Nas slijedeci protivnik - Belgija

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#1026 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by The 51st State »

odvijac wrote:od samog pocetka,onaj sugavi genk mi je bio odvratan.ali eto zahvaljujuci ovoj velicanstvenoj pobjedi ostace mi u lijepom sjecanju..sto se same igre tice,nekakko mi je najvise drago zbog bajramovica,trijumfalno se vratio,pokazao koliko nam znaci.za dzeku i misimovica ne treba trositi rijeci,jahic me prijatno iznenadio zrelom igrom,kao i pandza,muratovic je pretrcao ko za citavu karijeru,nova pozicija mu ocito odgovara.odbrana na visini zadatka,samo mi se malo ibricic gubio u defanzivi,cjena toga je gol protivnika.ne mogu se oteti dojmu,da smo napokon psihicki stabilna ekipa postali,da znamo da se vratimo,kad krene lose,i da ne stanemo kad vodimo.a sad za navijace,ono je fakat nevjerovatno,sa kojim elanom i sa koliko ljubavlju i strasti se navija za tu bih,sto rece marijan takvi smo se rodili!!bio sam na tribini prekoputa kamere,u jednom trenutku su poceli da izbacuju nase navijace sa tribine iza gola,to mi nije jasno,vjerovatno je bilo nekog koskanja.stadion vrlo akustican,podsjeca me na grbavicu!do srijede treba sleci utiske,i ovjeriti tri boda iz genka,poslije toga smo na domak baraza.pozdrav plavoj naciji.
neka arsene, odvadi malo...
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#1027 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by pirmin »

Jos pamtim onu tursku zastavu Robije velicine 20x20 (lupam odprilike) koju ce i ovaj put istaci, malo zbog inata svima nama, malo da dokazu da su oni gazde na tom stadionu(sto fakat i jesu) a malo
i zbog cinjenice da im je turski garnizon valjao u ratnom i postratnom periodu tako da ce vjerovatno biti suvisan posao sprijecavati pojedince da landaraju platnima u bojama i sa simbolima nekadasnjeg
agresora i okupatora.
User avatar
krivorijek
Posts: 688
Joined: 13/02/2008 11:58
Location: Iščašenja ili preloma?

#1028 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by krivorijek »

Nemojte ba turske i iranske zastave...dajte jel moze ono bez totalnog sranja i upisavanja.

Samo zastave BiH!!!

I nauciti rijeci himne :) Pod hitno.

Kuci u podrumu raditi bakljade. Spektakl je to kad se upali.
User avatar
krivorijek
Posts: 688
Joined: 13/02/2008 11:58
Location: Iščašenja ili preloma?

#1029 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by krivorijek »

Bravo majstori!!!
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#1030 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Cafe Camargue »

hrasno38 wrote:Spancima smo mnogo puta do sada pokazali da i te kako mozemo da igramo sa njima.U tri zadnje utakmice nisu nas niti jednom nadigrali a dva puta su im zestoko pomogle sudije. Vratit ce se Ibisevic, Salihovic, Hasagic, Rahimic. Zasto ih ne dobiti u vrucoj Zenici a iskreno sada prizeljkivati pobjedu Turske.
Mi ako pobjedimo Belgiju u Zenici, svaki rezultat iz Turske će nam donijet samo slatke brige. Pobjedi li Španija, mi smo jednom nogom u baražu. Opet, pobjedi li Turska, imaćemo sve u svojim rukama da i kao prvi odemo u Afriku. Opet, najbitnije je pobjedit Belgiju, u što ne sumnjam, ne jer sam bahat ili euforičan, već jednostavno realan - imamo napad ko malo ko u Evropi i ako odbrana odigra barem solidno, Belgija zdraaavo.
User avatar
Hunkar
Posts: 655
Joined: 04/05/2008 18:05
Location: peskun

#1031 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Hunkar »

nesto me strah ... znam da svaki put kad se nafuramo prodjemo veselo (kao npr. tekma sa danskom).

