Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#951 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by putokaz1 »

Na Konakovikoviću je sve može
1.Pogoditi trojku,tj ići s Ljevicom ili
2.Mašiti oba bacanja,vratiti se u SDA
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#952 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

putokaz1 wrote:Na Konakovikoviću je sve može
1.Pogoditi trojku,tj ići s Ljevicom ili
2.Mašiti oba bacanja,vratiti se u SDA
Nisam siguran da je on ikad trojku pogodio :D
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#953 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by putokaz1 »

_Reds_ wrote:
putokaz1 wrote:Na Konakovikoviću je sve može
1.Pogoditi trojku,tj ići s Ljevicom ili
2.Mašiti oba bacanja,vratiti se u SDA
Nisam siguran da je on ikad trojku pogodio :D
Znači vraća se u SDA
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#954 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

Prvo ce pokusati par puta osutati trojku ;)
elk
Posts: 2806
Joined: 14/08/2006 12:03

#955 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by elk »

jedini kosarkas koji nije ubacio loptu u protivnicki kos(senad avdic) :mrgreen:
hoce dino da bude opet premijer,pa se lize sa fahrom.
User avatar
_Reds_
Posts: 9370
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#956 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

Kifloni grmio na Avaz i Fahra prije izbora, Avaz na njega.

Ali sada se moze sa Fahrom i dogovarati.

Covjek od rijeci, nema sumnje u to nikakve.

Siroka koalicija mu dodje ko 1 na 10. Cisto da on kupi kajmak, a da na moze maherski na ostale prebaciti stvari koje se ne urade.

Covjek je ubjedio narod da je on kao premijer valjao, a vlada nije, skupstina nije.
A_A_AKCIJA
Posts: 5973
Joined: 16/11/2009 02:54

#957 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

...za razliku od tri složna roga u vreći, SDP, DF i NS :D

De ba, ne zahebavaj narod. Sad je OK da koaliraju, a onolika zahebancija oko predsjedništva i kandidature.
User avatar
madner
Posts: 56762
Joined: 09/08/2004 16:35

#958 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by madner »

Rezultati su opet impresivni, jedna jaka koalicija sa stabilnom vecinom.

Sada da vidimo sta ce sa tim napraviti.
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3778
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#959 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DaffyDuck »

elk wrote:jedini kosarkas koji nije ubacio loptu u protivnicki kos(senad avdic) :mrgreen:
hoce dino da bude opet premijer,pa se lize sa fahrom.
jos kapiten bio :-)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#960 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JThomas »

pa liderske kvalitete :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#961 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

kome .BA mi da se prilagodjavamo...
El_comadante
Posts: 7948
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#962 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

imaju dobar potencijal slično kao df prije 4 godine. kako će ga iskoristiti ostaje da se vidi....
User avatar
JoseMujica
Posts: 27606
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#963 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JoseMujica »

Allaha vam dajte našem Kifli premijersku fotelju morebit i magistar postane za 10 dana...haman ko Esso a.s. naš Poslanik narodni

i da se ostvari Kiflim program :lol: :lol:
Image
al-em
Posts: 3119
Joined: 01/03/2014 00:26

#964 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by al-em »

Pa nisam znao da je konakovic odjebo facu iz raje, hoho, opasan je elmedin pravo.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6772
Joined: 20/02/2013 14:14

#965 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Cherry-Cherry »

