najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Bazinga1234
Posts: 7582
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#1051 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Bazinga1234 »

Ludzak wrote: 24/06/2022 23:13 Dragana mirkovic. Prijašnja četnik. uša koja sada glumi pacifistu. Gora mi je od Cece.
Prvi put čujem za Draganu ovako nešto.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40324
Joined: 29/06/2011 23:39

#1052 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by dječak sa šibicama »

Bazinga1234 wrote: 24/06/2022 23:19
Ludzak wrote: 24/06/2022 23:13 Dragana mirkovic. Prijašnja četnik. uša koja sada glumi pacifistu. Gora mi je od Cece.
Prvi put čujem za Draganu ovako nešto.
Lupa napamet vjerovatno.

Semsa je pricala u svom drustvu da je Dragana cijeli rat kontaktirala, slala pomoc kome je mogla, pomagala kolegama pjevacima. Uostalom zena se udala za Tonija, nije za Vojislava.
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#1053 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by suspect_zero »

Ludzak wrote: 24/06/2022 23:13 Dragana mirkovic. Prijašnja četnik. uša koja sada glumi pacifistu. Gora mi je od Cece.
Odakle ti ovo da je četnikuša?
Ženi pravili smicalice i podmetali nogu na svakom koraku, nikad joj oprostili što se udala za hrvata (nisu joj oprostili što je lik bogat)....dugo vremena bila nepoželjna u Srbiji (Arkan zabranio), a onda im se ona posrala na sve pokrenuvši biznis....a sve da si upravu, teško od crne udovice, ciganke iz Žitorođa može biti ogavnije osobe.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#1054 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by guruguru95 »

:mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40324
Joined: 29/06/2011 23:39

#1055 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by dječak sa šibicama »

Bas, od Cece niko ne moze biti odvratniji.

Ne samo da je supruga ratnog zlocinca i notornog kriminalca ubice, nego je ista kao i on. Zena kriminalac, nosila nanogicu godinama, robijala u kucnom pritvoru zbog varanja drzave. Usko povezana sa notornim narkokartelima, iz svega se izvukla dzentlmenskim dogovorom sa nadleznima. Srpska majka, ako im je ona majka ne treba im maceha.
sikstinajn
Posts: 1428
Joined: 15/01/2017 19:21

#1056 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by sikstinajn »

Dubioza kolektiv I njihove pjesme od dva akorda popracene Hala revolucionarnim tekstovima.
Smrdonje.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#1057 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by guruguru95 »

sikstinajn wrote: 24/06/2022 23:33 Dubioza kolektiv I njihove pjesme od dva akorda popracene Hala revolucionarnim tekstovima.
Smrdonje.
:thumbup: U međuvremenu su i oni postali narodnjaci. Ove novije stvari su neslušljive.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#1058 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by guruguru95 »

Svi ovi lideri wannabe velikih bendova - Zijo Valentino, Igor Žerajić, Mišo Bartulica, Masa Mor, Davor Ebner, Dino Šaran, Marijan Ban... :lol:
suspect_zero
Posts: 25655
Joined: 11/10/2008 21:45

#1059 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by suspect_zero »

Koji je fazon sa onom radnjom na Latinskoj, onaj robot iz spota u izlogu, zuto-crni dresovi dubioze?...oni otvorili ili je to nešto Opština radi turista?
User avatar
Raigor Stonehoof
Posts: 11384
Joined: 15/07/2014 14:30

#1060 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Raigor Stonehoof »

sikstinajn wrote: 24/06/2022 23:33 Dubioza kolektiv I njihove pjesme od dva akorda popracene Hala revolucionarnim tekstovima.
Smrdonje.
Pa ni da se izvines Hendi?
Nierika
Posts: 4115
Joined: 17/03/2020 00:41

#1061 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Nierika »

Kako ko pomene hejt, ja na yt nađem. Reklama-hejtovi. :D
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#1062 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by karanana »

Slazemo se za dubiozu i to hejtanje. Kurtoni. Ali donekle uspjeli a prodaju melos.

