Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
_Reds_
Posts: 9366
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#9551 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

drndalo wrote: 21/11/2020 15:09
madner wrote: 21/11/2020 14:34 2 boda za svaki mjesec radnog iskustva, 80 bodova za covjeka od 60 godina sa 40 godina staza.

Mozda da jos malo razmislis o bodovanju?

Vodovod je zapravo razlika izmedju NiPa i SDA, vidjeti pod koliko su smanjeni gubici u mrezi.
Pa nije to bas tako jednostavno. Reci ovaj je star, nek umre. Ima iskustvo svoju tezinu ako se koristi kao zamahac, a ne teg...
Slično je u skolama. Nedavno gledam neki konkurs čini mi se domar, i boduje se radni staž i godine na birou. Takvi konkursi su diskriminatorni prema mladim ljudima, i onda se pitaju što mladi odlaze.
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#9552 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

_Reds_ wrote: 21/11/2020 15:19
drndalo wrote: 21/11/2020 15:09
madner wrote: 21/11/2020 14:34 2 boda za svaki mjesec radnog iskustva, 80 bodova za covjeka od 60 godina sa 40 godina staza.

Mozda da jos malo razmislis o bodovanju?

Vodovod je zapravo razlika izmedju NiPa i SDA, vidjeti pod koliko su smanjeni gubici u mrezi.
Pa nije to bas tako jednostavno. Reci ovaj je star, nek umre. Ima iskustvo svoju tezinu ako se koristi kao zamahac, a ne teg...
Slično je u skolama. Nedavno gledam neki konkurs čini mi se domar, i boduje se radni staž i godine na birou. Takvi konkursi su diskriminatorni prema mladim ljudima, i onda se pitaju što mladi odlaze.
A u redu je da budu diskriminatorni prema starim ljudima?
Last edited by drndalo on 21/11/2020 15:38, edited 2 times in total.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#9553 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pinkman »

madner wrote: 21/11/2020 14:34 2 boda za svaki mjesec radnog iskustva, 80 bodova za covjeka od 60 godina sa 40 godina staza.

Mozda da jos malo razmislis o bodovanju?

Vodovod je zapravo razlika izmedju NiPa i SDA, vidjeti pod koliko su smanjeni gubici u mrezi.
Ma ja sam lupio brojeve, nisu oni bitni. Htio sam reci da mi nismo narod za slobodnu procjenu nego za kvantificiranje i automatiziranje.
izvrsni direktor
Posts: 9338
Joined: 20/12/2018 16:11

#9554 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

pinkman wrote: 21/11/2020 12:20 Nece vam biti bolje dok sami sebi ne pomognete, a to je ucenje stranih jezika, tehnicki fakulteti, biomedicinski fakulteti odnosno izbjegavanje studiranja historije, sociologije, psihologije, kriminalistike, politickih nauka i slicnih fakulteta od kojih, realno gledajuci, nema nista u drzavi kao sto je BIH.
Kakve to veze imas sa politikom i za koga glasamo? Svakome ko se vise obrazuje i radi na sebi je bolja buducnost, bez obzira na politicku orijenaciju. Ali kakve to veze ima sa tim je li bolje za konakovica ili prevljaka?
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20 Osim ako nemate dobar background, ali u tom slucaju vama i ne smeta ovakvo stanje.
A koja politicka opcija forsira taj background? Ko je bio na vlasti sve ove godine pa da je dpslo dp tpg fenomena "backgrounda"?
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20 Kao da su Dodik i Covic krivi sto se GRAS raspada, sto je los vodovod, kanalizacija, pretjerano uhljebljavanje i neregluarno zaposljavanje u KS, TK, ZE-DO i slicni kantoni - tzv. probosanski kantoni, zatim sto je stanje u skolama uzasno, nedovoljno vrtica, itd itd. Mogao bih do sutra nabrajati.
A mozda mi bas znamo da dodik i covic nisu krivi za sve to navedeno pa narod i nije htio glasati za stranku koja je kriva za to?
Je li to narod birao izmedju konakovicevih kandidata u opcinama na nivou grada sarajevo i dodika i covica? Ili je birao izmedju cetvorke i sda kao krivca za sve to dto si nabrojao
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20 Ali to nikad nece napraviti :D
Kako znas? Na osnovu 25 godina vladanja, ja definitivno znam ko sta nece uraditi, a ti znas i za one koji nisu ni imali priliku? Ili nagadjas?
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20
Ali ni tad ne vidim neku odusevljenost jer svejedno je ko ce vam biti kad kazem da je los GRAS, vodovod, itd itd.
Znaci ako je svejedno da ne mijenjamo nista? Ostavimo sda? Mozda je to ipak cilj citavog ovog tvog posta? Malo si zakasnio sa ovim, demotivacija gradjana prije izbora kako bi se smanjila izlaznost je bila efikasna pred izbore, sad ti to bas i nema neke koristi
armin071
Posts: 5290
Joined: 27/11/2008 22:26
Location: prvi red treci dzep.

