Narod i Pravda (Konakovic)

User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#33476 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login77777 »

Prpa.ba wrote: 29/04/2024 08:18 Sad ima smisla i EXPO sa 0 rezultata ali puno ostvarenih kontakata, i razne investicije, kupovine zemljista i privatizacije po Sarajevu u zadnjih 5-6 godina sa tasna-masna firmama, odlicna prohodnost pojedinih investitora u Istocnom Sarajevu, luksuzno zivljenje, rast cijene kvadrata do neba, rasprodani prazni stanovi u novogradnji.. :mrgreen:

Svanulo :mrgreen:
A nekada si hvalio expo… :mrgreen:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10974
Joined: 27/04/2021 22:52

#33477 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tramvajtrojka »

Login77777 wrote: 29/04/2024 12:38
Prpa.ba wrote: 29/04/2024 08:18 Sad ima smisla i EXPO sa 0 rezultata ali puno ostvarenih kontakata, i razne investicije, kupovine zemljista i privatizacije po Sarajevu u zadnjih 5-6 godina sa tasna-masna firmama, odlicna prohodnost pojedinih investitora u Istocnom Sarajevu, luksuzno zivljenje, rast cijene kvadrata do neba, rasprodani prazni stanovi u novogradnji.. :mrgreen:

Svanulo :mrgreen:
A nekada si hvalio expo… :mrgreen:
zbog okretaja k istoku nas prpa ce hvaliti za tri godine specijalnu izlosbu pod pokroviteljstvom EXPO sajma u komsiluku :mrgreen:
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#33478 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login77777 »

tramvajtrojka wrote: 29/04/2024 12:42
Login77777 wrote: 29/04/2024 12:38
Prpa.ba wrote: 29/04/2024 08:18 Sad ima smisla i EXPO sa 0 rezultata ali puno ostvarenih kontakata, i razne investicije, kupovine zemljista i privatizacije po Sarajevu u zadnjih 5-6 godina sa tasna-masna firmama, odlicna prohodnost pojedinih investitora u Istocnom Sarajevu, luksuzno zivljenje, rast cijene kvadrata do neba, rasprodani prazni stanovi u novogradnji.. :mrgreen:

Svanulo :mrgreen:
A nekada si hvalio expo… :mrgreen:
zbog okretaja k istoku nas prpa ce hvaliti za tri godine specijalnu izlosbu pod pokroviteljstvom EXPO sajma u komsiluku :mrgreen:
Sutra iz Nase Stranke da mu sta ponude bice nas prpa u prvom redu iduce povorke. :mrgreen:

Eno SDA tviterasi se bune da nemaju pristupa temi NiP na forumu. :lol:
User avatar
Haris.ba
Posts: 25102
Joined: 08/09/2005 20:08

#33479 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Haris.ba »

Dimu1927 wrote: 29/04/2024 11:11
Haris.ba wrote: 26/04/2024 12:13
Dimu1927 wrote: 26/04/2024 11:39

Pravi tiktok profil, ide mec sa Facom :izet:
Sto je najtuznije Faco o ovome oko Memije i Kifle mjesecima drzi presice. Ja mislio ima on nekih licnih animoziteta pa mlati...
Ima i toga, konakovic je njega i jos neke izradio za taxi licence

Obecavao svasta kad je trebalo lobirati za glasove...
I vidi sudbine ovaj ministar, a drugi se sunja okolo zgrada po Malti....

Pretpostavljao sam da ima takav neki interes u kalkulaciji.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27697
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#33480 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JoseMujica »

Narkotici i Politika (NiP)
što bi Šahbaz reko ...motaj kablove i gasi struju
Dimu1927
Posts: 4061
Joined: 24/05/2020 17:41
Location: Sarajevo

#33481 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dimu1927 »

Haris.ba wrote: 29/04/2024 13:09
Dimu1927 wrote: 29/04/2024 11:11
Haris.ba wrote: 26/04/2024 12:13

Sto je najtuznije Faco o ovome oko Memije i Kifle mjesecima drzi presice. Ja mislio ima on nekih licnih animoziteta pa mlati...
Ima i toga, konakovic je njega i jos neke izradio za taxi licence

Obecavao svasta kad je trebalo lobirati za glasove...
I vidi sudbine ovaj ministar, a drugi se sunja okolo zgrada po Malti....

