Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#20451 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Str0nz »

Spit_fire wrote: 13/08/2022 19:00 @Str0nz "Ali i SDA je i SDA je ...i on je mene i on je mene" :skoljka:
NiP botovi, enough said.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#20452 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Dok ste serdar i vojvoda nezavisni intelektualci.. :lol:
gold'n'brown
Posts: 1612
Joined: 20/02/2007 16:20

#20453 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by gold'n'brown »

Ova im himna bas nije trebala :D

Samo daju materijala za kvalitetno podhebavanje.
User avatar
sime_cipol
Posts: 16243
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#20454 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sime_cipol »

Mene sramota za njih :D
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#20455 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tranquil »

:lol:

Strong "mila, sura & žestoka" vibes.

Još jedan dokaz da možeš promijeniti člansku karticu partije, ali ne i mentalni sklop.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#20456 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Spit_fire »

Bgm izgleda bi Avdo upravu
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#20457 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Spit_fire wrote: 24/08/2022 15:18 Bgm izgleda bi Avdo upravu
Šta je Avdo bio bio u pravu a vezano je za ovu temu?
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#20458 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Pokusava imenovati Softicevu (SDA) suprugu u Ustavni sud FBiH. :mrgreen:
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#20459 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Pa šta god on predloži moraju dati saglasnost podpredsjednici i dom naroda, a to ne može proći bez SDA. Znam ja šta i Avdo i on pokušavaju sa tom pričom, ali je ta priča realno glupa ako se uzme u obzir prva rečenica. Totalno besmislena insinuacija i spin.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10716
Joined: 27/04/2021 22:52

#20460 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tramvajtrojka »

mirza_15 wrote: 24/08/2022 18:42 Pa šta god on predloži moraju dati saglasnost podpredsjednici i dom naroda, a to ne može proći bez SDA. Znam ja šta i Avdo i on pokušavaju sa tom pričom, ali je ta priča realno glupa ako se uzme u obzir prva rečenica. Totalno besmislena insinuacija i spin.
Image

ono malo podsjecanje tko je i sta je Avdo :lol: :lol: osmicin telal
DonieBrasco
Posts: 15400
Joined: 31/08/2016 16:09

#20461 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Svi oni imaju cijenu i sve ce ih SDA i HDZ kupiti !
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#20462 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Spit_fire »

mirza_15 wrote: 24/08/2022 17:07
Spit_fire wrote: 24/08/2022 15:18 Bgm izgleda bi Avdo upravu
Šta je Avdo bio bio u pravu a vezano je za ovu temu?
Procitaj zadnji tekst o Cavari
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#20463 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Spit_fire wrote: 24/08/2022 20:01
mirza_15 wrote: 24/08/2022 17:07

Šta je Avdo bio bio u pravu a vezano je za ovu temu?
Procitaj zadnji tekst o Cavari
Objasni kakve veze ima sa NiP-om a da ima smisla
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10961
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#20464 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Imenuje suprugu SDA-ovca i brata NiP-ovca. Dokaz da su NiP izdajice, a SDA patrioti i gazije.

:mrgreen:
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#20465 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Prpa.ba wrote: 24/08/2022 22:57 Imenuje suprugu SDA-ovca i brata NiP-ovca. Dokaz da su NiP izdajice, a SDA patrioti i gazije.

:mrgreen:
Ma logika stvari. Da bi imenovanje prošlo moraju ga potvrditi podpredsjednici i dom naroda. Dakle, mora potvrditi SDA. Ali NiP je u nekom savezu sa HDZ i Čavara ustvari pokušava progurati brata člana NiP-a :lol: Pa koliko inteligentan moraš biti da popušiš tu priču? Ustvari je tačno da Čavara samo razvlači jer zna da imenovanja neće dobiti saglasnost, a možda i namjerno kompromituje NiP sa Dubravkom. A ako je tako zna se ko od toga ima koristi. Mada, što kažeš, SDA nije kompromitovana sa suprugom, ali NiP jeste sa bratom :mrgreen:

Ali evo i kolega forumaš je skontao koliko je priča plitka pa se povukao. :mrgreen:
User avatar
ledeni_caj
Posts: 2827
Joined: 14/01/2011 18:21

#20466 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by ledeni_caj »

Za sda se zna da su bijednici, za ove se samo pretpostavljalo.
User avatar
Styling
Posts: 12597
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20467 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Zna li se ko su bili kandidati koji su originalno predloženi? Pretpostavljam da je bila neka lista koja je čekala tri godine na usvajanje. Da li je i na toj listi bio Dubravko Čampara?
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#20468 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Str0nz »

@Styling
Nije bio Dubravko:
...Dunovićev prijedlog je ispoštovan, jer je iz reda srpskog naroda “imenovao” Branimira Orašanina. No, prijedloge Melike Mahmutbegović (SDA) je ignorisao. Ona je, kako saznajemo, bila predložila da se za sudiju Ustavnog suda FBiH imenuju Izmir Hadžiavdić i Mustafa Bisić. No, HDZ-ov predsjednik Federacije je odlučio odbaciti njene prijedloge te je na svoju listu uvrstio Dubravka Čamparu (iz reda Ostalih) i Aišu Softić (iz reda bošnjačkog naroda)...
https://istraga.ba/marinko-cavara-predl ... k-campara/



