Narod i Pravda (Konakovic)

Nikola Testa
Posts: 858
Joined: 04/09/2013 20:45

#33826 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

A_A_AKCIJA wrote: 15/05/2024 22:52
sajber87 wrote: 15/05/2024 22:43
Nikola Testa wrote: 15/05/2024 13:14

Znaci mediji trenutno pišu šta SDA želi, a ne ono što je aktuelno? Shvataš da postoji istraga u ovom slučaju u Sudu BiH gdje se spominju Sky prepiske i gdje je tužitelj spomenuo prepisku u vezi predsjednika NiP-a tokom ročišta o određivanju pritvora osumnjičenim koji su uhapšeni u akciji Black Tie 2.

Jedino sumnju o kontaktima s kartelom ostavlja sam Konaković u svojim medijskim nastupima gdje nemušto objašnjava kako je došlo do toga da se on spominje u Skyu, odnosno dogovor o sastanku u Dubajiu. Nije u stanju odgovoriti na osnovno pitanje kome je dao brojeve pasoša. Ako on tome doprinosi, mediji nemaju veze s tim.
Opet da ponovim ne svi mediji nego pojedini mediji koji su pod uticajem sda "duboke drzave" i crnih fondova, ostatak da ne uduplavam post bezveze sve sto sam iznad napisao.
Čudno i smiješno kako se ponavlja priča koja je davno objašnjena.

A još smješnije kako se pojave likovi koji se naprave ludi pa pokušavaju sve uvući u mrak gdje je sve kobiva sumnjivo.

Ne pišu mediji, piše Avdo i Klix.

Pasoši, pojavljivanje u Skyu, sastanak koji se nije desio...

Sve objašnjeno bez imalo sumnje.

Ali, džaba, haj ponovo da zavrtimo još jedan krug, da se održi sumnja među ljudima.

Samo polako, Sebijia diploma je pala nakon pokušaja pakovanja. Kokice i gledati kako se odvija istraga i gdje vodi.
Ovakvi statusi su ipak ispod tvog nivoa, računaš na površnost i neznanje većine ljudi. Konaković je zadnjih par dana napravio pet šest penala, svima koji su pročitali poruke, pogledali njegove istupe i pročitali makar nešto o slučaju to je jasno kao dan.

Nije u stanju odgovoriti na najobičnije pitanje, kome je dao brojeve pasoša, jer eto neće da uvaljuje ljude, "s kojima kafu pije". Pa to nema ni u lošem filmu.
sajber87
Posts: 4091
Joined: 25/07/2008 13:14

#33827 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

Nikola Testa wrote: 15/05/2024 23:39
sajber87 wrote: 15/05/2024 22:43
Nikola Testa wrote: 15/05/2024 13:14

Znaci mediji trenutno pišu šta SDA želi, a ne ono što je aktuelno? Shvataš da postoji istraga u ovom slučaju u Sudu BiH gdje se spominju Sky prepiske i gdje je tužitelj spomenuo prepisku u vezi predsjednika NiP-a tokom ročišta o određivanju pritvora osumnjičenim koji su uhapšeni u akciji Black Tie 2.

