napad pasa / tuzba

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11012
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#51 Re: napad pasa / tuzba

Post by Prpa.ba »

Danguba wrote:za sve su krive jadne cuke. :D
Mozda da napravimo psecu revoluciju: dovedemo divlje pse u zgradu zajednickih institucija.
User avatar
GAU8
Posts: 9129
Joined: 05/01/2011 09:18

#52 Re: napad pasa / tuzba

Post by GAU8 »

Granapi već masovno prodaju one ultrazvučne tjerače, ali mi se čini da je slab kvalitet istih, kao da im samo još više skreću pažnju, umjesto da ih otjeraju...

Preporučujem pepper sprej u kućnoj radinosti :D :D
coffee
Posts: 30
Joined: 22/08/2013 12:40

#53 Re: napad pasa / tuzba

Post by coffee »

harač wrote:ja ne znam šta su oni sterilisali; kučka kod moje zgrade prije par sedmica šestero okotila. rastu k'o na steroidima, već su veliki
Otvorite Kineski restpran ?
User avatar
Danguba
Posts: 12106
Joined: 01/12/2003 00:00
Location: Tu negdje

#54 Re: napad pasa / tuzba

Post by Danguba »

Prpa.ba wrote:
Danguba wrote:za sve su krive jadne cuke. :D
Mozda da napravimo psecu revoluciju: dovedemo divlje pse u zgradu zajednickih institucija.
ja bih doveo ove nase ''pitome'' ispred drzavnih institucija posto su ljudskoj rasi zabranili okupljanje. :-)
dovoljno je par pojedinaca da im baca tamo hranu ispred ulaza pa neka ih majkicka preskace. :D
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#55 Re: napad pasa / tuzba

Post by seoBIH »

:run:
User avatar
Sir Smoke a Lot
Posts: 150
Joined: 24/08/2013 15:28
Location: undisclosed

#56 Re: napad pasa / tuzba

Post by Sir Smoke a Lot »

Alfons Kauders wrote:ma jarane ako krene poso, poklopice te veliki igraci... jebiga al tako je... mislis da ce svi oni sto uzimaju reket i razbijaju glave ostati po strani dok ti dizes pare? :D

ima da te istjeraju iz posla preko noci :D
samo na tokazem, pa makar i u sali, nazalost danas je to realnost...

nek mi dodje siptar il neki slican dosljo da mi trazi reket bujrum da ga deportujem odmah a domacih se ne sekiram heh
User avatar
Prpa.ba
Posts: 11012
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#58 Re: napad pasa / tuzba

Post by Prpa.ba »

Sexpressnoj vladi Kantona vise bih vjerovao da su rekli da je Sarajevo od jula bez ljudi na ulicama.
User avatar
omega369
Posts: 9433
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#59 Re: napad pasa / tuzba

Post by omega369 »

Suplja, kao i vecina ugovora u ovoj drzavi. Pare ce dobiti stranacka firma, a psi ce naravno ostati na ulicama :twisted:
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#60 Re: napad pasa / tuzba

Post by O'zone »

Prpa.ba wrote:
Danguba wrote:za sve su krive jadne cuke. :D
Mozda da napravimo psecu revoluciju: dovedemo divlje pse u zgradu zajednickih institucija.
Ovo je sasvim moguće uraditi hranom, vodom ,mjestom za igranje razigrane škevrije + isto to uraditi pred zgradom vlade Federacije,Kantona Sarajevo (oni su imali čopor koji ih je čuvao ali su na intervenciju uposlenika uklonjeni) i svih gradskih opština. Još zamoliti građane da svesrdno donose hranu i vodu za cuke na te lokacije tako da se baš naviknu da borave tu.

Ko zna možda jednim udarcem ubijemo dvije muhe. Škevrija će poklati političare a onda će se otrovati njihovim mesom.
coffee
Posts: 30
Joined: 22/08/2013 12:40

#61 Re: napad pasa / tuzba

Post by coffee »

Koja garnitura "lezilebovića" :-)
Lounge Act
Posts: 2210
Joined: 24/02/2011 18:21
Location: :)

#62 Re: napad pasa / tuzba

Post by Lounge Act »

muniza wrote:
Forsaken wrote:Tesko ce ikad zakon promjeniti:
Na probleme neprovođenja Zakona posebno se osvrnula Ismeta Dervoz. Ona je navela kako je očito zašto je predlagač izmjene i dopune gospođa Uzunović koja je iz Zenice. Naime, u Zenici je zabilježen prvi slučaj donošenja sudske presude protiv jedinice lokalne samouprave zbog neprovođenja Zakona o zaštiti i dobrobiti životinja BiH, odnosno nezbrinjavanja napuštenih životinja. Kantonalni sud u Zenici potvrdio je prvostepenu presudu Općinskog suda, te u korist tužiteljice naložio isplatu od 4 200KM.

Kao jedne od generatora problema Dervoz je navela napuštanje ljubimaca. Osvrnula se i na probleme sa kojima se suočavaju roditelji zbog velikog broja napuštenih pasa koji se kreću u blizini škola. Ipak, Zakon je nazvala dostojanstvenim i jednako dobrim za ljubimce i građane

Podsjetila je i na to da je Zakon o zaštiti i dobrobiti životinja BiH i dalje jedini zakon iz Evropskog partnerstva (oblast sektorske politike poljoprivrede i ribarstva) koji je usvojen na državnom nivou, te da je kao takav je od izuzetnog značaja.

