Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
mishic
Posts: 6236
Joined: 28/04/2011 16:29

#51 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mishic »

Dugo je i Konaković kalkulisao a možda je trebalo i vremena da se skuži na koje sve načine ova hobotnica izjeda društvo.
No, za respekta je ovo imanje petlje da se uprkos toj nemilosrdnoj mašineriji krene u raščišćavanje odnosa i protiv stranačke volje.
Ali jedno je biti principijelan a potpuno drugo napraviti stranku koja će funkcionirati na tim principima. Ubijeđen sam da ona politička
opcija koja bi imala snage da svoje kadrove obaveže da funkcioniraju na principima transparentnosti, principijelnosti i zakonitosti za kratko vrijeme može osvojiti apsolutnu većinu glasova ne samo na kantonalnom nego i državnom nivou.
Narodu je dodijala ova nepravda, lopovluk i bezakonje. Samo je upitno kako spriječiti one koji rade o medu da ne ližu prste.
Ko bi to uspio ne samo da bi sebi obezbijedio vlast na duže staze nego bi pokrenuo i napredak društva i države u cjelini.
A taj napredak bi riješio i more nagomilanih političkih problema i tenzija na svim nivoima.
U svakom slučaju, puno sreće i nadam se da je neko konačno shvatio gdje je izvor svih problema ovog društva i ove zemllje.
mesihtrko
Posts: 341
Joined: 23/09/2008 01:38

#52 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mesihtrko »

mesihtrko wrote:[imghttps://faktor.ba/bundles/websitenews/gallery/news/270257/thumbs/600_1509032021Konakovic_kafa.jpg][/img]
User avatar
Henry Chinaski
Posts: 2589
Joined: 03/08/2005 08:12

#54 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Henry Chinaski »

vajduga wrote:Osnovan novi politički pokret - stranka
Dino Konaković poseban akcent stavio na naziv stranke.Moje mišljenje je da je ovaj projekat potreban i opravdan.Da je najuspješniji premijer KS upravo Konaković,za razliku od svih ranije ovaj premijer je uradio više od svih prošlih više.
Sretno Narod i Pravda sretno Konaković.
Bili nas vrli obožavaoče prosvijetlio sa informacijama šta je to premijer uradio dobro?
svi u napad
Posts: 1869
Joined: 14/10/2012 14:40

#55 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by svi u napad »

Dragi Chinaski, kako mozes biti tako "bezobrazan i zaboravan". Ako te je uhvatio demens podsjeticu te samo na par vlikih kapitalnih dijela "najuspjesnijeg" premijera. Zar razaranje i unustenje KK Bosna nije vrijedno bar spomenika na Skenderiji. Zaboravljas na unistenje ZOI 84, pa spasavanje bankrota tj. dodjela 60 000 Km bivsem premijeru i njegovom sinu i to sve po zakonu. Koliko je odan i vjeran muz, tj. suprug najbolje ce ti reci njegovi pokloni voljenoj hanumi sto u stanovima sto u poslovnim prostorima. Kao pravi vjernik nista nije kupio sebi od toga i zato su ga nagradili besplatnim odlaskom na Hadz.
Ti bi sad da ja idem u detalje a covjek zavrsi faks za 3 mjeseca i ti sumnjas u njegove kvalitete. Evo pogledaj samo ovih par komentara ovih poltroncica koji znaju da je on najbolji i da seostro suprostavio lopovluku u stranci. Zar nisi gladao intervju kod Senada kad onako principijelno za Narod i Pravdu kaze Senadu "nemoj te me sad o imenima". Kud ces jace i argumentovanije. Od ovakve izjeve svima se tresu gace a tuzioci trljaju ruke. Sad ce on bar 50 lopova/jarana iz bivse stranke poslati u cuzu jer narod treba pravdu.
Ne mogu vise. Zbog tvoje "nezhvalnosti i sumnjicavosti" u lik i djelo premijera samo se nasikiram. Nego brate podrzi ga na izborima her ako ostane bez sehare ostavit ce ga zena (naucila na poklone za rodjendan i 8 osnart, a nisu ni bajramluci bili losi do sada).
Nadam se da si zadovoljan odgovorom. Jest da nisi pitao mene nego nekog od ovih 27 prisutnih u sali koji bili svjedoci stvaranja historije. Ziv bio i ne hatori previse. Uzivaj u blagodetima sto nam je prenijer napravio. :izet: :thumbup:
El_comadante
Posts: 7914
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#56 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

mislim da je napravio grešku. bolje da je otišao u drugu stranka a imao je izbora NB ili ASDA. teško je sa novom strankom pola godine pred izbore bilo šta smisleno uraditi
elk
Posts: 2791
Joined: 14/08/2006 12:03

#57 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by elk »

lijepo je vidjeti da i dince ima svoje botove.mozda je i himself,ali neka.
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#58 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cadburry »

Image

(sa fb stranice Jedan grad, Jedna borba)
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#59 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vidal89 »

El_comadante wrote:mislim da je napravio grešku. bolje da je otišao u drugu stranka a imao je izbora NB ili ASDA. teško je sa novom strankom pola godine pred izbore bilo šta smisleno uraditi
Ne samo on nego i Hadzibajric koji se pismima obraca jer nije sposoban da odgavara na pitanja i drzi govore uzivo.

