Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
internazionale
Posts: 2209
Joined: 30/12/2009 15:52

#21051 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by internazionale »

Vaya wrote: 26/09/2022 07:51
Hank Paldum wrote: 25/09/2022 23:43
To šta Dino govori su predizborna obećanja, kao i svako obećanje može biti a ne mora, možda svjesno laže a možda želi šta je iznad njegovih mogućnosti.
Obećali su i prije 2 godine da će im jedan od prioriteta biti Sebijine diplome, kada su pobjedili u KS rekao bi čovjek da će Sebija prvim avionom za Tursku pobjeći a na kraju ispade sve mlako.
Obećava i Fahro ove izbore da će od Sarajeva napraviti Dubai, Željko gradansku državu a Bakir povećanje plata i penzija.
Sta će se baviti procesuiranjem kriminala kada su do 2015. bili u talu sa njima? Kao što je jedan forumaš ovdje napisao, šuplja o Sanaderizaciji gdje će eto Bakira za 24 sata uhapsiti, slušajući Dinu on i misli bukvalno 24 sata gdje i najveći mrzitelji Bakira znaju da je to nereaono i obična šuplja.

Što će 10 miliona u predizborne kampanje? :lol:
Pa zna se od čega se uzima novac za predizborne, može im se, sve za fotelju, pa što su i Hadžikadić sada a u prošlosti i Mirnes, Sefer, Lijanović i Šepić uložili novac u predizborne kada su znali da nemaju šansu za pobjedu?

Pretpostavljam da se sjećaš kada je SBB tek bio osnovan i kako im je bila meta SDA i priča o onom cunamiju. Ovo šta govori i radi NiP protiv SDA je dječija igra kako su SBB brutalno i radikalno išli protiv SDA pa na kraju završiše u koaliciji. I onda da neko smatra NiP-SDA koaliciju nemogućom?
Ja kako sam upratio - ti si SDA, medjutim ovo sto si napisao, iako si SDA-ovac, moram se s tobom sloziti, jer je to jednostavno SDA modus operandi...

Ja od 2006 cekam da se skine SDA sa vlasti i najgrlatiji u tom skidanju su bili oni koji su u ili uz SDA sve dobili u zivotu, ti su u prvom naletu pravili fenomenalne ideje i projekte, SBiH, SBB, DF i onda su svi otisli u krevet sa SDA. Ja kad se sjetim zavrsnog skupa SBB-a u kampanji 2014 u zenickoj Areni... Znaci 10k ljudi...Fahro ubio izbore...Zamalo mu Bakir pobjegao za Predsjednistvo i sta onda? Kroz 2 mjeseca - operacija " Spasavanje Bosnjaka"... Isto je radio Silajdzic 2006, isto je uradio Komsic 2018....I meni ono sto ce ostati enigma za zivota je SDP 2010, jer su mogli zaobici SDA kako su htjeli, sta je onaj Tihic uradio Zlatku, pa ga preveslao - nikad necu skontati.

Bas radi gore navedenih stvari, ja NiP-u ne vjerujem. Jet mozes me prevarit 1x, mozes i 2x, ali 5x sigurno neces - Zasto? Jer kad poredis Dinu, sa svim ostalim liderima gore navedenih stranaka koje su rusile SDA on je ubjedljivo najtanji od njih. Sa Harisom i Zlatkom se ne moze ni porediti, sa Fahrom se ne moze porediti jer Fahro ima pare i kriminalne veze, a sta Dino ima? - Ima pravo dobru i uvjerljivu, onu jako dobro artikulisanu i retoricki pripremljenu sanersku suplju koju prosjecni stanovnik od Sebilja do Istorijskog muzeja zeli da cuje, a koju je usavrsavao 15 godina u SDA. Eh sad je ipak skontao da je prevaren poslije 15 godina, pa je dozivio on katarzu, pa je sad on taj, uz pomoc kojeg miliona sa zapada i FACE Tv-a koji ce da sprovede sanaderizaciju u BiH i odmah krece sa Bakirom, te ce taj proces da sprovede sa Zvizdicem, Camparom i Ademovicem, koji su penzije zaradili u SDA i sa ostalim clanovima NiP-a koji su svoj prethodni vijek proveli u SDA...

