Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#151 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MUNAFIK »

Mozete vi o Dini pricati sta god zelite ali to ne moze primjeniti cinjenicu da lik ima muda... Mogao je imati sve da je ostao u SDA ali nije ostao jer je nesto radio i mijenjao i njegova stranka ga u tome blokirala. Ako to nije principijelnost onda ja fakat ne znam sta je...

Ako je krenuo tim putem naravno da ce se borit i nastavit dalje... Jel treba sad sve predat i odustat... Prema ovdje nekima tao treba...

Mogu SDA i drugi internet botovi pisat sta god ali Dino ima podraku raje u ovom gradu sigurno... Vrlo ugledni i jaki ljudi su mu dali podrsku ljudi van politike koji su ogorceni ovim sto SDA radi... Najveci problemi u KS nisu ni Vlada ni Skupstina nego DIREKTORI JAVNIH PREDUZECA... Kada je u ti poceo da dira bastalo je sve ovo.. Onome kome nije to jasno on je fakat jedna posebna vrsta zaglupljene osobe.

Dino i Hadzibajric imaju veliku sansu da pokupe dosta glasova i od SDA i od SBB ali i od DF-a i vjerujem da ce sa jos Nasom strankom moci formirat vlast u KS... Ostalo je da se vidi samo koliko ce se SDP vratiti... Ali SDA, SBB I DF definitivni padaju na ovim izborima u KS.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#152 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

mishic wrote:
kmirsad wrote:
putokaz1 wrote:Nema od ove stranke ništa
Nisam baš siguran... :roll: a šta ako je iskreno došo tobe... pa se priključi grupaciji ljevice, da ne znam da je iz redova SDA, pomislio bih da je naš... ja lika znam iz samo iz medija... meni bio simpa, života mi... a sigurno nisam jedini...u mene kobra mu sve po spisku,... veli đukac, zabit nož u leđa stranci koja ga je tu postavila, sramota... mjesto da se zahvalio i dostojanstveno otišao... :-D
A ima i muda...onaj neki reče da ima ljudi koji bi za dvajes maraka svašta uradili...
Jest garant! Lik "dosao tobe" i "prikljucio se grupaciji ljevice"!!! Još da ne bi te ljevice sve bi davno propalo.
De nam još samo definiraj ko to čini tu "grupaciju"?!! Tamo su u glavnom preletaći koji su trčali za mekšom foteljom
pa je sada teško definirati ko sve čini "grupaciju". A da su im ideje lijeve vidi se i po tome što je sve levat do levata. :bih:
Dobro nije Dino jedni koji je "došao tobe", šta je sa Kasumovićem i inim načelnicima koji su "došli tobe" ili se zaželjeli hljeba preko pogače? Dakle ako ćemo realno svako ima pravo da promijeni dres i ja ih u tome podržavam.
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#153 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Dr. Kuca »

Dusa moja draga, tobe mi dosla. Uh. mwaou. Udri hi dino, necemo samo oni uzimati, sto ne bi i ti uzeo, ti si hadzija nas.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18228
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#154 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GandalfSivi »

GoldenSpoon wrote:
GandalfSivi wrote:Nista se ovo jos ne pika, i u tehnickom mandatu ima haman iste ovlasti. Sada cemo vidjeti ko ce glasati za novu vladu, to ce tek dernek pravi da bude.
Nema šta tehnički mandat, on je smjenjen a funkciju premijera ili zamjenika premijera preuzima ministar finansija.
"Aktuelna Vlada KS i dalje radi u punom kapacitetu. Premijer ostaje premijer isto kao i ministri u Vladi KS sve dok se ne imenuje nova vlada. Oni imaju zakazanu sjednicu u četvrtak i ne postoje nikakve poteškoće u KS", kazao je Čelik.

Ističe da vlast s Elmedinom Konakovićem na čelu u tehničkom mandatu ima identične ovlasti kakve je imala i prije nego je Skupština Kantona Sarajevo izglasala smjenu.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#155 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kmirsad »

Ja bi volio da ostane još godinu ako može... a onda mu dati status zaštičenog svjedoka... :D
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18228
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#156 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GandalfSivi »

kmirsad wrote:Ja bi volio da ostane još godinu ako može... a onda mu dati status zaštičenog svjedoka... :D
Ne bi on protiv "drugova". Znas da neki od njih imaju djecu?
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#157 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by saale »

MUNAFIK wrote:Mozete vi o Dini pricati sta god zelite ali to ne moze primjeniti cinjenicu da lik ima muda... Mogao je imati sve da je ostao u SDA ali nije ostao jer je nesto radio i mijenjao i njegova stranka ga u tome blokirala. Ako to nije principijelnost onda ja fakat ne znam sta je...