#9555 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by armin071 »

SDA mladež nam otvara oči :-)
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#9556 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drndalo »

A i uz svu demotivaciju im je narod dao nogicu u guzicu.. :run:
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#9557 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pinkman »

izvrsni direktor wrote: 21/11/2020 15:41
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20 Nece vam biti bolje dok sami sebi ne pomognete, a to je ucenje stranih jezika, tehnicki fakulteti, biomedicinski fakulteti odnosno izbjegavanje studiranja historije, sociologije, psihologije, kriminalistike, politickih nauka i slicnih fakulteta od kojih, realno gledajuci, nema nista u drzavi kao sto je BIH.
Kakve to veze imas sa politikom i za koga glasamo? Svakome ko se vise obrazuje i radi na sebi je bolja buducnost, bez obzira na politicku orijenaciju. Ali kakve to veze ima sa tim je li bolje za konakovica ili prevljaka?
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20 Osim ako nemate dobar background, ali u tom slucaju vama i ne smeta ovakvo stanje.
A koja politicka opcija forsira taj background? Ko je bio na vlasti sve ove godine pa da je dpslo dp tpg fenomena "backgrounda"?
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20 Kao da su Dodik i Covic krivi sto se GRAS raspada, sto je los vodovod, kanalizacija, pretjerano uhljebljavanje i neregluarno zaposljavanje u KS, TK, ZE-DO i slicni kantoni - tzv. probosanski kantoni, zatim sto je stanje u skolama uzasno, nedovoljno vrtica, itd itd. Mogao bih do sutra nabrajati.
A mozda mi bas znamo da dodik i covic nisu krivi za sve to navedeno pa narod i nije htio glasati za stranku koja je kriva za to?
Je li to narod birao izmedju konakovicevih kandidata u opcinama na nivou grada sarajevo i dodika i covica? Ili je birao izmedju cetvorke i sda kao krivca za sve to dto si nabrojao
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20 Ali to nikad nece napraviti :D
Kako znas? Na osnovu 25 godina vladanja, ja definitivno znam ko sta nece uraditi, a ti znas i za one koji nisu ni imali priliku? Ili nagadjas?
pinkman wrote: 21/11/2020 12:20
Ali ni tad ne vidim neku odusevljenost jer svejedno je ko ce vam biti kad kazem da je los GRAS, vodovod, itd itd.
Znaci ako je svejedno da ne mijenjamo nista? Ostavimo sda? Mozda je to ipak cilj citavog ovog tvog posta? Malo si zakasnio sa ovim, demotivacija gradjana prije izbora kako bi se smanjila izlaznost je bila efikasna pred izbore, sad ti to bas i nema neke koristi
Sve je povezano. Mnogi misle da ce im biti bolje jer je, eto, dosao Elmedin Dino Konakovic :D A ja kazem da je jedini nacin da ti bude bolje je da se sam potrudis. Primjetim u ljudima neku euforiju, a isto je to sve. U biti vrlo zalosno jer pokazuje koliko ljudi zele da bude bolje, a daleko je od toga.

Covjek dijelio pare po svom nahodjenju, na sto je imao zakonsko pravo, ali vrlo nemoralno.

Posebno neposteno i prema Forti jer je do tad uvijek premijer to radio, a onda su dolaskom Konakovica u Skupstinu KS te pare prebacili u kabinet predsjednika Skupstine jer je on dominantniji u tom njihovom odnosu.