Da, izvinjenje hendi zahtijevamo! Ipak velika greska tumacenja pjesme da bi ona bila jedini razlog za hejt.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#1063 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by ultima_palabra »

guruguru95 wrote: 25/06/2022 00:00 Svi ovi lideri wannabe velikih bendova - Zijo Valentino, Igor Žerajić, Mišo Bartulica, Masa Mor, Davor Ebner, Dino Šaran, Marijan Ban... :lol:
Ova zadnja dva nidje veze sa ostatkom.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#1064 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by guruguru95 »

Opet kažem, moj subjektivni dojam, što je i poenta čitave teme :mrgreen:

P.S. Ne dirajte mi Hendu :bih:
User avatar
drugtito2011
Posts: 2885
Joined: 01/08/2011 18:45

#1065 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by drugtito2011 »

guruguru95 wrote: 25/06/2022 00:00 Svi ovi lideri wannabe velikih bendova - Zijo Valentino, Igor Žerajić, Mišo Bartulica, Masa Mor, Davor Ebner, Dino Šaran, Marijan Ban... :lol:
Od kada je Mišo Bartulica pjevač?
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1066 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Ommadawn »

Ludzak wrote: 24/06/2022 23:13 Dragana mirkovic. Prijašnja četnik. uša koja sada glumi pacifistu. Gora mi je od Cece.
Iako Draganu Mirković ne favoriziram niti slušam, jedno je sigurno: Žena definitivno nikada ništa nije izjavila po pitanju nacionalizma ili nacije.

Našla se u emisiji onog kretena Minimaksa, gdje su gosti bili Šešelj i onaj veliki kreten a mali glumac Tihomir Arsić. Dvojica pomenutih, uz pratnju Minimaksa, su bljuvali mržnju prema svakome i svemu što nije srpsko. Ima taj snimak na Youtube ili bar je bio. Ko malo bolje pogleda, može primjetiti da je Dragani neprijatno.
Ide to toliko daleko da Minimaks postavlja pitanje Dragani, šta ona misli o ubijanju “Hvvata zavđalom kašikom” gdje se ona odjednom nalazi u neobranom grožđu i pokušava izbjeći bilo kakav odgovor koji bi mogao doliti ulje na vatru.
Jer Dragana dobro zna ko su joj bile kolege na estradi, ko publika, gdje je najveću popularnost imala, kao što zna da će svaki rat proći i da je više publike među svim ljudima bivše SFRJ nego samo u Srbiji.
I ispostavilo se da je u pravu.
Jednom je nekakav novinarčić napisao kako je ista izjavila “da znam da me slušaju balije (ili Turci) prestala bih pjevati”, i Dragani je milion puta postavljeno pitanje da li je to ona izjavila, a ona milion i jedan put odgovorila da nije.
I tu nema nikakav dokaz.

Ja Draganinu muziku ne slušam, ne volim. Neka mi bilo ko kaže gdje je Dragana bilo šta i bilo kad nešto nacionalistički i šovinistički izjavila (ne priznajem tabloide, da se odmah razumijemo) i ja ću povući sve ovo što sam o dotičnoj napisao.

Uostalom, prva pjesma koju je kao dijete naučila bila je “Djevojka sokolu zulum učinila” a druga “prođoh Bosnom kroz gradove” jer je njen djed volio te pjesme.
Djed Srbin iz srca Srbije.
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1067 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Point. »

Petar jebeni Grašo. Kako mi je njegova njuška ogavna a i glas mu je fuj.
pinkman
Posts: 2958
Joined: 07/09/2013 18:57

#1068 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by pinkman »

sikstinajn wrote: 23/06/2022 10:44 Ps.
Ogavne su mi one stare drtine (tipa enes Begovic)sto u spotovima pored sebe drze mlade manekenke koje I'm stoje ko magarcu kasika.
Je li ti i Zdravko Colic takav :D
User avatar
konektovan
Posts: 40073
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1069 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by konektovan »

Ommadawn wrote: 25/06/2022 10:41
Ludzak wrote: 24/06/2022 23:13 Dragana mirkovic. Prijašnja četnik. uša koja sada glumi pacifistu. Gora mi je od Cece.
Iako Draganu Mirković ne favoriziram niti slušam, jedno je sigurno: Žena definitivno nikada ništa nije izjavila po pitanju nacionalizma ili nacije.