Jedino sumnju o kontaktima s kartelom ostavlja sam Konaković u svojim medijskim nastupima gdje nemušto objašnjava kako je došlo do toga da se on spominje u Skyu, odnosno dogovor o sastanku u Dubajiu. Nije u stanju odgovoriti na osnovno pitanje kome je dao brojeve pasoša. Ako on tome doprinosi, mediji nemaju veze s tim.
Opet da ponovim ne svi mediji nego pojedini mediji koji su pod uticajem sda "duboke drzave" i crnih fondova, ostatak da ne uduplavam post bezveze sve sto sam iznad napisao.
Hoces reci da "duboka drzava" istovremeno kontrolise Istragu, Klix, Avaz i Slobodnu Bosnu? Nema smisla to sto pises.
Istragu faktor hayat da , avaz kontrolise radoncic, avaz ce pisati kako radoncicu bude odgovaralo u datom trenutku, slobodna bosna i klix(pojedini novinari) na prvu izgleda da nisu tako ocigledno i otvoreno za sda ali tu je malo perfidnija igra. Nikad u tim medijima ili u 99% slucajeva neces naci otvorenu kritiku na sda satelite tipa df sbih jer oni su ulaznica da nas sda ponovo zajase narednu deceniju ili vise, ali zato hoces satanizaciju trojke , perfidne naslove sto je veoma vazno pa more sda i srbijanskih botova u komentarima koje klix ne dira nego cak i gaji a ocigledni su govori da se zeli gurati sda.
Ako se sda ikada vrati prvi korak ce biti kupovina svih vaznih medija i za to nece pitati koliko novca(gradjana) kosta, pravljenje farme botova koji ce po portalima i drustvenim mrezama potpuno lobotomirati bosnjake, gdje ce iskakati vijesti o "uspjesima" sda vlada svakih sat vremena. Sve ono sto vucic radi u srbiji sda ce zeljeti da radi sa nama jer je to isti mentalni sklop ljudi.
Zamislimo da kanton sarajevo pod trojkom otme glasanjem u skupstini od federacije kcus mediji bi ih objesilli na sebilju i niksic i konakovic i forto i steta i sabina i muzur itd, mjesecima bi ih urnisali i razapinjali dok kad to uradi tuzlanski kanton pod sda df vlascu nista muk. Da ti mediji daju 5% vremena koliko trose na satanizaciju trojke marifetlucima u tuzlanskom kantonu tuzla bi gorila ali neee cilj opravdava sredstvo, a cilj je otvoreno ili u rukavicama vratiti sda na vlast
User avatar
JoseMujica
Posts: 27886
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#33828 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JoseMujica »

ja sam do sada primjetio jedno pravilo kod botova: Kada novinari pljuju njihove protivnike onda ih kuju u zvijezde i zaklinju se u njihovo pisanje ko mumini u Kuran, a dok kojim slučajem, isti taj novinar, napiše nešto protiv njihovih gazdi, onda taj isti novinar postane najveće živuće govno :D

kod botova se samo jedna stvar ne mijenja a to je odanost gospodaru i ja zato rađe vjerujem novinarima nego njima
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67542
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33829 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Ali ne svim novinarima
Nikola Testa
Posts: 858
Joined: 04/09/2013 20:45

#33830 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

sajber87 wrote: 16/05/2024 08:52
Nikola Testa wrote: 15/05/2024 23:39
sajber87 wrote: 15/05/2024 22:43

Opet da ponovim ne svi mediji nego pojedini mediji koji su pod uticajem sda "duboke drzave" i crnih fondova, ostatak da ne uduplavam post bezveze sve sto sam iznad napisao.
Hoces reci da "duboka drzava" istovremeno kontrolise Istragu, Klix, Avaz i Slobodnu Bosnu? Nema smisla to sto pises.
Istragu faktor hayat da , avaz kontrolise radoncic, avaz ce pisati kako radoncicu bude odgovaralo u datom trenutku, slobodna bosna i klix(pojedini novinari) na prvu izgleda da nisu tako ocigledno i otvoreno za sda ali tu je malo perfidnija igra. Nikad u tim medijima ili u 99% slucajeva neces naci otvorenu kritiku na sda satelite tipa df sbih jer oni su ulaznica da nas sda ponovo zajase narednu deceniju ili vise, ali zato hoces satanizaciju trojke , perfidne naslove sto je veoma vazno pa more sda i srbijanskih botova u komentarima koje klix ne dira nego cak i gaji a ocigledni su govori da se zeli gurati sda.
Ako se sda ikada vrati prvi korak ce biti kupovina svih vaznih medija i za to nece pitati koliko novca(gradjana) kosta, pravljenje farme botova koji ce po portalima i drustvenim mrezama potpuno lobotomirati bosnjake, gdje ce iskakati vijesti o "uspjesima" sda vlada svakih sat vremena. Sve ono sto vucic radi u srbiji sda ce zeljeti da radi sa nama jer je to isti mentalni sklop ljudi.
Zamislimo da kanton sarajevo pod trojkom otme glasanjem u skupstini od federacije kcus mediji bi ih objesilli na sebilju i niksic i konakovic i forto i steta i sabina i muzur itd, mjesecima bi ih urnisali i razapinjali dok kad to uradi tuzlanski kanton pod sda df vlascu nista muk. Da ti mediji daju 5% vremena koliko trose na satanizaciju trojke marifetlucima u tuzlanskom kantonu tuzla bi gorila ali neee cilj opravdava sredstvo, a cilj je otvoreno ili u rukavicama vratiti sda na vlast

