Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
_Reds_
Posts: 9325
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#2701 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _Reds_ »

Izbori kazu da Kifla i nije baš uzeo glasove SDA-u, nego nekim drugim strankama.

A njega kao treba posebno kuditi, pa okudio je sam sebe.

Ovdje ko god skine zelenu majicu, i obuče neku drugu, bude opran od grijeha ko od majke rođen.

Ne čine NIP neki novi kadrovi, nego 90% bivši kadrovi SDA.

Gledam onaj pjevač neki Stambolić, ide i pljuje po Memiću, i pita se ko ga dovede.

A lično on i njemu slični ga doveli i za njega glasali.
izvrsni direktor
Posts: 9143
Joined: 20/12/2018 16:11

#2702 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

Da je konakovic isti kao oni iz sda. Sad bi stranacki portali imali materijala dobrog za pljuvanja. Ovako se jadni moraju da natezu pa smijesne gluposti pisu i od muhe prave slona.
Da je konakovic isti kao oni iz sda visio bi u sudu a tuzilarstvo bi imalo pund ruke posla, jer i tamo radi sda kadar, ne bi bio problem pokrenuti postupak.
Da je konakovic isti kao oni iz sda, onda ne bi cesljao i na vidjelo iznosio sve afere koje pronadje, da je bio upetljan u to, sutio bi.
I na kraju, imas li svoje oci i vidis li sta i kako radi citavu ovu godinu, je li ti to lici na sda nacin rada? Kazem, svojim ocima i zdravim razumom gledaj..
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2627
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#2703 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Ja_Ja »

SDA botovi su poceli i prefinjenijim taktikama da probaju marginalizirati tipa koji ce ih realno ukopati. Mozemo se sloziti sa cinjenicom da je Konakovic proizvod SDA, ali isto tako mora se priznati da ih je prekucao. Interesantno ce biti slijedece godine, pogotovo ako sestorka uspije uhvatiti ozbiljan zamah u kantonu.
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#2704 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Akibh »

Ja_Ja wrote: Mozemo se sloziti sa cinjenicom da je Konakovic proizvod SDA, ali isto tako mora se priznati da ih je prekucao.
Bravo, to se upravo zove prekucavanje.
Poslije 10 godina kradje, otimanja I ebavanja gradjana, sad je dobar momak, na celu novih reformskih snaga, radi, bori se...
Jao naroda pogubljenog
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#2705 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Niko ovdje nije pogubljen. Tacno se zna ko je ko.
Time je i sve jos zalosnije...
Mesaja za mesajom...a sto je najgore uopce nas se ne treba spasavati.
Vec dugo vremena...
P.s
Jel treba naglasiti da su laznjaci...Mesaje mislim..
jefff
Posts: 5307
Joined: 05/08/2015 11:16

#2706 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jefff »

Obican šaner.
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#2707 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The 51st State »

Nece ga ovako hvaliti i ovaj liberalni komunisticki dio foruma kad podere i njih na izborima, opasnija je on konkurencija njima nego sda iz realpolitickog diskursa gledano, sto ce vrijeme pokazati.
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#2708 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

i ja sam primjeti da idu promociju kao vlade po općinama bili u Hadzicima, NG su morali u hotelu jer im OV nije dozvolilo salu u Općini. ovo je vjerovatno i priprema za izbore.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#2709 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Skolski pristup pripremi terena za izbore. Tuzno je da mnogo starije i nominalno ozbiljnije organizacije nemaju ni 5% tog pristupa.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#2710 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Prpa.ba wrote:Skolski pristup pripremi terena za izbore. Tuzno je da mnogo starije i nominalno ozbiljnije organizacije nemaju ni 5% tog pristupa.
da da.

voljeli ga, ili ne, ne može mu se oduzeti radoholičnost, trud i elan. čovjeka vidim u pola 8 ujutro na jutarnjoj kavi, cijeli dan radi, a nakon toga u hadžiće na javnu tribinu. neki drugi dan, isto tako, a nakon posla sjednica kluba ili stranački sastanak. naravno, da ne spominjem obilaske tuzle, goražda, krajine...

