Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2633
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#1651 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Ja_Ja »

Bloo wrote:Klasicni SDA populizam. Neostvarivo obecanje.
Krenuo je stazama svojih mentora.
Populizam? Naravno. Neostvarivo? Nisam bas siguran u to. Na moje iznenadjenje Konakovic se polahko profilira u nekog ko studiozno i selektivno bira prioritete. Ne grize ono sto ne moze sazvakati i poentira na malim stvarima. Mislim da ce imati isti pristup i ovom obecanju. Covjek vec zna ko su te osobe na birou, zna im strucnu spremu, i ima pare da subvencira njihovo zaposlenje. Sad je samo pitanje koliko ih vec radi na crno, ili koliko ih nije uopste u zemlji. U svakom slucaju mislim da ce u roku od godine dana ispuniti ovo obecanje. Bice tu i onih koji nece prihvatiti nista od ponudjenog ali sam ubjedjen da ce se voditi neka vrsta evidencije kako bi se na kraju mogli ponuditi statisticki podatci o uspjesnosti programa zaposljavanja. Pametan, populisticki potez, koji ce mu osigurati politicki kapital.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1652 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Kikibombona »

The BEN10 wrote:SDA će tako izgubiti glasače na narednim opštim izborima, neće im se za tragove znati. Zamisli kad imaš boračku populaciju iza sebe, kao što će je iamti NiP ako ovo urade. :)
Tesko je nasim ljudima ugoditi. Pogledaj komentare na Klix FB, skoro svi negativni. Svi pitaju sta je sa nama ciji su ocevi prezivjeli, trebao mi je otac poginuti da dobijem posao itd.

...

Slazem se da djeca poginulih boraca trebaju imati prednost, ali vecina je prema tome negativna, makar ako je suditi po komentarima na drustvenim mrezama.

...

Svi ce pljuvati vlada Kantona Sarajevo jer nije posjetila mezarje i odala pocast sehidima. A kada vlada uradi puno vise od toga, zaposli njihovu djecu, onda ce pljuvati jos vise. :D SDA je unistila mentalitet ovog naroda.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18698
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#1653 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by SmokingMan »

Ako ništa Dino se ne krije od ljudi za razliku od Izmetbegovića (vidjeh ga sinoć sa bebaćem).Jedni za sobom i imaju neke konkretne rezultate,a drugi samo obećanja...
Novak20
Posts: 13969
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#1654 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Novak20 »

Kad je Bakir mogao zaposliti 100 tisuća ljudi, može i Konaković zaposliti njih 643.

Ne znam kako su ti nezaposleni uopće promakli Bakiru. :D
User avatar
mousstapha
Posts: 4181
Joined: 14/07/2008 03:13
Location: Stuttgart

#1655 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by mousstapha »

Kikibombona wrote: Kada je bio rat, nije bilo podjele na vjernike i ateiste, na desnicare i ljevicare, vec su svi stali zajedno i borili se za opstanak. Nama je potreban rat protiv kriminala i korupcije, rak rane drustva, kojem ce pristupiti svi posteni ljudi bez obzira na ideologiju, etnicitet itd.
Korupcija i kriminal su postali dio drustva. Nije to svojstvo politicara. Glasas za onog ko ti moze namjestiti posao, srediti penziju, nabaciti tender. Najlaksi put do neovisnosti je rasterecenje ekonomije i rast privatnog sektora, gdje onda nece vaziti ista pravila. Zivis od svog rada, poslujes sa kim i kako hoces. Onda mozes da izadjes na izbore i glasaz za programe.
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#1656 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Kikibombona wrote:
The BEN10 wrote:SDA će tako izgubiti glasače na narednim opštim izborima, neće im se za tragove znati. Zamisli kad imaš boračku populaciju iza sebe, kao što će je iamti NiP ako ovo urade. :)
Tesko je nasim ljudima ugoditi. Pogledaj komentare na Klix FB, skoro svi negativni. Svi pitaju sta je sa nama ciji su ocevi prezivjeli, trebao mi je otac poginuti da dobijem posao itd.

...

Slazem se da djeca poginulih boraca trebaju imati prednost, ali vecina je prema tome negativna, makar ako je suditi po komentarima na drustvenim mrezama.