Našla se u emisiji onog kretena Minimaksa, gdje su gosti bili Šešelj i onaj veliki kreten a mali glumac Tihomir Arsić. Dvojica pomenutih, uz pratnju Minimaksa, su bljuvali mržnju prema svakome i svemu što nije srpsko. Ima taj snimak na Youtube ili bar je bio. Ko malo bolje pogleda, može primjetiti da je Dragani neprijatno.
Ide to toliko daleko da Minimaks postavlja pitanje Dragani, šta ona misli o ubijanju “Hvvata zavđalom kašikom” gdje se ona odjednom nalazi u neobranom grožđu i pokušava izbjeći bilo kakav odgovor koji bi mogao doliti ulje na vatru.
Jer Dragana dobro zna ko su joj bile kolege na estradi, ko publika, gdje je najveću popularnost imala, kao što zna da će svaki rat proći i da je više publike među svim ljudima bivše SFRJ nego samo u Srbiji.
I ispostavilo se da je u pravu.
Jednom je nekakav novinarčić napisao kako je ista izjavila “da znam da me slušaju balije (ili Turci) prestala bih pjevati”, i Dragani je milion puta postavljeno pitanje da li je to ona izjavila, a ona milion i jedan put odgovorila da nije.
I tu nema nikakav dokaz.

Ja Draganinu muziku ne slušam, ne volim. Neka mi bilo ko kaže gdje je Dragana bilo šta i bilo kad nešto nacionalistički i šovinistički izjavila (ne priznajem tabloide, da se odmah razumijemo) i ja ću povući sve ovo što sam o dotičnoj napisao.

Uostalom, prva pjesma koju je kao dijete naučila bila je “Djevojka sokolu zulum učinila” a druga “prođoh Bosnom kroz gradove” jer je njen djed volio te pjesme.
Djed Srbin iz srca Srbije.
Šemso, da ti nisi pomiješao milomira marića sa minimaksom??
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#1070 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by vicious »

ultima_palabra wrote: 25/06/2022 01:42
guruguru95 wrote: 25/06/2022 00:00 Svi ovi lideri wannabe velikih bendova - Zijo Valentino, Igor Žerajić, Mišo Bartulica, Masa Mor, Davor Ebner, Dino Šaran, Marijan Ban... :lol:
Ova zadnja dva nidje veze sa ostatkom.
100%, a ne znam ni odakle Masa u ovom društvu... lik vazda alternativac bio :D
User avatar
konektovan
Posts: 40073
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#1071 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by konektovan »

Point. wrote: 25/06/2022 12:00 Petar jebeni Grašo. Kako mi je njegova njuška ogavna a i glas mu je fuj.
Joj....fakat, grašo je fail žešći. :lol:
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19134
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#1072 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by teskeredzic_22 »

konektovan wrote: 25/06/2022 12:11


Šemso, da ti nisi pomiješao milomira marića sa minimaksom??
Kakav Marić , Minimaks.

Minimaks i Big Lale su glumili pajace "humanitarnom radniku" Ražnjatoviću dok ga nisu poravnali.

Marić je osamdesetih bio baš po mjeri Zahiragića i ostalih , pisao fantomske knjige o stradalim komunistima i "rasnkirkavao" odnos proleterijata prema svojim nosiocima iz tadašnje Jugoslavije. (zajebanciju na stranu , kad se stvarno prouči kako su brojni revolucionari stradali i umrli u najvećem siromaštvu zarad ideala , čovjeka jednostavno uhvati stid pred samim sobom , s obzirom da mu neki Dodici i Novalići šiju kapu već dvije decenije).

