Narod i Pravda (Konakovic)

Karikaturist
Posts: 3832
Joined: 20/12/2020 10:03

#32251 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Karikaturist »

Cvrcak moze biti sve ali tesko da je bot.
zigson
Posts: 3038
Joined: 04/04/2015 22:17

#32252 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by zigson »

Ma ne do bog kritiku uputiti na racun nip-a, trojke odmah si prozvan botom od strane njihove botovije.
palermo
Posts: 22372
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#32253 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by palermo »

F&N wrote: 29/03/2024 10:59
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 28/03/2024 15:07
Styling wrote: 28/03/2024 15:01

ako je njegov sopstveni interes da udjemo u EU, halal mu bilo
Aha, Dino je nas spasilac, idol. Inace sve trce da nas prime, ko Tursku. Traju pregovori 40-ak godina. Mi im mozemo valjati da odlazu kakav nuklearni otpad ili da kopaju minerale i rude za kikiriki, uzmu vodu i ostale resurse. To nam je, planirani, domet.

Neka ba, odvadi malo.
smrdi smrdi uzasno smrdi


na sda bota smrdi
Ma jasta je nego bot....vidi mu se na faci, ona carsijska, sdaovska ...

P.S izvini Cvrle, al kad se sjetim nasih polemika, ovo mi strasno smijesno :D
F&N
Posts: 4002
Joined: 17/10/2010 23:24
Location: od Ciglana do Podhrastova, od Breke do Mejtasa including Jezero...

#32254 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by F&N »

pa ono nije vidjelo kritike
ono je klasicna sdaovska prica od kako je izasao iz SDA
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7332
Joined: 12/03/2012 18:04

#32255 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

F&N wrote: 29/03/2024 10:59
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 28/03/2024 15:07
Styling wrote: 28/03/2024 15:01

ako je njegov sopstveni interes da udjemo u EU, halal mu bilo
Aha, Dino je nas spasilac, idol. Inace sve trce da nas prime, ko Tursku. Traju pregovori 40-ak godina. Mi im mozemo valjati da odlazu kakav nuklearni otpad ili da kopaju minerale i rude za kikiriki, uzmu vodu i ostale resurse. To nam je, planirani, domet.

Neka ba, odvadi malo.
smrdi smrdi uzasno smrdi


na sda bota smrdi
Ljudi grijese jer misle ako sdO zvani zeleni stakori upotrijebe neki argument da to automatski postaje sdO argument i da vise nije validan. ZaBoga, upotrijebila ga je kontra strana, shodno tome ne pika se vise, il se nije desilo :D

Neki hairlija je napisao kako je Dino ubjedljivo najbolji retoričar :lol: ja odgovorio i napisao vise kritika koje su opstepoznate pri cemu nisam zalazio prema Smrku i onom iz Dubaija. A nije da nema sumnjivih desavanja.

Jal je to ispililo iz sdO to ne moze valjat'. Vise puta dokazano.

Za kraj, veca je mogucnost da si ti sdO bot nego ja.

Zivio
MMM1977
Posts: 4622
Joined: 15/07/2009 12:56

#32256 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MMM1977 »

zigson wrote: 29/03/2024 11:07 Ma ne do bog kritiku uputiti na racun nip-a, trojke odmah si prozvan botom od strane njihove botovije.
Ja redovno kritikujem i niko mi riječ nije napisao. Kritika treba biti realna i argumentirana a ne standardna SDA mantra
User avatar
JoseMujica
Posts: 27608
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: škripe oko Lištice
Grijem se na: Legitimnost
Vozim: Političko Sarajevo
Horoskop: Poskok

#32257 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by JoseMujica »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/03/2024 12:02
F&N wrote: 29/03/2024 10:59
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 28/03/2024 15:07

Aha, Dino je nas spasilac, idol. Inace sve trce da nas prime, ko Tursku. Traju pregovori 40-ak godina. Mi im mozemo valjati da odlazu kakav nuklearni otpad ili da kopaju minerale i rude za kikiriki, uzmu vodu i ostale resurse. To nam je, planirani, domet.

Neka ba, odvadi malo.
smrdi smrdi uzasno smrdi


na sda bota smrdi
Ljudi grijese jer misle ako sdO zvani zeleni stakori upotrijebe neki argument da to automatski postaje sdO argument i da vise nije validan. ZaBoga, upotrijebila ga je kontra strana, shodno tome ne pika se vise, il se nije desilo :D

Neki hairlija je napisao kako je Dino ubjedljivo najbolji retoričar :lol: ja odgovorio i napisao vise kritika koje su opstepoznate pri cemu nisam zalazio prema Smrku i onom iz Dubaija. A nije da nema sumnjivih desavanja.