momci, samo nemojte zabrljati u srijedu! :bih:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#1032 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Gandalf »

:bih: :bih: Ljudi ba , razbićemo Belgiju k'o beba zvečku - nije više ovo ona stara gubitnička ekipa - ovaj tim ide i dere lagano sve redom - igrači imaju i psihičku stabilnost - samo da svi budu zdravi i eto i nas KONAČNO na velikom takmičenju :bih: :bih: ne sumnjam ni sekunde u ponovni debakl belgijanaca :thumbup: :thumbup:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#1033 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Lakat Jebić »

mozel zastava SDA :-) :-) :-)
User avatar
strong69
Posts: 6972
Joined: 11/03/2005 20:02
Location: Beneath the Remains

#1034 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by strong69 »

O kakvim turskim zastavama se prica? Ko je ta Turska da prostite? Osim BiH ja druge domovine nemam!
User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#1035 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by LSD »

strong69 wrote:O kakvim turskim zastavama se prica? Ko je ta Turska da prostite? Osim BiH ja druge domovine nemam!
550 godina smo bili Turska,a to nije kratak period...odatle poticu te identifikacije sa maticom :-) ...i ne samo mi vec kompetan balkan....samo smo mi izgleda najsvjesniji tih istorijskih cinjenica :-D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#1036 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Lakat Jebić »

LSD wrote:
strong69 wrote:O kakvim turskim zastavama se prica? Ko je ta Turska da prostite? Osim BiH ja druge domovine nemam!
550 godina smo bili Turska,a to nije kratak period...odatle poticu te identifikacije sa maticom :-) ...i ne samo mi vec kompetan balkan....samo smo mi izgleda najsvjesniji tih istorijskih cinjenica :-D
pregoniš, zvanicno 1878-1463=415 godina
User avatar
LSD
Posts: 27274
Joined: 24/07/2007 08:26

#1037 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by LSD »

Lakat Jebić wrote:
LSD wrote:
strong69 wrote:O kakvim turskim zastavama se prica? Ko je ta Turska da prostite? Osim BiH ja druge domovine nemam!
550 godina smo bili Turska,a to nije kratak period...odatle poticu te identifikacije sa maticom :-) ...i ne samo mi vec kompetan balkan....samo smo mi izgleda najsvjesniji tih istorijskih cinjenica :-D
pregoniš, zvanicno 1878-1463=415 godina
dobro,ali to je zvanicno to je tacno i stoji...nisam naglasio Nezvanicno 550 godina ako ne više...jbg,Turci su jahali,karali i dominirali mnogo vremena...da je 100 godina-puno je.
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#1038 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by kv99 »

LSD wrote:
Lakat Jebić wrote:
LSD wrote:550 godina smo bili Turska,a to nije kratak period...odatle poticu te identifikacije sa maticom :-) ...i ne samo mi vec kompetan balkan....samo smo mi izgleda najsvjesniji tih istorijskih cinjenica :-D
pregoniš, zvanicno 1878-1463=415 godina
dobro,ali to je zvanicno to je tacno i stoji...nisam naglasio Nezvanicno 550 godina ako ne više...jbg, Turci su jahali,karali i dominirali mnogo vremena...da je 100 godina-puno je.
Ako se javljas iz smrdije onda si potpuno u pravu :thumbup: Za mene je Turska kao i svaka druga zemlja kad je u pitanju Bosna i Hercegovina, na X000 mjestu.
User avatar
Epitop
Posts: 1308
Joined: 12/02/2008 20:19
Location: Zenica

#1039 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Epitop »

Jeste se dovezali Turske, ima uvijek stoke koja nosi zastave Turske misleći da je to dokaz BiH patriotizma. :bih: :bih: :bih:
Znamo da večina nosi zastave BiH i to je bitno, a vrijeme će ispraviti i ovu manjinu.
kv99
Posts: 2637
Joined: 09/01/2008 21:08

#1040 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by kv99 »

Da li iko zna da li se negdje moze preko neta vidjeti snimak utakmice ? Od navijanja nisam pohvatao sve detalje a pogotovo jer su 3 gola data na suprotnoj strani od nase tribine.
Hvala unaprijed za sve prijedloge.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#1041 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by -LIBERO- »

Samo idiot moze imati Tursku zastavu u srijedu na Bilinom.

