Najgori trenutci u vasem zivotu...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
fatamorgana
Posts: 26857
Joined: 16/02/2010 22:35
Location: došao je tiho i ušao u .... banoviće

#26 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by fatamorgana »

Zoya wrote:Iskreno sam se nadala da se tema nece okrenuti u pravcu sprdanja. Imate hejbet drugih tema gdje to mozete, ovdje bi vas zamolila da to ne cinite. Hvala :)

@margita, bitno je da je da se sve to dobro zavrsilo, ali mora da su grozni ti minuti cekanja kad ne znas hoces li svoje chedo vidjeti zivo, uh :sad:
Postoji razlika između šale i sprdanja, moja je bila šala i to na vlastiti račun, :)
User avatar
hana_montana
Posts: 14943
Joined: 13/04/2009 21:50
Location: Kalopsia

#27 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by hana_montana »

vidi sto nas naruzi,haj necu ni ja vise :)
User avatar
awaken
Posts: 1588
Joined: 10/05/2011 23:28

#28 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by awaken »

2006 - 2010....duge su bile, jako jako duge. Ali nakon svega, postao sam bolji čovjek nego što sam to mogao zamisliti. Zbog toga hvala Jedinom.
shillen
Posts: 11242
Joined: 24/12/2010 23:12

#29 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by shillen »

Nadal wrote:2006 - 2010....duge su bile, jako jako duge. Ali nakon svega, postao sam bolji čovjek nego što sam to mogao zamisliti. Zbog toga hvala Jedinom.
bolji i spokojniji ako mislimo na isto :) :thumbup:
User avatar
awaken
Posts: 1588
Joined: 10/05/2011 23:28

#30 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by awaken »

DrizzT wrote:bolji i spokojniji ako mislimo na isto :) :thumbup:
isto mislimo, samo se nadam da si ti na lakši način učio :thumbup:
hana_montana wrote:kad otkinem na cipele a ono nema broja :twisted: :cry:
Za neupućene: Na ljestvici ženskih problema, porodica je na prvom mjestu, cipele su na drugom a dečko je negdje oko 14-16 mjesta :wink:
MrSejo38
Posts: 151
Joined: 05/02/2011 00:58

#31 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by MrSejo38 »

Meni smrt majke u 7 osnovne, a onda i saznanje da moram radit vec kad sam bio 3 srednje...Ali danas na to gledam kao neki vid srece u nesreci.Snaso sam se i za fin poso,krov nad glavom a i ojaco sam psihicki dosta za razliku od ostalih iz moje generacije.
User avatar
headbanger
Posts: 1179
Joined: 09/12/2010 10:13
Location: znojim se

#32 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by headbanger »

kada sam vidio da mi rastu dlake iz usiju
znaci da starim
User avatar
juli84
Posts: 569
Joined: 09/02/2011 15:03
Location: Tamo gdje je isto napadač i žrtva.

#33 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by juli84 »

I ja mislim da je lakše kad se priča, tužne događaje treba otpatit.
Moj najgori trenutak je smrt dvogodišnjeg dječaka čije crne okice tako živo vidim i sanjam već 8 godina. :sad: :sad: :sad:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#34 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by Mis mekinjas »

Godine, 1991., 1993., 1998., 1999., 2002., 2004, 2005., 2008., 2009., 2010., 2011.....
Splet loših poteza, bolesti, saobraćajki, smrti....tuđe nepažnje, nepravde....
Prelično je.....Ali za svaku Novu godinu ljudi kažu nek nova bude bolja od prošle. Uvijek mislim ma ne može biti gora nikako, ih.... MOŽE....
User avatar
Truba
Posts: 81671
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#35 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by Truba »

nemam ih zaista kad ovo čitam

najgora stvar što mi se desila je loš izbor fakulteta mislim da sam imao kapacitet za neki drugi gdje matematika nije glavna :D
i nogiranje
ters od rodjenja
Posts: 1864
Joined: 30/08/2010 19:48
Location: tebi iza ledja

#36 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by ters od rodjenja »