Ti si rekao da su mediji pod utjecajem "duboke države", onda sam kažeš da Fahro piše šta hoće, a da na Klixu i SB, po tvom dojmu, nekoliko novinara perfidno igra za SDA, bez ijednog dokaza. Čak i da je tačno, tvrdiš indirektno da su ti novinari sposobni da nametnu uredničku politiku portala i oblikuju stavove vlasnika.

Duboko je pogrešno na osnovu dojma, a bez ikakvog dokaza, reći da je nečije pisanje proizvod rada "duboke države i crnih fondova", time svaku kritiku obesmisliti i oduzeti medijima i novinarima mogućnost samostalnog promišljanja.

Zapravo, svako suprotno pisanje onome što bi ti volio pročitati, smatraš plaćenim. Postoji li i jedan medij ili novinar koji piše protiv Trojke da nije plaćenik? Jedan?

Kao šlag na tortu komentare na Klixu, koji su šizofreni i preplavljeni botovima svih boja, koristiš kao argument da je neko kupljen i finansiran crnim fondovima. To mi je u rangu zaključka da je proTrojkino pisanje većine forumaša na forumu Klixa dokaz da je Klix finansiran od Trojke.

Na kraju, umjesto o prepiskama iz Skya ti se baviš medijima, jer smatraš da nije uredu da se zanimaju za predmet na Sudu BiH u okviru kojeg je uhapšeni preko 20 ljudi koji se vezuju za međunarodno krijumčarenje narkotika i pranje novca i u kojem se spominju bh. političari.

Ništa, nastavi o SDA i "dubokoj državi".
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7408
Joined: 12/03/2012 18:04

#33831 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Pa to i jeste poenta spina koji se baca. Daj da se bavimo Avdom, Istragom, Klixom, Avazom, hos da se vrati sdO i "dubokom drzavom" :lol: umjesto stvarne sky prepiske, Gordanom Memijom, kako su pasosi dosli do Kadrica, koliko su drotovi bili placeni za obezbjedjenje, sta su od tih para kupili, ko je sve to uvezao, odakle uniforme, ko je dao mjere, zasto se (pre)hrabri Dino toliko koprca, cemu presice, fb "borba", odakle pare za kampanju i tako dalje.

Lakse je sve svaliti na duboku drzavu nego se baviti meritumom desavanja.

Sajber je bot koji pise ponjave za djecu do sedam godina. Ko se upeca, upec'o se.
sumirprimus
Posts: 81952
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#33832 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sumirprimus »

Dobro si samo zivorad, ja sam i cionist i soa i rankoviceva skola u isto vrujeme :lol:
Sta ocekivat od antivaksera i fletertera :mrgreen:
Nikola Testa
Posts: 858
Joined: 04/09/2013 20:45

#33833 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

sajber87 wrote: 16/05/2024 17:39
Nikola Testa wrote: 16/05/2024 16:26
sajber87 wrote: 16/05/2024 08:52