Pretpostavljao sam da ima takav neki interes u kalkulaciji.
Ma kakav god da mu je interes ljepota ga je slusati sta im radi. Jer istinu govori nazalost
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7361
Joined: 12/03/2012 18:04

#33482 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

N.N. wrote: 28/04/2024 23:05 Skoro godinu kasnije, u februaru 2021. godine, Dženis Kadrić putem Sky aplikacije piše Harisu Behramu: “Nismo mogli da završimo da dođu iz NiP-a ovamo. Jedva sam završio da dođe predsjednik te stranke kako bi s njima vidjeli šta i kako. Ako žele, neka kažu, ako ne žele mi idemo svojim putem. Ne vjerujem da neće biti s nama jer nemaju finansije. Mi možemo sve jer nam je ova država (UAE) Oni su krajem marta ovamo i tada ću te upoznati šta i kako, da li su s nama ili ne. Kad budu izbori i kad budu imali na državnom nivou koju ministarsku poziciju mogu onda puno toga i na federalnom niovu,oni već u kantonu imaju 4 ministarske pozicije. Kad budu imali ministra, naprimjer turizma ili slično, odmah će im pomoći ovi iz Emirata. Oni su krajem marta ovamo i tad ćemo znati šta i kako”.

Neko ce Bgmi robije dobiti :D
U cijem telefonu su nadjeni pasosi naseg (pre)hrabrog lidera procesa Elmedina DinA Konakovica.

Na sve to nas Dino kaze nisam ja, Tita mi :lol:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7361
Joined: 12/03/2012 18:04

#33483 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

HD_2015 wrote: 29/04/2024 08:11
N.N. wrote: 28/04/2024 23:05 Skoro godinu kasnije, u februaru 2021. godine, Dženis Kadrić putem Sky aplikacije piše Harisu Behramu: “Nismo mogli da završimo da dođu iz NiP-a ovamo. Jedva sam završio da dođe predsjednik te stranke kako bi s njima vidjeli šta i kako. Ako žele, neka kažu, ako ne žele mi idemo svojim putem. Ne vjerujem da neće biti s nama jer nemaju finansije. Mi možemo sve jer nam je ova država (UAE) Oni su krajem marta ovamo i tada ću te upoznati šta i kako, da li su s nama ili ne. Kad budu izbori i kad budu imali na državnom nivou koju ministarsku poziciju mogu onda puno toga i na federalnom niovu,oni već u kantonu imaju 4 ministarske pozicije. Kad budu imali ministra, naprimjer turizma ili slično, odmah će im pomoći ovi iz Emirata. Oni su krajem marta ovamo i tad ćemo znati šta i kako”.

Neko ce Bgmi robije dobiti :D
Bitno je samo preokrenuti da je SDA kriva.
Tehnicki gledano sdO jeste kriva jer je vecina tih mracnjaka izgamizala bas ispod njihovih skuta. Oni su od samog pocetka postavili drustveni i socijalni ritam koji nas je doveo do ovoga. Kratak je put od ratnog profiterstva do kartela danas.

Izvdojio bih od ratnih Alispahica, Mujezinovica, Muslimovica, Delimistafica, Ademovica, Cengica, Saja, Numica preko Bicakcica, Brankovica, Cesira, Siladjzica, Kukica, Novalića do Campara, Zvizdica, Konakovića.

Lista je siroka i duboka, mogu o njima do prekosutra, a vjerujem da ih pola nisam naveo.

Nas problem jeste da trazeci spas od zelenih stakora zvanih sdO opet izaberemo sdO stakore koji su se preobukli u novo ruho, cud promijenili nisu. Rezultate gledamo.

Ko misli da je SDP bolji je budala, mracnjak Lagumdzija je dovoljan da ti se zgadi zivot, a kamoli Niksici, Masici, Magazinovici, Mijatovici i ostali medokriteti, a trebao sam spomenuti i Vuka Hamovica. O agendaskom NS-u, jos jednom sdO isprdku Rumenom, kumu Fahraonu ili neradniku al je nas pa ga volimo Komsicu nekom drugom prilikom.