...

Svi ce pljuvati vlada Kantona Sarajevo jer nije posjetila mezarje i odala pocast sehidima. A kada vlada uradi puno vise od toga, zaposli njihovu djecu, onda ce pljuvati jos vise. :D SDA je unistila mentalitet ovog naroda.
Komentari nisu referenti ni za sto...

U politickim temama komentari su uglavnom TROLOVSKE priride tako da nema se stabtu gledati.

Da vidim tu osobu koja ce se bunit sto ce se DJECI SEHIDA I PALIH BORACA pomoci pri pronalasku posla... Kao da nenpostoje ostali programi za sve druge...

A niko ne kritikuje VLADU KS što nije bila na Kovacima, nego sam ja pitao NAŠU STRANKU što nisu bili ako već imaju prve i odgovorne funkcije u KS...

Saznao sam da neki glasavi NS prvo pojma.nemaju o Islamu, a drugo neki baš pogrdno gledaju na bilo šta što ima veze sa Islamom pa cak i na ŠEHIDE...
costacurta
Posts: 3515
Joined: 05/05/2005 08:25

#1657 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by costacurta »

V
lada KS je za ovo povećanje budžeta napravila preraspodjele u kojima izdvaja više novca za one projekte koji su realni. Postoje neki nerealni projekti, koje smo naslijedili od prethodne vlade
:shock:

Čuj ga realni i nerealni projekti?!
Haj to al naslijedio je nerealne projekte od samog sebe, šta to meni garantuje da i sad nećeš financirati "nerealne" projekte? štagod to nerealno značilo!
Dino jedan klasični primjer ojebine od političara koji lupa isto ko motor kad pukne zubčasti
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1658 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

costacurta wrote:V
lada KS je za ovo povećanje budžeta napravila preraspodjele u kojima izdvaja više novca za one projekte koji su realni. Postoje neki nerealni projekti, koje smo naslijedili od prethodne vlade
:shock:

Čuj ga realni i nerealni projekti?!
Haj to al naslijedio je nerealne projekte od samog sebe, šta to meni garantuje da i sad nećeš financirati "nerealne" projekte? štagod to nerealno značilo!
Dino jedan klasični primjer ojebine od političara koji lupa isto ko motor kad pukne zubčasti

Ne zaboravi da je Dino u proslom mandatu smijenjen sa funkcije premijera i zasjeo je kloc Zolj, koji je vise stete uradio tokom svog mandata nego Dino. Kad je SDA vidjela da nece imati vladu u KS, poceli su pred kraj mandata da izmisljaju projekte.
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1659 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Kikibombona wrote:
The BEN10 wrote:SDA će tako izgubiti glasače na narednim opštim izborima, neće im se za tragove znati. Zamisli kad imaš boračku populaciju iza sebe, kao što će je iamti NiP ako ovo urade. :)
Tesko je nasim ljudima ugoditi. Pogledaj komentare na Klix FB, skoro svi negativni. Svi pitaju sta je sa nama ciji su ocevi prezivjeli, trebao mi je otac poginuti da dobijem posao itd.

...

Slazem se da djeca poginulih boraca trebaju imati prednost, ali vecina je prema tome negativna, makar ako je suditi po komentarima na drustvenim mrezama.

...

Svi ce pljuvati vlada Kantona Sarajevo jer nije posjetila mezarje i odala pocast sehidima. A kada vlada uradi puno vise od toga, zaposli njihovu djecu, onda ce pljuvati jos vise. :D SDA je unistila mentalitet ovog naroda.
Jesu li to SDA puleni negativni prema istoj onoj djeci palih boraca i sehida kojima se vole kititi svaki put kad im trebaju glasovi pre izbore i obecavati im brda i doline.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1660 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cyprus »

Kome dosad nije bilo jasno, evo objašnjenja :D :

Image

Jebli ono sve svoje pokvareno i bolesno... Kako očajnički rovare za bilo čim što mogu 'iskoristiti'...
User avatar
horkesh
Posts: 3380
Joined: 31/03/2008 10:15

#1661 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by horkesh »

cyprus wrote:Kome dosad nije bilo jasno, evo objašnjenja :D :

Jebli ono sve svoje pokvareno i bolesno... Kako očajnički rovare za bilo čim što mogu 'iskoristiti'...
Nema njima ništa sveto. Na sve, apsolutno sve, su spremni.