Istragu faktor hayat da , avaz kontrolise radoncic, avaz ce pisati kako radoncicu bude odgovaralo u datom trenutku, slobodna bosna i klix(pojedini novinari) na prvu izgleda da nisu tako ocigledno i otvoreno za sda ali tu je malo perfidnija igra. Nikad u tim medijima ili u 99% slucajeva neces naci otvorenu kritiku na sda satelite tipa df sbih jer oni su ulaznica da nas sda ponovo zajase narednu deceniju ili vise, ali zato hoces satanizaciju trojke , perfidne naslove sto je veoma vazno pa more sda i srbijanskih botova u komentarima koje klix ne dira nego cak i gaji a ocigledni su govori da se zeli gurati sda.
Ako se sda ikada vrati prvi korak ce biti kupovina svih vaznih medija i za to nece pitati koliko novca(gradjana) kosta, pravljenje farme botova koji ce po portalima i drustvenim mrezama potpuno lobotomirati bosnjake, gdje ce iskakati vijesti o "uspjesima" sda vlada svakih sat vremena. Sve ono sto vucic radi u srbiji sda ce zeljeti da radi sa nama jer je to isti mentalni sklop ljudi.
Zamislimo da kanton sarajevo pod trojkom otme glasanjem u skupstini od federacije kcus mediji bi ih objesilli na sebilju i niksic i konakovic i forto i steta i sabina i muzur itd, mjesecima bi ih urnisali i razapinjali dok kad to uradi tuzlanski kanton pod sda df vlascu nista muk. Da ti mediji daju 5% vremena koliko trose na satanizaciju trojke marifetlucima u tuzlanskom kantonu tuzla bi gorila ali neee cilj opravdava sredstvo, a cilj je otvoreno ili u rukavicama vratiti sda na vlast

Ti si rekao da su mediji pod utjecajem "duboke države", onda sam kažeš da Fahro piše šta hoće, a da na Klixu i SB, po tvom dojmu, nekoliko novinara perfidno igra za SDA, bez ijednog dokaza. Čak i da je tačno, tvrdiš indirektno da su ti novinari sposobni da nametnu uredničku politiku portala i oblikuju stavove vlasnika.

Duboko je pogrešno na osnovu dojma, a bez ikakvog dokaza, reći da je nečije pisanje proizvod rada "duboke države i crnih fondova", time svaku kritiku obesmisliti i oduzeti medijima i novinarima mogućnost samostalnog promišljanja.

Zapravo, svako suprotno pisanje onome što bi ti volio pročitati, smatraš plaćenim. Postoji li i jedan medij ili novinar koji piše protiv Trojke da nije plaćenik? Jedan?

Kao šlag na tortu komentare na Klixu, koji su šizofreni i preplavljeni botovima svih boja, koristiš kao argument da je neko kupljen i finansiran crnim fondovima. To mi je u rangu zaključka da je proTrojkino pisanje većine forumaša na forumu Klixa dokaz da je Klix finansiran od Trojke.

Na kraju, umjesto o prepiskama iz Skya ti se baviš medijima, jer smatraš da nije uredu da se zanimaju za predmet na Sudu BiH u okviru kojeg je uhapšeni preko 20 ljudi koji se vezuju za međunarodno krijumčarenje narkotika i pranje novca i u kojem se spominju bh. političari.

