Najveca Dzezva na Svijetu

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: anex, _BataZiv_0809

Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#26

Post by Muatez »

Evo jedna dobra vijest sto se tice grada.Naselje lukovo polje dobija kruzni tok saobracaja,ulicnu rasvjetu duzinom citave dionice,ambulantu i postu.Napokon se taj dio grada poceo spajati sa jezgrom jer bili su stvarno "odsjeceni" a naselje postaje sve vece i vece.

Ruku na srce, onaj smajlovic je "klub" na koji se treba kladiti.
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#27

Post by Muatez »

nesvrstan wrote:
genija wrote:ma koga sisa za ovog bengazija, ja hocu da pricam o ze a ne njemu...zar nevidite da je odvalio davnih dana....svasta :?
Pa pricajte ko vam brani.

Ali dzaba, ne umijete. A kad se pojavi neko ko umije, poput Bengazija, onda ste svi protiv njega jer je Bengazi jedna zenicka spigla, a mi zenicani ne volimo da se vidimo kakvi smo.

Ma nema od ovog zenickog foruma nista bez Bengazija i to je jedna PORAZNA CINJENICA.

Evo mene ste vec stavili na crnu listu samo zato sto sam jedan od rijetkih koji je stao na njegovu stranu i sto i sam imam kriticki stav prema zenickim budalastinama. Ali jok, vi hocete Muateza.

Pa eto vam ga, hajte razbacite pametnu pricu, ko vam brani.

Ja i Bengazi vam necemo smetati.
He he nisam znao da sam popularan.Ko to hoce muateza? Ko je tolika budala he he he.
Najveci problem bengazija je objektivnost,napuhanost jer on je imao neki cudan pogled na zenicu onako sa visine.Ja sam odrastao u takvoj mahali da su se svi "prostirali koliko je jorgan dug" ali bengazi koliko ja mislim nije takav.Pomalo je imao cudan aspekt na ovaj grad,ne znam kao da je htio dokazati nesto sto mi nismo.Neku svoju viziju grada.
Skoro svaka tema koju je zapoceo je zavrsila pod kljucem.

Evo jedna pozivnica.
Od muateza gajba pive,rostilj i kakva biljka sto se u papiric stavlja(ko' voli ko' oce').Svi ste pozvani samo se javite na PM radi detalja.Lokacija je nebitna,svako nek da prijedlog.
NESVRSTAN,BENGAZI (ako citas ovo),BOBI,Ponuda vazi i za vas.Bujrum
Ti i Ja
Posts: 10
Joined: 27/04/2006 20:34
Location: zenica
Contact:

#28

Post by Ti i Ja »

Ma bujrum il' ne bujrum, vidis da svi stavljaju "biljku" u papiric po njihovoj prici :-) , pogotovu onaj bengazi...
genija
Posts: 231
Joined: 24/04/2006 01:01

#29

Post by genija »

Arrgghhh, gdje ste zenicani..?? ovaj bengazi otjero sve ljude.. :x
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#30

Post by Muatez »

Bengazi baraba......
People ponuda jos stoji......
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#31

Post by sulesavic »

Ima ovdje materijala i za organe gonjenja...
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#32

Post by Muatez »

sulesavic wrote:Ima ovdje materijala i za organe gonjenja...
Imas motiv,imas dokaz?
Bengazi sindrom.......retard sule.Undercover.....
nesvrstan
Posts: 278
Joined: 21/01/2005 12:14

#33

Post by nesvrstan »

Ova rasprava i inace stanje na zenickom forumu samo oslikava kakav nam je moderator !

Naravno, ovo ce biti skinuto, a Muatez ce ostati, ali eto, ako neko stigne procitati.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32176
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#34

Post by Bobi »

nesvrstan wrote:Ova rasprava i inace stanje na zenickom forumu samo oslikava kakav nam je moderator !

Naravno, ovo ce biti skinuto, a Muatez ce ostati, ali eto, ako neko stigne procitati.
:lol: ...pobrkao si lonce malo...oslikava kakav si ti i ovi klonovi iz Minnesote :-) .
nesvrstan
Posts: 278
Joined: 21/01/2005 12:14

#35

Post by nesvrstan »

Bobi wrote:
nesvrstan wrote:Ova rasprava i inace stanje na zenickom forumu samo oslikava kakav nam je moderator !

Naravno, ovo ce biti skinuto, a Muatez ce ostati, ali eto, ako neko stigne procitati.
:lol: ...pobrkao si lonce malo...oslikava kakav si ti i ovi klonovi iz Minnesote :-) .
Dakle, da ponovim: va rasprava i inace stanje na zenickom forumu samo oslikava kakav nam je moderator !