Samo nek neko jos jednom otvori Youtube i pogleda njegov intervju sa Senadom od neku noc. Znaci 25 minuta imas, Senad te ne prekida uopce, mozes blebetati sta hoce...Frajer je 25 pricao o Sebiji, Bakiru, diplomi i redovno izmedju tih rijeci ubacivao rijec "sanaderizacija"... Da sam u tih 25 minuta samo jednom cuo da pojasni u 2 recenice, kako sproveo inicijativu da oporezuje kladionice ili sta bi on uradio po pitanju problema Bloka 7 ili inicijative za krak Juzne interkonekcije - sto su izmedju ostalog i nadleznosti federalnog parlamenta za koji se kandiduje - ja bih zaokruzio NiP i svakog njihovog kandidata od kantona do drzave, a ovako - kad bi mi pistolj neko stavio na celo necu to uraditi.

Trojka zajedno sa Senadom su se zeznuli, jer su ovoj citavoj kampanji kontra SDA i Izetbegovica koja evo traje par godina toliko pretjerali na tim forsiranim narativom da ce se na kraju pretvoriti u kontra-efekat, te da ce narod iz tog pritiska dati opet dosta glasova SDA.

NiP nece napraviti gresku odmah, jer imaju primjere drugih stranaka kako su prosle prije, imaju pristup dobrom dijelu budzeta KS, nece sigurno praviti koaliciju sa SDA sada odmah, medjutim sve do sada sto sam vidio u zivotu i ono koliko sam se bavio tim nekim politickim aktivizmom - ta koalicija je pitanje vremena, samo pod kojim kodnim imenom - "Spasavanje Bosnjaka, Bosne, Sarajeva ili donjeg sliva Miljacke"...

P.S.

Evo Dino ima sansu da me pridobije i da me uvjeri. Gostovao je neku noc to kod Senada, uvjeren je da Denis sigurno ulazi u predsjednistvo i da kada Trojka preuzme vlast da pocinje sanaderizacija. Ako Denis udje u predsjednistvo (povjerovat cu mu da je dobat prognozer) i ako podigne optuznicu pritiv Bakira, kako je najavio u emisiji, ja mu obecavam da ce svi moji ukucani glasati za NiP dokle god mu bude postojala stranka, a ja cu agitovati za njega kod drugih ljudi...
Koliko se sda ublehaš raspisao
Tebe neće niko pridobijati jer takvi kao ti ne trebaju nikome. Čuj sda ublehaša da neko pridobije :lol:
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21052 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

internazionale wrote: 26/09/2022 10:37
Vaya wrote: 26/09/2022 07:51

Ja kako sam upratio - ti si SDA, medjutim ovo sto si napisao, iako si SDA-ovac, moram se s tobom sloziti, jer je to jednostavno SDA modus operandi...

Ja od 2006 cekam da se skine SDA sa vlasti i najgrlatiji u tom skidanju su bili oni koji su u ili uz SDA sve dobili u zivotu, ti su u prvom naletu pravili fenomenalne ideje i projekte, SBiH, SBB, DF i onda su svi otisli u krevet sa SDA. Ja kad se sjetim zavrsnog skupa SBB-a u kampanji 2014 u zenickoj Areni... Znaci 10k ljudi...Fahro ubio izbore...Zamalo mu Bakir pobjegao za Predsjednistvo i sta onda? Kroz 2 mjeseca - operacija " Spasavanje Bosnjaka"... Isto je radio Silajdzic 2006, isto je uradio Komsic 2018....I meni ono sto ce ostati enigma za zivota je SDP 2010, jer su mogli zaobici SDA kako su htjeli, sta je onaj Tihic uradio Zlatku, pa ga preveslao - nikad necu skontati.