U sustini od zla oca i jos gore majke, to je nasa politucka scena. Koga gkd da izaberes sigurno si se zajebo.
Last edited by cvrčak_na_hedonizmu on 29/04/2024 15:36, edited 1 time in total.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19929
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#33484 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by teskeredzic_22 »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 15:32
U sustini od zla oca i jos gore majke, to je nasa politucka scena. Koga gkd da izaberes sigurno si se zajebo.
Ko je nas kleo nije nas štedio.
Sefket007
Posts: 208
Joined: 26/04/2021 17:29

#33485 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sefket007 »

teskeredzic_22 wrote: 29/04/2024 15:34
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 15:32
U sustini od zla oca i jos gore majke, to je nasa politucka scena. Koga gkd da izaberes sigurno si se zajebo.
Ko je nas kleo nije nas štedio.
Pa sve je to finansirano i podrzano od 'dobronamjernih' stranaca... Nista to nije samo od sebe.

Uz to borba za novac, laktanje, borba za moc i uticaj nije strana ni jednom drustvu.

Jel mislite da je u USA nesto drugacije... Pa tamo je trgovina uticajem i koruocija doslovno legalizovana samo upakovana u lobiranje... Mislim ljudi dobijaju milione dolara da stite ili da donose zakone koje su njima u interesu itd...

Nije to nista radi SDA to je dio ljudskog karaktera i ti je to...
detroit-mercy
Posts: 16170
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#33486 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by detroit-mercy »

Sefket007 wrote: 29/04/2024 17:10
teskeredzic_22 wrote: 29/04/2024 15:34
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 15:32
U sustini od zla oca i jos gore majke, to je nasa politucka scena. Koga gkd da izaberes sigurno si se zajebo.
Ko je nas kleo nije nas štedio.
Pa sve je to finansirano i podrzano od 'dobronamjernih' stranaca... Nista to nije samo od sebe.

Uz to borba za novac, laktanje, borba za moc i uticaj nije strana ni jednom drustvu.

Jel mislite da je u USA nesto drugacije... Pa tamo je trgovina uticajem i koruocija doslovno legalizovana samo upakovana u lobiranje... Mislim ljudi dobijaju milione dolara da stite ili da donose zakone koje su njima u interesu itd...

Nije to nista radi SDA to je dio ljudskog karaktera i ti je to...
Kod nas se za sve nadje opravdanje, pa i USA je tako.
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#33487 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Prpa.ba wrote: 29/04/2024 08:18 Sad ima smisla i EXPO sa 0 rezultata ali puno ostvarenih kontakata, i razne investicije, kupovine zemljista i privatizacije po Sarajevu u zadnjih 5-6 godina sa tasna-masna firmama, odlicna prohodnost pojedinih investitora u Istocnom Sarajevu, luksuzno zivljenje, rast cijene kvadrata do neba, rasprodani prazni stanovi u novogradnji.. :mrgreen:

Svanulo :mrgreen:
pretjeruješ. ponekad se stvarno ponašaš kao uvrijeđena mlada.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7361
Joined: 12/03/2012 18:04

#33488 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

detroit-mercy wrote: 29/04/2024 17:20
Sefket007 wrote: 29/04/2024 17:10
teskeredzic_22 wrote: 29/04/2024 15:34

Ko je nas kleo nije nas štedio.
Pa sve je to finansirano i podrzano od 'dobronamjernih' stranaca... Nista to nije samo od sebe.

Uz to borba za novac, laktanje, borba za moc i uticaj nije strana ni jednom drustvu.

Jel mislite da je u USA nesto drugacije... Pa tamo je trgovina uticajem i koruocija doslovno legalizovana samo upakovana u lobiranje... Mislim ljudi dobijaju milione dolara da stite ili da donose zakone koje su njima u interesu itd...

Nije to nista radi SDA to je dio ljudskog karaktera i ti je to...
Kod nas se za sve nadje opravdanje, pa i USA je tako.
Inace su kolonijalne sile gledale dobrobit kolonija sto mi svakako jesmo, ono, vlast im je uvijek bila adekvatna, sposobna, postena, sve za dobrobit naroda :lol: Vrijeme kolonija je mozda proslo na papiru, u stvarnosti nije.

Uvijek ces podrzati i finansirati one koji su servilni, nesposobni, korumpirani jer je sa njima lakse upravljati i shodno tome ostvariti svoje interese na ustrb navedene banana drzave i njenog naroda.