Interesantno je i ovo:



Izgleda da su "konstitutivni narodi" Campari problem kada je u pitanju imenovanja minstra i direktora za FUP, FMUP ali nije problem kada se protiv ustavno (FBIH) imenuje njegov brat iz reda "Ostalih" kada je vec to mjesto od ranije popunjeno a procedura imenovanja protiv zakonita. Ponovo se sasvim slucajno desilo da NIP brani HDZ-ove kandidati i prijedloge. Ne znam da li ima NIP slogan za izbore ali imam prijedlog:

Idemo ludo!
Idemo glupo!
Idemo za HDZ-om!
User avatar
Styling
Posts: 12597
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#20469 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Str0nz wrote: 25/08/2022 19:24 @Styling
Nije bio Dubravko:
...Dunovićev prijedlog je ispoštovan, jer je iz reda srpskog naroda “imenovao” Branimira Orašanina. No, prijedloge Melike Mahmutbegović (SDA) je ignorisao. Ona je, kako saznajemo, bila predložila da se za sudiju Ustavnog suda FBiH imenuju Izmir Hadžiavdić i Mustafa Bisić. No, HDZ-ov predsjednik Federacije je odlučio odbaciti njene prijedloge te je na svoju listu uvrstio Dubravka Čamparu (iz reda Ostalih) i Aišu Softić (iz reda bošnjačkog naroda)...
https://istraga.ba/marinko-cavara-predl ... k-campara/

Ovo Čavara igra neku prljavu igru. Ovo će dovesti do nastavka blokade, do izbora. Vjerujem da mu to i jeste cilj.

Interesantno je i ovo:



Izgleda da su "konstitutivni narodi" Campari problem kada je u pitanju imenovanja minstra i direktora za FUP, FMUP ali nije problem kada se protiv ustavno (FBIH) imenuje njegov brat iz reda "Ostalih" kada je vec to mjesto od ranije popunjeno a procedura imenovanja protiv zakonita. Ponovo se sasvim slucajno desilo da NIP brani HDZ-ove kandidati i prijedloge. Ne znam da li ima NIP slogan za izbore ali imam prijedlog:

Idemo ludo!
Idemo glupo!
Idemo za HDZ-om!
geoxx
Posts: 1138
Joined: 08/08/2015 23:39

#20470 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by geoxx »

Spit_fire wrote: 24/08/2022 15:18 Bgm izgleda bi Avdo upravu
Nije on nista upravu. Prvo je bacio suplju da ce ovaj imenovati nekog Dodikovog sudiju, pa kad se tu provalio, ostalo mu da udara na Konakovica. Zapravo taj mali smrad vodi najprljaviju kampanju protiv ove stranke. Zasto? Sve je pocelo kad je Konakovic rekao kako biranje Komsica nije fer. Skandalozno stvarno.
Obicna prljava SDA botina kojem su istrage za Osmicine diplome i Fadilove respiratore srpskohrvatska urota.
mirza_15
Posts: 10604
Joined: 19/01/2015 09:26

#20471 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mirza_15 »

Str0nz wrote: 25/08/2022 19:24 @Styling
Nije bio Dubravko:
...Dunovićev prijedlog je ispoštovan, jer je iz reda srpskog naroda “imenovao” Branimira Orašanina. No, prijedloge Melike Mahmutbegović (SDA) je ignorisao. Ona je, kako saznajemo, bila predložila da se za sudiju Ustavnog suda FBiH imenuju Izmir Hadžiavdić i Mustafa Bisić. No, HDZ-ov predsjednik Federacije je odlučio odbaciti njene prijedloge te je na svoju listu uvrstio Dubravka Čamparu (iz reda Ostalih) i Aišu Softić (iz reda bošnjačkog naroda)...
https://istraga.ba/marinko-cavara-predl ... k-campara/



Interesantno je i ovo:



Izgleda da su "konstitutivni narodi" Campari problem kada je u pitanju imenovanja minstra i direktora za FUP, FMUP ali nije problem kada se protiv ustavno (FBIH) imenuje njegov brat iz reda "Ostalih" kada je vec to mjesto od ranije popunjeno a procedura imenovanja protiv zakonita. Ponovo se sasvim slucajno desilo da NIP brani HDZ-ove kandidati i prijedloge. Ne znam da li ima NIP slogan za izbore ali imam prijedlog:

Idemo ludo!
Idemo glupo!
Idemo za HDZ-om!
Jesi ti meni šega. Dubravko nije imenovan i neće biti niti to ima ikakve veze sa NiP-om. Drugi prijedlog je žena Sakiba Softića iz SDA. Ovo je samo razvlačenje jer je Cavari jasno da prijedlog neće proći, ali će, k'o fol skinuti sa sebe.