Bas radi gore navedenih stvari, ja NiP-u ne vjerujem. Jet mozes me prevarit 1x, mozes i 2x, ali 5x sigurno neces - Zasto? Jer kad poredis Dinu, sa svim ostalim liderima gore navedenih stranaka koje su rusile SDA on je ubjedljivo najtanji od njih. Sa Harisom i Zlatkom se ne moze ni porediti, sa Fahrom se ne moze porediti jer Fahro ima pare i kriminalne veze, a sta Dino ima? - Ima pravo dobru i uvjerljivu, onu jako dobro artikulisanu i retoricki pripremljenu sanersku suplju koju prosjecni stanovnik od Sebilja do Istorijskog muzeja zeli da cuje, a koju je usavrsavao 15 godina u SDA. Eh sad je ipak skontao da je prevaren poslije 15 godina, pa je dozivio on katarzu, pa je sad on taj, uz pomoc kojeg miliona sa zapada i FACE Tv-a koji ce da sprovede sanaderizaciju u BiH i odmah krece sa Bakirom, te ce taj proces da sprovede sa Zvizdicem, Camparom i Ademovicem, koji su penzije zaradili u SDA i sa ostalim clanovima NiP-a koji su svoj prethodni vijek proveli u SDA...

Samo nek neko jos jednom otvori Youtube i pogleda njegov intervju sa Senadom od neku noc. Znaci 25 minuta imas, Senad te ne prekida uopce, mozes blebetati sta hoce...Frajer je 25 pricao o Sebiji, Bakiru, diplomi i redovno izmedju tih rijeci ubacivao rijec "sanaderizacija"... Da sam u tih 25 minuta samo jednom cuo da pojasni u 2 recenice, kako sproveo inicijativu da oporezuje kladionice ili sta bi on uradio po pitanju problema Bloka 7 ili inicijative za krak Juzne interkonekcije - sto su izmedju ostalog i nadleznosti federalnog parlamenta za koji se kandiduje - ja bih zaokruzio NiP i svakog njihovog kandidata od kantona do drzave, a ovako - kad bi mi pistolj neko stavio na celo necu to uraditi.

Trojka zajedno sa Senadom su se zeznuli, jer su ovoj citavoj kampanji kontra SDA i Izetbegovica koja evo traje par godina toliko pretjerali na tim forsiranim narativom da ce se na kraju pretvoriti u kontra-efekat, te da ce narod iz tog pritiska dati opet dosta glasova SDA.

NiP nece napraviti gresku odmah, jer imaju primjere drugih stranaka kako su prosle prije, imaju pristup dobrom dijelu budzeta KS, nece sigurno praviti koaliciju sa SDA sada odmah, medjutim sve do sada sto sam vidio u zivotu i ono koliko sam se bavio tim nekim politickim aktivizmom - ta koalicija je pitanje vremena, samo pod kojim kodnim imenom - "Spasavanje Bosnjaka, Bosne, Sarajeva ili donjeg sliva Miljacke"...

P.S.

Evo Dino ima sansu da me pridobije i da me uvjeri. Gostovao je neku noc to kod Senada, uvjeren je da Denis sigurno ulazi u predsjednistvo i da kada Trojka preuzme vlast da pocinje sanaderizacija. Ako Denis udje u predsjednistvo (povjerovat cu mu da je dobat prognozer) i ako podigne optuznicu pritiv Bakira, kako je najavio u emisiji, ja mu obecavam da ce svi moji ukucani glasati za NiP dokle god mu bude postojala stranka, a ja cu agitovati za njega kod drugih ljudi...
Koliko se sda ublehaš raspisao
Tebe neće niko pridobijati jer takvi kao ti ne trebaju nikome. Čuj sda ublehaša da neko pridobije :lol:

:roll:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11039
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#21053 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

10.000 rijeci o "zasto ne NiP". :mrgreen:

A za razliku od Radoncica, Komsica i drugih SDA Bijedica, NiP ima rezultate na terenu. I nisu koalirali sa SDA. I imali su rekordno nizak broj prebjega.

Ali to nije dovoljno, nego moraju uraditi X, jer ako ne urade X to znaci da je sve to isto.

:mrgreen:
sajber87
Posts: 3902
Joined: 25/07/2008 13:14

#21054 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/predloz ... /220926049

Mozda je sad jasnije zasto je konakovic pomenuo sanaderizaciju, zapad ce rijesiti neke stvari u bosni a dino ima informacije sa samog izvora izgleda ;-)
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11039
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#21055 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Od sinoc jos 7.000 pregleda Dininog intervjua. 3x vise od npr Ogresevicevog i Fortinog.

Definitivno ga je SDA stalnim prozivanjem ucinila poznatim u cijeloj Federaciji.

