Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#126 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by insomnia78 »

#FreeČikaJovo
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#127 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Banksy »

Banksy wrote:
furlan wrote:
Ne dajte da vas zavedu ove izdajice. A ako vec treba dati glasove srbima, imamo provjerene kao Bjelak, Pleho, Smajic..
:bih:
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#128 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by malakh »

znači banksy na ovim izborima glasa za našu stranku.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#129 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Banksy »

Sistemom eliminacije znam za koji ološ sigurno neću, ostalo ćemo vidjeti.
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#130 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Capsicum »

malakh wrote:znači banksy na ovim izborima glasa za našu stranku.
Banksy samo glasa protiv GS-a i DF-a. Nekad to znači za FahrudINa, nekad za Vidovića, pardon Falatara.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11250
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#131 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Prpa.ba »

Molim DF i GS da skupe para za malo bolje botove, idu vec za cijenu jednog obicnog opijanja stranackog rukovodstva. Ako Komso vec ne moze halaliti pare, raja s foruma ce se organizovati. :thumbup:

Inace ne volim prozivati ali mentalna higijena je jako vazna. :-D
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#132 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by malakh »

Prpa.ba wrote:Molim DF i GS da skupe para za malo bolje botove, idu vec za cijenu jednog obicnog opijanja stranackog rukovodstva. Ako Komso vec ne moze halaliti pare, raja s foruma ce se organizovati. :thumbup:

Inace ne volim prozivati ali mentalna higijena je jako vazna. :-D
kako nije jarane, pogotovo mentalna higijena onih koji brane one koji tikve sade sa uzpovcima i koljačima.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4419
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#133 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Pandakonda »

Kakva god situacija bila (da li je ona plaćena od tog četnika ili mu je dodjeljena od strane države), ona nema pravo ugroziti branjenika pa taman da joj je lik rekao od A do Ž šta je radio ljudima tokom rata. Isto kao što je doktor dužan pomoći pacijentu neovisno o kome se radi tako i ona mora biti "na strani branjenika". Samim time i njena završna riječ je morala biti takva kakva jest jer da je išla protiv svog klijenta njena advokatska karijera bi bila ugrožena
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#134 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Capsicum »

Čekaj, nekome trebaju botovi protiv NS, stranke koja sama svojim djelovanjem pravi najbolju antipropagandu?

Image
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#135 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Capsicum »

Pandakonda wrote:Kakva god situacija bila (da li je ona plaćena od tog četnika ili mu je dodjeljena od strane države), ona nema pravo ugroziti branjenika pa taman da joj je lik rekao od A do Ž šta je radio ljudima tokom rata. Isto kao što je doktor dužan pomoći pacijentu neovisno o kome se radi tako i ona mora biti "na strani branjenika". Samim time i njena završna riječ je morala biti takva kakva jest jer da je išla protiv svog klijenta njena advokatska karijera bi bila ugrožena
I zato će da laže umjesto njega? Jel to profesionalno? Ili je u pitanju lični stav o dešavanjima u Vogošći?
User avatar
cyprus
Posts: 39284
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#136 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by cyprus »

Image

To je otprilike ta logika... Ona ima za cilj dopiranje do glasača koji imaju IQ < 80... Tačno je da takvi čine jedan značajan, možda i presudan dio ukupnog glasačkog tijela, ali sumnjam da može ozbiljnije naštetiti stranci kao što je NS... Ona glasove te populacije svakako ne bi dobila...

Međutim, evidentno je da će ova kampanja biti najebenija i najdebilnija dosad...
The 100
Posts: 104
Joined: 28/07/2018 14:14

#137 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by The 100 »

ako ukade ono važno je biti bošnjak glasam za SDA i još ću 50 glasova od familije im dat
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#138 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Nero Histrion »

NeDirajSirotinju wrote:Pa Karkin je branio Momčila Krajišnika. Senka Nožica ustaše i naciste. Advokati su Šejtanove sluge, šta vas to iznenađuje.
Tako je! :thumbup: :thumbup:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#139 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by insomnia78 »

Pa jes’ samo ce ovi iznadprosjecni glasati za NS. Ne shvata nepismena krezuba sirotinja viziju Ćaršije
Haman2
Posts: 3998
Joined: 09/12/2016 20:04

#140 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Haman2 »

Zavisno od nacionalnog odredjenja. Njihov kandidat za Predsjednistvo BiH prvo je obisao sve hercegovacke ekstreme a sad sirom BiH farba pamet Bosnjacima. Naravno, mnogi Bosnjaci ga dozivljavaju kao onog pravog.
Nero Histrion
Posts: 1898
Joined: 09/03/2013 13:26
Location: Negdje