čovjek je odlično namirisao idealnu priliku da u pojedinim općinama ozbiljno oslabi sda i on će ju i iskoristiti.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#2711 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Uz ciju pomoc ,e to je vec drugi par cipela...
The BEN10
Posts: 7558
Joined: 19/09/2011 09:03

#2712 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The BEN10 »

Ja_Ja wrote:SDA botovi su poceli i prefinjenijim taktikama da probaju marginalizirati tipa koji ce ih realno ukopati. Mozemo se sloziti sa cinjenicom da je Konakovic proizvod SDA, ali isto tako mora se priznati da ih je prekucao. Interesantno ce biti slijedece godine, pogotovo ako sestorka uspije uhvatiti ozbiljan zamah u kantonu.
Al' fakat su ofirni SDA botići. Kmeče okolo, prenemažu se, laju o aferama - a nigdje ništa konkretno. Evo, dajte te konretne afere od Konakovića, ja ću ga prvi popljuvati. Nema ih, braćo zelena! :-D

Lik vas je fakat prekucao vašim oružjem. Vama je u stvari krivo jer želite glumiti patriote i dalje, ali ne ide vaša kukavička šutnja uz ono što vam glavešine iz SDA rade. ;-)
izvrsni direktor
Posts: 9143
Joined: 20/12/2018 16:11

#2713 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by izvrsni direktor »

bunk wrote:Uz ciju pomoc ,e to je vec drugi par cipela...
Ma jel se to zeli predstaviti kao lose sto neko ima podrsku medjunarodne zajednice, amerike, EU zemalja??

Gledajuci ponasanje ovih iz sda zakljucuje se da su najpozeljniji oni koji imaju podrsku turske rusije i srbije. Je li tako?
User avatar
Qler
Posts: 23547
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2714 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Qler »

ne gotivim NiP i Konakovica, vise sam orijentisan prema NS i SDP (doduse SDP treba jos vremena da povrati povjerenje) ali mi je drago samo zbog SDA sto postoji Konakovic i NiP :) znaci tacno se obradujem kad vidim koliko im je piva sto nisu u vlasti. I najjace mi je kad SDA pocne o postenju, zaposljavanjima i pravdi :D vise vjerujem kurvi da je nevina nego SDA da kaze da je mlijeko bijelo :) Konakovic im je toliki trn u oku da je vise smijesno sta sve nece pokusati da ga skinu.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#2715 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Roccohljup »

izvrsni direktor wrote:
bunk wrote:Uz ciju pomoc ,e to je vec drugi par cipela...
Ma jel se to zeli predstaviti kao lose sto neko ima podrsku medjunarodne zajednice, amerike, EU zemalja??

Gledajuci ponasanje ovih iz sda zakljucuje se da su najpozeljniji oni koji imaju podrsku turske rusije i srbije. Je li tako?
Ne zaboravi ni lijepe naše. Njima su najbolji partneri oni kojima haber šta raditi dolazi sa strane.
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#2716 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

Qler wrote:ne gotivim NiP i Konakovica, vise sam orijentisan prema NS i SDP (doduse SDP treba jos vremena da povrati povjerenje) ali mi je drago samo zbog SDA sto postoji Konakovic i NiP :) znaci tacno se obradujem kad vidim koliko im je piva sto nisu u vlasti. I najjace mi je kad SDA pocne o postenju, zaposljavanjima i pravdi :D vise vjerujem kurvi da je nevina nego SDA da kaze da je mlijeko bijelo :) Konakovic im je toliki trn u oku da je vise smijesno sta sve nece pokusati da ga skinu.
ovo je tačno. šta neče pokušati da ga skinu. evo bezveze stvar neda općina NG NiPu da organizuje tribinu u općinskoj sali.
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#2717 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

izvrsni direktor wrote:
bunk wrote:Uz ciju pomoc ,e to je vec drugi par cipela...
Ma jel se to zeli predstaviti kao lose sto neko ima podrsku medjunarodne zajednice, amerike, EU zemalja??