Nije to jos ni blizu Komsicevog nivoa, ali na preko pola puta je definitivno.
Seyfo
Posts: 4338
Joined: 23/08/2011 14:12

#21056 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Seyfo »

Prpa.ba wrote: 26/09/2022 11:55 10.000 rijeci o "zasto ne NiP". :mrgreen:

A za razliku od Radoncica, Komsica i drugih SDA Bijedica, NiP ima rezultate na terenu. I nisu koalirali sa SDA. I imali su rekordno nizak broj prebjega.

Ali to nije dovoljno, nego moraju uraditi X, jer ako ne urade X to znaci da je sve to isto.

:mrgreen:
Pa naravno, botovi početnici su potrošeni, sad kad je usitnilo angažovani su "profesionalci", "iskusni", "znalci" i "magovi" botovske industrije. Sad se ne plaća bajatim sendvičem već pečenim volom. Zagrabilo se u kasu za "crne dane".
sajber87
Posts: 3902
Joined: 25/07/2008 13:14

#21057 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/diana-k ... /220926114
Sumnja li jos neko da ce ameri sa kamatama vratiti bratiji za ovih dvadesetak godina :) . Kao sto rekoh izgleda da se konakovic informacijama napaja direkt sa izvora uncle sam-a 8)
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18330
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#21058 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GandalfSivi »

sajber87 wrote: 26/09/2022 16:58 https://www.klix.ba/vijesti/bih/diana-k ... /220926114
Sumnja li jos neko da ce ameri sa kamatama vratiti bratiji za ovih dvadesetak godina :) . Kao sto rekoh izgleda da se konakovic informacijama napaja direkt sa izvora uncle sam-a 8)
Ovo je jako bitna stvar, steta je postaviti na ovoj temi, prebaci na all inclusive ili slicno…
RtrnOfSalisbury
Posts: 3603
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#21059 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by RtrnOfSalisbury »

... onaj ko hin je (pre)krstio i izmislio ime 'narod i pravda' je imo jedno na umu iako se cini da je samo ime stranke vrhunac gluposti: naime dje ces opsovat nekom: jebote narod i pravda jal rec jebo narod i pravdu :shock: ne ide da ga j. i tu se vidi sva kumova genijalnost :thumbup: :bih:

navodno je u razmatranju bilo i 'prebjeci i pobjeci' :?
sajber87
Posts: 3902
Joined: 25/07/2008 13:14

#21060 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

GandalfSivi wrote: 26/09/2022 17:25
sajber87 wrote: 26/09/2022 16:58 https://www.klix.ba/vijesti/bih/diana-k ... /220926114
Sumnja li jos neko da ce ameri sa kamatama vratiti bratiji za ovih dvadesetak godina :) . Kao sto rekoh izgleda da se konakovic informacijama napaja direkt sa izvora uncle sam-a 8)
Ovo je jako bitna stvar, steta je postaviti na ovoj temi, prebaci na all inclusive ili slicno…
Razumijem te ali ovo je usko vezano za izjavu konakovica na face tv o sanaderizaciji
User avatar
kokakolas
Posts: 1445
Joined: 15/03/2008 21:35

#21061 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kokakolas »

Tim Europola stigao u Sarajevo u jeku brojnih akcija protiv organizovanog kriminala

Tek se ovo odnosi direktno na Konakoviceve tvrdnje kod Senada. Konacno :bih:

https://www.klix.ba/clanak/220926127
sajber87
Posts: 3902
Joined: 25/07/2008 13:14

#21062 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

kokakolas wrote: 26/09/2022 18:37 Tim Europola stigao u Sarajevo u jeku brojnih akcija protiv organizovanog kriminala

Tek se ovo odnosi direktno na Konakoviceve tvrdnje kod Senada. Konacno :bih:

https://www.klix.ba/clanak/220926127
Ovakve teme se od botova izbjegavaju ne moze se ovdje mutiti voda i manipulisati :)
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19538
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#21063 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by teskeredzic_22 »

Image
Image

:srce: :srce: :srce:
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21064 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

sajber87 wrote: 26/09/2022 16:58 https://www.klix.ba/vijesti/bih/diana-k ... /220926114
Sumnja li jos neko da ce ameri sa kamatama vratiti bratiji za ovih dvadesetak godina :) . Kao sto rekoh izgleda da se konakovic informacijama napaja direkt sa izvora uncle sam-a 8)
Ja dok Bakira ne vidim na sudu, pa makar i u svojstvu svjedoka - ja u sanaderizaciju ne vjerujem...