Ništa, nastavi o SDA i "dubokoj državi".
Opet citas sta zelis a ne sta sam napisao.
Ne svi mediji odredjeni mediji, opet da ponovim jer opet pogresno citiras. Ovo je forum nije sud , ovdje iznosimo misljenja suprostavljamo argumente ne iznosimo dokaze. Tvoja teza je kao da sam rekao da je informer vucicev medij i da silji za vucica a da si mi odgovorio da imas li kakav dokaz za to jer ocekujes da li uplatnice neke video snimke ili sta vec. Faktor hayat istraga silje za sda satanizuju sda protivnike ako mislis da to nije tako do tebe je. Vjeruj da bi volio vise nego ti da znam odakle se finansiraju odredjeni mediji jer iz aviona se vidi ko zelji da se silji za sda medijskim razapinjanjem trojke.
Interpretiras moje rijeci na svoj nacin koji ti odgovara a koji nema veze sa onim sta sam napisao samo da bi izgledao ubjedljiviji.
Sto se tice sky ima sud koji ce reci, prepiskama iz sky aplikacija mediji treba da se bave i na nacin sto su amerikanci na crnu listu stavili bas zbog tih poruka i saradnje sa kriminalnim grupama odredjene ljude koji zbog toga nisu na medijima dobili dva clanka. Americka crna lista je po meni kljuc koju sam vec bio pomenuo ali si to preskocio iz nekog razloga
Porediti Informer (koji provodi medijski linč nad Vučićevim protivnicima) sa bosanskim medijima koje sam nabrojao ili Vučića, s obzirom na moć koju ima, sa bilo kojim bosanskim političarem u vlasti ili opoziciji je amaterizam i potvrda da se gubiš u argumentima. Twitter je ne tako davno dobar dio tabloida u Srbiji označio vladinim, ako ti baš treba dokaz.
A_A_AKCIJA
Posts: 6070
Joined: 16/11/2009 02:54

#33834 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Selam za eurofobičnog Bošnjaka sa Twittera :D



Nije da i prije nismo znali da su SDA protiv EU, ali je lijepo kada imaš crno na bijelo. Ili bijelo na crno u ovom slučaju :D

Inače, iznenadio me Avdo, iskreno. Nisam očekivao da piše o NESu i SDA.
A_A_AKCIJA
Posts: 6070
Joined: 16/11/2009 02:54

#33835 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by A_A_AKCIJA »

Pročitajte malo o truhloj haringi, pa usporedite ima li sličnosti sa ovim što radi Avdo, tj Osmica.

Nikola Testa
Posts: 858
Joined: 04/09/2013 20:45

#33836 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Nikola Testa »

Da se ne lažemo,da ne objavi Avdo ne bi niko, da im daš sve prepiske. Niko taj rizik nije spreman uzeti, Avdo jeste.
sajber87
Posts: 4091
Joined: 25/07/2008 13:14

#33837 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by sajber87 »

Nikola Testa wrote: 16/05/2024 20:06
sajber87 wrote: 16/05/2024 17:39
Nikola Testa wrote: 16/05/2024 16:26


Ti si rekao da su mediji pod utjecajem "duboke države", onda sam kažeš da Fahro piše šta hoće, a da na Klixu i SB, po tvom dojmu, nekoliko novinara perfidno igra za SDA, bez ijednog dokaza. Čak i da je tačno, tvrdiš indirektno da su ti novinari sposobni da nametnu uredničku politiku portala i oblikuju stavove vlasnika.

Duboko je pogrešno na osnovu dojma, a bez ikakvog dokaza, reći da je nečije pisanje proizvod rada "duboke države i crnih fondova", time svaku kritiku obesmisliti i oduzeti medijima i novinarima mogućnost samostalnog promišljanja.

Zapravo, svako suprotno pisanje onome što bi ti volio pročitati, smatraš plaćenim. Postoji li i jedan medij ili novinar koji piše protiv Trojke da nije plaćenik? Jedan?

Kao šlag na tortu komentare na Klixu, koji su šizofreni i preplavljeni botovima svih boja, koristiš kao argument da je neko kupljen i finansiran crnim fondovima. To mi je u rangu zaključka da je proTrojkino pisanje većine forumaša na forumu Klixa dokaz da je Klix finansiran od Trojke.

Na kraju, umjesto o prepiskama iz Skya ti se baviš medijima, jer smatraš da nije uredu da se zanimaju za predmet na Sudu BiH u okviru kojeg je uhapšeni preko 20 ljudi koji se vezuju za međunarodno krijumčarenje narkotika i pranje novca i u kojem se spominju bh. političari.