Što se tiče MUP-a, kakve veze ima šta je Čampara rekao? Eto, ostali ministri debili pa ih izjava Čampare natjerala da budu suzdržani?! A ako negdje stoji da ne mogu biti iz istog naroda ne vidim šta je problem što je to rekao? Ako to negdje piše to je čak i mora reći jer je dužan da se drži zakona. Iz istog razloga su vjerovatno i ministri glasali tako, a ne zato što je Čampara nešto rekao. Eto, SDA ministri prevareni od strane NiP-HDZ osovine :lol: A vjerovatno bi imenovanje palo na nekom od sudova ako već negdje piše da ne mogu biti iz istog naroda. Avdo i SDA bace spin, a ti ga primiš k'o saučešće.
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#20472 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Str0nz »

mirza_15 wrote: 26/08/2022 00:03
Str0nz wrote: 25/08/2022 19:24 @Styling
Nije bio Dubravko:



https://istraga.ba/marinko-cavara-predl ... k-campara/



Interesantno je i ovo:



Izgleda da su "konstitutivni narodi" Campari problem kada je u pitanju imenovanja minstra i direktora za FUP, FMUP ali nije problem kada se protiv ustavno (FBIH) imenuje njegov brat iz reda "Ostalih" kada je vec to mjesto od ranije popunjeno a procedura imenovanja protiv zakonita. Ponovo se sasvim slucajno desilo da NIP brani HDZ-ove kandidati i prijedloge. Ne znam da li ima NIP slogan za izbore ali imam prijedlog:

Idemo ludo!
Idemo glupo!
Idemo za HDZ-om!
Jesi ti meni šega. Dubravko nije imenovan i neće biti niti to ima ikakve veze sa NiP-om. Drugi prijedlog je žena Sakiba Softića iz SDA. Ovo je samo razvlačenje jer je Cavari jasno da prijedlog neće proći, ali će, k'o fol skinuti sa sebe.

Što se tiče MUP-a, kakve veze ima šta je Čampara rekao? Eto, ostali ministri debili pa ih izjava Čampare natjerala da budu suzdržani?! A ako negdje stoji da ne mogu biti iz istog naroda ne vidim šta je problem što je to rekao? Ako to negdje piše to je čak i mora reći jer je dužan da se drži zakona. Iz istog razloga su vjerovatno i ministri glasali tako, a ne zato što je Čampara nešto rekao. Eto, SDA ministri prevareni od strane NiP-HDZ osovine :lol: A vjerovatno bi imenovanje palo na nekom od sudova ako već negdje piše da ne mogu biti iz istog naroda. Avdo i SDA bace spin, a ti ga primiš k'o saučešće.
Spin je kompletno ovo sta si napisao.
Samo kratko.

NIP = URA
Dinokio i ostali vrh NIP-a = Dritan/Dritanovci
User avatar
Str0nz
Posts: 1270
Joined: 27/10/2021 00:45
Grijem se na: Hodza > marfi

#20473 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Str0nz »

Evo ponovo Avdo spinuje,

User avatar
Login77777
Posts: 8641
Joined: 18/05/2021 09:11

#20474 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Login77777 »

Str0nz wrote: 25/08/2022 19:24 @Styling
Nije bio Dubravko:
...Dunovićev prijedlog je ispoštovan, jer je iz reda srpskog naroda “imenovao” Branimira Orašanina. No, prijedloge Melike Mahmutbegović (SDA) je ignorisao. Ona je, kako saznajemo, bila predložila da se za sudiju Ustavnog suda FBiH imenuju Izmir Hadžiavdić i Mustafa Bisić. No, HDZ-ov predsjednik Federacije je odlučio odbaciti njene prijedloge te je na svoju listu uvrstio Dubravka Čamparu (iz reda Ostalih) i Aišu Softić (iz reda bošnjačkog naroda)...
https://istraga.ba/marinko-cavara-predl ... k-campara/



Interesantno je i ovo:



Izgleda da su "konstitutivni narodi" Campari problem kada je u pitanju imenovanja minstra i direktora za FUP, FMUP ali nije problem kada se protiv ustavno (FBIH) imenuje njegov brat iz reda "Ostalih" kada je vec to mjesto od ranije popunjeno a procedura imenovanja protiv zakonita. Ponovo se sasvim slucajno desilo da NIP brani HDZ-ove kandidati i prijedloge. Ne znam da li ima NIP slogan za izbore ali imam prijedlog:

Idemo ludo!
Idemo glupo!
Idemo za HDZ-om!
A ti mislis da ce SDA dozvoliti da im NiP uzme partnera HDZ s kojim su 30 godina u koaliciji?
NediM17
Posts: 21631
Joined: 05/11/2009 11:49

#20475 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by NediM17 »

Partnera ce birati HDZ, ko da vise, tj. ko se bolje naguzi Cirilu. :-)
Post Reply