Evo zanimljiv clanak: https://zurnal.info/novost/22434/konako ... -grantova-

Posebno je ovo interesantno:
Tako su tim preraspodjelama, između ostalog, sredstva namijenjena za školovanje mladih policajaca završila na "razdjelu" predjedavajućeg Skupštine Kantona Sarajevo kako bi on taj novac mogao odobriti "neprofitnim organizacijama"
Ili mozda druzenje sa likovima koji su svojevremeno hapseni zbog navodnih kriminalnih radnji. Evo ovdje imaju fotografije:
https://zurnal.info/novost/22347/mitovi ... konakovicu

Zatim, mijenjanje uslova kojima je taj Konakovic navodno omogucio nekom liku da postane direktor :D
https://zurnal.info/novost/22097/dva-pu ... -direktor-

Eto tad je bio SDA.

Meni je mucno citati kako kritikuje Sebiju, a svojevremeno je bila najjaci menadzer. Dosljedno. :D

Kazem, lijepo prica i zna se prodati, ali to je po meni sve. A da ne spominjem pricu o Zakonu o pripadnosti javnih prihoda u FBIH i tome kako gradjanin KS vrijedi 2 puta vise od drugih. :wink:
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#9558 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by madner »

pinkman wrote: 21/11/2020 15:23
madner wrote: 21/11/2020 14:34 2 boda za svaki mjesec radnog iskustva, 80 bodova za covjeka od 60 godina sa 40 godina staza.

Mozda da jos malo razmislis o bodovanju?

Vodovod je zapravo razlika izmedju NiPa i SDA, vidjeti pod koliko su smanjeni gubici u mrezi.
Ma ja sam lupio brojeve, nisu oni bitni. Htio sam reci da mi nismo narod za slobodnu procjenu nego za kvantificiranje i automatiziranje.
Nije do brojeva nego do prijedloga, svaki automatizam automatski nekog preferira, samo je pitanje koga.

Tehnokratska rjesenja imaju tehnokratske probleme.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#9559 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by madner »

Fali jos samo da je Konakovic kriv za Deyton. Kljuc podjele prihoda nije posten, to je tacno. KS finacira ovako ove slabije kantone, dok bi posteno bilo da se gleda gdje se PDV generise i vrati u istom omjeru.
User avatar
_Reds_
Posts: 9366
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#9560 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

drndalo wrote: 21/11/2020 15:20
_Reds_ wrote: 21/11/2020 15:19
drndalo wrote: 21/11/2020 15:09

Pa nije to bas tako jednostavno. Reci ovaj je star, nek umre. Ima iskustvo svoju tezinu ako se koristi kao zamahac, a ne teg...
Slično je u skolama. Nedavno gledam neki konkurs čini mi se domar, i boduje se radni staž i godine na birou. Takvi konkursi su diskriminatorni prema mladim ljudima, i onda se pitaju što mladi odlaze.
A u redu je da budu diskriminatorni prema starim ljudima?
Nije. Ali ne smiju biti uslovi koje neko mi teoretski ne moze ispuniti, zbog toga sto nema godina zivota.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#9561 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Sve bi to imalo smisla što šupljirate da vas Kifla ne demantuje u radu i na terenu. Lik radi, kopa, grize, posvecen je i jako motiviran u ovome sto radi.

Nije on nekakav lik sto prica i ceka da drugi za njega odrade posao.

A posto neki ovdje pricaju o SBB ili o SBIH i ki fol zabrinuto povezuju to sa Kiflom samo cu reci da i budala zna sta bi se desilo da NIP uradi isto kao oni (da ode sa SDA).

Kifla nije glup, a nije oko sebe okupio likove kojima je jedini cilj da se uhljebe i uzmu dio javnih oreduzeca kao sto je to radio SBIH i SBB, a i SDP... ova prica je puno optimisticnija koja ce cak i SDA natjerati da pocnu paziti sta i kako rade.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#9562 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Tesla Edison »

MUNAFIK wrote: 21/11/2020 17:01 Sve bi to imalo smisla što šupljirate da vas Kifla ne demantuje u radu i na terenu. Lik radi, kopa, grize, posvecen je i jako motiviran u ovome sto radi.

Nije on nekakav lik sto prica i ceka da drugi za njega odrade posao.