#141 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Nero Histrion »

Banksy wrote:
kockakockica wrote:
:bih:

"Snaga naroda"


Image



Nikola Poplašen član Upravnog odbora Agencije za razvoj visokog obrazovanja i osiguravanje kvaliteta
za njegov izbor glasao Sead Kadić (SDA)

ovo nisam znao, al' me nije iznenadilo :oops:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4419
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#142 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Pandakonda »

Capsicum wrote:
Pandakonda wrote:Kakva god situacija bila (da li je ona plaćena od tog četnika ili mu je dodjeljena od strane države), ona nema pravo ugroziti branjenika pa taman da joj je lik rekao od A do Ž šta je radio ljudima tokom rata. Isto kao što je doktor dužan pomoći pacijentu neovisno o kome se radi tako i ona mora biti "na strani branjenika". Samim time i njena završna riječ je morala biti takva kakva jest jer da je išla protiv svog klijenta njena advokatska karijera bi bila ugrožena
I zato će da laže umjesto njega? Jel to profesionalno? Ili je u pitanju lični stav o dešavanjima u Vogošći?
Jbg takav je posao advokata da se moraš boriti za svog klijenta koliko god ti znao ili mislio da je on nevin ili ne. Upravo je to profesionalizam u toj struci da mimo svojih ličnih stavova radiš svoj posao najbolje što možeš
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#143 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Capsicum »

Pandakonda wrote:
Capsicum wrote:
Pandakonda wrote:Kakva god situacija bila (da li je ona plaćena od tog četnika ili mu je dodjeljena od strane države), ona nema pravo ugroziti branjenika pa taman da joj je lik rekao od A do Ž šta je radio ljudima tokom rata. Isto kao što je doktor dužan pomoći pacijentu neovisno o kome se radi tako i ona mora biti "na strani branjenika". Samim time i njena završna riječ je morala biti takva kakva jest jer da je išla protiv svog klijenta njena advokatska karijera bi bila ugrožena
I zato će da laže umjesto njega? Jel to profesionalno? Ili je u pitanju lični stav o dešavanjima u Vogošći?
Jbg takav je posao advokata da se moraš boriti za svog klijenta koliko god ti znao ili mislio da je on nevin ili ne. Upravo je to profesionalizam u toj struci da mimo svojih ličnih stavova radiš svoj posao najbolje što možeš
Ne slažem se. Advokat treba da govori istinu, ne da laže. Njeno je da poljulja optužbe, a ne da laže. Ako advokat laže, to je neprofesionalno, a može biti i krivično odgovoran i izgubiti licencu. Da ne kažem da je i nemoralno da rizikuje svoju adokatsku karijeru da bi lažima zaštitila ratnog zločinca.
User avatar
Pandakonda
Posts: 4419
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#144 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Pandakonda »

Capsicum wrote: Ne slažem se. Advokat treba da govori istinu, ne da laže. Njeno je da poljulja optužbe, a ne da laže. Ako advokat laže, to je neprofesionalno, a može biti i krivično odgovoran i izgubiti licencu. Da ne kažem da je i nemoralno da rizikuje svoju adokatsku karijeru da bi lažima zaštitila ratnog zločinca.
Nije laž to što ćeš ti biti na strani svog klijenta do kraja sudskog procesa
User avatar
Capsicum
Posts: 2545
Joined: 23/04/2013 14:15

#145 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Capsicum »

Image

Pazi ovaj zadnji pasus. Ovo je dakle njen lični stav? :shock:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4419
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#146 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by Pandakonda »

Capsicum wrote:Image

Pazi ovaj zadnji pasus. Ovo je dakle njen lični stav? :shock:
Ako je to dio optužnice onda je logično da će negirati sve, jedino bi bilo problematično ako je ona to rekla sama od sebe bez da se njen klijent spominje u tom dijelu
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#147 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by malakh »

Pandakonda wrote:
Jbg takav je posao advokata da se moraš boriti za svog klijenta koliko god ti znao ili mislio da je on nevin ili ne. Upravo je to profesionalizam u toj struci da mimo svojih ličnih stavova radiš svoj posao najbolje što možeš
uvijek se pričalo da je advokatura kurvanjski posao, a ti to zoves profesionalizam, nema tu ni p od profesionalizma, ali niko niti jednog advokata ne tjera da preuzme neki slučaj i da pred sudom brani sve i svakoga.

