Narod i Pravda (Konakovic)

svi u napad
Posts: 1872
Joined: 14/10/2012 14:40

#25926 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by svi u napad »

Styling wrote: 05/02/2023 11:38
svi u napad wrote: 05/02/2023 02:09
I sad mi trebamo raspravljati. Malo te zanjelo Styling. Procitaj podvuceno bar dva puta pa onda pricaj o promasenoj lopti. Izvini nije te malo zanjelo vec puno puno ako procitas napisano. pozdrav.
Ja s tobom nemam namjeru uopšte raspravljati.
Tvoj arogantni odgovor me raduje jer znaci da si ipak procitala ono sto sam ti napisao. Sto se rasprave tice ona nije uopste bila predvidjena ni sa kim sa foruma pa ni sa tobom, jer ja sam samo iznio neke cinjenice koje bi neko elektricaru trebao sapnuti ili ga posavjetovati. Sad je druga stvar sto ti braneci sefa tvoje partije ne procitas uopste moj komentar u cijelosti vec onako bezobrazno kazes da sam ja promasio loptu. E sad ko li samo promasi loptu od nas dvoje da mi je znati. Znam ja da je u Bosni najskuplja rijec izvini (ne terbas se ti nikom izvinjavati jer tvoj zadatak je pratiti forum i braniti Dinokia) ali ponekad iz pristojnosti bar se suzdrzi arogantnih komentara i promasenih lopti. Steta sto nisi sportista/fudbaler jer ti nikad ne bi promasila. Ziva i zdrava mi bila i nastavi sa branjenjem Dinokia (na to imas apsolutno pravo) ali molim te da ponekad pazljivije citas komentare drugih forumasa jer to ne skodi intelektualnom zdravlju. :izet: :thumbup:
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#25927 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by NediM17 »

Ljubav je slijepa.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#25928 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

svi u napad wrote: 05/02/2023 18:24
Styling wrote: 05/02/2023 11:38

Ja s tobom nemam namjeru uopšte raspravljati.
Tvoj arogantni odgovor me raduje jer znaci da si ipak procitala ono sto sam ti napisao. Sto se rasprave tice ona nije uopste bila predvidjena ni sa kim sa foruma pa ni sa tobom, jer ja sam samo iznio neke cinjenice koje bi neko elektricaru trebao sapnuti ili ga posavjetovati. Sad je druga stvar sto ti braneci sefa tvoje partije ne procitas uopste moj komentar u cijelosti vec onako bezobrazno kazes da sam ja promasio loptu. E sad ko li samo promasi loptu od nas dvoje da mi je znati. Znam ja da je u Bosni najskuplja rijec izvini (ne terbas se ti nikom izvinjavati jer tvoj zadatak je pratiti forum i braniti Dinokia) ali ponekad iz pristojnosti bar se suzdrzi arogantnih komentara i promasenih lopti. Steta sto nisi sportista/fudbaler jer ti nikad ne bi promasila. Ziva i zdrava mi bila i nastavi sa branjenjem Dinokia (na to imas apsolutno pravo) ali molim te da ponekad pazljivije citas komentare drugih forumasa jer to ne skodi intelektualnom zdravlju. :izet: :thumbup:
Mislim da ipak trebaš nekome drugom pisati i držati predavanja. Meni džaba pametuješ, boga mi.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#25929 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Point. »

Styling wrote: 05/02/2023 18:45
svi u napad wrote: 05/02/2023 18:24

Tvoj arogantni odgovor me raduje jer znaci da si ipak procitala ono sto sam ti napisao. Sto se rasprave tice ona nije uopste bila predvidjena ni sa kim sa foruma pa ni sa tobom, jer ja sam samo iznio neke cinjenice koje bi neko elektricaru trebao sapnuti ili ga posavjetovati. Sad je druga stvar sto ti braneci sefa tvoje partije ne procitas uopste moj komentar u cijelosti vec onako bezobrazno kazes da sam ja promasio loptu. E sad ko li samo promasi loptu od nas dvoje da mi je znati. Znam ja da je u Bosni najskuplja rijec izvini (ne terbas se ti nikom izvinjavati jer tvoj zadatak je pratiti forum i braniti Dinokia) ali ponekad iz pristojnosti bar se suzdrzi arogantnih komentara i promasenih lopti. Steta sto nisi sportista/fudbaler jer ti nikad ne bi promasila. Ziva i zdrava mi bila i nastavi sa branjenjem Dinokia (na to imas apsolutno pravo) ali molim te da ponekad pazljivije citas komentare drugih forumasa jer to ne skodi intelektualnom zdravlju. :izet: :thumbup:
Mislim da ipak trebaš nekome drugom pisati i držati predavanja. Meni džaba pametuješ, boga mi.
Fino ti je čovjek, kulturno i razgovjetno, objasnio.
User avatar
malakh
Posts: 7176
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#25930 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