A posto neki ovdje pricaju o SBB ili o SBIH i ki fol zabrinuto povezuju to sa Kiflom samo cu reci da i budala zna sta bi se desilo da NIP uradi isto kao oni (da ode sa SDA).

Kifla nije glup, a nije oko sebe okupio likove kojima je jedini cilj da se uhljebe i uzmu dio javnih oreduzeca kao sto je to radio SBIH i SBB, a i SDP... ova prica je puno optimisticnija koja ce cak i SDA natjerati da pocnu paziti sta i kako rade.
:thumbup: :thumbup: :bih:
User avatar
konektovan
Posts: 40597
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#9563 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by konektovan »

MUNAFIK wrote: 21/11/2020 17:01 Sve bi to imalo smisla što šupljirate da vas Kifla ne demantuje u radu i na terenu. Lik radi, kopa, grize, posvecen je i jako motiviran u ovome sto radi.

Nije on nekakav lik sto prica i ceka da drugi za njega odrade posao.

A posto neki ovdje pricaju o SBB ili o SBIH i ki fol zabrinuto povezuju to sa Kiflom samo cu reci da i budala zna sta bi se desilo da NIP uradi isto kao oni (da ode sa SDA).

Kifla nije glup, a nije oko sebe okupio likove kojima je jedini cilj da se uhljebe i uzmu dio javnih oreduzeca kao sto je to radio SBIH i SBB, a i SDP... ova prica je puno optimisticnija koja ce cak i SDA natjerati da pocnu paziti sta i kako rade.
Spasicemo ovaj tvoj post, i onda ga aktivirati za dvije godine, da vidimo koliko si pogodio. :mrgreen:
Mislim da u nip-u ima poprilican broj ljudi slicnih ovim gore. Vidjecemo na sta ce to ispasti. Trenutno, nip je pozitivna prica....
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#9564 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

avaz u sluzbi spin politike. cuj jedan dio nase stranke se zalaze da vladu podrzava kao manjinsku ukoliko im se ne udovolji da forto bude premijer.

vezano za dinu. on nece nigdje, ni na poziciju premijera, a mislim ni na poziciju predsjedavajuceg. on ce biti zastupnk i posvetiti se stranci i jacanju stranke. to bih ga i osobno savjetovao.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#9565 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

To da nema kadrova u NiPu koji su tu samo zbog fotelja i koji bi sutra za mandat majku prodali je glupost, mislim da su cak i u vecini, stranka je isprepletena rodjacko prijateljskim vezama, ali sada su potrebni da ruse SDA, njihov pad ce biti brzi i laksi, stranka i nakon 2 godine postojanje ne postoji u organizacijskom smislu, savjeti ne rade svoj posao, povjerenistva nestabilna, bice tesko napravito liste za 2 godine, puno je gladnih, a malo mandata, ako ce se sve rnesavati kao u Novom Sarajevu i Bejicem, onda nece na dobro ...
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#9566 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pinkman »

madner wrote: 21/11/2020 16:53 Fali jos samo da je Konakovic kriv za Deyton. Kljuc podjele prihoda nije posten, to je tacno. KS finacira ovako ove slabije kantone, dok bi posteno bilo da se gleda gdje se PDV generise i vrati u istom omjeru.
Ne finansira KS nikoga. Obrnuto je jer ima koeficijent 2. A ovo je bitna prica jer i Konakovic ima pretenzije da rasiri stranku izvan KS.

Inace znam neke osobe koje se tu vrte iskljucivo radi licnog interesa, tako da mi je malo smijesno cuti Konakovica kad kaze kako niko od njega nije trazio za sebe licno.

Trebao bi bolje da slusa onda :D ali i ne zamjeram to sto kaze. Sta ce drugo reci, gori su ovi sto su se upecali na tu pricu.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#9567 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by madner »

pinkman wrote: 21/11/2020 18:23
madner wrote: 21/11/2020 16:53 Fali jos samo da je Konakovic kriv za Deyton. Kljuc podjele prihoda nije posten, to je tacno. KS finacira ovako ove slabije kantone, dok bi posteno bilo da se gleda gdje se PDV generise i vrati u istom omjeru.
Ne finansira KS nikoga. Obrnuto je jer ima koeficijent 2. A ovo je bitna prica jer i Konakovic ima pretenzije da rasiri stranku izvan KS.