Jal je to ispililo iz sdO to ne moze valjat'. Vise puta dokazano.

Za kraj, veca je mogucnost da si ti sdO bot nego ja.

Zivio
Kifla je retoričar samo za kasabske mahalaše čij nivo čitanja nije makao od crtanih romana Zlatne serije i LMS-a i mahalske ženetine koje samo gutaju turske i španske safunjare.

znači idealan kandidat svekolike malograđanštine :D
DebelinJoe
Posts: 1623
Joined: 03/03/2021 20:06

#32258 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by DebelinJoe »

Pitanje za ilidzansku sekciji NiP-a.

Da li se Anida Skenderagić razvela? Vidim odbacila muzevo prezime, a ni muža više nema ni na jednoj fotki.

Anida je super cura, žena koja je preživjela rak i pakao od bolesti. Samo to da kazem.
giannibelif
Posts: 1996
Joined: 28/01/2017 22:11

#32259 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by giannibelif »

JoseMujica wrote: 29/03/2024 13:52
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/03/2024 12:02
F&N wrote: 29/03/2024 10:59

smrdi smrdi uzasno smrdi


na sda bota smrdi
Ljudi grijese jer misle ako sdO zvani zeleni stakori upotrijebe neki argument da to automatski postaje sdO argument i da vise nije validan. ZaBoga, upotrijebila ga je kontra strana, shodno tome ne pika se vise, il se nije desilo :D

Neki hairlija je napisao kako je Dino ubjedljivo najbolji retoričar :lol: ja odgovorio i napisao vise kritika koje su opstepoznate pri cemu nisam zalazio prema Smrku i onom iz Dubaija. A nije da nema sumnjivih desavanja.

Jal je to ispililo iz sdO to ne moze valjat'. Vise puta dokazano.

Za kraj, veca je mogucnost da si ti sdO bot nego ja.

Zivio
Kifla je retoričar samo za kasabske mahalaše čij nivo čitanja nije makao od crtanih romana Zlatne serije i LMS-a i mahalske ženetine koje samo gutaju turske i španske safunjare.

znači idealan kandidat svekolike malograđanštine :D
Daleko najjači trenutno na političkoj sceni ako izuzmemo Zlatka Lagumdziju koji nije tu više i koji je intelektualno ekipa za sebe. Dino radi na sebi kontinuirano i od Batkovih skečeva i epizode sa KK Bosnom, uvlačenja Sebiji, premijerske pozicije ovdje u kantonu je dogurao do osnivača stranke (ljudi u stranci mu ne vrijede pet para) i solidnog rezultata i kapaciteta za sklapanje vlasti i maltene predvodnika koalicije jer su mu partneri priča za sebe. Ko može bolje nek izvoli. Nisam se našao prozvanim, nemam razlog, ali ja sa ocjenama iz Gimnazije od skoro 5.0, odličnom stipendijom koja mi je dala mogućnost da steknem dobru diplomu u Italiji, znanjem tri (dva i jedan polumaternji) jezika koja koristim bukvalno na dnevnoj bazi, dobrim poslovnim kvalifikacijama i dosadašnjim stabilnim rezultatima nisam nikakav primjer kasabskog mahalaša već samo realan, a realnost je da njemu ovo odlično ide i on samo napreduje.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3269
Joined: 28/01/2012 11:38

#32260 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by kamberovica polje »

giannibelif wrote: 29/03/2024 18:12
JoseMujica wrote: 29/03/2024 13:52
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/03/2024 12:02

Ljudi grijese jer misle ako sdO zvani zeleni stakori upotrijebe neki argument da to automatski postaje sdO argument i da vise nije validan. ZaBoga, upotrijebila ga je kontra strana, shodno tome ne pika se vise, il se nije desilo :D

Neki hairlija je napisao kako je Dino ubjedljivo najbolji retoričar :lol: ja odgovorio i napisao vise kritika koje su opstepoznate pri cemu nisam zalazio prema Smrku i onom iz Dubaija. A nije da nema sumnjivih desavanja.

Jal je to ispililo iz sdO to ne moze valjat'. Vise puta dokazano.

Za kraj, veca je mogucnost da si ti sdO bot nego ja.