đaba sda propaganda. ništa nisu postigli. ovi izbori im pokazaše da su u slobodnom padu.
dek
Posts: 539
Joined: 28/02/2005 23:53

#25931 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by dek »

Samo da čestitam Dritanima predvođenih Kiflom, koji na najnovije ponižavanje države i neaktivnost Vijeća ministara koje je trebalo odmah da zakaže hitnu sjednicu, reaguju tako što daju izjave "pa šta fali što entiteti šalju", "ne znamo ništa, valjda su takve procedure", "nismo još imali redovnu sjednicu" itd...izjave Konakovića i polupismenog Hurtića.

Da su nas ovi predatavljali u Dejtonu ne bismo bi Zenicu zadržali.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#25932 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

dek wrote: 08/02/2023 12:34 Samo da čestitam Dritanima predvođenih Kiflom, koji na najnovije ponižavanje države i neaktivnost Vijeća ministara koje je trebalo odmah da zakaže hitnu sjednicu, reaguju tako što daju izjave "pa šta fali što entiteti šalju", "ne znamo ništa, valjda su takve procedure", "nismo još imali redovnu sjednicu" itd...izjave Konakovića i polupismenog Hurtića.

Da su nas ovi predatavljali u Dejtonu ne bismo bi Zenicu zadržali.
Polahko jarane. Poslace se pomoc. Nismo na takmicenju ko ce prije.
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#25933 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by PM72 »

Hoće...dok naši dođu srbi će smjenu spasioca izvršit
User avatar
malakh
Posts: 7176
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#25934 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

mirsad pindžo u kabinetu dine konakovića. kakvo poniženje i za dinu i za narod i pravdu. kako ono kažu, mladi, stručni, čestiti i pošteni i onda prvi dinin saradnik sve suprotno od toga. :run: :run:
NediM17
Posts: 21686
Joined: 05/11/2009 11:49

#25935 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by NediM17 »

Nema polaHko, sto se napravi za 72h napravilo se.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#25936 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Spit_fire »

Al kakva izjava mog mi oca..

Kao prvo guras se da si alfa i omega a po vlastitom priznanju nemas pojma ni kako funkcionisu stvari

Kao drugo pricas o nekakvim institucijama a ljudi ti popisali i tebe i institucije prije nego si i zasjeo

Kao trece predpostavljam da je postojanje BiH i njene nadleznosti stvar oko koje nemate dogovor pa ono jbg nek pisa mile kad moze..

Kao cetvrto apsolutno me ne zanima sta bi SDA uradila da je na tvom mjestu jer oni nisu tu nego si ti
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#25937 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

malakh wrote: 08/02/2023 12:51 mirsad pindžo u kabinetu dine konakovića. kakvo poniženje i za dinu i za narod i pravdu. kako ono kažu, mladi, stručni, čestiti i pošteni i onda prvi dinin saradnik sve suprotno od toga. :run: :run:
Fuj! Povraca mi se.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11025
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#25938 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Pa znate li makar smijeniti svog premijera u kantonu u kojem imate 100% vlast? :lol:

I ono bi bilo novi pregovarac sa lukavim i iskusnim dvojcem Covic-Dodik. Niste vi ni da im donosite kahvu dok na verandi planiraju spletke.
User avatar
malakh
Posts: 7176
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#25939 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

Styling wrote: 08/02/2023 13:00
malakh wrote: 08/02/2023 12:51 mirsad pindžo u kabinetu dine konakovića. kakvo poniženje i za dinu i za narod i pravdu. kako ono kažu, mladi, stručni, čestiti i pošteni i onda prvi dinin saradnik sve suprotno od toga. :run: :run:
Fuj! Povraca mi se.
samo neka ovako nastave, pogotovo nip i za 4 godine će nestati, a sda će se vratiti jača nego ikad...

ne mogu ni zamisliti kakve nas tek kadrovske fule očekuju od ovih "novih"
PM72
Posts: 17782
Joined: 30/04/2012 16:54

#25940 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by PM72 »

NIP će postat ko SBB...
Kad dođu ovi "novi" i kad vidiš šta rade i koliko su sposobni,sa tugom se sjetiš onih "starih"...a jedva si čeko da im vidiš leđa.
User avatar
Point.
Posts: 27791
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#25941 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Point. »

Spit_fire wrote: 08/02/2023 12:57 Al kakva izjava mog mi oca..