Ovo treba i ovdje podijelili
Sa Dininog profila:
Danas je nova “konsultantica” na TVSA, dovedena sa jednog stranackog portala, pisala o dogadjaju u jednoj diskoteci u kojoj pjevaju cetnicke pjesme i napisala kako je to “nastavak onoga sto oruzjem nije zavrseno”, a dodala je da se taj “zavrsetak” desava i u kantonima sa bosnjackom vecinom, aludirajuci na formiranje vlasti bez SDA. Stavila nas u isti kos sa agresorom, nacionalistima, planerima agresije na nasu domovinu. Nas koji smo ovu zemlju branili i odbranili.
Prije nekoliko mjeseci istu stvar je uradio urednik jednog sedmicnog magazina, nazvao nase projekte milosevicevskim.
Bombarduju uposleni u javnom sektoru kako unistavamo bosnjacki identitet, kazu sve ce se zabraniti, ukinuti, reducirati.
Napadaju najbolje borce medju nama za nedostatak patriotizma, vjernike da su prodali svoju vjeru, postene ljude da su lopovi.
Da se razumijemo, opet ne generaliziram, mnogo je tamo finog svijeta, ali mnogo sutljivog za ovo vrijeme. Sute, odobravaju.
Sta vi ustvari pravite od naseg identiteta?
Pravite Bosnjake kojima treba biti normalno sto je korupcija u svakoj pori naseg drustva, da nose “hedije” gdje god krenu, da posao traze preko stela, stranackih ako nema rodjaka, da firme sponzorisu stranke pa tako ocekuju neki posao, da dobri studenti moraju u stranke ako hoce posao, da i majke sehidske moraju po clansku, da su direktori skola stranacki sefovi, sefovi klinika i zdravstvenih ustanova samo uz aminovanje stranke, da profesor bosanskog vodi poljoprivredno dobro jer je pokrio izbornu kradju, da premijer Vlade bez ustezanja govori kako je dobro sto je na odlasku nakrcao kabinet, da je normalno da vas clan pocini tesko djelo i da ga tuzilastva ne procesuiraju jer je nosilac liste na izborima i jos mnogo, mnogo toga pokusavate utkati u bice Bosnjaka kao normalno.
I ono glavno, trebalo bi Bosnjak da vam suti, takav identitet hocete?
Ako vam ne suti, vasa piskarala napucate da nas sa agresorima poistovjete.
Ucite nas da je vaznija stranka od naroda i ponasate se kao da stranka nafaku propisuje, da se predsjednika treba plasiti vise nego dragog Boga, i govorite o identitetu, vjeri, patriotizmu, a sve to nekim povisenim, prijetecim tonovima.
Vi ste detektovali svoj problem dobro. Takav se identitet nece desiti!
Bosnjak je obrazovan, sposoban, radan, pravedan, posten, prema svojim komsijama ljubazan i dobar, hrabar da kaze sta misli, spreman da se brani, a nikoga ne ugnjetava.
Tako nas i nasa vjera uci.
Takvog ste stavili u drugi plan, hocete identitet po vasoj mjeri!
Vracaju vam se Bosnjaci koji se ne plase nepravednom vladaru reci istinu u lice.
I mnogo ih ima.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4694106349
User avatar
sinuhe
Posts: 11488
Joined: 03/06/2011 11:33

#966 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sinuhe »

Difovac kao nada gradjanske opcije, sta god to znacilo u BiH. Politika zaista nema ni kraja ni pocetka. Bosanska posla.

Image
The BEN10
Posts: 7577
Joined: 19/09/2011 09:03

#967 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The BEN10 »

Večeras Konaković i Efendić u Face 2 Face...
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#968 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

Blago je reci da mi se Kifla gadi, ne mogu da vjerujem da je u meni neko pobudio simpatije prema Rumenom. Pun floskula, puna usta Boga, pretenciozan, pun sebe, druge udara na nesrernom slucaju. Ne mogu sebi da dodjem nakon odgledane emisije, Kifla nije nikakva promjena nego uvrijedena mlada jer je izigran u unutastranackim kombinacijama.
User avatar
pussysmoke
Posts: 2087
Joined: 30/07/2012 14:56

#969 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pussysmoke »

.
Last edited by pussysmoke on 26/12/2019 22:04, edited 1 time in total.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#970 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

pussysmoke wrote:
MaksprotivMarksa wrote:Blago je reci da mi se Kifla gadi, ne mogu da vjerujem da je u meni neko pobudio simpatije prema Rumenom. Pun floskula, puna usta Boga, pretenciozan, pun sebe, druge udara na nesrernom slucaju. Ne mogu sebi da dodjem nakon odgledane emisije, Kifla nije nikakva promjena nego uvrijedena mlada jer je izigran u unutastranackim kombinacijama.
Nesretan slučaj? :lol:

