Napadi na povratnike

User avatar
trambusek88
Posts: 4808
Joined: 03/10/2009 23:51

#51 Re: Napadi na povratnike

Post by trambusek88 »

User avatar
vjeshalica
Posts: 17210
Joined: 31/03/2019 14:56

#52 Re: Napadi na povratnike

Post by vjeshalica »

Đukeleština. To je nama demokratija dala. Kaze osudis ga,odlezi i on lafo izadje na slobodu emancipovan i uljudio se...ovakve treba pljuskat sacmaricom u tikvu i bacati u visoku pec. Cuj demokratija i ljucka prava
....
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#53 Re: Napadi na povratnike

Post by Officer Crabtree »

mali_balon wrote: 25/03/2023 13:52 Ne bi me iznenadilo da ih je neki bosnjak isprebijao ili neko od familije
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#54 Re: Napadi na povratnike

Post by Officer Crabtree »

mali_balon wrote: 25/03/2023 15:27 Meni sega kako odma dodjete do zakljucka da su srbende napale ljude....Boga pitaj ko je, ako dodikiva policja bude htjela raditi svoj poso mozda i saznamo ko je....ali sta cemo ako ih je isprebijo neko njihov....sta onda
User avatar
manuchao91
Posts: 1369
Joined: 14/01/2019 20:28
Location: Tenerife ,Spain

#55 Re: Napadi na povratnike

Post by manuchao91 »

ubijedjen sam da mu je neko platio za ovaj čin.
i onda genocidna policija ko fol nesto radi i uhapsi ga..Plaćaju delikventima otprije da napadajau Bošnjake i onda igraju bad cop good cop
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#56 Re: Napadi na povratnike

Post by mali_balon »

@Officer Crabtree
Ja, i??? Jesil dozivio erekciju...faking anblivbl.....
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#57 Re: Napadi na povratnike

Post by mali_balon »

manuchao91 wrote: 25/03/2023 18:40 ubijedjen sam da mu je neko platio za ovaj čin.
i onda genocidna policija ko fol nesto radi i uhapsi ga..Plaćaju delikventima otprije da napadajau Bošnjake i onda igraju bad cop good cop
Ma imas lika iz zenice sto je napao hrvate imas ovog debila, povratnici straci sami lake mete za ove majmune....jbga....ne mora sve biti neka teorija zavjere...koliko toga jos ima sto se zataska i ne prijavi
User avatar
studiorum_tuzlaensis
Posts: 5949
Joined: 08/07/2015 11:06
Location: dogodine u Mariupolju

#58 Re: Napadi na povratnike

Post by studiorum_tuzlaensis »

Prema onome sto prenosi Dnevnik TVSA i Bilal iz IZ Visegrad, koji je prvi pronasao i razgovarao sa povratnicima, maskirana osoba je pri upadu u kuću prvo vrijeđala oštećene 90togodišnjake na nacionalnoj i vjerskoj osnovi dok ih je tukao. To je trajalo 20tak minuta. Poslije su izgubili svijest i opljačkani su.

Ovo me bas pogodilo, a vjerujem i jos dosta ljudi. Opasnu igru igraju cetnici. Vjerovatno pripremljeno iz Dodikove kuhinje i biće ovoga još ;)
Piaty
Posts: 5724
Joined: 01/12/2020 00:58

#59 Re: Napadi na povratnike

Post by Piaty »

mali_balon wrote: 25/03/2023 19:01
manuchao91 wrote: 25/03/2023 18:40 ubijedjen sam da mu je neko platio za ovaj čin.
i onda genocidna policija ko fol nesto radi i uhapsi ga..Plaćaju delikventima otprije da napadajau Bošnjake i onda igraju bad cop good cop
Ma imas lika iz zenice sto je napao hrvate imas ovog debila, povratnici straci sami lake mete za ove majmune....jbga....ne mora sve biti neka teorija zavjere...koliko toga jos ima sto se zataska i ne prijavi
ne mora sve biti teorija zavjere ali koliko vidim tebi nije nista teorija zavjere.
jeste tebi nesto i teorija ali kada nadjes neke bosnjake (koji su endemi kada su u pitanju napadi na povratnike).
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#60 Re: Napadi na povratnike

Post by sehohari »

studiorum_tuzlaensis wrote: 25/03/2023 19:05 Prema onome sto prenosi Dnevnik TVSA i Bilal iz IZ Visegrad, koji je prvi pronasao i razgovarao sa povratnicima, maskirana osoba je pri upadu u kuću prvo vrijeđala oštećene 90togodišnjake na nacionalnoj i vjerskoj osnovi dok ih je tukao. To je trajalo 20tak minuta. Poslije su izgubili svijest i opljačkani su.