Kao prvo guras se da si alfa i omega a po vlastitom priznanju nemas pojma ni kako funkcionisu stvari

Kao drugo pricas o nekakvim institucijama a ljudi ti popisali i tebe i institucije prije nego si i zasjeo

Kao trece predpostavljam da je postojanje BiH i njene nadleznosti stvar oko koje nemate dogovor pa ono jbg nek pisa mile kad moze..

Kao cetvrto apsolutno me ne zanima sta bi SDA uradila da je na tvom mjestu jer oni nisu tu nego si ti
Kulin Dino je najveća ubleha od svih političara na bh političkom nebu. Demagog a samo da se dočepa fotelja. Tako bude kad prosječni košarkaš sa nikalvom školom postane preambiciozan.
cabej
Posts: 162
Joined: 05/07/2011 19:57

#25942 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cabej »

novi Radončić se rodio. prethodni je bio ucijenjen, koji je ovom izgovor što je pudlica HDZ-a?
jagugu
Posts: 1154
Joined: 28/07/2018 16:02

#25943 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by jagugu »

Konaković večeras gost na N1 Pressingu

Image
Šta donosi iz Brisela i kako će ubijediti Dodika i Čovića da svi zajedno krče evropski put BiH? Kako se desilo da entiteti bez odobrenja države pošalju spasilačke timove u Tursku? Šta ako visoki predstavnik ne raspetlja ono što je zapetljao u izbornoj noći nametanjem izmjena Izbornog zakona BiH i Ustava Federacije?

Ko će deblokirati uspostavu entitetske vlasti i dokad će Novalićeva vlada biti u tehničkom mandatu? Boji li se prijetnji SDA da će izazvati haos i narodni bunt? Koga će Osmorka umjesto Osmice predložiti za novog šefa Obavještajno-sigurnosne agencije? Šta je zatekao kao naslijeđe svoje prethodnice Bisere Turković? Ko će biti novi ambasadori?

O svemu u Pressingu ministar vanjskih poslova Bosne i Hercegovine, predsjednik stranke Narod i pravda, Elmedin Konaković.

Pressing s Amirom Zukićem gledajte večeras u 20 sati, uživo, samo na N1.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#25944 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

User avatar
relativno84
Posts: 15330
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#25945 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by relativno84 »

Image
:oops: :D :bih:
cabej
Posts: 162
Joined: 05/07/2011 19:57

#25946 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cabej »

Hoce li ga Zukic veceras pitati jel sreo koga koga mu HDZ nije dogovorio? Ja jos vjerovati ne mogu u sta se ovaj lik pretvorio, i zasto niko iz NiP-a ne reaguje. O Ademovicu i Zvizdicu mozemi misliti sta hocemo ali oni su patriote i nisu glupavi i sa ovim idiotlucima ako se ne slazu, zasto ga ne zaustave.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11025
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#25947 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Ovaj je izgleda upao u kolo sa Camparom, tu je politika u se, na se i poda se. :mrgreen: Jos malo HDZ pohvali za kooperativnost, liderisanje na maksimumu.

Po ovom clanku, vise je Campara pouhljebavao nego pola NiP-a koji je žestoko antikoruptivno opredijeljen.

Unistise stranku, doslovno.
User avatar
Student_u_Ostavci
Posts: 3901
Joined: 04/09/2015 16:50

#25948 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Student_u_Ostavci »

Styling wrote: 08/02/2023 17:10 Evo ko mu je savjetnica za medije

https://vijestibh.com/malo-o-nedjelima- ... ku-necemo/
😍😍
User avatar
Javier Pena
Posts: 558
Joined: 09/11/2020 21:50

#25949 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Javier Pena »

cabej wrote: 08/02/2023 17:47 O Ademovicu i Zvizdicu mozemi misliti sta hocemo ali oni su patriote i nisu glupavi i sa ovim idiotlucima ako se ne slazu, zasto ga ne zaustave.
Možda jer nisu idiotluci, a ti ne vidiš kako treba. :thumbup:
carobnjak_N
Posts: 816
Joined: 18/06/2020 13:11

#25950 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by carobnjak_N »

Dino večeras u Pressingu
Post Reply