Previse je sada malih stranki
criticos
Posts: 646
Joined: 15/01/2018 16:00

#60 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by criticos »

Osnivač pokreta ''Narod i pravda'' će u svomu prvom danu pod novim nazivom pokreta i djelovanja doživjeti osobnu nepravdu po mjeri pravde SDA. Narod će to uredno popratiti kao slučajni prolaznik, kao i u svemu do sada. Počešaće se bliži suradnici i na tome će sve ostati. Bio nekad, desilo se, zaboravilo se.
mnjonja
Posts: 265
Joined: 19/09/2017 09:33

#61 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mnjonja »

kada je glasanje?
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#62 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

eve sĆepini su za smjenu... sHa li je babo ridji obecao :mrgreen:
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#63 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Opetja033 »

pici wrote:eve sĆepini su za smjenu... sHa li je babo ridji obecao :mrgreen:
Nije im morao ništa obećati. Ovo je gratis od Fahre..... Sve zbog Keme Ademovića .
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#64 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Banksy »

Šta je bilo s najavljenim Mašovićem i Kozadrom, jesu li ga podržali?
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#65 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

20 ZA 3 protiv i 11 suzdrzanih
User avatar
cadburry
Posts: 1291
Joined: 27/04/2013 13:40
Location: Šeher

#66 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cadburry »

pici wrote:20 ZA 3 protiv i 11 suzdrzanih
Jesu ovo i neki SDA-ovci suzdržani bili?
User avatar
JoseMujica
Posts: 27604
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#67 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JoseMujica »

glupljeg naziva sranke nije bilo još od one Sranke pravde i poštenja :roll:

taman sam naziv sve govori o kvaliteti i inventivnosti utemeljitelja
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#68 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GoldenSpoon »

Banksy wrote:Šta je bilo s najavljenim Mašovićem i Kozadrom, jesu li ga podržali?
Glasali za smjenu, što bi se narodski reklo pustiše ga niz vodu :D
The BEN10
Posts: 7562
Joined: 19/09/2011 09:03

#69 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The BEN10 »

.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#70 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Banksy »

GoldenSpoon wrote:
Banksy wrote:Šta je bilo s najavljenim Mašovićem i Kozadrom, jesu li ga podržali?
Glasali za smjenu, što bi se narodski reklo pustiše ga niz vodu :D
Očekivano. Čudilo bi me da je bilo drugačije.
Šteta, činilo se da je pored toga što je iznimno elokventan, i inteligentan. Ne znam unutarnje odnose u stranci, ali izgledalo je da ima ambicije i kapacitete za nešto mnogo veće i dalje. Duži niz pogrešnih procjena doveo ga je u poziciju koju, realno, vjerovatno i zaslužuje. Sad, nula bodova, gotovo.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#71 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by O'zone »

GoldenSpoon wrote:
Banksy wrote:Šta je bilo s najavljenim Mašovićem i Kozadrom, jesu li ga podržali?
Glasali za smjenu, što bi se narodski reklo pustiše ga niz vodu :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18188
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#72 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GandalfSivi »

Nista se ovo jos ne pika, i u tehnickom mandatu ima haman iste ovlasti. Sada cemo vidjeti ko ce glasati za novu vladu, to ce tek dernek pravi da bude.
mnjonja
Posts: 265
Joined: 19/09/2017 09:33

#73 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mnjonja »

Drzava nam je vic.
Ko plemena.
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#74 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by megaman4 »

Banksy wrote:
GoldenSpoon wrote:
Banksy wrote:Šta je bilo s najavljenim Mašovićem i Kozadrom, jesu li ga podržali?
Glasali za smjenu, što bi se narodski reklo pustiše ga niz vodu :D
Očekivano. Čudilo bi me da je bilo drugačije.
Šteta, činilo se da je pored toga što je iznimno elokventan, i inteligentan. Ne znam unutarnje odnose u stranci, ali izgledalo je da ima ambicije i kapacitete za nešto mnogo veće i dalje. Duži niz pogrešnih procjena doveo ga je u poziciju koju, realno, vjerovatno i zaslužuje. Sad, nula bodova, gotovo.
Pitanje sta sada???

Zemlja je u velikoj krizi, drustvo u raspadu a i geopoliticke igre nam ne idu u prilog, kao sto tece Kemo Ademovic.

Cini mi se da je jedino Ademovic pogodio pravu srz i kakve posljedice mogu iz ovoga proizaci?

Ne moze covjek vise nista znati? :roll:
User avatar
GoldenSpoon
Posts: 391
Joined: 07/10/2014 01:22

#75 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GoldenSpoon »

GandalfSivi wrote:Nista se ovo jos ne pika, i u tehnickom mandatu ima haman iste ovlasti. Sada cemo vidjeti ko ce glasati za novu vladu, to ce tek dernek pravi da bude.
Nema šta tehnički mandat, on je smjenjen a funkciju premijera ili zamjenika premijera preuzima ministar finansija.
Post Reply