Gledajuci ponasanje ovih iz sda zakljucuje se da su najpozeljniji oni koji imaju podrsku turske rusije i srbije. Je li tako?
Kao i obicno letis pred rudu.Spin o tome da strane ambasade odrzavaju sestorku na vlasti je jadan ali ja se uopcer nisam na to referirao nego na ovo sto gore kolega malakh napisa o tome kako ce kifla da uleti na pokoju opcinu osim Sa...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#2718 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

izvrsni direktor wrote:
bunk wrote:Uz ciju pomoc ,e to je vec drugi par cipela...
Ma jel se to zeli predstaviti kao lose sto neko ima podrsku medjunarodne zajednice, amerike, EU zemalja??

Gledajuci ponasanje ovih iz sda zakljucuje se da su najpozeljniji oni koji imaju podrsku turske rusije i srbije. Je li tako?
Kao i obicno letis pred rudu.Spin o tome da strane ambasade odrzavaju sestorku na vlasti je jadan ali ja se uopce nisam na to referirao nego na ovo sto gore kolega malakh napisa o tome kako ce kifla da uleti na pokoju opcinu osim Sa...
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#2719 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dr. Kuca »

Kifla ce pokupiti glasove ljevice najvise, ako tako nesto jos uvjek i postoji, te 2% sda glasova.
A_A_AKCIJA
Posts: 5826
Joined: 16/11/2009 02:54

#2720 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

malakh wrote:
Prpa.ba wrote:Skolski pristup pripremi terena za izbore. Tuzno je da mnogo starije i nominalno ozbiljnije organizacije nemaju ni 5% tog pristupa.
da da.

voljeli ga, ili ne, ne može mu se oduzeti radoholičnost, trud i elan. čovjeka vidim u pola 8 ujutro na jutarnjoj kavi, cijeli dan radi, a nakon toga u hadžiće na javnu tribinu. neki drugi dan, isto tako, a nakon posla sjednica kluba ili stranački sastanak. naravno, da ne spominjem obilaske tuzle, goražda, krajine...

čovjek je odlično namirisao idealnu priliku da u pojedinim općinama ozbiljno oslabi sda i on će ju i iskoristiti.
Smisao postojanja i rada svake stranke jeste pobjeda na izborima, tj vlast. Nas su navikli da se malo prodrmaju mjesec pred izbore, otvori kakav komad asfalta ili trotoar, a da se ostatak mandata harače budžeti i planduje.

E sada, pojavila se stranka koja to radi stalno, pa nam malo čudno. Ovo pomjeranje standarda na političkoj sceni može samo koristiti društvu, taman da se ništa drugo ne desi. Da sutra NiP propadne, ostaće standardi koji su nametnuti njihovim radom.

Skup u Novom Gradu je organiziran za par stotina maraka, a odziv i efekat je bio strašan. SDAovci još prepričavaju i ne vjeruju koliko je ljudi bilo. Čudo, kako se može kad se hoće.
A_A_AKCIJA
Posts: 5826
Joined: 16/11/2009 02:54

#2721 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

The BEN10 wrote:
Ja_Ja wrote:SDA botovi su poceli i prefinjenijim taktikama da probaju marginalizirati tipa koji ce ih realno ukopati. Mozemo se sloziti sa cinjenicom da je Konakovic proizvod SDA, ali isto tako mora se priznati da ih je prekucao. Interesantno ce biti slijedece godine, pogotovo ako sestorka uspije uhvatiti ozbiljan zamah u kantonu.
Al' fakat su ofirni SDA botići. Kmeče okolo, prenemažu se, laju o aferama - a nigdje ništa konkretno. Evo, dajte te konretne afere od Konakovića, ja ću ga prvi popljuvati. Nema ih, braćo zelena! :-D

Lik vas je fakat prekucao vašim oružjem. Vama je u stvari krivo jer želite glumiti patriote i dalje, ali ne ide vaša kukavička šutnja uz ono što vam glavešine iz SDA rade. ;-)
Posljednji ozbiljan pokušaj argumentacije, a ovo ozbiljan jako ironično, je bio sa 500.000 KM koje je Konaković pod prijetnjom pokušavao maznuti za reformu obrazovanja. Šta drugo očekivati od uhljeba koji ne poznaju posao kojim se bave, pa ne kontaju kako rade javne nabavke.

