Naljepnice na izlog ???

Pravna pitanja, dileme, problemi... Razmijenite svoja iskustva.

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
preludezalude
Posts: 5618
Joined: 07/03/2012 00:09

#1 Naljepnice na izlog ???

Post by preludezalude »

Citam odluku o komunalnom redu i ne mogu da se prepoznam u kojoj sam varijanti. Konkretno, radi se o poslovnom prostoru koji ima oko 30 kvadrata vanjske staklene povrsine (vrata, prozori, fiksna stakla). Plan je da polijepim one supljikave folije sa nekakvim reklamnim sadrzajem i slikama. U koju varijantu ove folije spadaju. U pravilniku se ne spominju konkretno. Da li je to reklama ili plakat ili nesto trece? Sta ako ne reklamiram nista vec je samo slika?
User avatar
Haris.ba
Posts: 24806
Joined: 08/09/2005 20:08

#2 Re: Naljepnice na izlog ???

Post by Haris.ba »

Pa postavi odluku o komunalnom redu koja to uređuje. :D
User avatar
purgatorio
Posts: 1065
Joined: 05/11/2012 09:45
Location: Velika Kladuša

#3 Re: Naljepnice na izlog ???

Post by purgatorio »

preludezalude wrote: 05/06/2020 23:50 Citam odluku o komunalnom redu i ne mogu da se prepoznam u kojoj sam varijanti. Konkretno, radi se o poslovnom prostoru koji ima oko 30 kvadrata vanjske staklene povrsine (vrata, prozori, fiksna stakla). Plan je da polijepim one supljikave folije sa nekakvim reklamnim sadrzajem i slikama. U koju varijantu ove folije spadaju. U pravilniku se ne spominju konkretno. Da li je to reklama ili plakat ili nesto trece? Sta ako ne reklamiram nista vec je samo slika?
Ništa to nije. Ne znam da i u jednoj općini komunalne takse za to naplaćuju.
preludezalude
Posts: 5618
Joined: 07/03/2012 00:09

#4 Re: Naljepnice na izlog ???

Post by preludezalude »

Ima li neko kakvih brojeva telefona firmi sto rade sa folijama za izloge? Konkretno me interesuju Llumar Enerlogic folije.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#5 Re: Naljepnice na izlog ???

Post by vjesticanametli »

Probaj likograf....mozda rade
_ado_
Posts: 657
Joined: 18/10/2007 18:32

#6 Re: Naljepnice na izlog ???

Post by _ado_ »

preludezalude wrote: 09/11/2020 00:01 Ima li neko kakvih brojeva telefona firmi sto rade sa folijama za izloge? Konkretno me interesuju Llumar Enerlogic folije.
www.cacfolija.ba radi sa Llumar folijama. Provjeri da li imaju to sto trazis.
Post Reply