Ako je krenuo tim putem naravno da ce se borit i nastavit dalje... Jel treba sad sve predat i odustat... Prema ovdje nekima tao treba...

Mogu SDA i drugi internet botovi pisat sta god ali Dino ima podraku raje u ovom gradu sigurno... Vrlo ugledni i jaki ljudi su mu dali podrsku ljudi van politike koji su ogorceni ovim sto SDA radi... Najveci problemi u KS nisu ni Vlada ni Skupstina nego DIREKTORI JAVNIH PREDUZECA... Kada je u ti poceo da dira bastalo je sve ovo.. Onome kome nije to jasno on je fakat jedna posebna vrsta zaglupljene osobe.

Dino i Hadzibajric imaju veliku sansu da pokupe dosta glasova i od SDA i od SBB ali i od DF-a i vjerujem da ce sa jos Nasom strankom moci formirat vlast u KS... Ostalo je da se vidi samo koliko ce se SDP vratiti... Ali SDA, SBB I DF definitivni padaju na ovim izborima u KS.
:thumbup: :thumbup: :bih:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#158 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kmirsad »

GandalfSivi wrote:
kmirsad wrote:Ja bi volio da ostane još godinu ako može... a onda mu dati status zaštičenog svjedoka... :D
Ne bi on protiv "drugova". Znas da neki od njih imaju djecu?
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#159 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by O'zone »

Kad vidim moguće nasljednike hoće mi nešto bit :lol: :lol: :lol: :lol:

Image
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#160 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sabina1 »

mnjonja wrote: Misljenja sam da bi i Konakovic def bolje prosao u nekoj vec establiranoj ljevici
Zato što je on etablirani ljevičar i socijalista još od Osme sjednice...
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#161 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kluz franjo »

Osma radna sjednica Skupštine Kantona Sarajevo, 12.11.2015:10:00
- DNEVNI RED
1 Zastupnička pitanja, inicijative i odgovori
2 Prijedlog zakona o izmjeni Zakona o nadležnostima organa vlasti Kantona Sarajevo u oblasti zaštite i spašavanja ljudi i materijalnih dobara od prirodnih i drugih nesreća
3 Nacrt budžeta Kantona Sarajevo za 2016. godinu;
4 Nacrt zakona o izvršavanju Budžeta Kantona Sarajevo za 2016. godinu;
5 Nacrt zakona o izmjenama i dopunama Zakona o socijalnoj zaštiti, zaštiti civilnih žrtava rata i zaštiti porodice sa djecom
6 Nacrt Poslovnika Skupštine Kantona Sarajevo
7 Prijedlog odluke o verifikaciji Zakona o istaknutim samostalnim umjetnicima-Prečišćeni tekst
8 Prijedlog odluke o izmjeni Odluke o izboru predsjedavajućih, zamjenika predsjedavajućih i članova stalnih radnih tijela Skupštine Kantona Sarajevo;
9 Prijedlog odluke o izmjenama Odluke o preuzimanju prava osnivača Javne ustanove Studentski centar Sarajevo u dijelu kojim obezbjeđuje životni standard studenata („Službene novine Kantona Sarajevo“, broj: 24/00 i 21/06);
10 Prijedlog odluke o izmjeni Odluke o imenovanju članova Vijeća nacionalnih manjina Kantona Sarajevo
- Informacija o stanju kriminaliteta, javnog reda i mira i sigurnosti saobraćaja na području Kantona Sarajevo za mjesec avgust 2015. godine
- Izvještaj o utrošku sredstava Tekuće rezerve iz Budžeta Kantona Sarajevo za 2015. godinu
- Inicijativa za donošenje Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o pripadnosti javnih prihoda u F BiH (Realizacija zaključka Skupštine Kantona Sarajevo).
- IZVJEŠTAJI RADNIH TJELA
A_A_AKCIJA
Posts: 5897
Joined: 16/11/2009 02:54