U Sarajevu sam siguran u to da bi sve zastave Turske bile oduzete prije ulaska na sam stadion,od "samosvijesnih" :D navijaca nase selekcije.
Za Zenicu nisam siguran,cak me nebi iznenadilo da Robijasi istaknu Tursku zastavu iz par razloga,ali nebih sada o tome.


Umjesto Muslimovica ,Topica,jedino to mjenjati.
Belgija mora napasti jer ih vadi samo pobjeda u Zenici,sto nama otvara prolaze prema njihovom golu :dance: :bih:

Zgazit cemo ih... :dance: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:
Bandierra Rossa
Posts: 492
Joined: 05/03/2009 23:24

#1042 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Bandierra Rossa »

-LIBERO- wrote:Samo idiot moze imati Tursku zastavu u srijedu na Bilinom.

U Sarajevu sam siguran u to da bi sve zastave Turske bile oduzete prije ulaska na sam stadion,od "samosvijesnih" :D navijaca nase selekcije.
Za Zenicu nisam siguran,cak me nebi iznenadilo da Robijasi istaknu Tursku zastavu iz par razloga,ali nebih sada o tome.


Umjesto Muslimovica ,Topica,jedino to mjenjati.
Belgija mora napasti jer ih vadi samo pobjeda u Zenici,sto nama otvara prolaze prema njihovom golu :dance: :bih:

Zgazit cemo ih... :dance: :mrgreen: :mrgreen: :thumbup:
Ja stvarno neke stvari ne shvatam.Pa ljudi moji,ta Turska je nama direktan konkurent za drugo mjesto.Pa koja budala može ponijeti njihovu zastavu na stadion.Joooooooooooooooooooooooooooooooooooooj više.........................

:bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
suspect_zero
Posts: 25765
Joined: 11/10/2008 21:45

#1043 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by suspect_zero »

Ne kontam zašto bi neko nosio zastavu Turske, Njemačke, Hrvatske, Italije ili Tunguzije u NAŠOJ ZEMLJI..........čemu uopšte ova priča :?: :?: :?: ................onda možete serbez ponijeti i zastavu Belgije, bar će imati nekog smisla (igramo protiv njih) :D :D

:bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
lerdi
Posts: 3484
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#1044 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by lerdi »

Pa koji debil moraš biti pa ponijeti tursku zastavu? Definitivno ljudska glupost nema granica. I LSD nismo bili turska 400 godina nego smo bili pod turskom, a to je velika razlika
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#1045 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Paco »

Upravo sam se vratio iz Belgije. Umora nema ali nema ni glasa ...potrosilo se na tribinama. :bih:
Uskoro ce biti slika i video sa desavanja u Briselu, Genku i na tribinama.
Onim papcima i seljacinama koji su (opet) ubacivali baklje porucujem - ovaj put ste se izvukli. Drugi put sigurno necete.

Svi vi koji niste u toku morate znati da je to uradila jedna grupa kretena a mi ostali nismo to odobravali. Posto smo bili podjeljeni u sektore nismo mogli doci do njih (security nas nije pustio) a inace im ne bi trebala belgijska policija. Mi normalni i istinski navijaci bi to sve sredili.

Belgijanci su gospoda. Za razliku od "brace turaka" ovi nas nisu maltretirali na ulazu (a ispostavilo se da je to pogresan potez, nazalost) niti su nas prilikom izlaska sa stadiona drzali zatvorene satima na tribinama.