A ovo sto se radi sa Kajmakovickom i ostalom ekipom samo neka deru, ko god je u pitanju...

Evo naprimjer, tebi za informaciju i ovo nije da se culo na nekom stranackom sijelu, ali SAD bi trebale na crnu listu staviti jos jednog ili cak vise jakih SDA glavonja, u nekom nadolazecem periodu, ima par kandidata koji stoje visoko na SDA listama za izbore...bilo je govora da ce to biti i prije pocetka kampanje, pa da ih mogu povaljati, ali eto ne bi na kraju iz nekog razloga...
sajber87
Posts: 3902
Joined: 25/07/2008 13:14

#21065 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

teskeredzic_22 wrote: 26/09/2022 20:25 Image
Image

:srce: :srce: :srce:
Pa sto ih SDA toliko napada i satanizuje ako su SDA. Bice da ce ih ovi poslati u historiju, a i SDP i NS treba da se zapitaju da nije NiP -a da li bi primirisali blizu vlasti. Ne plasi se SDA SDP- a i NS-a nego samo i iskljucivo NiP-a i to je cinjenica, jedne moderne malo konzervativnije evropske opcije u bosni
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66225
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#21066 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

internazionale wrote: 26/09/2022 10:37

Koliko se sda ublehaš raspisao
Tebe neće niko pridobijati jer takvi kao ti ne trebaju nikome. Čuj sda ublehaša da neko pridobije :lol:
:lol: :lol:

Odmah mi naumpade:

sajber87
Posts: 3902
Joined: 25/07/2008 13:14

#21067 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

Vaya wrote: 26/09/2022 20:33
sajber87 wrote: 26/09/2022 16:58 https://www.klix.ba/vijesti/bih/diana-k ... /220926114
Sumnja li jos neko da ce ameri sa kamatama vratiti bratiji za ovih dvadesetak godina :) . Kao sto rekoh izgleda da se konakovic informacijama napaja direkt sa izvora uncle sam-a 8)
Ja dok Bakira ne vidim na sudu, pa makar i u svojstvu svjedoka - ja u sanaderizaciju ne vjerujem...

A ovo sto se radi sa Kajmakovickom i ostalom ekipom samo neka deru, ko god je u pitanju...

Evo naprimjer, tebi za informaciju i ovo nije da se culo na nekom stranackom sijelu, ali SAD bi trebale na crnu listu staviti jos jednog ili cak vise jakih SDA glavonja, u nekom nadolazecem periodu, ima par kandidata koji stoje visoko na SDA listama za izbore...bilo je govora da ce to biti i prije pocetka kampanje, pa da ih mogu povaljati, ali eto ne bi na kraju iz nekog razloga...
Ja tebi da kazem da USA radi bas ono sta treba da bratiju posalje gdje im je mjesto a ti koje pominjes bice upravo tamo gdje i kada USA odluci nesekiraj se. USA je odlucila SDA-u konkretno da objasni neke stvari nemoj da se plasis SDA je uz koalicione partnere problem koji su oni poceli rjesavati i tu stajanja nema
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21068 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

_BataZiv_0809 wrote: 26/09/2022 20:37
internazionale wrote: 26/09/2022 10:37

Koliko se sda ublehaš raspisao
Tebe neće niko pridobijati jer takvi kao ti ne trebaju nikome. Čuj sda ublehaša da neko pridobije :lol:
:lol: :lol:

Odmah mi naumpade:

Ma prijatelju mozes misliti sta god hoces, zaboli me cosak od lakta...

Ali meni k'o hoce da prestavi Dinu kao perjanicu politickih promjena u BiH, onaj Dino koji je sada napravio kampanju svoje stranke na Sebijinoj diplomi i o tome kako je unistila KCUS, a samo godinu prije toga je istpj toj Sebiji slao cvijece i bombonjere na taj KCUS i pisao poruke novinarima da ne sjeku dijelove njegovih izjava gdje hvali Seku... :lol:

