Narod i Pravda (Konakovic)

Post Reply
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#101 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by pici »

Za smjenu su glasali zastupnici SDA, SBB-a i pojedini nezavisni kandidati i to Ana Babić, Nermin Bjelak, Mirza Čelik, Eldar Čomor, Sabahudin Delalić, Amar Dovadžija, Selma Filipović, Hamed Aljović, Semir Halilović, Bibija Kerla, Muhamed Kozadra, Rasim Lakota, Zvonko Marić, Amor Mašović, Safet Mešanović, Fahrudin Pecikoza, Haris Pleho, Fikret Prevljak, Dževad Radžo i Rasim Smajić.



Protiv smjene su bili Elvedin Okerić, Amel Mekić i Kemal Ademović, a suzdržani Slaviša Šućur, Segmedina Bajramović-Srna, Mario Vukasović, Goran Akšamija, Sejo Bukva, Sabina Ćudić, Nejra Dizdarević, Edin Forto, Predrag Kojović, Mersiha Mehmedagić i Mirsad Pindžo.
SDA DOMINIRA!!! :bih:
User avatar
JoseMujica
Posts: 27556
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#102 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JoseMujica »

dječak sa šibicama wrote:Semirko samo potvrdio staru narodnu 'prodao bi mater za saku $$$'
davno su i on i stari mu mater prodali :-)
User avatar
Zlatna StafiloKoka
Posts: 55
Joined: 06/01/2016 12:31

#103 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Zlatna StafiloKoka »

XXS wrote:
Novak20 wrote: ZA SMJENU: Hamed Aljović, Ana Babić, Nermin Bjelak, Mirza Čelik, Eldar Čomor, Sabahudin Delalić, Amar Dovadžija, Selma Filipović, Semir Halilović, Bibija Kerla,, Muhamed Kozadra, Rasim Lakota, Zvonko Marić, Amor Mašović, Safet Mešanović, Fahrudin Pecikoza, Haris Pleho, Fikret Prevljak, Dževad Radžo i Rasim Smajić.
Samo da uvecam ovu gnjidu sto glasa za cisti SDA interes. Naserem mu se na sve sto je napisao i objavio protiv SDA.
evo i ja bih nekog da uvećam
racionalista
Posts: 1475
Joined: 20/07/2012 20:40

#104 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by racionalista »

Samo se pokazalo koliko je opozicija u Sarajevu jadna. Unutarstranački obračun u SDA u kojem su SDAovci "dzentlmenski" odradili smjenu vlade, Ja koliko sam upratio nije bilo uopšte nekih teških riječi upućenih od strane SDA zastupnika prema Konakoviću, i obratno. Za razliku od njih SBBovci i dio "opozicije" se ponašao kao pušteni kerovi sa lanca. Još jednom se pokazalo kakve su budale okupljene u SBBu.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#105 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JThomas »

dječak sa šibicama wrote:Semirko samo potvrdio staru narodnu 'prodao bi mater za saku $$$'
nikad prije nije bilo drukčije. piši knjige, članke, daji intervjue protiv njih, ali glasaj sa njima...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#106 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GeeTnT »

Zlatna StafiloKoka wrote:
XXS wrote:
Novak20 wrote: ZA SMJENU: Hamed Aljović, Ana Babić, Nermin Bjelak, Mirza Čelik, Eldar Čomor, Sabahudin Delalić, Amar Dovadžija, Selma Filipović, Semir Halilović, Bibija Kerla,, Muhamed Kozadra, Rasim Lakota, Zvonko Marić, Amor Mašović, Safet Mešanović, Fahrudin Pecikoza, Haris Pleho, Fikret Prevljak, Dževad Radžo i Rasim Smajić.
Samo da uvecam ovu gnjidu sto glasa za cisti SDA interes. Naserem mu se na sve sto je napisao i objavio protiv SDA.
evo i ja bih nekog da uvećam
Sefer je odhranio konja, a veci konji su svi oni koji ga potkovase na proslim izborima...
megaman4
Posts: 4936
Joined: 08/08/2011 23:59

#107 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by megaman4 »

dječak sa šibicama wrote:Semirko samo potvrdio staru narodnu 'prodao bi mater za saku $$$'
Ljigavac obicni. Laje protiv zelenih a na kraju glasa kao SDA-ovci. Poserem mu se na sva dosadasnja piskaranja. :evil:
kluz franjo
Posts: 6089
Joined: 26/06/2009 01:37

#108 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kluz franjo »

Novak20 wrote:http://ba.n1info.com/a249497/Vijesti/Vi ... ovica.html
Elmedin Konaković danas je smijenjen sa pozicije premijera Kantona Sarajevo, nakon što je 20 zastupnika u Skupštini KS podiglo ruku za njegovu smjenu.

Zastupnici su se pojedinačno izjašnjavali o prijedlog izglasavanja nepovjerenja Vladi Kantona Sarajevo.

Dvadeset zastupnika je bilo za smjenu, suzdržano je bilo 11 zastupnika, a tri su bila za ostanak Konakovića na funkciji premijera.

