Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
SaciragicB
Posts: 91
Joined: 11/02/2015 18:55
Grijem se na: sluty
Contact:

#1 Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by SaciragicB »

Pozdrav,
interesuje me koji su vama najmrži i najdraži fudbaleri i zašto baš oni. Nisam od onih što se kletu u Ronalda i Messia, pa zato baš otvorih ovu temu da vidim ima li istomišljenika.

Kad su u pitanju najdraži, izdvojio bih Giovinca, mali je prebrz, na igricama mu ne može niko ništa, i fakat mi je žao što mu ne daju toliko šanse u Juvetu jer bi se baš mogao dokazati. Osim njega Beckham isto, sama njegova pojava na terenu a i van terena me ne ostavlja ravnodušnim, lik je legenda. :)

A ovi vamo drugi, najmrži... definitivno Hugo Almeida, to je igrač kojem bi ja zabranio da igra fudbal. Toliko puta me samo razočarao, imao je milion nekih glupih poteza, reakcija, haos od igrača.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#2 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Šibicar »

SaciragicB wrote:Pozdrav,
interesuje me koji su vama najmrži i najdraži fudbaleri i zašto baš oni. Nisam od onih što se kletu u Ronalda i Messia, pa zato baš otvorih ovu temu da vidim ima li istomišljenika.

Kad su u pitanju najdraži, izdvojio bih Giovinca, mali je prebrz, na igricama mu ne može niko ništa, i fakat mi je žao što mu ne daju toliko šanse u Juvetu jer bi se baš mogao dokazati. Osim njega Beckham isto, sama njegova pojava na terenu a i van terena me ne ostavlja ravnodušnim, lik je legenda. :)

A ovi vamo drugi, najmrži... definitivno Hugo Almeida, to je igrač kojem bi ja zabranio da igra fudbal. Toliko puta me samo razočarao, imao je milion nekih glupih poteza, reakcija, haos od igrača.

:lol: :lol: :lol: :lol:



Sve u svemu,meni se čini da ti nemaš više od 12 godina.
Last edited by Šibicar on 11/04/2015 20:13, edited 1 time in total.
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#4 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Šibicar »

:mrgreen:
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Logovan »

Šibicar wrote:
SaciragicB wrote:Pozdrav,
interesuje me koji su vama najmrži i najdraži fudbaleri i zašto baš oni. Nisam od onih što se kletu u Ronalda i Messia, pa zato baš otvorih ovu temu da vidim ima li istomišljenika.

Kad su u pitanju najdraži, izdvojio bih Giovinca, mali je prebrz, na igricama mu ne može niko ništa, i fakat mi je žao što mu ne daju toliko šanse u Juvetu jer bi se baš mogao dokazati. Osim njega Beckham isto, sama njegova pojava na terenu a i van terena me ne ostavlja ravnodušnim, lik je legenda. :)

A ovi vamo drugi, najmrži... definitivno Hugo Almeida, to je igrač kojem bi ja zabranio da igra fudbal. Toliko puta me samo razočarao, imao je milion nekih glupih poteza, reakcija, haos od igrača.

:lol: :lol: :lol: :lol:



Sve u svemu,meni se čini da ti nemaš više od 12 godina.
Hahahahahaha :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
walter kurtz
Posts: 5917
Joined: 07/11/2014 08:27
Location: Nung river

#6 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by walter kurtz »

najmrzi
Image
najdraži
Image
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#7 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by nadžak »

Ako izuzmemo naše, od ovih koji trenutno igraju onaj bezobrazni Diego Kosta mi je najmrži ( zar treba obrazloženje) a najdraži Miroslav Klose. Imo je nekoliko pravo dobrih fair-play poteza čime je kupio masu raje.
User avatar
limeni
Posts: 2745
Joined: 30/12/2007 00:39

#8 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by limeni »