To je ono čega se i bojim, milioni i milioni za izgradnju azila i za azile mjesečno.
Tome se treba protiviti i protiv toga boriti pa se makar dovelo u pitanje i naše ionako jako upitno člansto u EU.
meni se cini da u RS jos radi sintorska sluzba pa radi toga njihovi cukoljupci spasavaju pascad i dovoze u FBIH, mozda se varam, ali cini mi se da sam tako nesto negdje procitala

smrt cukama, sloboda ljudima :D
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#63 Re: napad pasa / tuzba

Post by registrovana onako »

mozda da ipak uredim, pronace se neko u ovome :D
User avatar
meth
Posts: 182
Joined: 28/05/2013 22:20

#64 Re: napad pasa / tuzba

Post by meth »

Tre'a njih potrovati...
Kad dođu ovi iz "od-jebau" udruženja, reći im kako nije bilo trovanje nego humano uspavljivanje.

Samo Semić viršla....ne moraš u nju ništa ni stavljati, otrovat će se petorica od jedne :lol: :lol: :lol:
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#65 Re: napad pasa / tuzba

Post by FreakyStyley »

To iz RS-a su ubaceni elementi, placenici. :D

Bez zajebancije, predstoji nam borbena zima, gora nego sve ove do sad. Jebiga, mora se kakvo hladno oruzje nabavit, pod hitno.
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#66 Re: napad pasa / tuzba

Post by FreakyStyley »

Vidim kera lutalicu neki dan, mrtvu pticu zvace kol'ko moze, samo sto balone nije poceo puhat. Ne sjecam se da sam gadniji prizor odavno vidio, da mi je izbacit tu sliku iz glave. :S
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#67 Re: napad pasa / tuzba

Post by uglavnomja »

Prpa.ba wrote:
BegA_ wrote:btw. Ne pamtim kad' sam macku na ulici vidio. :D
Zato sto ocito macke nisu zivotinje i na njih se ne odnosi isti zakon kao i na divlje pse. Azili za divlje pse mogu, ali azili u kojima ce se macke zastiti od eksterminacije ne mogu.

jedna jedina macka se pojavila u mom komsiluku u zadnjih par mjeseci :| i to se samo culo mjaukanje usred noci.
a bilo ih je milion, februarski koncerti na garazama :D , a macica svakakvih ... uvijek se ostaci od rucka nosili macama. cuke nije bilo s glave prije rata.
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#68 Re: napad pasa / tuzba

Post by registrovana onako »

FreakyStyley wrote:Vidim kera lutalicu neki dan, mrtvu pticu zvace kol'ko moze, samo sto balone nije poceo puhat. Ne sjecam se da sam gadniji prizor odavno vidio, da mi je izbacit tu sliku iz glave. :S
:? bas mi je zao sto si vidio tako nesto, to mi je ustvari tuznije od samog prizora :roll:
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#69 Re: napad pasa / tuzba

Post by FreakyStyley »

registrovana onako wrote:
FreakyStyley wrote:Vidim kera lutalicu neki dan, mrtvu pticu zvace kol'ko moze, samo sto balone nije poceo puhat. Ne sjecam se da sam gadniji prizor odavno vidio, da mi je izbacit tu sliku iz glave. :S
:? bas mi je zao sto si vidio tako nesto, to mi je ustvari tuznije od samog prizora :roll:
Da je bar sladak ker bio...
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#70 Re: napad pasa / tuzba

Post by registrovana onako »

FreakyStyley wrote:
registrovana onako wrote:
FreakyStyley wrote:Vidim kera lutalicu neki dan, mrtvu pticu zvace kol'ko moze, samo sto balone nije poceo puhat. Ne sjecam se da sam gadniji prizor odavno vidio, da mi je izbacit tu sliku iz glave. :S
:? bas mi je zao sto si vidio tako nesto, to mi je ustvari tuznije od samog prizora :roll:
Da je bar sladak ker bio...
da da, sigurno, al bolje ti je tako da pamtis ruzne kerove, a one lijepe kako sjede
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#71 Re: napad pasa / tuzba

Post by FreakyStyley »

Sladak je mozda pokojni golubi bio, doduse.
registrovana onako
Posts: 1109
Joined: 26/05/2013 20:33

#72 Re: napad pasa / tuzba

Post by registrovana onako »

FreakyStyley wrote:Sladak je mozda pokojni golubi bio, doduse.
upravo sam prolazila ispod drveta kada vrana tresnu odozgo, nije vise mogla da stoji na grani, vidi se da je bolesna, nesto ih ubija,
takodje vidjam mrtve golubove po cesti, stradale od auta, mozda je to jeo?
obicno su macke te koje hvataju ptice iz zabave, cuko koji jede pticu je vrlo gladan, a kako je ruzan? onda ne bi trebao ni jesti?
uokviri to sebi
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#73 Re: napad pasa / tuzba

Post by FreakyStyley »

registrovana onako wrote:
FreakyStyley wrote:Sladak je mozda pokojni golubi bio, doduse.
upravo sam prolazila ispod drveta kada vrana tresnu odozgo, nije vise mogla da stoji na grani, vidi se da je bolesna, nesto ih ubija,
takodje vidjam mrtve golubove po cesti, stradale od auta, mozda je to jeo?
obicno su macke te koje hvataju ptice iz zabave, cuko koji jede pticu je vrlo gladan, a kako je ruzan? onda ne bi trebao ni jesti?
uokviri to sebi

O-kej. :wink:
User avatar
uglavnomja
Posts: 19904
Joined: 28/07/2012 15:59

#74 Re: napad pasa / tuzba

Post by uglavnomja »

ako gladni psi jedu ptice koje su krepale od neke bolescine :shock: :?
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#75 Re: napad pasa / tuzba

Post by FreakyStyley »

uglavnomja wrote:ako gladni psi jedu ptice koje su krepale od neke bolescine :shock: :?
Mislim da je ovog goluba auto pregazilo, al' nisam siguran...
Locked