O igri vam ne treba puno pricati. Sve ste vidjeli bolje od mene. Odoh sad i ja da u miru pogledam snimak utakmice :D

P.S. Pozdrav raji iz autobusa "na sprat" :-D
User avatar
Vozdra raja :-)
Posts: 1379
Joined: 28/02/2008 02:57
Location: Istok
Contact:

#1046 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Vozdra raja :-) »

U srijedu samo zastave BiH!! :bih:

Ali BiH prijateljstvo sa Turskom, i pravo da navijamo za Tursku u utakmici sa nekom drugom drzavom, e to nikada niko nece moci slomiti :!:
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1047 Re: Nas slijedeci protivnik - Belgija

Post by Point. »

hrasno38 wrote: E sto se tice navijaca u Genku za sve ono sto su pokazali im se zaista divim ali na standardnu besmislenu bakljadu im se serem. Da je jucer sudija prekinuo utakmicu i da smo izbaceni iz kvalifikacija za mene bi to bilo isto kao i rusenje ove drzave od 92-96. Zaista neki ljudi nikada nece odmaci od banane i dzaba sva prica i svi argumenti. Stavljati u istu ravan 11 divnih momaka i Ciru sa svojim stabom sa jedne strane i Usanovica i ostale lopove sa druge strane je maloumno i bolesno i to neko treba da objasni onom idiotu iz BHF-a koji je bio na TV-u. Ljudi vi ovdje jebete nesto sto se zove Bosna i Herecegovina a ne Munib Usanovic i ostala bagra. Da je utakmica prekinuta vi bi sinoc sjebali na hiljade i hiljade ljudi koji su bili u delirijumu i presretni sto se napokon mogu radovati uspjehu nase reprezentacije. Koji ste vi kurac da nam svima to uskratite??????????????? Koji ste vi kurac da uskratite Dzeki da pokaze da je najbolji napadac Evrope, da je Ibisevic rame uz rame uz njega, da Misimovic lomi ledja protivnickim odbranama itd itd. To sto vi radite je malogradjanstina, papanluk i najklasicnije pokazivanje zelje da neko pomisli da ste vi zajebani. Ali niste i necete nikada biti osim sto cete zajebati one sto vole ovu zemlju, one sto igraju za ovu zemlju i one sto su izginuli za ovu zemlju. Ali vas boli kurac za to, Dodik ce da slavi i pola ove drzave sa njim jer Srbija ce vjerovatno ici na Svjetsko prvenstvo kao i Hrvatska. Nadam se da ako nesto slicno pokusate u Zenici da cete dobiti batine koje cete pamtiti cijelog zivota pa cete moci pricati kako dajete krv za ovu reprezentaciju. Jednim pogresnim potezom poserete se na sve ono fantasticno sto ste napravili a Usanovic vam se samo smije i uzima i dalje svoje plate i dnevnice.
Polako mi se penjes na vrh glave sa svojim anti-bhf posotovima. Da se razumijemo, nisam clan bhf-a, al brate seres i to previshe i dosadniji si od proljeva. Koji si ti qurac pa se umislio da solis pamet ovdje, svaki drugi post ti je neprijateljski nastrojen protiv bhf-a, jedne grupacije koja je obisla svijet za reprezentaciju BiH, gdje su bili na mjestima koje ti nisi vidio ni u atlasu, koji su na svojim stranicama pomogli desetcima bosanskohercegovacke sirocadi i ljudima kojima je bila potrebna, kako finansijska, kako bilo koja druga pomoc, i ti se nasao palamuditi i srati? Ako imas sta protiv, idi na njihovu stranicu i reci im sve, ili otidji na tribinu pa im se izjaduj, al sto je dosta-dosta je. Vishe cijenim Dzekinu i Spahicevu ocjenu da im je prekid dobro dosao nego tvoje misljenje. Igras se glavne bosanske igre, sta bi bilo kad bi bilo, da nas je FIFA izbacila da je ovo da je ono. Cinjenica je......N I J E nas izbacila i ako nas izbaci onda se javljaj.
Locked