Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Retro0000
Posts: 130
Joined: 01/05/2021 11:36

#1 Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Post by Retro0000 »

Uskoro će početi zima i ulice u mojoj blizini se ne čiste od snijega i meni će uskoro biti potrebne nove radne cipele koje ne klizaju na ledu, u koje ne ulazi voda unutra prelako kada pada kiša, koje su što udobnije u hodanju da ne dobijem žuljeva na nogama i koje što duže mogu biti u upotrebi da ne postanu pokvarene i neupotrebljive. Isto bi ih htio tokom ljeta kada su temperature visoke koristiti te radne cipele za hodanje u rijeci(jer površine nisu veoma lako za hodanje sa patikama) da se tako mogu ohladiti. Koji radne cipele su za te svrhe najbolji izbor u BiH?
konami666
Posts: 2515
Joined: 11/05/2015 21:57

#2 Re: Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Post by konami666 »

Neke koje imaju goodyear Welt
User avatar
Optimist
Posts: 13656
Joined: 08/02/2010 19:01
Location: Sarajevo

#3 Re: Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Post by Optimist »

Retro0000 wrote: 01/10/2022 11:23 Uskoro će početi zima i ulice u mojoj blizini se ne čiste od snijega i meni će uskoro biti potrebne nove radne cipele koje ne klizaju na ledu, u koje ne ulazi voda unutra prelako kada pada kiša, koje su što udobnije u hodanju da ne dobijem žuljeva na nogama i koje što duže mogu biti u upotrebi da ne postanu pokvarene i neupotrebljive. Isto bi ih htio tokom ljeta kada su temperature visoke koristiti te radne cipele za hodanje u rijeci(jer površine nisu veoma lako za hodanje sa patikama) da se tako mogu ohladiti. Koji radne cipele su za te svrhe najbolji izbor u BiH?
Adidas Terex.
User avatar
Jimmy McNulty
Čiča Gliša
Posts: 6520
Joined: 11/04/2012 11:32

#4 Re: Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Post by Jimmy McNulty »

Izguglaj marku Elten ili pogledaj na OLX. Jest da su poskupe ali Bože dragi koji kvalitet. Noga suha i topla na najvećem snijegu, kiši i minusima. Udobnost na nivou. Za rad se ubile.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#5 Re: Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Post by ¤ jelena ¤ »

Vala, za ovaj hod po rijeci i okolnom blatu, gumene čizme su ti sigurica.
Neš pogriješit, a ni puno para potrošit.
User avatar
jazzer
Posts: 7215
Joined: 20/12/2004 14:44

#6 Re: Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Post by jazzer »

Retro0000 wrote: 01/10/2022 11:23 Uskoro će početi zima i ulice u mojoj blizini se ne čiste od snijega i meni će uskoro biti potrebne nove radne cipele koje ne klizaju na ledu, u koje ne ulazi voda unutra prelako kada pada kiša, koje su što udobnije u hodanju da ne dobijem žuljeva na nogama i koje što duže mogu biti u upotrebi da ne postanu pokvarene i neupotrebljive. Isto bi ih htio tokom ljeta kada su temperature visoke koristiti te radne cipele za hodanje u rijeci(jer površine nisu veoma lako za hodanje sa patikama) da se tako mogu ohladiti. Koji radne cipele su za te svrhe najbolji izbor u BiH?
Jarane, tebi je bolje da das otkaz.
Retro0000
Posts: 130
Joined: 01/05/2021 11:36

#7 Re: Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Post by Retro0000 »

Kupio sam sebi radne cipele marke Elten i ne bih drugim ljudima preporučio da ih isto kupuju jer sam već dobio žuljeve iako sam samo nekoliko km hodao u njima i iako sam uzeo tačni broj za mene, moje bijele čarape su postale prebrzo flekave zbog tih radnih cipela, isto su napravljene tako da neće idržati godina nošnje jer vidim već na kvalitetu da to nije savršeno napravljeno jer su žnjore/špaga pretanke/a da će uspjeti dugo da opstane.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#8 Re: Najudobnije i najizdržljivije radne cipele su koje?

Post by ¤ jelena ¤ »

A šnjuuura.....ahaaaa....
Post Reply