Ovo me bas pogodilo, a vjerujem i jos dosta ljudi. Opasnu igru igraju cetnici. Vjerovatno pripremljeno iz Dodikove kuhinje i biće ovoga još ;)
I ja se bojim toga.

Pa na ljeto su u Trebinju, u sred bijelog dana, vlasnika čevabdžinice prebili sa istom brutalnošću. Jedan od možda 10 stalnih povratnika tamo, i napali čovjeka.
Majmun ga pepeljarom udarao po glavi dok su mu se gosti razbježali iz lokala.
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#61 Re: Napadi na povratnike

Post by sehohari »

mali_balon wrote: 25/03/2023 19:01
manuchao91 wrote: 25/03/2023 18:40 ubijedjen sam da mu je neko platio za ovaj čin.
i onda genocidna policija ko fol nesto radi i uhapsi ga..Plaćaju delikventima otprije da napadajau Bošnjake i onda igraju bad cop good cop
Ma imas lika iz zenice sto je napao hrvate imas ovog debila, povratnici straci sami lake mete za ove majmune....jbga....ne mora sve biti neka teorija zavjere...koliko toga jos ima sto se zataska i ne prijavi
Tvoja jedina svrha ovdje da relativiziraš zločin.
Prvo je sigurno neki Bošnjo ubio drugog zbog pet maraka, sada perfidno ubacuješ kako i Bošnjaci napadaju Hrvate... ofiran si.
User avatar
eltroxin
Posts: 2056
Joined: 30/08/2009 23:35

#62 Re: Napadi na povratnike

Post by eltroxin »

sehohari wrote: 25/03/2023 19:11
studiorum_tuzlaensis wrote: 25/03/2023 19:05 Prema onome sto prenosi Dnevnik TVSA i Bilal iz IZ Visegrad, koji je prvi pronasao i razgovarao sa povratnicima, maskirana osoba je pri upadu u kuću prvo vrijeđala oštećene 90togodišnjake na nacionalnoj i vjerskoj osnovi dok ih je tukao. To je trajalo 20tak minuta. Poslije su izgubili svijest i opljačkani su.

Ovo me bas pogodilo, a vjerujem i jos dosta ljudi. Opasnu igru igraju cetnici. Vjerovatno pripremljeno iz Dodikove kuhinje i biće ovoga još ;)
I ja se bojim toga.

Pa na ljeto su u Trebinju, u sred bijelog dana, vlasnika čevabdžinice prebili sa istom brutalnošću. Jedan od možda 10 stalnih povratnika tamo, i napali čovjeka.
Majmun ga pepeljarom udarao po glavi dok su mu se gosti razbježali iz lokala.
Vjerovatno jedini povratnik ispod 50 godina koji se vratio, nije prvi put da ga marisu. A da vidis kako mu inspekcije dolaze svaka 2 dana.
I jedini komentar okruzenja je haha hihi ionako mu ne valjaju cevapi.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#63 Re: Napadi na povratnike

Post by Officer Crabtree »

mali_balon wrote: 25/03/2023 18:53 @Officer Crabtree
Ja, i??? Jesil dozivio erekciju...faking anblivbl.....
PM72
Posts: 17771
Joined: 30/04/2012 16:54

#64 Re: Napadi na povratnike

Post by PM72 »

Piaty wrote: 25/03/2023 13:47
PM72 wrote: 25/03/2023 07:18 Iskustvo mi kaže da većina tih napada dolazi od strane ljudi koji se dobro poznaju,niko od slučajnih prolaznika to ne radi.Većinom neko iz komšiluka,srbi ili bošnjaci ali većinom bošnjaci pa čak i neko iz bliže familije.Ovo znam jer sam stalno u RS među povratnicima.Ako budu bošnjaci-brzo će ih policija otkrit.Ako su srbi-neće ih pronaći.
reci mi ljudino kako ti vidis danasnji visegrad, iz tog svog iskustva?

ja iz iskustva mogu reci da je to najodvratniji grad u bosni i hercegovini.

ti?
Ja kad pomislim na Višegrad odmah mi padne na pamet Muratov neandertalac koji je pravio Andrićgrad i ratni zločinac Lukić koji je spaljivao ljude.
Pale su za Višegrad kudikamo normalnije i tolerantnije
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#65 Re: Napadi na povratnike

Post by mali_balon »