Inace znam neke osobe koje se tu vrte iskljucivo radi licnog interesa, tako da mi je malo smijesno cuti Konakovica kad kaze kako niko od njega nije trazio za sebe licno.

Trebao bi bolje da slusa onda :D ali i ne zamjeram to sto kaze. Sta ce drugo reci, gori su ovi sto su se upecali na tu pricu.
Naravno da finacira, puno vise od toga se proizvede i potrosi u KSu.
Kljuc podjele trenutno je broj kvadrata i stanovnika, nema nikakve veze sa tim gdje se ubiru prihodi.

Dakle ne treba nam nikakav kljuc, nego da fino svi koliko uberu procentualno i dobiju i mirna Bosna? :D

Naravno da ima kadrova koji su tu radi funkcija, ali barem to nije osnovni razlog za postojanje stranke (bar trenutno)
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#9568 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pinkman »

madner wrote: 21/11/2020 18:35
pinkman wrote: 21/11/2020 18:23
madner wrote: 21/11/2020 16:53 Fali jos samo da je Konakovic kriv za Deyton. Kljuc podjele prihoda nije posten, to je tacno. KS finacira ovako ove slabije kantone, dok bi posteno bilo da se gleda gdje se PDV generise i vrati u istom omjeru.
Ne finansira KS nikoga. Obrnuto je jer ima koeficijent 2. A ovo je bitna prica jer i Konakovic ima pretenzije da rasiri stranku izvan KS.

Inace znam neke osobe koje se tu vrte iskljucivo radi licnog interesa, tako da mi je malo smijesno cuti Konakovica kad kaze kako niko od njega nije trazio za sebe licno.

Trebao bi bolje da slusa onda :D ali i ne zamjeram to sto kaze. Sta ce drugo reci, gori su ovi sto su se upecali na tu pricu.
Naravno da finacira, puno vise od toga se proizvede i potrosi u KSu.
Kljuc podjele trenutno je broj kvadrata i stanovnika, nema nikakve veze sa tim gdje se ubiru prihodi.

Dakle ne treba nam nikakav kljuc, nego da fino svi koliko uberu procentualno i dobiju i mirna Bosna? :D

Naravno da ima kadrova koji su tu radi funkcija, ali barem to nije osnovni razlog za postojanje stranke (bar trenutno)
Znam kako se dijeli. Imaju kriteriji i onda KS se mnozi sa dva.

I elektricna energija se broji kao da je proizvedena u KS, a termoelektrane u Tuzli i Kaknju, tako da taj prihod ne bi trebalo gledati kao da je prikupljen u KS.
User avatar
madner
Posts: 56761
Joined: 09/08/2004 16:35

#9569 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by madner »

pinkman wrote: 21/11/2020 18:47
madner wrote: 21/11/2020 18:35
pinkman wrote: 21/11/2020 18:23

Ne finansira KS nikoga. Obrnuto je jer ima koeficijent 2. A ovo je bitna prica jer i Konakovic ima pretenzije da rasiri stranku izvan KS.

Inace znam neke osobe koje se tu vrte iskljucivo radi licnog interesa, tako da mi je malo smijesno cuti Konakovica kad kaze kako niko od njega nije trazio za sebe licno.

Trebao bi bolje da slusa onda :D ali i ne zamjeram to sto kaze. Sta ce drugo reci, gori su ovi sto su se upecali na tu pricu.
Naravno da finacira, puno vise od toga se proizvede i potrosi u KSu.
Kljuc podjele trenutno je broj kvadrata i stanovnika, nema nikakve veze sa tim gdje se ubiru prihodi.

Dakle ne treba nam nikakav kljuc, nego da fino svi koliko uberu procentualno i dobiju i mirna Bosna? :D

Naravno da ima kadrova koji su tu radi funkcija, ali barem to nije osnovni razlog za postojanje stranke (bar trenutno)
Znam kako se dijeli. Imaju kriteriji i onda KS se mnozi sa dva.

I elektricna energija se broji kao da je proizvedena u KS, a termoelektrane u Tuzli i Kaknju, tako da taj prihod ne bi trebalo gledati kao da je prikupljen u KS.
Kako se onda mozes zaliti, znas li koliko bi KS pravednom podjelom dobio vise?