Zivio
Kifla je retoričar samo za kasabske mahalaše čij nivo čitanja nije makao od crtanih romana Zlatne serije i LMS-a i mahalske ženetine koje samo gutaju turske i španske safunjare.

znači idealan kandidat svekolike malograđanštine :D
Daleko najjači trenutno na političkoj sceni ako izuzmemo Zlatka Lagumdziju koji nije tu više i koji je intelektualno ekipa za sebe. Dino radi na sebi kontinuirano i od Batkovih skečeva i epizode sa KK Bosnom, uvlačenja Sebiji, premijerske pozicije ovdje u kantonu je dogurao do osnivača stranke (ljudi u stranci mu ne vrijede pet para) i solidnog rezultata i kapaciteta za sklapanje vlasti i maltene predvodnika koalicije jer su mu partneri priča za sebe. Ko može bolje nek izvoli. Nisam se našao prozvanim, nemam razlog, ali ja sa ocjenama iz Gimnazije od skoro 5.0, odličnom stipendijom koja mi je dala mogućnost da steknem dobru diplomu u Italiji, znanjem tri (dva i jedan polumaternji) jezika koja koristim bukvalno na dnevnoj bazi, dobrim poslovnim kvalifikacijama i dosadašnjim stabilnim rezultatima nisam nikakav primjer kasabskog mahalaša već samo realan, a realnost je da njemu ovo odlično ide i on samo napreduje.
Citirat ću sebe s jedne druge teme. Pisao sam vezano za "Trojku", ali sve se ovo odnosi i na samog Dinu.
Spoiler
Show
kamberovica polje wrote: 13/02/2024 16:39 SDFA simpatizerima ne ide u glavu činjenica da su njihove krimigene organizacije same krive za srozavanje kriterija. Trojka je, gledajući realno i europskim očima, jako klimava priča i skupina (ispod)prosječnih političara, ali u usporedbi s SDA, trojkaši izgledaju ko Abraham Lincoln, Josip Broz Tito, Tomaš Masaryk, Margaret Thatcher...
Priče o smjeni trojke, i dovođenju nekog boljeg ( a ne SDA), spadaju u domene naučne fantastike, loših tripova ili (to je jos i najgore) u domenu podlog mazanja očiju.
Da rezimiram, trojka je teška upala pluća, a SDA rak pluća s metastazama na mozgu, jetri i debelom crijevu...pa birajte junaci. Obične prehlade nema.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#32261 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Officer Crabtree »

Ne morate trošiti na riječi dovoljno je reći samo Dino, NiP, najjači, prvi Bošnjak.

Ko će čitati to sve.

Dino je bolji i od Alije rah.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#32262 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Officer Crabtree »

Današnja džuma se nije primila. Nema veze, idemo dalje.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11051
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#32263 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

Mali ali prehrabri koraci na putu da se bude Bakir umjesto Bakira. :thumbup:
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 10802
Joined: 27/04/2021 22:52

#32264 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by tramvajtrojka »

Prpa.ba wrote: 29/03/2024 23:38 Mali ali prehrabri koraci na putu da se bude Bakir umjesto Bakira. :thumbup:
jbg niko ko bake kad za bajram da cenera sajinom malcu nasem budućem kosarkaskom MVP-u :mrgreen: :mrgreen:

provoza li se novin tramvajem
MMM1977
Posts: 4622
Joined: 15/07/2009 12:56

#32265 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by MMM1977 »

Prpa.ba wrote: 29/03/2024 23:38 Mali ali prehrabri koraci na putu da se bude Bakir umjesto Bakira. :thumbup:
Valjda ne opstruira ovu Rezoluciju u UN :-? Ako misli ići koracima bivšeg mu šefa to je jedina prilika da zadrži taj put, nova prilika teško da se ukaže. Može i Zvizdića u BGD da pošalje...
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66250
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#32266 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by _BataZiv_0809 »

Ovo je gaf
Oprastam mu
User avatar
drug_profi
Posts: 50618
Joined: 16/07/2012 16:00

#32267 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

_BataZiv_0809 wrote: 29/03/2024 23:54 Ovo je gaf
Oprastam mu
Ovo je gaf, ali ako se ponovi, onda više nije.
Tako da treba znati da ovo nije baš najbolje izgledalo.
Nek naruži pratnju ako su oni krivi.
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11051
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#32268 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Prpa.ba »

SDFA pratnja podvaljuje prehrabrom srcu i jos britkijoj sablji.