To ne amnestira sdO aka zelene stakore, Narkotike i Prah, lazne socijaldemokrate, agendase iz NS-a i ostale stetocine, al' treba stvari nazvati pravim imenom. Samo realno.
detroit-mercy
Posts: 16170
Joined: 07/04/2009 16:54
Location: povis jajca

#33489 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by detroit-mercy »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 17:57
detroit-mercy wrote: 29/04/2024 17:20
Sefket007 wrote: 29/04/2024 17:10

Pa sve je to finansirano i podrzano od 'dobronamjernih' stranaca... Nista to nije samo od sebe.

Uz to borba za novac, laktanje, borba za moc i uticaj nije strana ni jednom drustvu.

Jel mislite da je u USA nesto drugacije... Pa tamo je trgovina uticajem i koruocija doslovno legalizovana samo upakovana u lobiranje... Mislim ljudi dobijaju milione dolara da stite ili da donose zakone koje su njima u interesu itd...

Nije to nista radi SDA to je dio ljudskog karaktera i ti je to...
Kod nas se za sve nadje opravdanje, pa i USA je tako.
Inace su kolonijalne sile gledale dobrobit kolonija sto mi svakako jesmo, ono, vlast im je uvijek bila adekvatna, sposobna, postena, sve za dobrobit naroda :lol: Vrijeme kolonija je mozda proslo na papiru, u stvarnosti nije.

Uvijek ces podrzati i finansirati one koji su servilni, nesposobni, korumpirani jer je sa njima lakse upravljati i shodno tome ostvariti svoje interese na ustrb navedene banana drzave i njenog naroda.

To ne amnestira sdO aka zelene stakore, Narkotike i Prah, lazne socijaldemokrate, agendase iz NS-a i ostale stetocine, al' treba stvari nazvati pravim imenom. Samo realno.
Nisi li ti maloprije tvrdio da su krivi svi koji su dali glas SDA, od komsije, rodjaka, nane, dede i sl. Generlano, da nazovemo stvari pravim imenom, po resursima, goepolitici i svemu drugom, na nekom globalnom nivou mi smo beznacajna drzava. To sto mi mislimo drugacije je drugi stvar opanaka. Ali eto, lakse je prevaliti da su svi drugi krivi sto u RajvuSa i dan danas skoro 30 godina od kraja rata imas rupe od metaka po zgradama, sto nam je kompletna infrstruktura u kurcu jer jebeni autoput gradimo vec 30 godina i masu drughi stvar. Najlakse je reci da smo kolonija i time skinuti svu odgovornsto sa svega.
Moenx
Posts: 1676
Joined: 26/06/2013 10:36

#33490 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Moenx »

Kako je moguce da se ovo desava
I odakle tsj nazov Tito i Dino
Koji je Dino u pitanju ili je to pak Edin Gacanin
Ili je u fazonu Tito država pa onda prevedemo kao Tito i Dino( sada drzava)
Otkud ta besprizornost.providnost
Da li je Dino sta olako shvatio te prijatelje
Da li je ucijenjen pa onda cemo spinovat pa reci tajni agent policije u cijeloj prici
Mada se odvec kompromitovao da bi to bio
I kako sad ovo deverat i gledati na sceni da te ovakva stvar ponizava
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7361
Joined: 12/03/2012 18:04

#33491 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

detroit-mercy wrote: 29/04/2024 18:02
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 17:57
detroit-mercy wrote: 29/04/2024 17:20
Kod nas se za sve nadje opravdanje, pa i USA je tako.
Inace su kolonijalne sile gledale dobrobit kolonija sto mi svakako jesmo, ono, vlast im je uvijek bila adekvatna, sposobna, postena, sve za dobrobit naroda :lol: Vrijeme kolonija je mozda proslo na papiru, u stvarnosti nije.

Uvijek ces podrzati i finansirati one koji su servilni, nesposobni, korumpirani jer je sa njima lakse upravljati i shodno tome ostvariti svoje interese na ustrb navedene banana drzave i njenog naroda.