ova je mogla birati da li da ga brani ili ne, ona je izabrala ovo prvo, ne zato sto je profesionalac, vec zbog para.

i u tome jeste kompletna poenta. stranku u cijem je rukovodstvu je dovela u dosta tesku poziciju, stavila im etiketu da njeno rukovodstvo brani tintora, da bi ona uzela par stotina hiljada maraka na predmetu koji se vodi protiv istog. u principu, jebo stranku i ideale, daj ti meni pare. a ima advokata koji drze do ideala i principa (ifet feraget je najbolji primjer, zatim alen nakic, damir arnaut takodjer... oni su besplatno zastupali ljude, jer su mislili da tako treba i to u predmetima za teska ubistva i razne zlocine).

malo se vrati u historiju, pa pogledaj ko je bio tintor, kakva je sranja pravio po vogosci, svrakama i žuči (on je slao ljude u živi štit). pronađi informaciju koliko je ljudi bilo u logoru kod sonje, koliko ih je žive spalio, koliko je žena silovano i koliko je ljudi zaklano, ko su bili tintorevci itd.

eh jedan takav čovjek se dovodi u vezu sa članicom rukovodstva naše stranke i to je zaista tužno i žalosno.

ps sa ovim postom prekidam svaki vid komentiranja ove teme.
Last edited by malakh on 02/09/2018 23:51, edited 1 time in total.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#148 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by insomnia78 »

#freeČikaJovo
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#149 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by kmirsad »

malakh wrote:
Pandakonda wrote:
Jbg takav je posao advokata da se moraš boriti za svog klijenta koliko god ti znao ili mislio da je on nevin ili ne. Upravo je to profesionalizam u toj struci da mimo svojih ličnih stavova radiš svoj posao najbolje što možeš
uvijek se pričalo da je advokatura kurvanjski posao, a ti to zoves profesionalizam, nema tu ni p od profesionalizma, ali niko niti jednog advokata ne tjera da preuzme neki slučaj i da pred sudom brani sve i svakoga.

ova je mogla birati da li da ga brani ili ne, ona je izabrala ovo prvo, ne zato sto je profesionalac, vec zbog para.

i u tome jeste kompletna poenta. stranku u cijem je rukovodstvu je dovela u dosta tesku poziciju, stavila im etiketu da njeno rukovodstvo brani tintora, da bi ona uzela par stotina hiljada maraka na predmetu koji se vodi protiv istog. u principu, jebo stranku i ideale, daj ti meni pare. a ima advokata koji drze do ideala i principa (ifet feraget je najbolji primjer, zatim alen nakic, damir arnaut takodjer... oni su besplatno zastupali ljude, jer su mislili da tako treba i to u predmetima za teska ubistva i razne zlocine).

malo se vrati u historiju, pa pogledaj ko je bio tintor, kakva je sranja pravio po vogosci, svrakama i žuči (on je slao ljude u živi štit). pronađi informaciju koliko je ljudi bilo u logoru kod sonje, koliko ih je žive spalio, koliko je žena silovano i koliko je ljudi zaklano, ko su bili tintorevci itd.

eh jedan takav čovjek se dovodi u vezu sa članicom rukovodstva naše stranke i to je zaista tužno i žalosno.

ps sa ovim postom prekidam svaki vid komentiranja ove teme.

E neče moči... izletiš iz mraka , pozvoniš , pa bježiš... :-D

Kako izgleda i šta radi advokat- profesionalac... Šefku Hođić, ženu koja koja nosi epitet najmonstruoznije žene u istoriji Jugoslavije, branio Filo Filota... advokat koji je nosio epitet najboljeg advokata u istoriji Jugoslavije...
ova je mogla birati da li da ga brani ili ne
Dokaz ?
ona je izabrala ovo prvo, ne zato sto je profesionalac, vec zbog para.
Dokaz ?
stavila im etiketu da njeno rukovodstvo brani tintora
Dokaz ?
da bi ona uzela par stotina hiljada maraka na predmetu koji se vodi protiv istog.

Dokaz ?

Ako nemaš dokaze, onda se da zaključiti da su gornji navodi rezultat tvojih ličnih konstrukcija i pretpostavki,,, iz kojih dalje izvodiš lične zaključke... da je gđa Kisić...osoba bez ikakvih ideala i principa, koja svojim aktiviznom u Našoj Stranci ruši uglerd stranke i šteti joj... jer je kao privatni advokat specijaliziran za krivično pravo... branila ratnog zločinca, Tintora... i to za pare...zamisli...

To se zove popljuvizam... zalijepiš nekome etiketu na čelo... i onda ga pljuješ do mile volje i poivaš članove čopora da se pridruće pljuvačini...