Ništa, nastavi o SDA i "dubokoj državi".
Opet citas sta zelis a ne sta sam napisao.
Ne svi mediji odredjeni mediji, opet da ponovim jer opet pogresno citiras. Ovo je forum nije sud , ovdje iznosimo misljenja suprostavljamo argumente ne iznosimo dokaze. Tvoja teza je kao da sam rekao da je informer vucicev medij i da silji za vucica a da si mi odgovorio da imas li kakav dokaz za to jer ocekujes da li uplatnice neke video snimke ili sta vec. Faktor hayat istraga silje za sda satanizuju sda protivnike ako mislis da to nije tako do tebe je. Vjeruj da bi volio vise nego ti da znam odakle se finansiraju odredjeni mediji jer iz aviona se vidi ko zelji da se silji za sda medijskim razapinjanjem trojke.
Interpretiras moje rijeci na svoj nacin koji ti odgovara a koji nema veze sa onim sta sam napisao samo da bi izgledao ubjedljiviji.
Sto se tice sky ima sud koji ce reci, prepiskama iz sky aplikacija mediji treba da se bave i na nacin sto su amerikanci na crnu listu stavili bas zbog tih poruka i saradnje sa kriminalnim grupama odredjene ljude koji zbog toga nisu na medijima dobili dva clanka. Americka crna lista je po meni kljuc koju sam vec bio pomenuo ali si to preskocio iz nekog razloga
Porediti Informer (koji provodi medijski linč nad Vučićevim protivnicima) sa bosanskim medijima koje sam nabrojao ili Vučića, s obzirom na moć koju ima, sa bilo kojim bosanskim političarem u vlasti ili opoziciji je amaterizam i potvrda da se gubiš u argumentima. Twitter je ne tako davno dobar dio tabloida u Srbiji označio vladinim, ako ti baš treba dokaz.
Ja govorim o sustini a ti o formi. Informer pink hepi itd su pod kontrolom vucica a npr faktor hayat istraga itd su mediji pod kontrolom sda ili ti mislis da to nije tako. Sta pisu jedni sta drugi zavisi sta njihovim nalogodavcima politicki odgovara i treba u tom trenutku nema tu neke nauke. U rezimima koji teze privatizaciji institucija tako stvari funkcionisu ili opet mislis da sda dok je vladala nije radila na privatizaciji institucija gdje god je mogla. Razliciti politicki sistemi srbije i bosne jedino prave razliku ali princip je isti. Da se razumijemo isto rade kod nas i hdz i snsd. To su sve samo nisu nezavisni mediji ili mislis da jesu bar ovi sa nase strane drine.
upitan
Posts: 178
Joined: 03/02/2012 02:39

#33838 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by upitan »

Avdo Avdic je hrabar,a Trojka ima dobru nafaku sto ima odredjene medije koji se nece previse baviti sa ovom temom "Tito i Dino" kao sto su se isti ti "njihovi" mediji bavili aferom "Asim i respiratori".
San svake stranke je imati medije i ovu slobodu pod svojom kontrolom,shodno tome i ona nedavno izjava:
Dugoročno rješenje očekujemo kada u menadžmentima oba javna emitera, i FTV-a i BHRT-a , budu sjedili ljudi koji rade onako kako politike Trojke od njih traže”

Gdje je Sda stala,tu su ovi iz Trojke nastavili ili napravili korak dalje ka provaliji kao ovaj kartel,ali i dugovi/krediti, firme negativno posluju, stranacko-rodbinska zaposljavanja itd.

Sve u svemu,kako kaze nas narod sve jednog dana dodje na svoje.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23751
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#33839 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Sanjarko »

sinuhe wrote: 17/05/2024 05:38 Mlake reakcije i na forumu. Vidio bi price da je ostao u SDA.
Oko 20 godina je bio u SDA? Pola mog zivota, malo je to i omaklo mu se.
User avatar
JoseMujica
Posts: 27886
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#33840 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JoseMujica »

A_A_AKCIJA wrote: 16/05/2024 23:35 Pročitajte malo o truhloj haringi, pa usporedite ima li sličnosti sa ovim što radi Avdo, tj Osmica.