Od tada, samo seoske doskočice, išareti i insinuacije, bez i jednog argumenta.

Šta reći, osim: nastavljamo sa emisijom Želje i pozdravi, uz zvukove kmečanja i kreštanja iz studija...
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#2722 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by bunk »

Haleluja :lol: :lol:
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#2723 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

A_A_AKCIJA wrote:
Smisao postojanja i rada svake stranke jeste pobjeda na izborima, tj vlast. Nas su navikli da se malo prodrmaju mjesec pred izbore, otvori kakav komad asfalta ili trotoar, a da se ostatak mandata harače budžeti i planduje.

E sada, pojavila se stranka koja to radi stalno, pa nam malo čudno. Ovo pomjeranje standarda na političkoj sceni može samo koristiti društvu, taman da se ništa drugo ne desi. Da sutra NiP propadne, ostaće standardi koji su nametnuti njihovim radom.

Skup u Novom Gradu je organiziran za par stotina maraka, a odziv i efekat je bio strašan. SDAovci još prepričavaju i ne vjeruju koliko je ljudi bilo. Čudo, kako se može kad se hoće.
zato ce i imati dobar rezultat na sljedecim izborima. kazu kifla glup, kifla diletant, a kifla je svoju stranku doveo u situaciju da joj u kantonu sarajevo odgovara situacija da bude u poziciji, a i situacija da bude u opoziciji. u oba slucaja ce biti na dobitku, jer zna izvuci dobit iz svega.

svaka njemu cast na postignucu i ako stvari ostanu nepromijenjene do lokalnih izbora, mislim da ce bas narod i pravda imati nacelnika u centru, a nasa stranka u novom sarajevu i da ce udrtmati sda u svim opcinama i oduzeti im gradonacelnicko mjesto. sve ide ka tome i na dobrom su putu.
El_comadante
Posts: 7880
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#2724 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by El_comadante »

malakh wrote:
A_A_AKCIJA wrote:
Smisao postojanja i rada svake stranke jeste pobjeda na izborima, tj vlast. Nas su navikli da se malo prodrmaju mjesec pred izbore, otvori kakav komad asfalta ili trotoar, a da se ostatak mandata harače budžeti i planduje.

E sada, pojavila se stranka koja to radi stalno, pa nam malo čudno. Ovo pomjeranje standarda na političkoj sceni može samo koristiti društvu, taman da se ništa drugo ne desi. Da sutra NiP propadne, ostaće standardi koji su nametnuti njihovim radom.

Skup u Novom Gradu je organiziran za par stotina maraka, a odziv i efekat je bio strašan. SDAovci još prepričavaju i ne vjeruju koliko je ljudi bilo. Čudo, kako se može kad se hoće.
zato ce i imati dobar rezultat na sljedecim izborima. kazu kifla glup, kifla diletant, a kifla je svoju stranku doveo u situaciju da joj u kantonu sarajevo odgovara situacija da bude u poziciji, a i situacija da bude u opoziciji. u oba slucaja ce biti na dobitku, jer zna izvuci dobit iz svega.

svaka njemu cast na postignucu i ako stvari ostanu nepromijenjene do lokalnih izbora, mislim da ce bas narod i pravda imati nacelnika u centru, a nasa stranka u novom sarajevu i da ce udrtmati sda u svim opcinama i oduzeti im gradonacelnicko mjesto. sve ide ka tome i na dobrom su putu.
tačno. ovo su neke nove stvari u odnosnu na dosadašnje stanje. polagana priprema. ono gdje bi mogli još imati načelnika je Ilidza.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#2725 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

hadzici, ilidza, novi grad i ilijaš vrlo teško. za pocetak je ogroman uspijeh da uzmu vecinu u gradskim opcinama, a u centru i novom sarajevu je to itekako izvodljivo. zatim se omoguci vecina u gradskom vijecu i mislim da narod i pravda ce imati svoga gradonacelnika.

procjena, koja je po meni i vise nego realna.
Post Reply