Ne dao Bog nikome takve neviđene bijede...
ima advokata koji drze do ideala i principa (ifet feraget je najbolji primjer, zatim alen nakic, damir arnaut takodjer... oni su besplatno zastupali ljude, jer su mislili da tako treba i to u predmetima za teska ubistva i razne zlocine).
Da li ovo mogu shvatiti kao tvrdnju ... da je gđa Kisić branila Tintora... pro bono... bila bi žena i advokatica koja drži do ideala i principa... kao što su Ifet Feraget, Alen Nakić i Damir Arnaut... i ne bi bio nikakav problem da nastavi biti član rukovodstva Naše Stranke...

Ako je krvoloka Tintora branila đaba ... onda je častan i čestit advokat, ako ga je branila za pare, onda je prodana duša koju je Naša Stranka ispred svog rkovodstva poslala da ga odbrani... :roll:
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#150 Re: Naša stranka, ogranak HDZ-a ili SDS-a? Ko smo mi?

Post by malakh »

kmirsad wrote:
Kako izgleda i šta radi advokat- profesionalac... Šefku Hođić, ženu koja koja nosi epitet najmonstruoznije žene u istoriji Jugoslavije, branio Filo Filota... advokat koji je nosio epitet najboljeg advokata u istoriji Jugoslavije...
ova je mogla birati da li da ga brani ili ne
Dokaz ?
ona je izabrala ovo prvo, ne zato sto je profesionalac, vec zbog para.
Dokaz ?
stavila im etiketu da njeno rukovodstvo brani tintora
Dokaz ?
da bi ona uzela par stotina hiljada maraka na predmetu koji se vodi protiv istog.

Dokaz ?

Ako nemaš dokaze, onda se da zaključiti da su gornji navodi rezultat tvojih ličnih konstrukcija i pretpostavki,,, iz kojih dalje izvodiš lične zaključke... da je gđa Kisić...osoba bez ikakvih ideala i principa, koja svojim aktiviznom u Našoj Stranci ruši uglerd stranke i šteti joj... jer je kao privatni advokat specijaliziran za krivično pravo... branila ratnog zločinca, Tintora... i to za pare...zamisli...

To se zove popljuvizam... zalijepiš nekome etiketu na čelo... i onda ga pljuješ do mile volje i poivaš članove čopora da se pridruće pljuvačini...

Ne dao Bog nikome takve neviđene bijede...
ima advokata koji drze do ideala i principa (ifet feraget je najbolji primjer, zatim alen nakic, damir arnaut takodjer... oni su besplatno zastupali ljude, jer su mislili da tako treba i to u predmetima za teska ubistva i razne zlocine).
Da li ovo mogu shvatiti kao tvrdnju ... da je gđa Kisić branila Tintora... pro bono... bila bi žena i advokatica koja drži do ideala i principa... kao što su Ifet Feraget, Alen Nakić i Damir Arnaut... i ne bi bio nikakav problem da nastavi biti član rukovodstva Naše Stranke...

Ako je krvoloka Tintora branila đaba ... onda je častan i čestit advokat, ako ga je branila za pare, onda je prodana duša koju je Naša Stranka ispred svog rkovodstva poslala da ga odbrani... :roll:
dokaz su poznavanje sudske i advokatske prakse i svaki advokat je plaćen po ročištu, kada je obrana u pitanju, da li od strane države po službenoj dužnosti ili od strane pojedinca koji ga je angažirao. budući da se tintora tereti za najteže zločine, da ima puno dokaznog materijala, njegova obrana je itekako skupa. ko je nju platio, ona najbolje zna i ja u to neću da ulazim.

i nemoj se blamirati tako ti boga i kontrirati nečije riječi i pokušavati da na taj način stvoriš sliku da neko napada našu stranku i da oni ispadaju žrtve u svemu, jer ćeš im učiniti medvjeđu uslugu.

i da drži do ideala i principa, ne bi ga NIKAKO branila, a ne džaba. jer kome će ona sada prosipati moral, a uzela silne pare da obrani jednog od najvećih sarajevskih krvoloka i zločinaca?

2014. godine je na forumu ordinirao HM, ali brate, ti si za nijansu veći bot od njega. smiri se bolan, izađi, popij kafu, prošetaj sa ženom i djecom, kakav forum i trud da se ispravi kriva vrba.

i replicirao sam iz poštovanja prema tebi, ali više ne.
Last edited by malakh on 03/09/2018 09:18, edited 1 time in total.
Locked