To ne amnestira sdO aka zelene stakore, Narkotike i Prah, lazne socijaldemokrate, agendase iz NS-a i ostale stetocine, al' treba stvari nazvati pravim imenom. Samo realno.
Nisi li ti maloprije tvrdio da su krivi svi koji su dali glas SDA, od komsije, rodjaka, nane, dede i sl. Generlano, da nazovemo stvari pravim imenom, po resursima, goepolitici i svemu drugom, na nekom globalnom nivou mi smo beznacajna drzava. To sto mi mislimo drugacije je drugi stvar opanaka. Ali eto, lakse je prevaliti da su svi drugi krivi sto u RajvuSa i dan danas skoro 30 godina od kraja rata imas rupe od metaka po zgradama, sto nam je kompletna infrstruktura u kurcu jer jebeni autoput gradimo vec 30 godina i masu drughi stvar. Najlakse je reci da smo kolonija i time skinuti svu odgovornsto sa svega.
Ne amnestiram ja nikoga, mozes biti kolonija odnosno banana drzava kojoj strani faktor uredjuje sta i kako, a sa druge strane imati izrazito nesposobnu lopovsku i korumpiranu vlast koja osim sto ispunjava ino zahtjeve i sprovodi licne interese ne zeli, nit moze napraviti bilo sta da olaksa zivot sopstvenom stanovnistvu. To dvoje je zapravo komplementarno.
Jordan1961
Posts: 2086
Joined: 29/07/2022 17:35

#33492 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Jordan1961 »

Jos da nam Smor objasni kud ode ona silna ljubav izmedju Konakovica i US ambasade.
Kleo se Smor u Kiflu, da je americki igrac i da ga se mora podrzati pa sve uz SNS(H)D(Z), makar se i ustav suspendirao na dan. Ma sve samo da Kifla u fotelju sjede.
Odatle - do ovdje:
https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/35 ... asade.html
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11115
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#33493 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

malakh wrote: 29/04/2024 17:30 pretjeruješ.
Ne bih rekao da je pretjerivanje konstatovati da se ista grupa investitora vrti u skoro svim projektima u gradu. Svaki put sa drugacijim "Shiddijima" sa strane. Naravno, pretjerivanje zavisi i od perspektive, ali mislim da cu uskoro poceti cijeniti proglasenje HUK-a, makar u domeni SHUK-a "investitorima" sa UAE adresama.. :mrgreen:
Jordan1961
Posts: 2086
Joined: 29/07/2022 17:35

#33494 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Jordan1961 »

teskeredzic_22 wrote: 29/04/2024 15:34
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 15:32
U sustini od zla oca i jos gore majke, to je nasa politucka scena. Koga gkd da izaberes sigurno si se zajebo.
Ko je nas kleo nije nas štedio.
Nije meni sto nas je kleo. Nije meni ni sto nije stedio.
Meni je sto mu se primilo.
noviclan
Posts: 11172
Joined: 31/10/2013 06:48

#33495 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »



01:07:32 - Ova vlast je uzgojila gnjidu, i dok se ne riješimo tih gnjida nema dalje.

Na koga li je ovo tipovao
dada 37
Posts: 70
Joined: 30/10/2007 10:45

#33496 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dada 37 »

Zanimljivo je ovo sve u vezi Memica. Glavna tuziteljica koja je podigla optuzbu za policajce i djevojku Gordana Tadic, zavrsi na crnoj listi. Adhoc komisija Sehovic raja sa Scay app kao i onaj Denis S. Da ne zaboravim D. Campara jedan od tuzioca na ovom slucaju.
Konakovic i NIP vec poznato.
User avatar
piupiu
Posts: 16714
Joined: 05/01/2008 05:08

#33497 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by piupiu »

Kojoj službi uputiti sljedeće korisničko pitanje:

Da li smo sada svi (zajedno sa svojim IP i email adresama) u vlasništvu druga Tita? :D
“Ja ću ostati blizak s ovima u SDA kako bih prenosio sve“, kaže Behram.

“Kad budemo imali ministra lupam turizma na federalnom ili šta ja znam drzavnom ili tako nešta slično onda će nam odmah pomoći ovi iz UAE. E brate moj. Idemo dalje. Prošlost ne možemo promjeniti. Ali možemo se truditi za budućnost”, piše Kadrić.

“Tako je zato sam rekao onda bratu polahko”, odgovara Behram.

Onda kupujemo klix. Imamo cijeli plan kako i šta. Projekte. Kontaš”, napisao je Kadrić.