Kada mi je MAMA umrla.Osjetila sam bukvalno da gubim tlo pod nogama .Ne samo da sam izgubila majku vec i najboljeg prijatelja.Na pocetku kada mi se nesto lijepo desilo mahinalno sam uzimala mobitel da je nazovem i morala se podsjetiti da nemam vise mamu. :(
User avatar
bijela
Posts: 4231
Joined: 20/12/2009 21:14

#37 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by bijela »

nekad mi se čini da sam proživjela najteže stvari u duši koje možeš preživjeti.
ali, kada pročitam neke postove - operacija djeteta, gubitak roditelja...
vjerovatno je to teže od ovog moga.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#38 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by Zoya »

Jedan od razloga postavljanje teme je upravo taj o kojem pises bijela. Bol koja kad izgubis nekog bliskog(recimo majke) i bol kad sa momkom prekines je neuporediva i onda ako si pametna skontat ces da ne vrijedi niko(osim tvojih najblizih) suze jedne. :)
User avatar
bijela
Posts: 4231
Joined: 20/12/2009 21:14

#39 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by bijela »

čini se da moram čekati da mi neko iz porodice umre da u sebi osjetim da nije najgore ovo što se meni dešava :)
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#40 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by Zoya »

Cuvaj zivce i suze za vrijednije osobe i stvari koje ce ti se tek dogoditi u zivotu. Kad djete dobijes, kad bude imalo temperaturu, kad krene u skolu, kad ti dodje sa prvom peticom kuci, ihh, ima tu suza, kako radosnica tako i ovih drugih ;-)
User avatar
bijela
Posts: 4231
Joined: 20/12/2009 21:14

#41 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by bijela »

zoya :kiss:
MrSejo38
Posts: 151
Joined: 05/02/2011 00:58

#42 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by MrSejo38 »

Ja sam opet ubijedjen da je najgore kada ti ubiju snove,da postanes samo ljustura koja zivi bez ikakvog razloga i da te vise nista ne moze potrest.
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#43 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by Mis mekinjas »

sanabe wrote:
Zoya wrote:Upravo tako. Najbitnije je dok taj neko postoji pokazati mu ljubav, ali kako znati kad se neke stvari dese sasvim iznenada? Nisam se jos uvijek nasla u situaciji gdje sam tako zauvijek nekog izgubila(mislim na roditelje, bracu, sestre) , i kad se to desi(a desice se), ne znam ni sama kako cu se sa tim bolom nositi obzirom da sam jako emotivna osoba.

Nedavno negdje procitah....mislim da je tacno...."Nije uopste bitno u kakvim ste odnosima bili sa svojim roditeljima. Kada odu, nedostajace vam" i to jeste tako. Isto pate oni koji su zivjeli sa roditeljem koji ode i oni koji su ga vidjali 2-3 puta godisnje, zbog toga sto recimo zivi daleko. Isto je onima koji su se odlicno slagali sa svojom mamom, ocem i onima koji bas i nisu. Boli. Ne kazem da teba poravniti ili ne daj Boze biti bezobrazan prema roditeljima, ali treba biti svjestan da ce biti tesko ma koliko sada vremena provodili s njima. Fokusiram se na vrijeme, jer ja licno imam divan odnos sa roditeljima. Pa sve mislim da moram provoditi sto vise vremena s njima, dok su tu....a u stvari...da se ne odvajam od njih ili da ih vidjam jednom sedmicno...bilo bi mi isto. :sad:Tesko :sad:
ja o tome ne mogu razmišljati, :roll:
Neće nikad umrijeti..... ne smiju :roll: :-D
User avatar
helpdesk
Posts: 698
Joined: 06/04/2011 12:37
Location: iznad pivare

#44 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by helpdesk »

Samo nemojte dozvoliti sebi da, nakon smrti bliskih i dragih osoba, žalite za bilo čim. Sve što planirate učiniti, učinite to bez odgađanja. Vrijeme nemožete vratiti, a na kraju ostanu samo sjećanja i žaljenje za nekim trenucima koje ste mogli provesti skupa, a niste.
Ima ona stara, milion puta ponovljena, ali vrijedi: živite k'o da ćete sutra umrijeti, jednoga dana ćete biti u pravu.
User avatar
Centrocampista
Posts: 16
Joined: 13/05/2011 00:06

#45 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by Centrocampista »

