najponižavajuće iskustvo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#76

Post by pinkzelena »

Sjetih se sad..

Jednom sam bila s nekom prijateljicom i sretnem jednog tipa,koji je spletom okolnosti stao da se pozdravimo iako smo prije toga uvijek bili zdravo za zdravo na ulici,ali smo se znali ono preko neke raje..
Uglavnom..rukovali se i ja govorim njemu za drugaricu:
Da te upoznam, ovo je Lela.. i okrecem se prema njoj:

A ovo je.............. :? :?

I tu stanem,ma nema sanse da se sjetim kako se lik zove!!!

Joj koji blam,kako me bilo stid... on se nasmija..dovrsi umjesto mene..
a ja:zemljo,otvori se! :oops:

Jednostavno mi je mozak stao :D :oops: .. Najgore sto je momak pravo fin,vjerovatno je u sebi kont'o: joj glupace,sta glumi...
Sjedili smo 100 puta u istom drustvu,al dzaba.. desilo se.. i dan danas mi je neprijatno kad ga sretnem i otad nikad vise nisam nikog upoznavala :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#77

Post by Amazonka27 »

...
Last edited by Amazonka27 on 28/06/2010 13:42, edited 1 time in total.
Vozdra_123
Posts: 2213
Joined: 31/12/2003 00:00
Location: SAD/Kanada

#78

Post by Vozdra_123 »

Amazonka27 wrote:ih...nista je to...a sta bi uradila,da tako budes sa jaranicom i sretnes bivseg kojeg duugo dugo nisi vidjela...i on se pozdravi sa njom, a tebi pruzi ruku da se upoznate :D uhhhh kako to boli... :D
ma to ti je the new beginning :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#79

Post by Bea_Trix »

Amazonka27 wrote:ih...nista je to...a sta bi uradila,da tako budes sa jaranicom i sretnes bivseg kojeg duugo dugo nisi vidjela...i on se pozdravi sa njom, a tebi pruzi ruku da se upoznate :D uhhhh kako to boli... :D
ooooooohhhh maaaaaaaan :D ouch :D reci mi da ste hodali u vrticu :-)

salim se, mom se prijatelju desilo isto sa bivsom, sa kojom je bio sest mjeseci :-) :-) :-)

to su ti psihopade ba :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#80

Post by Amazonka27 »

...
Last edited by Amazonka27 on 28/06/2010 13:42, edited 1 time in total.
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#81

Post by Bea_Trix »

Amazonka27 wrote:
dawn_upon_dawn wrote:
Amazonka27 wrote:ih...nista je to...a sta bi uradila,da tako budes sa jaranicom i sretnes bivseg kojeg duugo dugo nisi vidjela...i on se pozdravi sa njom, a tebi pruzi ruku da se upoznate :D uhhhh kako to boli... :D
ooooooohhhh maaaaaaaan :D ouch :D reci mi da ste hodali u vrticu :-)

salim se, mom se prijatelju desilo isto sa bivsom, sa kojom je bio sest mjeseci :-) :-) :-)

to su ti psihopade ba :D

Da ne govorimo o istom liku ??? hahahah :D
:shock: :D ne znam... ako ti je 27 godine, njemu je sad 25 :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#82

Post by Amazonka27 »

...
Last edited by Amazonka27 on 28/06/2010 13:42, edited 1 time in total.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#83

Post by pinkzelena »

Amazonka27 wrote:ih...nista je to...a sta bi uradila,da tako budes sa jaranicom i sretnes bivseg kojeg duugo dugo nisi vidjela...i on se pozdravi sa njom, a tebi pruzi ruku da se upoznate :D uhhhh kako to boli... :D

Ja bih rekla: znamo se iz viđenja..i pustila ga da mu ruka ostane u zraku..znaš onaj šanerski fazon :lol: ..kad bi već bio takav konj :roll:
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#84