Nego, tramvaju, dedera vidi sa Dincetom da se i on proba provozati novim tramvajem, jazuk da i on ne uziva u rezultatima rada svoje kantonalne vlade. :thumbup:
noviforumas
Posts: 3004
Joined: 12/08/2016 22:28

#32269 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by noviforumas »

Da nas narod zna postovati velicinu kao Dino ne bi ni bilo potrebe da koristi auto, vec bi ga se nosilo kao sultana, sto on sustinski i jeste. Ali znam ja nas, jebo ti nas. Treba bejzat odavde. smajlikojipovraca
User avatar
desni
Posts: 1498
Joined: 10/03/2012 01:21

#32270 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by desni »

Šta dramite, parkirao se čovjek sa dva vozila u zaustavnoj traci :roll:
Našao se neki SDFA bot da fotografiše :P
User avatar
Haris.ba
Posts: 24900
Joined: 08/09/2005 20:08

#32271 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Haris.ba »

desni wrote: 30/03/2024 01:53 Šta dramite, parkirao se čovjek sa dva vozila u zaustavnoj traci :roll:
Našao se neki SDFA bot da fotografiše :P
Nije on parkirao. Parkirao je vozac. Sto ga brani je cudno.
Mogao je organizovati da vozac popije kaznu isto ko sto popiju tiktokeri kada objave snimak prekrsaja, pokupiti fantastican plus medju narodom na sustinski sitnici.
Iako, kada odluci radi sigurnosti jer mislim da ima blinkere, moze se zaustaviti ondje.

Samo, ocekuje se od Dine previse.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#32272 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

:lol: :lol:

u mađarskoj ulice blokiraju kada orban prolazi sa pratnjom, u njemačkoj su sve blokirali kada je merkel obilazila pokrajine, a ovdje se dini problematizira 20 minuta u zaustavnoj traci da obavi molitvu.

kada se polaže cvijeće u centru grada tramvaji ne mogu voziti zbog vozila funkcionera koja su naslagana na šinama, pa svi šute.

iskreno, jako podlo je napadati ga zbog ovoga.

ali, da se malo dotaknemo nipa. iskreno se nadam da je dino svjestan da će sav njegov trud i rad unišiti ova njegova ekipa koja vlada sarajevom ili barem pokušava vladati.
Last edited by malakh on 30/03/2024 02:44, edited 1 time in total.
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#32273 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by malakh »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 28/03/2024 11:38
malakh wrote: 27/03/2024 23:10 jebiga, energijom, vokabularom je daleko ispred svih. nema mu ravnog. mogu ga voljeti ili ne, ali je nadmoćan retoričar.
I samo prica o zelenim stakorima aka sdO i pjanduri Komsicu. To mu je pocetak i kraj retorike.

Sto se tice djela, e tu e dosta konkretniji. Otvorio kafic i propao. Sjebo do temelja KK Bosnu. Jebo im mater za zivota. Kandidovao se na izborima i propao. Uvlacio se u supak zelenim stakorima iz sdO, preko stranke "zavrsio" fakultet odnosno Zukic ga, za ruku vodao po fakultetu, il je bio Sarajlic, zaboravio sam fakat. Uvlacio se u supak Sebiji pogotovo. Sada joj jebe mater i zagorcava zivot, ista je prica sto se tice sdO bez koje bi bio 0 u zivotu, ne bi bio ni nastavnik fizickog, jer ne bi fakultet zavrsio bez stranke.

Lik je sjebo ili okrenuo ledja svemu cega se uhvatio, bukvalno, djela govore za sebe, al je zato dobar retoričar - oko toga nema sumnje :lol:
ko tebi valja? onako, budi iskren i reci nam.
User avatar
drug_profi
Posts: 50618
Joined: 16/07/2012 16:00

#32274 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by drug_profi »

Eno Mirko rekao kod Fejsa da je Dodik usvojio zakon protiv Milorada.
Zakon o pranju novca.
Stupanjem na snagu banke reagovale.
I kažu Trojka ne zna. Naguzili međeda ko bekana.
Seawolf
Posts: 7736
Joined: 14/06/2012 22:59

#32275 Re: Narod i Pravda (Konakovic)

Post by Seawolf »

malakh wrote: 30/03/2024 02:40 ....
ali, da se malo dotaknemo nipa. iskreno se nadam da je dino svjestan da će sav njegov trud i rad unišiti ova njegova ekipa koja vlada sarajevom ili barem pokušava vladati.
Je li hoćeš reći da ova njegova ekipa koja vlada Sarajevom ili barem pokušava vladati, sve to što radi, radi bez njegovog znanja i saglasnosti?
Post Reply