“Kontam”, uzvraća Behram.

https://vox.ba/2024/04/28/objavljene-sk ... zaposliti/
Ako nas je prodalo u paketu s portalom, svi smo mi, haman, u kartelu. :lol:

:run:
User avatar
Skijaš
Posts: 12760
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33498 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

JoseMujica wrote: 29/04/2024 13:16 Narkotici i Politika (NiP)
što bi Šahbaz reko ...motaj kablove i gasi struju
Elmedin Konaković
Nov 24, 2022
Prvi cilj nove vlasti biće obračun sa kriminalom u pravosuđu, sa korumpiranim sudijama, tužiocima, policajcima. Bez tog obračuna, nema ovo društvo šansu da opstane.


:-D
noviclan
Posts: 11172
Joined: 31/10/2013 06:48

#33499 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviclan »

Skijaš wrote: 30/04/2024 15:07
JoseMujica wrote: 29/04/2024 13:16 Narkotici i Politika (NiP)
što bi Šahbaz reko ...motaj kablove i gasi struju
Elmedin Konaković
Nov 24, 2022
Prvi cilj nove vlasti biće obračun sa kriminalom u pravosuđu, sa korumpiranim sudijama, tužiocima, policajcima. Bez tog obračuna, nema ovo društvo šansu da opstane.


:-D
:lol:

Jedno pricas, drugo mislis a trece delas
User avatar
-Chesterfield-
Posts: 5711
Joined: 04/08/2020 19:22

#33500 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by -Chesterfield- »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/04/2024 15:32
HD_2015 wrote: 29/04/2024 08:11
N.N. wrote: 28/04/2024 23:05 Skoro godinu kasnije, u februaru 2021. godine, Dženis Kadrić putem Sky aplikacije piše Harisu Behramu: “Nismo mogli da završimo da dođu iz NiP-a ovamo. Jedva sam završio da dođe predsjednik te stranke kako bi s njima vidjeli šta i kako. Ako žele, neka kažu, ako ne žele mi idemo svojim putem. Ne vjerujem da neće biti s nama jer nemaju finansije. Mi možemo sve jer nam je ova država (UAE) Oni su krajem marta ovamo i tada ću te upoznati šta i kako, da li su s nama ili ne. Kad budu izbori i kad budu imali na državnom nivou koju ministarsku poziciju mogu onda puno toga i na federalnom niovu,oni već u kantonu imaju 4 ministarske pozicije. Kad budu imali ministra, naprimjer turizma ili slično, odmah će im pomoći ovi iz Emirata. Oni su krajem marta ovamo i tad ćemo znati šta i kako”.

Neko ce Bgmi robije dobiti :D
Bitno je samo preokrenuti da je SDA kriva.
Tehnicki gledano sdO jeste kriva jer je vecina tih mracnjaka izgamizala bas ispod njihovih skuta. Oni su od samog pocetka postavili drustveni i socijalni ritam koji nas je doveo do ovoga. Kratak je put od ratnog profiterstva do kartela danas.

Izvdojio bih od ratnih Alispahica, Mujezinovica, Muslimovica, Delimistafica, Ademovica, Cengica, Saja, Numica preko Bicakcica, Brankovica, Cesira, Siladjzica, Kukica, Novalića do Campara, Zvizdica, Konakovića.

Lista je siroka i duboka, mogu o njima do prekosutra, a vjerujem da ih pola nisam naveo.

Nas problem jeste da trazeci spas od zelenih stakora zvanih sdO opet izaberemo sdO stakore koji su se preobukli u novo ruho, cud promijenili nisu. Rezultate gledamo.

Ko misli da je SDP bolji je budala, mracnjak Lagumdzija je dovoljan da ti se zgadi zivot, a kamoli Niksici, Masici, Magazinovici, Mijatovici i ostali medokriteti, a trebao sam spomenuti i Vuka Hamovica. O agendaskom NS-u, jos jednom sdO isprdku Rumenom, kumu Fahraonu ili neradniku al je nas pa ga volimo Komsicu nekom drugom prilikom.

U sustini od zla oca i jos gore majke, to je nasa politucka scena. Koga gkd da izaberes sigurno si se zajebo.
Ramu nisi spomenuo?
Izgleda jedino on ima muda stati u gard kriminalcima, narkomanima i reketašima.
Post Reply