10. Marek Hamsik: Totalno odvratna i nestabilna licnost koja mora glumiti indijanca da bi se isticao iz mase.
9. Josip Simunic: Ovaj igrac je pravi domoljub, onaj odvrati smrad koji uzima mikrofon pred 30.000 ljudi i pjeva fasisticke pjesme kao idol mu tompson. :-x
8. Cristiano Ronaldo: Popularna "Kristina" cmizdi cim mu nesto ne pase, dobar je igrac ali glumi budalu pogotovo onim deranjem kao tarzan kad je osvojio titulu fudbalera svijeta :-)
7. Luis Suarez: Ovaj mali svrco je direktno odgovoran za ispadanje gane iz cetvrtfinala sp 2010 kad rukom brani penal na crti, onog chiellinija ujeda. Tipicni oni latinoamericki supak koji se fura na njihove bande.
6. Arjen Robben: Tipicna ona hinja nizozemska, licni uspjeh mu je na prvom mjestu i samo on mora i mora biti u centru.
5. Nani: Ovaj igrac zna lopte nema sta ali mi ide na zivac jer je glup. onaj njegov pogled kad sudija svira protiv njega :lol:
4. Neven Subotic: Nevidjena ubleha koja se vukla uz hummelsa, reusa, lewandowskog, gundogana, goetzea..glumi prvo najveceg srbina i da nikada ne bi igrao za BiH a sad nece ni za srbe :-)
3. Avdija Vrsajevic: Da se ne lazemo bilo je ubleha koje su obukle dres repke (mulina, mikelini, kerkez, nurkovic..) ali ni jedan se nije uspio zadrzati vise od 3-4 utakmice dok Avdija i dalje dobija pozive. Zna svako da lik ne zna igrati lopte na reprezentativnom nivou, oplakao sam kad smo igrali u litvaniji svima najbitnija utakmica kad bekan izvodi aut i sudija mu pokazuje da je izveo pogresno avdo se jos ljuti i mase rukama :lol:
2. Carlos Tevez: Nisam vidio fudbalera koji vise solira od ovoga, trci tamo vamo ali lopte ne daje nikome. Ali nije ni cudo kad zamislim u kojoj sumi je on rodjen, taj lik je toliko zaostao da nakon 4-5 godina zivota u manchesteru ima prilog kad je united osvojio titulu ma Baka Sliskovic je profesor engleskog za njega :-) kod njega je neko dobro na mrve nagazio.
1. Georgios Karagounis: Ona faca kada sudija svira protiv grcke a on uvijek prvi kod sudije mase rukama, onaj pogled nevjerice :lol:
User avatar
Point.
Posts: 27754
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#9 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Point. »

Carlos Tevez nebi znao engleski da mu je maternji. Mene najvise zivcira Nasri, zubata picka sjevernoafricka, koja si je umislila da je Bogom data, a jedan od najvecih fudbalskih ubleha danasnjice. Zivcira me i kepec Aguerro, jer je sebicni supak, koji materi rodjenoj nebi dao lopte da joj treba za lijeka. Dodajmo na tu listu i De Rossija, koji je pravi talijanski mesar koji i dalje zivi na laznoj ljubavi prema romi, fole voli klub a ucjenjivao je prije par godina klub sa prelaskom u City dok nije postao najplaceniji fudbaler Serie A. Sve se placa pa i ljubav zar ne Daniele? Nije da nesto plaho gotivim Romu, al ne budi licemjer jebem ga. Citava ekipa Barcelone i Reala su mi takodjer mrski, Romu da ne spominjem.

Drag mi je Lulic, jer frajer samo suti i trci, nikad se ni na sto nije zalio. Usput je zakopo Romu, tog divnog maja. :)
User avatar
Šveđanin
Posts: 5648
Joined: 13/06/2013 00:19

#10 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Šveđanin »

Mitroglou, Pepe, Burton.
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#11 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Ridjobrki »

Svaka čast na trudu, @limeni :)

Meni mrsko opisivati ali generalno ne volim "plaćenike" i sebične igrače. Znači pola sadašnjeg Man. Cityja mi je odbojno, kao i svi igrači koji su iz Arsenala otišli "za trofejima" pa kasnije izgubili formu, grijali klupe ili bili odbačeni u tim klubovima (Van Persie, Fabregas, Sagna, Adebayor, Nasri...)

Volim igrače koji su vjerni klubu i poštuju klub i navijače - Totti, Zanetti i slični.

J.M. Guti mi je dugo bio najdraži igrač. :)
Ras Al Ghul
Posts: 2296
Joined: 25/09/2012 22:14
Location: Sarajevo

#12 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Ras Al Ghul »

Roben ubjedljivo namrži, sve mu jebem nacističko holandsko u usta :D

Najdraži, nažalost više ne igra ovu najljepšu igru, ali je to Roberto Bađo, najbolji italijanski fudbaler svih vremena
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#13 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by mO k3 »

Čitava bayern ekipa osim Götze
User avatar
Logovan
Posts: 94353
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Logovan »

mO k3 wrote:Čitava bayern ekipa osim Götze
Nije ti ovo tema o najmržim/najdražim klubovima. :D
Last edited by Logovan on 12/04/2015 03:13, edited 1 time in total.
User avatar
alijagoro
Posts: 3297
Joined: 06/03/2008 18:02

#15 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by alijagoro »

Od starih fudbalera najdrazi su mi bili Del Piero,Bergamp,Zidane, Andreas Moller,Nermin Vazda i Zubanovic :D.Od ovih trenutno Besic,Wilshere i Veratti :thumbup: .
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72791
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#16 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Velkoski »

Najdraži - Krste Velkoski, naime, momak je prije svega duša :kiss:

Najmrži - Hadis Zubanović, nabijem ga. :evil: :mrgreen:
User avatar
haris0032
Posts: 1443
Joined: 02/06/2012 19:27
Location: 11541

#17 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by haris0032 »

Najvise sam gotivio J. Zannetia i Christiana Vieria. Kad sam mladji bio nijedan fudbaler mi nije bio mrzak.