Samo reci koga su ti zaposlili da skratimo priču...
Prelistaj historiju mojih postova, bio sam ustasa, vlah, a sada sam i SDA bot. Zaposlili su mi samohranu majku da radi u trgovini za 500 maraka, a da ja svojim znanjem i sposobnostima na trzistu izdrzavam porodicu od 18e godine, a u isto vrijeme zavrsim dva fakulteta i jedan master. Eto, toliko. Koga je tebi Dino zaposlio ?
User avatar
pussysmoke
Posts: 2087
Joined: 30/07/2012 14:56

#971 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pussysmoke »

.
Last edited by pussysmoke on 26/12/2019 22:04, edited 1 time in total.
User avatar
denis.istok
Posts: 916
Joined: 09/04/2010 13:12

#972 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by denis.istok »

pussysmoke wrote: Blago je reci da mi se Kifla gadi, ne mogu da vjerujem da je u meni neko pobudio simpatije prema Rumenom. Pun floskula, puna usta Boga, pretenciozan, pun sebe, druge udara na nesrernom slucaju. Ne mogu sebi da dodjem nakon odgledane emisije, Kifla nije nikakva promjena nego uvrijedena mlada jer je izigran u unutastranackim kombinacijama.

Nesretan slučaj? :lol:

Samo reci koga su ti zaposlili da skratimo priču...

Prelistaj historiju mojih postova, bio sam ustasa, vlah, a sada sam i SDA bot. Zaposlili su mi samohranu majku da radi u trgovini za 500 maraka, a da ja svojim znanjem i sposobnostima na trzistu izdrzavam porodicu od 18e godine, a u isto vrijeme zavrsim dva fakulteta i jedan master. Eto, toliko. Koga je tebi Dino zaposlio ?

Eh to je ta patetična priča koju sam i očekivao... "Jadan ja, majka me izdržavala s 500 KM"... Ali ti si toliko sposoban da si svojim intelektom prevazišao neimaštinu, pronašao posao, izborio se, završavaš dva fakulteta, itd., itd., itd... Pored svega toga imaš vremena da pratiš političku situaciju i iznosiš kritike na netu i pri tome odlučiš da je SDA pravi izbor...

Image

Nije mi Dino nikoga zaposlio, na žalost moju. Iskreno. A nisu ni ovi tvoji.
Svako ko kaze neki argument da imalo ide spram SDA odmah je bot, uhljeb i sl. Jesmo li gledali istu debatu? Uvrede i galama ne znaci da je uvijek u pravu, iako dosta jeste. Ali se zabezekao za ono zemljiste, niko o tome nikad nije ni rijeci napisao.
Last edited by denis.istok on 24/11/2018 23:29, edited 1 time in total.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#973 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

Ja prezirem SDA, ali mi je Dino isto sto i SDA, samo grlatiji i pateticniji od same SDA u ovom slucaju konkretno.

I drug, nije u pitanju patetika nego socrealizam.

Ja imam 130 postova, a ti 2060, ako si vec potegao argument imanja vremena za palamudjenje na forumu.
User avatar
pussysmoke
Posts: 2087
Joined: 30/07/2012 14:56

#974 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pussysmoke »

.
Last edited by pussysmoke on 26/12/2019 22:04, edited 1 time in total.
User avatar
MaksprotivMarksa
Posts: 1907
Joined: 28/07/2018 02:34

#975 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MaksprotivMarksa »

pussysmoke wrote:
denis.istok wrote:Svako ko kaze neki argument da imalo ide spram SDA odmah je bot, uhljeb i sl. Jesmo li gledali istu debatu? Uvrede i galama ne znaci da je uvijek u pravu, iako dosta jeste. Ali se zabezekao za ono zemljiste, niko o tome nikad nije ni rijeci napisao.
Proziva ga Semir za zemljište, nešto što je bilo aktuelno prije petnaest godina, kada je Semir imao, koliko? Trinaest godina? Daj molim te. Nek govori malo o tenderima i ostalim kriminalnim radnjama u kojima je učestvovao za vrijeme svog mandata. O onome što radi sada.
Da se razumijemo nije ni Elmedinovo maslo za ramazana, ali ovaj drugi, glumac, ubica, vjernik, ljubimac naroda... Hm... Ko je ovdje glup i naivan?
Sve te epitete mozes udijeliti i Kifli, to su iste glave, samo je Kifla ljigavija, vjerujem i mnogo opasnija od Rumenog.
Post Reply