znam na koje ženske probleme misliš?

Možda ove na Filozifiji, gdje se otvorila septička jama Kazazovih mizoginičnih akumuliranih sranja, a Sabka poletjela da zaštiti trudnice, studentice i osobe sa invaliditetom koje je ovaj godinama maltretirao? Ili ipak nije, jer je on naš, pa ga ipak treba odbraniti, a svakako su napadnute većinom bile pokrivene ili iz drugog tora, pa ih možemo žrtvovati, jer su kako vole reći, legitiman politički cilj i neprijatelj?

Ili misliš na to što je Denisu toliko hebala znanje i postavila ultimatum, pa se čovjek pokupio iz stranke, samo zato jer je prijatelj sa ovim što ga je sprašio njenoj prijateljici?

Oboje znamo da je po pseudo-FGR shvatanju, ovo drugo modernije i prava borba za ženska prava, dok pokrivene žene asociraju na nešto nazadno... nanu sa sela, recimo...
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#29224 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by cadburry »

A_A_AKCIJA wrote:Na ovim izborima NS ipak neće dobiti moj glas, u KS, gdje su bili moj izbor do prošlih izbora.

Zašto?

Upadanje u politikantsku i užasno neproduktivnu diskusiju oko Mustafe Busuladžića, kojom su sebi dopustili da se uvuku u teme kojima ne bi trebali da se bave i nažalost potvrdili da nemaju senzitivitet za osjetljive teme iz prošlosti i lične tragedije. To je rasprava u kojoj nisu smjeli zauzeti stranu, jer su obje pogrešne i samo produbljuju raskol među građanima Sarajeva, na temi koja nipošto ne smije biti u fokusu. Da ne govorim o tome da bi kao liberalna stranka trebali po definiciji da imaju više senzitiviteta za lične sudbine naspram nedemokratskih režima.

Unutarstranački obračun sa Denisom Gratzem, koji se nikako ne bi smio desiti u stranci liberalne provinijencije. Žrtvovali su najaktivnijeg člana zbog međuljudskog sukoba koji nije smio ovako završiti. U ovom sukobu je pobijedila pseudo-FGR linija Sabke ceker, koja je sve ono što nam ne treba od alternative trenutnoj vlasti. Populizam, samo iz perspektive odrođene osobe koja nema pojma među kakvim sugrađanima živi, niti razumije njihove probleme. Sa druge strane, izbačen je najaktivniji član Parlamenta sa najviše pozitivnih inicijativa.

Jačanje pozicije Tarika Haverića. Mislim da ovo ne treba posebno objašnjavati, ali ovako bitna uloga osobe koja otvoreno negira ime vlastitog naroda, koja ima strašan problem sa Bošnjačkim identitetom, Islamom, vjernicima, ljudima koji klanjaju... Dakle upravo suprotno od Denisa Gratza, koji je sasvim slučajno sve od navedenog.

U svakom slučaju, razočaravajuće upadanje u diskurs koji nipošto nisu smjeli prihvatiti kao pravila igre. Nikako ne mogu da shvatim kako iko misli uzeti glasove ljudi koji predstavljaju većinu u Sarajevu i BiH. Pogledaš rezultate popisa, vidiš da se 80% Sarajlija izjasnilo kao Bošnjaci i skoro isto toliko kao vjernici i onda staviš Haverića kao nekoga za koga ti ljudi trebaju glasati i izbaciš Gratza. Ne kontam, ali nikako!
Žao mi je drug, ali mislim da si pogriješio svaki put kad si glasao za NS. NS su od početka soroševci, jugokomunisti, četnokomunisti, FGR i sve ono drugo zbog čega ja trebam glasati za NS, a ti ne.
zippoo87
Posts: 15616
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#29225 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Post by zippoo87 »

A_A_AKCIJA wrote:
Banksy wrote:
A_A_AKCIJA wrote:
Na ovim izborima NS ipak neće dobiti moj glas, u KS, gdje su bili moj izbor do prošlih izbora.
:mrgreen:
Znam znam, tačno sam od tebe ovakav komentar očekivao...

Jedino mi nije jasno, jesi li svjesna da potvrđuješ moju tezu? Da neko ko se izjašnjava kao Bošnjak, jednostavno nema šta tražiti u NS.

Jedino, ko Mirso glasnogovornik, ko bogumil da se izjasnim...
sta ti je uporiste za ovakvu izjavu ?
Locked