Evo od neki dan, o onoj tragediji na autoputu, da se zna ko je kriv:
Dočekali smo i to, prva žrtva munafičke vlasti u Kantonu Sarajevo.
Nakon sto su ga je ministrica Bogunić ( Narod i Pravda) javno optužili da je krivotvorio diplomu, bez istrage, bez presude insan je preselio sa tom optužbom.
Ista ministrica ne smije provjeriti kako je njen šef završio fakultet za 15 dana. Haram im bilo.
:shock:

Ova mi je, ipak, najjača, neki novi pristup propagandi:

Image
The BEN10
Posts: 7569
Joined: 19/09/2011 09:03

#1662 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by The BEN10 »

cyprus wrote:Kome dosad nije bilo jasno, evo objašnjenja :D :

Image

Jebli ono sve svoje pokvareno i bolesno... Kako očajnički rovare za bilo čim što mogu 'iskoristiti'...
Nije Bošnjački preporod objavio, ko je drugi toliko opičen!? :-) :lol:
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1663 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

horkesh wrote:


:shock:

Ova mi je, ipak, najjača, neki novi pristup propagandi:

Image
bOšnjaKistan über alles... sad ce dijaspora nagrnut... et ih niz vraca... selam :bih:
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1664 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JThomas »

ma tipična bošnjačka familija, ten, face, stajling, kuća i okućnica sa početka 21. vijeka... :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1665 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Banksy »

horkesh wrote:
Ova mi je, ipak, najjača, neki novi pristup propagandi:

Image
Ima nastavak...

Image
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40836
Joined: 21/05/2012 22:46

#1666 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by AmiĐa_Idriz »

pici wrote:
horkesh wrote:


:shock:

Ova mi je, ipak, najjača, neki novi pristup propagandi:

Image
bOšnjaKistan über alles... sad ce dijaspora nagrnut... et ih niz vraca... selam :bih:
Vidim ja poznata mi femelija sa slike :bih:

Image
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1667 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Banksy »

Perfect American Family With White Picket Fence
http://artpictures.club/shans-june-10-14.html
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1668 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by insomnia78 »

A sta je uopste poenta ove slike? Odakle je ista?
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1669 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by insomnia78 »

Kad smo vec kod slika
Image
:lol:
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1670 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

pa dobron ima bOsnja visHe su plavom kosom i plavim ocima od ostala dva konstutivca sHo jes yes... selam :bih:
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1671 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

insomnia78 wrote:A sta je uopste poenta ove slike? Odakle je ista?

arijevci a ne ko francuscici, sve crno od glave do pete ko rudari :P
Last edited by pici on 10/06/2019 13:32, edited 1 time in total.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1672 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Banksy »

Image
User avatar
pici
Posts: 43580
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1673 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

Banksy wrote:Image

Image

Imagemost popular unusual baby names

arijevci... :bih:
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#1674 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cyprus »

FETO je ovladao Sarajevom.
Jasno se vidi njihov potpis kroz ovladavanje policijom, smjenu komesara, približavanje Banjaluci, izbjegavanje Kovača, dovođenje dezertera i sječu bošnjačkih kadrova. Evo odakle dolazi ta komanda.
Image

Milina :)
The BEN10 wrote:Nije Bošnjački preporod objavio, ko je drugi toliko opičen!? :-) :lol:
https://www.facebook.com/47028800977909 ... =3&theater

Ja sam se dobro zajebo klikajući na ove stranice... Sad mi same iskaču kao suggested page svako malo :-)

PS Samo ih je ovdje raja ispljuvala pošteno :-D Valjda za razliku od drugih stranica slične namjene, ovdje su levati pa ne brišu neodgovarajuće komentare :-D
User avatar
Styling
Posts: 12655
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#1675 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Styling »

Ha, ha, ha...ako ne mozes na njega udaraj preko zene. Sramotno!
Post Reply