Napad na TV ekipu politicko-informativnog magazina CRTA BHT1

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
recto-verso

Napad na TV ekipu politicko-informativnog magazina CRTA BHT1

Post by recto-verso » 09/10/2011 18:41

Napad na novinare BHT1, tacnije prilikom snimanja priloga za politicko-informativni magazin CRTA
Napad se desio u Milicima a povrijedjeni su snimatelj i tonac.

"MILIĆI - Generalni direktor „Boksita" iz Milića Rajko Dukić ponudio je kuću u ovom mestu kao nagradu svakome ko u roku od šest meseci dokaže da je on na nezakonit način zaradio ili prisvojio novac, nekoga prevario ili mu ostao dužan.

- Radi zaštite svog autoriteta, ugleda svoje porodice i kompanije „Boksit", na čijem sam čelu, nudim na poklon kuću u Milićima svakome ko dokaže da je Rajko Dukić na nezakonit način zaradio ili prisvojio makar i 100 KM, da je nekoga prevario ili mu ostao dužan taj ili manji iznos - navodi Dukić u saopštenju.

On ističe da će za dokaz o većem ukradenom iznosu uslediti i veća nagrada.
Kako se navodi u saopštenju Službe za odnose s javnošću kompanije „Boksit", ovakva ponuda je „reakcija prvog čoveka milićke kompanije na stalne pokušaje određenih krugova u Republici Srpskoj i Bosni i Hercegovini da uz ime direktora Dukića zalepe etikete vezane za kriminal".

Dukić tvrdi da decenijama uspešno vodi kompaniju „Boksit" i da za 68 godina života i 44 godine radnog staža nikada nije ni prekršajno odgovarao.
Kako sam ističe, Dukić vodi kompaniju „Boksit" već 30 godina u više od 50 godina postojanja ove kompanije. „Boksit" je privatizovan 2002. godine.

Mediji su više puta tvrdili da Dukić vlada Milićima, da je izgradio poslovnu imperiju na kriminalu, pa i da se mnogo porodica odselilo iz ove opštine jer „nisu mogle da podnoe njegovu samovolju". Mediji su Dukića povezivali i s ratnim zločinima."

Janjicar
Has thanked: 6 times

Re: Napad na TV ekipu politicko-informativnog magazina CRTA BHT1

Post by Janjicar » 09/10/2011 21:42

Kako stati u kraj kabadahijama ?

Jedino da Novinaru pocnu vodati sa sobom "gorile" i da uzvrate istom mjerom :run:

Hemel

Post by Hemel » 09/10/2011 22:22

Janjicar wrote:Kako stati u kraj kabadahijama ?

Jedino da Novinaru pocnu vodati sa sobom "gorile" i da uzvrate istom mjerom :run:

zakon ---> kazna... :!:

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 05/11/2011 07:28

Podrška novinarima koji razotkrivaju kriminalce. Naročito onim koji to rade u ''otetom vilajetu'' zvanom, Republika srpska.

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 06/11/2011 17:09

Na sve novinare mislim koji rade svoj posao, a koji dožive nešto kao što su ovi sa BHT doživjeli.

LaBomba

Post by LaBomba » 09/11/2011 18:40

Zasto ova tema nije na politici?

Revolucionar ★

Post by Revolucionar ★ » 13/11/2011 19:13

Cuj Bakir ukinut zbog SDP-a .. to sto mu je glava maltene svaki dan bila u vreci zbog svega objavljenog o laktaskoj azdaji, i drugima , to je zanemariva cinjenica ??

PipiDugaDevetka

Post by PipiDugaDevetka » 13/11/2011 19:16

Revolucionar ★ wrote:Cuj Bakir ukinut zbog SDP-a .. to sto mu je glava maltene svaki dan bila u vreci zbog svega objavljenog o laktaskoj azdaji, i drugima , to je zanemariva cinjenica ??
:thumbup:
Ne samo on nego dijete i supruga su bili u konstantnoj opasnosti. Divim mu se!

Revolucionar ★

Post by Revolucionar ★ » 13/11/2011 19:22

PipiDugaDevetka wrote:
Revolucionar ★ wrote:Cuj Bakir ukinut zbog SDP-a .. to sto mu je glava maltene svaki dan bila u vreci zbog svega objavljenog o laktaskoj azdaji, i drugima , to je zanemariva cinjenica ??
:thumbup:
Ne samo on nego dijete i supruga su bili u konstantnoj opasnosti. Divim mu se!

I ja .. jedan od rijetkih koji ide protiv sistema koji su utabali papci i sa jedne i sa druge strane .. cak i sada, pomaze kolegi Kaletovicu u onom sporu .. u svakom slucaju, veliki covjek

Post Reply