Post by danas »

lady midnight wrote:
druga:
univerzitet na kojem sam studirala je bio prilichno zapetljan, chisto kao lokacija :D uglavnom, bio je tako gradjen da su se na sjevernoj strani zgrada zhenski WC-i nalazili na desnoj, a mushki na lijevoj strani, dok je na jugu situacija bila obrnuta :D i ja, navikla na geografiju sjevera, potrefim se jednom na jugu, moram pod hitno u WC, a skoro pa da kasnim na predavanje, te potrchim i zaletim se po obichaju na desnu stranu.... i ugledam svog uvazhenog profesora kod kojeg mi za dvije minute pochinje seminar kako u tom trenutku upravo trpa onu stvar u pantalone :oops: :oops: :oops: ne znam kome je bilo gore :lol: :lol: :lol: inache je osim mene josh samo jedna studentica posjecivala taj seminar, a bash toga dana koza odluchila da se ne pojavi :lol: :lol: uzhas! :lol: :lol:
ma moRe i gore :D

kad izlazis iz 'granapa' sa onim americkim kesurinama u narucju... u nAkoj leprsavoj suknjicici (koje inace NIKAD ne nosis jer strogo preferiras uske suknje, ali te mater nagovorila da uzmes jednu jer ti 'divno stoji' :roll:)... i naletis na sefa i zenu mu taman kad vjetric sa okena zadigne tu suknju do iznad pasa... a tebi ruke pune...

i tako stojite i pravite se da se nista nije desilo... :roll: :D :D :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#85

Post by Amazonka27 »

...
Last edited by Amazonka27 on 28/06/2010 13:42, edited 1 time in total.
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#86

Post by Bea_Trix »

Amazonka27 wrote:haha, nevjerovatno :) bio je mladzi od mene :D de reci dio grada i odma ti kazem jel ili nije :D
:shock: d. malta
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#87

Post by pinkzelena »

dawn_upon_dawn wrote:
Amazonka27 wrote:haha, nevjerovatno :) bio je mladzi od mene :D de reci dio grada i odma ti kazem jel ili nije :D
:shock: d. malta


Pa dobro sto Amazonka sad ne odgovara,ubi me ovo nesto mahalsko u meni :D


Dakle,jel to taj bonE :D ???
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#88

Post by Eshek »

danas wrote:
Eshek wrote: Sa 13 sam podučio kćerku katoličkog sveštenika cijelu El-Fatihu napamet, i jedva se izvukoh iz belaja koji je nastao poslije toga.
odvadi jarane... :-) :-) :-)
Nemam šta odvaditi, zvala se Monika, bila Poljakinja, i nije imala pojma šta sam je podučavao. Ali izgleda da joj je babo bio obrazovaniji, ali sa manje smisla za humor :oops: :D
User avatar
Amazonka27
Posts: 6209
Joined: 21/08/2007 10:25
Location: Sa

#89

Post by Amazonka27 »

...
Last edited by Amazonka27 on 28/06/2010 13:41, edited 1 time in total.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#90

Post by Eshek »

Neki dan izlazim iz stana sa "bivšom" ženom. Stojimo ispred, stoje i neki ljudi, i ona me poljubi i podje, a trebala je usput kupiti nesto za mene. Ja joj htjedoh reci "stani, nisam ti dao lovu", ali mi je nekako uspjelo pred 5-6 ljudi izletiti "stani, nisam ti platio!".

Mislim da su joj upućeni pogledi bili poprilično ponižavajući... :D :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#91

Post by danas »

Eshek wrote:
danas wrote:
Eshek wrote: Sa 13 sam podučio kćerku katoličkog sveštenika cijelu El-Fatihu napamet, i jedva se izvukoh iz belaja koji je nastao poslije toga.
odvadi jarane... :-) :-) :-)
Nemam šta odvaditi, zvala se Monika, bila Poljakinja, i nije imala pojma šta sam je podučavao. Ali izgleda da joj je babo bio obrazovaniji, ali sa manje smisla za humor :oops: :D
haj jarane odmah se upisi u ginisovu knjigu rekorda, da si nasao jednog katolickog svecenika koji ima zenu i djecu :wink:
User avatar
black
Posts: 17169
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#92

Post by black »

provali se pegasus :oops: :lol: :P
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#93