ZA SMJENU: Hamed Aljović, Ana Babić, Nermin Bjelak, Mirza Čelik, Eldar Čomor, Sabahudin Delalić, Amar Dovadžija, Selma Filipović, Semir Halilović, Bibija Kerla, Muhamed Kozadra, Rasim Lakota, Zvonko Marić, Amor Mašović, Safet Mešanović, Fahrudin Pecikoza, Haris Pleho, Fikret Prevljak, Dževad Radžo i Rasim Smajić.
A prije samo 15 dana...
Zastupnik u Skupštini Kantona Sarajevo Fahrudin Pecikoza za N1 je izjavio da bi volio to da Elmedin Konaković ostane premijer KS, ali da će se na glasanju pokazati ko je kakav, odnosno "ko ima obraza, a ko ne".
http://ba.n1info.com/a246446/Vijesti/Vi ... braza.html
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#109 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Vidal89 »

It_is_a_Leclerc wrote:Ima li ovdje ko da bi se kladio da će svi ovi izletnici tipa Šepić, Konaković i ekipica u oktobru praviti vlade sa SDA? :D

Budžet kao jedina ideologija.
Zato sam se i prikljucio bice posla, u vjecnoj opoziciji sdp nikad
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#110 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GeeTnT »

Pa ja sumnjam da Pecikozi vjeruju ukucani...Semir...daaajte ba ljudi, uozbiljite se..
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#111 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by XXS »

Sarajmen wrote:Mislim da je Halilović za smjenu glasao na osnovu drugih rezona, protiv je Ademovića koji je blizak Konakoviću, ali i zbog opstruiranja Konakovića da sazove tematsku sjednicu o tzv političkim ubistvima, za koje je Halilović personalno zainteresovan. Naravno, i drugi motivi su mogući...
Za SDA, a protiv Ademovica. Zbog politickih ubistava.
K'o biva SDA za rasvijetljavanje politickih ubistava ukljucujuci i ubistvo Semirove majke.

Sad vidim cistu logiku zasto je glasao ZA SDA. Jer Ademovic nece da prica o politickim ubistvima. :roll:
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#112 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by XXS »

Ocigledno da postoji vise struja u SDA. Semir glasao za deviznu struju.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#113 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JThomas »

šta, kao prije ademovićevog odlaska nisu glasali sa sda?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18052
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#114 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GandalfSivi »

XXS wrote:
Sarajmen wrote:Mislim da je Halilović za smjenu glasao na osnovu drugih rezona, protiv je Ademovića koji je blizak Konakoviću, ali i zbog opstruiranja Konakovića da sazove tematsku sjednicu o tzv političkim ubistvima, za koje je Halilović personalno zainteresovan. Naravno, i drugi motivi su mogući...
Za SDA, a protiv Ademovica. Zbog politickih ubistava.
K'o biva SDA za rasvijetljavanje politickih ubistava ukljucujuci i ubistvo Semirove majke.

Sad vidim cistu logiku zasto je glasao ZA SDA. Jer Ademovic nece da prica o politickim ubistvima. :roll:
Da ne ulazimo sada u istoriju i obavjestajne dubioze, ali ako se dobro sjecam, Ademoviceva struja je pobijedila bila protiv Ugljeninove (u kojoj su bile i Seve). Ali ovo su vec zajebane teme, nisam dovoljno nacitan...
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#115 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by XXS »

Bez potrebe za ulazak u obavjestajne dubioze, cista logika kaze da je iza Ugljena i Ademovica stajala SDA. On glasa protiv Ademovica tako sto daje glas za SDA. :-)
1+1=3
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#116 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GeeTnT »

Nakon oktobra, sda ce ispaliti „fetvu“ da se frakcije i novonastale strancice ugase sa porukom „halalosum“...Hat trick zabija ridjobradi, a na forumu nova tema „sto nas sda izlevati“...
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#117 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by GeeTnT »

Sarajmen wrote:U politici se više vode interesima a manje logikom. Logično bi bilo da mi na temi razmjenjujemo mišljenje o ovom novom političkom subjektu ''Narod i Pravda'' . Konaković ima svojih mana, al' je meni dobar znak da je ustao i pokazao neki svoj stav, pokrenuo jednu novu priču i pristup. Danas je i zvanično smijenjen, tako da je i ta dilema razriješena. To bi bilo sve za danas.
Znaci kifla dozivio update...fikno vas je kao sarajevski vucko tele na Bjelasnici..
salihh
Posts: 795
Joined: 25/01/2007 12:36

#118 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by salihh »

Sretno dino... naadam se da ce stici isprofilirati dobar tim za naredne izbore... u ovom slucaju je izasao kao moralni pobjednik i toga su svjesni i desno i lijevo...
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#119 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by O'zone »

Image
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#120 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by O'zone »

čisto da se bude u toku

https://www.facebook.com/narodipravda/

:mrgreen:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#121 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

O'zone wrote:čisto da se bude u toku

https://www.facebook.com/narodipravda/

:mrgreen:
Ali nema plave kvačice :|
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#122 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by O'zone »

Bloo wrote:
O'zone wrote:čisto da se bude u toku

https://www.facebook.com/narodipravda/

:mrgreen:
Ali nema plave kvačice :|
Prosvijetli me. Plava kvačica?
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#123 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Banksy »

Na prvom skupu ih je bilo 15. Nakon glasanja o smjeni 20:3, pitanje je hoće li i on sam doći.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50325
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#124 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Bloo »

O'zone wrote: Prosvijetli me. Plava kvačica?
Ma čitava zajebancija oko dobivanja plave kvačice na FB profilu jednog našeg političara.
KAd dobiješ plavu kvačicu znači da je FB verificirana stranica i da je sve objavljeno tamo od tog političara/osobe. A to liku kao neki uspjeh :D
Hrvati su imali čitavu dramu u Saboru oko toga.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#125 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by O'zone »

Bloo wrote:
O'zone wrote: Prosvijetli me. Plava kvačica?
Ma čitava zajebancija oko dobivanja plave kvačice na FB profilu jednog našeg političara.
KAd dobiješ plavu kvačicu znači da je FB verificirana stranica i da je sve objavljeno tamo od tog političara/osobe. A to liku kao neki uspjeh :D
Hrvati su imali čitavu dramu u Saboru oko toga.
Aaaaaa naletio sam negdje na to ali nisam čitao dalje od naslova...
Post Reply