...
Last edited by Centrocampista on 13/08/2011 16:07, edited 1 time in total.
User avatar
ema_
Posts: 4142
Joined: 07/04/2011 12:48
Location: القاهرة‎

#46 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by ema_ »

helpdesk wrote:Samo nemojte dozvoliti sebi da, nakon smrti bliskih i dragih osoba, žalite za bilo čim. Sve što planirate učiniti, učinite to bez odgađanja. Vrijeme nemožete vratiti, a na kraju ostanu samo sjećanja i žaljenje za nekim trenucima koje ste mogli provesti skupa, a niste.
Ima ona stara, milion puta ponovljena, ali vrijedi: živite k'o da ćete sutra umrijeti, jednoga dana ćete biti u pravu.

Ova tema je baš na taj način djelovala na mene... Da iz čista mira šaljem mami poruku da joj kažem da je volim, naravno, njoj čudno, šta mi bi :lol:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#47 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by Mis mekinjas »

Centrocampista wrote:
MrSejo38 wrote:Ja sam opet ubijedjen da je najgore kada ti ubiju snove,da postanes samo ljustura koja zivi bez ikakvog razloga i da te vise nista ne moze potrest.
Ovo je debela istina.. Posebno ako ti se dešava iznova i iznova.. Postaneš kao duh, radiš stvari koje si radio i ranije (ako si snažan dovoljno), ali one nemaju smisao. Pokušavaš da udahneš život ali boriš se kao riba na suhom..

A s druge strane, da citiram Z.. bol kad izgubiš roditelja i bol kada izgubis nekog koga voliš (momka/djevojku) su neuporedive i trebaju biti takve, i ne smiju biti drugačije.. Ali meni se desilo oboje u samo nekoliko dana, i pitam se.. zašto, čak i kada znam šta i kako treba da stoji, zašto, zašto je kod mene drugačije.. Stidim se samog sebe pred Bogom ali i ponosim činjenicom da sam nekoga toliko volio i svo svoje biće joj poklonio.. Ponosan i stidan pred Svemogućim.. Najgori trenuci života moga.
:cry: :cry: :cry: :cry:
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#48 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by vjesticanametli »

2009 i 2010 god.............ne ponovilo se :(
User avatar
helpdesk
Posts: 698
Joined: 06/04/2011 12:37
Location: iznad pivare

#49 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by helpdesk »

ema_ wrote:
helpdesk wrote:Samo nemojte dozvoliti sebi da, nakon smrti bliskih i dragih osoba, žalite za bilo čim. Sve što planirate učiniti, učinite to bez odgađanja. Vrijeme nemožete vratiti, a na kraju ostanu samo sjećanja i žaljenje za nekim trenucima koje ste mogli provesti skupa, a niste.
Ima ona stara, milion puta ponovljena, ali vrijedi: živite k'o da ćete sutra umrijeti, jednoga dana ćete biti u pravu.

Ova tema je baš na taj način djelovala na mene... Da iz čista mira šaljem mami poruku da joj kažem da je volim, naravno, njoj čudno, šta mi bi :lol:
Pa ako misliš da je to ono za čim možeš žaliti (gluho bilo :) ), zašto ne. Hajmo biti bolji sinovi, kćeri, muževi...
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#50 Re: Najgori trenutci u vasem zivotu...

Post by Mis mekinjas »

ema_ wrote:
helpdesk wrote:Samo nemojte dozvoliti sebi da, nakon smrti bliskih i dragih osoba, žalite za bilo čim. Sve što planirate učiniti, učinite to bez odgađanja. Vrijeme nemožete vratiti, a na kraju ostanu samo sjećanja i žaljenje za nekim trenucima koje ste mogli provesti skupa, a niste.
Ima ona stara, milion puta ponovljena, ali vrijedi: živite k'o da ćete sutra umrijeti, jednoga dana ćete biti u pravu.

Ova tema je baš na taj način djelovala na mene... Da iz čista mira šaljem mami poruku da joj kažem da je volim, naravno, njoj čudno, šta mi bi :lol:
evo upravo nazvah.... da isto uradim, a meni tata kaže, kako idu baki, jer hoće li danas ili sutra umrijeti, a nisam je htjela ni spomenuti... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

odoh u wc plakati.... :cry: :cry: :cry:
Post Reply