A trenutno ne gotivim nikog.. Sem sto volim pogledat utakmice gdje ima nasih fudbalera.
samkoF
Posts: 743
Joined: 02/10/2013 02:49

#18 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by samkoF »

Ne mrzim nijednog igraca ali ima onih koji me nerviraju a to su uglavnom prgavci na terenu poput pepea I provokatori I sebicni igraci a najdrazi su mi uglavnom nasih igraci, prvi je dzeko pa svi ostali.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#19 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by mO k3 »

Logovan wrote:
mO k3 wrote:Čitava bayern ekipa osim Götze
Nije ti ovo tema o najmržim/najdražim klubovima. :D
Nisam htjeo da ih sve imenujem :D
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#20 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by cyprus »

Najmrži Busquets, najdraži Drogba... Širu listu možda izbacim kasnije...

U djetinjstvu mi je bio najdraži Mirsad Dedić :mrgreen: a najmrži Adnan Gušo :mrgreen:
User avatar
Mali_Vuk
Posts: 6289
Joined: 26/09/2008 16:34

#21 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Mali_Vuk »

Mark van Bommel - u životu nisam vidio veće đubre sa blažim crtama lica. Za ovog prljavog mesara Pepe je Majka Tereza.

Sergio Aguero - nevezano sad za njegove relacije sa Edinom, ali onoliko sebičnosti u nako malom insanu :D mi ja za povraćanje. Mensčini da bi taj radije dao autogl nego dodo loptu.

Luis Suarez - taj se sa poštenjem i časti ni u putu nije sreo. Nisu mi toliko problem ni njegovi životinjski ujedi, kolko su mi ofirne njegove simulacije. Đon Vejn obraz.

Francesco Totti - sve ja znam, legenda kluba, vjeran, bla, bla, al što ne mogu likova koji nedostatak snage nadoknađuju komičnim bacanjem na travu i pijačarskim pritiscima na sudije.. A boga mi ni prljavi startovi mu nisu strani. I onda umjesto kralja na terenu ti vidiš neko mučko đubre :roll: Jedan od onih koji nisu znali prekinuti na vrijeme i otići u legendu. Navijačima Rome će naravno biti legenda. Meni yebiga neće.

Ovih simpatičnih ima puno više. Da ne nabrajam.
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#22 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by Kemal Malovčić »

Najmrži - sead buchan - jer je krme,

najdraži - Ronaldinho - jer ima lijepe zube.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#23 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by ganjeta »

Velkoski wrote:Najdraži - Krste Velkoski, naime, momak je prije svega duša :kiss:

Najmrži - Hadis Zubanović, nabijem ga. :evil: :mrgreen:
:lol: :thumbup:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40719
Joined: 29/06/2011 23:39

#24 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by dječak sa šibicama »

Ruud Gullit, legenda.

I Van Basten naravno.

Franco Baresi, takodje. Dejan Savicevic, takodje, a nisam nikada navijao za AC Milan.

Gaizka Mendieta i Claudio Lopez.

Suchoparek, Kadlec, Nedved, Nemec, Berger, Bejbl, Poborsky, Kuka, Smicer.

Emilio Butragenjo.

Miki Rapajic, Dado Prso, Haris Skoro, Robert Jarni, Robert Prosinecki, Semir Tuce.

Mrskih se ne volim ni sjetiti.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#25 Re: Najmrži i najdraži fudbaleri, i zašto

Post by mO k3 »

dječak sa šibicama wrote:Ruud Gullit, legenda.

I Van Basten naravno.

Franco Baresi, takodje. Dejan Savicevic, takodje, a nisam nikada navijao za AC Milan.

Gaizka Mendieta i Claudio Lopez.

Suchoparek, Kadlec, Nedved, Nemec, Berger, Bejbl, Poborsky, Kuka, Smicer.

Emilio Butragenjo.

Miki Rapajic, Dado Prso, Haris Skoro, Robert Jarni, Robert Prosinecki, Semir Tuce.

Mrskih se ne volim ni sjetiti.
Imas ti godina , kada spominješ dotične :) .... Stari :mrgreen:
Post Reply