Post by obuca »

ahahahahahahahah :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja provale
momak idi jesti pure :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#94

Post by obuca »

ima ima al kad ih provale onda ih nema. ima njiHa koji te prljave stvari zaOprave radU :lol:
fia
Posts: 737
Joined: 03/02/2007 16:00

#95

Post by fia »

ipak

u Eistatttu u Njemačke živi katolički svečenik koji je prije bio protestatskim svečenikom i bio je oženjen,
u februaru ove godine dobio je posebnu dozvolu od Benedikta da postane katoličkim svečenikom…
Ime mu je Hans - Tilman Golde :-)

i ima još možda 20 drugih u istoj oblasti
Last edited by fia on 29/08/2007 12:32, edited 1 time in total.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#96

Post by mamica papucarka »

seka wrote:
danas wrote:
Eshek wrote: Nemam šta odvaditi, zvala se Monika, bila Poljakinja, i nije imala pojma šta sam je podučavao. Ali izgleda da joj je babo bio obrazovaniji, ali sa manje smisla za humor :oops: :D
haj jarane odmah se upisi u ginisovu knjigu rekorda, da si nasao jednog katolickog svecenika koji ima zenu i djecu :wink:
ima
i ja znam jednog, al nevjencanog :-) :-) :-)

prije ihihi godina, sjedim ja sa prijateljicama ispred Kuka. Kad pogledamo mi, do nas stoji tip sa dugom kosicom i krivim nogama (u to vrijeme moj tip :D )
Rekoh ja ovoj "daj mi tu cigaru, a ja odoh od njega trazit upaljac".
I pridjem ja tipu i pitam ga jel ima vatre. Izvadi tip upaljac i dzentlmenski mi pripaljuje cigaru. A ja vuce i vucem i vucem... Vidim ja dimi se na dve strane, al nikako pripalit.
Kad ce ti tip "djevojko, djevojko, pripaljujes filter" :lol: :lol: :lol:
Kuku lele, samo sam se okrenula na lijevo krug :D :D :D

Ove dvije me i dan danas zezaju za ovu foru :lol:
obuca
Posts: 2642
Joined: 04/01/2007 18:46

#97

Post by obuca »

seka wrote:
obuca wrote:ima ima al kad ih provale onda ih nema. ima njiHa koji te prljave stvari zaOprave radU :lol:
:? i :? saberi se, zivota ti.
neću. ja voLjem da se oduzimam :D
Dino007
Posts: 76
Joined: 12/09/2006 15:54
Location: Sarajevo
Contact:

#98

Post by Dino007 »

Sogan wrote:hehe majke mi se ne sjecam kako je reagovala uciteljica i jesam li bio kaznjen (Julijana se zvala :shock:) mislim da je istrcala iz ucionice da se dotjera :D znam uglavnom da je bilo grohota u ucionici :D
I moja se uciteljica zvala JULIANA, i sa njom je vazda bilo raznih skeceva. Gdje si ti isao u skolu?
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#99

Post by FFK as Lucy01 »

Copka me nagovara da pisem, a mene ba stid 8-)...ja sam se toliko izofirala :lol: :lol: da sam zrela za Ginissovu knjigu, al' boli me djon :P :P

Vozim se ja busom kuci iz skole (srednje) i u autobusu je jedam mali sto mi se pravo svidj'o....al' ono pravo....i pravo mi bilo stalo da ga ono impresioniram, a cula sam da on nije volio cure sto se prenemazu i ono glume.
Ja valjda, imajuci to na umu, prije nego sto je autobus potpuno stao, odlucim da izadjem jer je sofer vec otvorio vrata 8-) . Koje su to akrobacije bile :lol:...a sta sam se pticica i zvjezdica nagledala... :D

Jel' vam trebam reci da sa poderala i noge i ruke i da je citav autobus stao i da je sofer izasao i da su kontali da zovu hitnu, a ja samo gledam gdje je moj slatkis i govorim "de be, nije mi nista" :-) :D :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#100

Post by seln »

Ti si izgleda sve tuzlanske gafove rezervisala za sebe.... :D
Post Reply