Ne broji se.
izvrsni direktor
Posts: 9338
Joined: 20/12/2018 16:11

#9570 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

pinkman wrote: 21/11/2020 16:15
Sve je povezano. Mnogi misle da ce im biti bolje jer je, eto, dosao Elmedin Dino Konakovic :D
A da li bi im bilo gore da su izabrali sda opet?
pinkman wrote: 21/11/2020 16:15 Covjek dijelio pare po svom nahodjenju, na sto je imao zakonsko pravo, ali vrlo nemoralno.
A tek sto su helikopter htjeli kupit
pinkman wrote: 21/11/2020 16:15 Meni je mucno citati kako kritikuje Sebiju, a svojevremeno je bila najjaci menadzer.
Ne volis ljude koji mijenjaju misljenje nakon sto uvide neke stvari?
pinkman wrote: 21/11/2020 16:15 A da ne spominjem pricu o Zakonu o pripadnosti javnih prihoda u FBIH i tome kako gradjanin KS vrijedi 2 puta vise od drugih. :wink:
Ima veze sa sadasnjim izborom konakovica kako?
Koja stranka je ucestvovala u tom odlucivanju?
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#9571 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

malakh wrote: 21/11/2020 17:37 avaz u sluzbi spin politike. cuj jedan dio nase stranke se zalaze da vladu podrzava kao manjinsku ukoliko im se ne udovolji da forto bude premijer.

vezano za dinu. on nece nigdje, ni na poziciju premijera, a mislim ni na poziciju predsjedavajuceg. on ce biti zastupnk i posvetiti se stranci i jacanju stranke. to bih ga i osobno savjetovao.
Nije spin, nego je tačno. Čudićka smatra da su debelo podbacili i da bi trebali podrzati vladu, ali ne biti i sastavni dio iste.
last mohicans
Posts: 11982
Joined: 09/08/2012 23:19

#9572 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by last mohicans »

Insajderi, evo vam jedna insajderska. NiP izbacuje Srdica, kupovao glasove. Dešava se ono sto i DFu prije 4 god, izbacivanje i preleti. Znaci u NS, jedan manje. Ono na sto su neki upozoravali da nije dobro, da stranački preleti ne trebaju NiPu. Ispostavlja se tačnim.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#9573 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

last mohicans wrote: 21/11/2020 20:02
malakh wrote: 21/11/2020 17:37 avaz u sluzbi spin politike. cuj jedan dio nase stranke se zalaze da vladu podrzava kao manjinsku ukoliko im se ne udovolji da forto bude premijer.

vezano za dinu. on nece nigdje, ni na poziciju premijera, a mislim ni na poziciju predsjedavajuceg. on ce biti zastupnk i posvetiti se stranci i jacanju stranke. to bih ga i osobno savjetovao.
Nije spin, nego je tačno. Čudićka smatra da su debelo podbacili i da bi trebali podrzati vladu, ali ne biti i sastavni dio iste.
Cudicka sa jedne i SDA dio NS vec dugo to radi, Pedju spremaju sbilen gajta , sreca pa se Cudicka i taj dio pronivcijalaca ne mogu, kad se kompleksasi sloze gitovo je 😁
Patton44
Posts: 2495
Joined: 26/11/2019 19:14

#9574 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Patton44 »

malakh wrote: 21/11/2020 17:37 avaz u sluzbi spin politike. cuj jedan dio nase stranke se zalaze da vladu podrzava kao manjinsku ukoliko im se ne udovolji da forto bude premijer.

vezano za dinu. on nece nigdje, ni na poziciju premijera, a mislim ni na poziciju predsjedavajuceg. on ce biti zastupnk i posvetiti se stranci i jacanju stranke. to bih ga i osobno savjetovao.
Spin je boldano,ostalo je istina.Kako ce zavrsit vidjecemo.
Evo i max gore potvrdio.
izvrsni direktor
Posts: 9338
Joined: 20/12/2018 16:11

#9575 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

Neovisni avaz objavi, neovisni malak brze bolje kopura na forum, patton potvrdi....kako da ne vjerujes u to onda?
:run:
Post Reply