pa to isto je Kifla radio i njima....i Avdo je to radio i Don Neonku i Osmici :shock:

ista Kiflina seljačka logika...sistem valja kad hapsi one što njemu smetaju, a kad hapsi njegove onda ne valja :-)

po tvom Avdo je bio divan dok je jebavao Don Neonka, a šupak je kad isto tako jebe Kiflu.... jarane vrati se na osnove logike :roll:

u svemu tome meni je Avdo kralj jer ih je sve redom izjebao, a oni su Avdu, i jedni i drugi, šiljili informacijama da se karaju međusobno, u goloj borbi za vlast i moć, preko njega

i sad ovdje plasiraš priču kako su tvoji krokodili fini a ovi prije njih ne valjaju, a i jedni i drugi gladne životinje, koje bi mi trebali da hranimo....ma :izet: im se majke i jednima i drugima :D
vernes81
Posts: 1707
Joined: 25/04/2011 23:04

#33841 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by vernes81 »

Kulturno se pokenjao po ovom madjarskon smetljaru :thumbup: .
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33842 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

vernes81 wrote: 17/05/2024 12:51 Kulturno se pokenjao po ovom madjarskon smetljaru :thumbup: .
Konakovic se svim silama upinjao da Orbanovu ekipu predstavi kao konstruktivan faktor koji ima nesto pametno da kaze. Sad kad je pao snijeg i zvijer mora pokazati svoj trag, Konakovic ostaje na brisanom prostoru i pokusava se opravdati. Jadno i bijedno, poput njegove cjelokupne licnosti uostalom.
DonieBrasco
Posts: 16058
Joined: 31/08/2016 16:09

#33843 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Kako idete iz krajnosti u krajnost to je strasno.

Hajde jos za Nikaragvu nađite poveznicu sa Dinom mora da je on kriv, da ne pricamo za Emirate.
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33844 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

DonieBrasco wrote: 17/05/2024 13:31 Kako idete iz krajnosti u krajnost to je strasno.
Ja sam apsolutno dosljedan sa svojom ocjenom Orbanove ekipe. Don Karteldino je taj koji nije dosljedan. :-D
User avatar
drug_profi
Posts: 51143
Joined: 16/07/2012 16:00

#33845 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Ja ne vidim šta čovjeku prigovaraš?
Pokušao fino sa njima da ih pridobije, nije išlo i kraj priče.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67542
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33846 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Bitno je da je on Karteldino :D
DonieBrasco
Posts: 16058
Joined: 31/08/2016 16:09

#33847 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DonieBrasco »

Najjace je ovo nabijanje Dini na nos svega, a danas da ikako mogu prekomoziciju vlasti sa Dodikom i Covicem da naprave ne bi okljevali.

Kad se usvoji rezolucija UN-u mnogim od njih ce pozliti a ne srbima.
Trappist
Posts: 4307
Joined: 12/09/2020 08:52

#33848 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Trappist »

DonieBrasco wrote: 17/05/2024 13:48 Najjace je ovo nabijanje Dini na nos svega, a danas da ikako mogu prekomoziciju vlasti sa Dodikom i Covicem da naprave ne bi okljevali.

Kad se usvoji rezolucija UN-u mnogim od njih ce pozliti a ne srbima.
zar ima drugih opcija :?
User avatar
Skijaš
Posts: 12781
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#33849 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Skijaš »

drug_profi wrote: 17/05/2024 13:46 Ja ne vidim šta čovjeku prigovaraš?
Pokušao fino sa njima da ih pridobije, nije išlo i kraj priče.
Ti tvrdis da je pokusao da ih pridobije, a ja sam siguran da ih je pokusao uvuci u mehanizme odlucivanja kao sto neki drugi pokusavaju uvuci Amerikance. Pa da onda Orbanova ekipa bude sponzor eurointegracija i modelira taj put. A kakva bi oni rjesenja gurali nije tajna, dovoljno je slusati sta Dodik svaki dan izjavi.
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 67542
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#33850 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

I ti tvrdis.
Post Reply