#162 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

kmirsad wrote: Gdje je taj NS-ov što ga akcija spominje
Govorim i predviđam rezultete sljedećih izbora u KS.
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#163 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kluz franjo »

Image
i Narod i Pravda
i ljevičar i desničar
i Amel i Mekić
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#164 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by megaman4 »

O'zone wrote:Kad vidim moguće nasljednike hoće mi nešto bit :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Anto Sucic i Emerik Blum se okrecu u grobu i placu sta uradise od nekadasnjeg Sarajeva. :(
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#165 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by salihh »

megaman4 wrote:
O'zone wrote:Kad vidim moguće nasljednike hoće mi nešto bit :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Anto Sucic i Emerik Blum se okrecu u grobu i placu sta uradise od nekadasnjeg Sarajeva. :(
Jaooo... cuj ante i emerik se okrecu u grobu... ko sta uradi od kojeg sarajeva?
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#166 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by megaman4 »

salihh wrote:
megaman4 wrote:
O'zone wrote:Kad vidim moguće nasljednike hoće mi nešto bit :lol: :lol: :lol: :lol:

Image

Anto Sucic i Emerik Blum se okrecu u grobu i placu sta uradise od nekadasnjeg Sarajeva. :(
Jaooo... cuj ante i emerik se okrecu u grobu... ko sta uradi od kojeg sarajeva?
Vidi sam Tibru i ne trebamo ici dalje.
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#167 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kluz franjo »

kluz franjo wrote:Image
i Narod i Pravda
i ljevičar i desničar
i Amel i Mekić
Vrijeme je za prepoznati prave vrijednosti.
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#168 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by salihh »

Tibra nije sarajevo.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#169 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kmirsad »

A_A_AKCIJA wrote:
kmirsad wrote: Gdje je taj NS-ov što ga akcija spominje
Govorim i predviđam rezultete sljedećih izbora u KS.
Ma moja zabuna... pročitao sam tvoj post u kojem spominješ i NS... a citirao onaj sljedeči criticosov misleči da je tvoj, u kojem ne spominje NS u sastavu kantonalne skupštine... Izvinjavam se...
criticos wrote: Većinu 2018 u KS će činiti:
SDA 9, SBB 3, Šepićevi 2, Konakovićevi 2, BPS 1, BOSS 1, kupljen exDF 1.
Slažem se s tobom.
NS će značajno povečati svoje učešće u Skupštini KS.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#170 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kmirsad »

:lol: :lol: :lol: Kako naplačuješ po satu, po komentaru, po broju riječima...koliki je bonus za replike... :-D
Kolko uzimaš da pišeš protiv SDA... :-D
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#171 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kmirsad »

vajduga wrote:
kmirsad wrote::lol: :lol: :lol: Kako naplačuješ po satu, po komentaru, po broju riječima...koliki je bonus za replike... :-D
Kolko uzimaš da pišeš protiv SDA... :-D
Po komentaru a protiv SDA iskljucivo radno mjesto u drzavnoj firmi plus jedan Nadzorni
:lol: :lol: :lol: :lol: jel Elektro privreda ili Telekom...E jesi naivan... :lol:
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#172 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sabina1 »

User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#173 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Ne kontam šta je toliko smiješno, valjda i Bešlagić smije mati svoj politički stav? Na stranu da li se slažemo sa njim ili ne.
User avatar
Haris.ba
Posts: 24802
Joined: 08/09/2005 20:08

#174 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Haris.ba »

Ne znam kako funkcioniše proceduralno napamet. Ali, ako Konaković da ostavku (valjda 8 dana od izglasavanja nepovjerenja), i zamjeni ga ministar finansija, koliko treba vremena da se prekomanduje u Skupštinu?

Onda Kifla ima 4 zastupnika.

SBB 6
SDA 7
DF 1
BPS 1
BOSS 2

Opet fali neko od nezavisnih za vlast

8 zastupnika se vodi kao nezavisni.
Sa Kiflonijem NP ima 4.
NS 3
SDP 2

Znači glasovi Pecikoze i sličnih vrijede zlata.

Malo mi je nejasno što je Kifloni išao sa SBB i Kerlom na nož? Mada i jeste rekao da je njegov odnos prema zastupnicima nebitan. Jer će oni glasati onako kako im se u stranci naredi.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#175 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JThomas »

vaga u kantonu što bi rekao prosvjetitelj esso :mrgreen:
Post Reply