Oprostite na off topicu.

Ponoviću.

NEDA UKRADEN , ubjedljivo nešto najjezivije što se pojavilo muzički i televizijski.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#1073 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by guruguru95 »

drugtito2011 wrote: 25/06/2022 09:53
guruguru95 wrote: 25/06/2022 00:00 Svi ovi lideri wannabe velikih bendova - Zijo Valentino, Igor Žerajić, Mišo Bartulica, Masa Mor, Davor Ebner, Dino Šaran, Marijan Ban... :lol:
Od kada je Mišo Bartulica pjevač?
Pa ne pričamo samo o pjevačima :mrgreen: Nije ni Zele Lipovača pjevač pa je spomenut sto puta, a nije bogami ni Brega iako bi možda volio da bude :lol:
Naslovnica
Posts: 27647
Joined: 20/03/2013 15:38

#1074 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Naslovnica »

Pošto je ovdje pun Q vrlih znalaca muzičke scene, zna li neko šta bi sa Alenom Mustafićem, gdje nestade?!
User avatar
Ommadawn
Posts: 8370
Joined: 20/02/2014 21:15
Location: ...uvijek na pogresnom mjestu u pravo vrijeme!

#1075 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Ommadawn »

konektovan wrote: 25/06/2022 12:11
Ommadawn wrote: 25/06/2022 10:41

Iako Draganu Mirković ne favoriziram niti slušam, jedno je sigurno: Žena definitivno nikada ništa nije izjavila po pitanju nacionalizma ili nacije.

Našla se u emisiji onog kretena Minimaksa, gdje su gosti bili Šešelj i onaj veliki kreten a mali glumac Tihomir Arsić. Dvojica pomenutih, uz pratnju Minimaksa, su bljuvali mržnju prema svakome i svemu što nije srpsko. Ima taj snimak na Youtube ili bar je bio. Ko malo bolje pogleda, može primjetiti da je Dragani neprijatno.
Ide to toliko daleko da Minimaks postavlja pitanje Dragani, šta ona misli o ubijanju “Hvvata zavđalom kašikom” gdje se ona odjednom nalazi u neobranom grožđu i pokušava izbjeći bilo kakav odgovor koji bi mogao doliti ulje na vatru.
Jer Dragana dobro zna ko su joj bile kolege na estradi, ko publika, gdje je najveću popularnost imala, kao što zna da će svaki rat proći i da je više publike među svim ljudima bivše SFRJ nego samo u Srbiji.
I ispostavilo se da je u pravu.
Jednom je nekakav novinarčić napisao kako je ista izjavila “da znam da me slušaju balije (ili Turci) prestala bih pjevati”, i Dragani je milion puta postavljeno pitanje da li je to ona izjavila, a ona milion i jedan put odgovorila da nije.
I tu nema nikakav dokaz.

Ja Draganinu muziku ne slušam, ne volim. Neka mi bilo ko kaže gdje je Dragana bilo šta i bilo kad nešto nacionalistički i šovinistički izjavila (ne priznajem tabloide, da se odmah razumijemo) i ja ću povući sve ovo što sam o dotičnoj napisao.

Uostalom, prva pjesma koju je kao dijete naučila bila je “Djevojka sokolu zulum učinila” a druga “prođoh Bosnom kroz gradove” jer je njen djed volio te pjesme.
Djed Srbin iz srca Srbije.
Šemso, da ti nisi pomiješao milomira marića sa minimaksom??
Za Marića se tad nije ni znalo.
Minimaks je u pitanju.
On i njegova fucking emisija. Gledao prvo kao dijete, zgrozio se. Gledao kasnije preko Youtube - bukvalno povratio.
Post Reply