Jesmo narod za viceva, jeb'o nas otac ociji...
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#21069 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

ortodont wrote: 25/09/2022 19:07
Hakiz wrote: 25/09/2022 13:08
Tada će normalan svijet opet morati u novu borbu za spas BiH.
Zabrana parada, ako se i desi institucionalno je sasvim ok, zakoni su da se postuju. To da je to nesto nenormalno i da ce BiH time biti "nazadna" je samo u glavama likova opsjednutim lgbt navodno narusenim pravima. Vidimo koliko je to "napredno" u Americi, doslovno zemlja ugusena u glupostima, biologija se izmišlja u vidu više polova, trans prava sada u fokusu, djeci se ispira mozak i pokušava uvesti operiranje istih u mladom dobu itd. Ako su woke americka sranja, trans parade i sl. napredak koji ovdje slijedi - ne hvala.
Jedno je da muškarac ne želi da ukloni kitu koja mu se diže na žene, a traži da mu država papirom kojim priznaje da se on osjeća ženom dozvoli pristup u žensku svlačionicu.

Sasvim drugo je da dva muškarca žele mogućnost da se ljube na ulici a da ih neki kreten ne ubije.

Da kreteni nisu ubijali muškarce koji se međusobno ljube, kao i žene, parada ne bi trebala.
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19538
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#21070 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by teskeredzic_22 »

sajber87 wrote: 26/09/2022 20:35
teskeredzic_22 wrote: 26/09/2022 20:25 Image
Image

:srce: :srce: :srce:
Pa sto ih SDA toliko napada i satanizuje ako su SDA. Bice da ce ih ovi poslati u historiju, a i SDP i NS treba da se zapitaju da nije NiP -a da li bi primirisali blizu vlasti. Ne plasi se SDA SDP- a i NS-a nego samo i iskljucivo NiP-a i to je cinjenica, jedne moderne malo konzervativnije evropske opcije u bosni
NIP ili SDA isti .....

U ovom trenutku NIP je korisniji.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#21071 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vaya »

sajber87 wrote: 26/09/2022 20:40
Vaya wrote: 26/09/2022 20:33

Ja dok Bakira ne vidim na sudu, pa makar i u svojstvu svjedoka - ja u sanaderizaciju ne vjerujem...

A ovo sto se radi sa Kajmakovickom i ostalom ekipom samo neka deru, ko god je u pitanju...

Evo naprimjer, tebi za informaciju i ovo nije da se culo na nekom stranackom sijelu, ali SAD bi trebale na crnu listu staviti jos jednog ili cak vise jakih SDA glavonja, u nekom nadolazecem periodu, ima par kandidata koji stoje visoko na SDA listama za izbore...bilo je govora da ce to biti i prije pocetka kampanje, pa da ih mogu povaljati, ali eto ne bi na kraju iz nekog razloga...
Ja tebi da kazem da USA radi bas ono sta treba da bratiju posalje gdje im je mjesto a ti koje pominjes bice upravo tamo gdje i kada USA odluci nesekiraj se. USA je odlucila SDA-u konkretno da objasni neke stvari nemoj da se plasis SDA je uz koalicione partnere problem koji su oni poceli rjesavati i tu stajanja nema
Zivi bili, pa vidjeli...Ja gledam kako USA bratija skida Dodika 15 godina, isti oni koji su ga doveli...al' se nesto ne da...

Kao sto rekoh, zivi bili, pa vidjeli...
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11039
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#21072 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Problem NiP-a je sto ne hvata samo desno i centar, nego i dio starog lijevog.. :mrgreen:
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19538
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#21073 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by teskeredzic_22 »

Prpa.ba wrote: 26/09/2022 20:46 Problem NiP-a je sto ne hvata samo desno i centar, nego i dio starog lijevog.. :mrgreen:
Lijevo u NIP - u mogu biti samo stalci za kišobrane :mrgreen:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11039
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#21074 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

U kontekstu rodno-identitarne ljevice definitivno.. ali ona radnicka zajebe situaciju :mrgreen:
Hakiz
Posts: 40552
Joined: 30/07/2015 20:01

#21075 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Hakiz »

teskeredzic_22 wrote: 26/09/2022 20:47
Prpa.ba wrote: 26/09/2022 20:46 Problem NiP-a je sto ne hvata samo desno i centar, nego i dio starog lijevog.. :mrgreen:
Lijevo u NIP - u mogu biti samo stalci za kišobrane :mrgreen:
Članovi NiP-a kada voze automobil samo desno skreću.
Post Reply