Piaty wrote: 25/03/2023 19:10
mali_balon wrote: 25/03/2023 19:01

Ma imas lika iz zenice sto je napao hrvate imas ovog debila, povratnici straci sami lake mete za ove majmune....jbga....ne mora sve biti neka teorija zavjere...koliko toga jos ima sto se zataska i ne prijavi
ne mora sve biti teorija zavjere ali koliko vidim tebi nije nista teorija zavjere.
jeste tebi nesto i teorija ali kada nadjes neke bosnjake (koji su endemi kada su u pitanju napadi na povratnike).
Eto i sta cemo sad idi uzmi pusku i jurisaj na visegrad....sta je svrha tvog pisanja i kukanja ko je kriv trojka, lagumdzija, seka, vucic, ko....sta cemo....sto ne ides i organizujes straze u povratnicka naselja....serete tu cijeli dan sto ne idete kamenovati cetnike kada se skupljaju po visegradu....znate samo serucakt pp forumu....a sutra te moze tvoj bosnjo u sred grada izbusit cakijom zbog cenera ali to manje boli jer je tvoj bosnjo....
User avatar
enko 1964
Posts: 1085
Joined: 11/02/2010 10:45

#66 Re: Napadi na povratnike

Post by enko 1964 »

Jebena familija
User avatar
Truba
Posts: 81741
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#67 Re: Napadi na povratnike

Post by Truba »

White trash
Polusvijet
User avatar
vjeshalica
Posts: 17210
Joined: 31/03/2019 14:56

#68 Re: Napadi na povratnike

Post by vjeshalica »

Sto sad velikobosnjaci u Sarajevu ne potraze doticnog i ne utope ga u buretu kiseline ili je najlakse ovdje biti bezbrizno bosnjak? Puna usta govana podanickog mentaliteta.
User avatar
mirota
Posts: 2347
Joined: 11/01/2018 11:42

#69 Re: Napadi na povratnike

Post by mirota »

da vidimo sad kaznu koju ce dobiti, posto je presudjeni ubica, sve ispod 5 godina je malo
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#70 Re: Napadi na povratnike

Post by muha_sa »

Policajci koji su ga "uhvatili" će mu čestitat za dobro odradjen zadatak a tužilac će ga uz kafu i kolač ispitat i predložit pritvor što će sudija odbit i pustit ga da se sa slobode brani
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#71 Re: Napadi na povratnike

Post by problemnatravunu »

Ha, vidim da su nacionalisti ovo jedva dočekali, ali realno, lik je kriminalac i ubojica,
taj bi pretukao i rođene roditelje da zna da će doći do koverte sa par hiljada maraka....
To što ih je prvo izvrijeđao nacionalno, samo ide uz taj njegov minijaturni neandertalski mozak....
Takvim likovima nema popravka , najbolje bi bilo da pokuša pobjeći ili šta slično i fasuje zuvijek.
Inače će samo trošiti naše pare i udisati zrak
PM72
Posts: 17771
Joined: 30/04/2012 16:54

#72 Re: Napadi na povratnike

Post by PM72 »

Velikobošnjacima su puna usta Bosne a nesmiju dalje kročit od Lapišnice tj.entitetske granice.
Bradati kozojebi kojih je puno Sarajevo samo seru oko sarajevskih džamija i bistre svjetsku politiku a nijedan nesmije zanoćit u Višegradu,Bratuncu ili Prijedoru.
Bosanski ili bošnjački politički blok sjeti se povratnika samo pred izbore kad im odnesu pakete i uputstvo za koga glasati i 11 jula kad odu do Potočara sa Munirom da rone krokodilske suze.I naravno do mraka se vrate ,sa Munirom naravno a povratnička sirotinja ostane sama osluškujući ko zec hoda li im ko oko kuće...
Što onaj Mevlid ne ode u Višegrad pa zarafala po postrojenim četnicima nego po američkoj ambasadi koja nam je jedina slamka spasa...
User avatar
laserShow
Posts: 4071
Joined: 30/04/2022 22:10
Grijem se na: nacionalizam

#73 Re: Napadi na povratnike

Post by laserShow »

Molim uvazene forumase koji kazu da je ovo igra, da se igraju s povratnicima i slicno. Molim kejboard voriorse da kazu sta da uradimo? Evo ja sam po tim povratnickim mjestima i hajde de mi recite sta da ja uradim, pa da vas pozovem?

STA? Znate izrazavati zabrinutost ko incko i tako par dana dok ne prodje ova tema. Sramota.
MinistarKulture
Posts: 304
Joined: 29/06/2021 11:05
Location: K2

#75 Re: Napadi na povratnike

Post by MinistarKulture »



Da li smo iznenadjeni?
Post Reply