Bobi moderatore, ti se ovim svojim komentarom nisi mogao bolje "osliknuti"!
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#36

Post by Muatez »

nesvrstan wrote:Ova rasprava i inace stanje na zenickom forumu samo oslikava kakav nam je moderator !

Naravno, ovo ce biti skinuto, a Muatez ce ostati, ali eto, ako neko stigne procitati.
Sad ti je bobi kriv?
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#37

Post by Muatez »

@nesvrstan
Ne kontam te svega mi.Napadas bobija bez nekog posebnog razloga,bobi je dobar, mislim na proslim raspravama(vatromet & bengazi) bobi je tolerisao svakakva sra*a a nije bilo nekih radikalnih poteza.Sad je bobi kriv sto nemas dovoljno prostora........
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#38

Post by sulesavic »

Muatez wrote:
sulesavic wrote:Ima ovdje materijala i za organe gonjenja...
Imas motiv,imas dokaz?
Bengazi sindrom.......retard sule.Undercover.....
Timmy!

Btw, ja konzumiram york :D
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#39

Post by sulesavic »

Bengazi, pomagaj!

Uèmalo je & konzervativno
bengazi
Posts: 55
Joined: 13/03/2006 12:47

#40

Post by bengazi »

Hvala na pozivu.
Ja sam pokusao ali neda moderator. Evo sad se namjerio i na ove koji mene podrzavaju. Blokira nesvrstanog a pripazi se i ti.

Sad ce izbori pa cemo, nadajmo se, dobiti nove moderatore.

Pozdrav svima koji su shvatili gdje je problem.
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#41

Post by sulesavic »

bengazi wrote:Hvala na pozivu.
Ja sam pokusao ali neda moderator. Evo sad se namjerio i na ove koji mene podrzavaju. Blokira nesvrstanog a pripazi se i ti.

Sad ce izbori pa cemo, nadajmo se, dobiti nove moderatore.

Pozdrav svima koji su shvatili gdje je problem.
"Priznajem samo sud svoje partije"
Muatez
Posts: 108
Joined: 09/03/2006 20:32

#42

Post by Muatez »

bengazi wrote:Hvala na pozivu.
Ja sam pokusao ali neda moderator. Evo sad se namjerio i na ove koji mene podrzavaju. Blokira nesvrstanog a pripazi se i ti.

Sad ce izbori pa cemo, nadajmo se, dobiti nove moderatore.

Pozdrav svima koji su shvatili gdje je problem.
Pozdrav gosn' Bengazi......
A kak bi bilo da si kupite forum? Sam svoj imperator,vazda-gazda, upravljaj sam do mile volje,pametuj i kritikuj.Brisi postove do mile volje, sve za nekih par stoja..... bengazi postani vladar!!!


PS.Alijansa ti je u raspadu...nista od tvojih izbora.
bengazi
Posts: 55
Joined: 13/03/2006 12:47

#43

Post by bengazi »

Muatez wrote: Pozdrav gosn' Bengazi......
A kak bi bilo da si kupite forum? Sam svoj imperator,vazda-gazda, upravljaj sam do mile volje,pametuj i kritikuj.Brisi postove do mile volje, sve za nekih par stoja..... bengazi postani vladar!!!
PS.Alijansa ti je u raspadu...nista od tvojih izbora.
Ovo si, jadan, pisao prije cetiri dana! Nikog u ovom vasem drustvu vise nema a i ja se tebi u principu ne obracam jer ti nisi dostojan mojih rijeci.

Ovo ja hocu da kazem prije svega ovom jadnom forumu i jadnom moderatoru:

Alijansa izmedju moderatora bobija i njegovih podobnih forumasa-muatezana je jaka, ali raspade vam se forum !
Serenity
Posts: 201
Joined: 25/02/2006 21:33

#44 Re: Najveca Dzezva na Svijetu

Post by Serenity »

Ima li neko kontakt informaciju od ljudi koji su pravili ovu džezvu? Ja bih je rado iznajmio za jedan skup. Može i na PM.
User avatar
Miki123
Posts: 1788
Joined: 23/09/2007 12:44

#45 Re: Najveca Dzezva na Svijetu

Post by Miki123 »

Serenity wrote:Ima li neko kontakt informaciju od ljudi koji su pravili ovu džezvu? Ja bih je rado iznajmio za jedan skup. Može i na PM.
Kontaktiraj VISPAK.
Post Reply