Najgledanija televizija u BiH

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
ja_sarajevo
Posts: 390
Joined: 25/05/2003 00:00
Location: Sarajevo

#1 Najgledanija televizija u BiH

Post by ja_sarajevo »

Federalna televizija najgledanija je televizija u Bosni i Hercegovini. Rezultat je to najnovijeg istraživanja

vise informacija ovdje:

http://www.mib.ba/version01/01/Mjerenje ... 2-2006.pps

informacija sa sajta FTV :D
User avatar
Buster
Posts: 105
Joined: 09/01/2007 08:32
Location: Sarajevo

#2

Post by Buster »

Ipak moram i ja priznati da je FTV najgledanija (OD BH TV STANICA)- ima propusta, ali i ne bila koliko joj para ode od nase TV pretplate.
OBN - shit - reprizira jednu te istu stvar po 100.000 puta i to zaredom. Ako ne volis "OBN super NEtalents" onda si gotov.
BHT - ponesto programa (uglavnom informatini) ostalo slabo
NTV99 - no coment (ta "TV" se trebala odavno zatvoriti - uzas)
NTVHayat - nikad filma, nikad dobre dokumentarne serije - samo nekakve curice, lafo voditeljice. I daleko je od nezavisne TV.
TVSA - volim tu TV jer me po svojoj staromodnosti podsjeca na prijeratnu TVSA, ali program tanak.
ALFA - dno dna
Sto se tice ostalih, nazovi televizija - ne mogu se trositi, jer po meni ne spadaju uopce medju TV stanice.
ETO TO JE MOJE MISLJENJE
[/img][/url]
black_noke
Posts: 596
Joined: 19/01/2007 13:47
Location: Rajvosa!

#3

Post by black_noke »

ma i ta ftv bi trebala biti bolja jer ipak bi oni trebali pravit program za citavo gledateljstvo a ne samo za neke kategorije...

iritira me previse politcih emisija, previse hrvatskog jezika i neiskusni voditelji :x
lul
Posts: 77
Joined: 10/11/2006 17:52

#4

Post by lul »

ja sam baš danas pročitao da je pink najgledaniji u cijeloj bih a ftv u federaciji,pa... :?
sulesavic
Posts: 3459
Joined: 22/01/2003 00:00
Location: apatrid

#5

Post by sulesavic »

black_noke wrote:ma i ta ftv bi trebala biti bolja jer ipak bi oni trebali pravit program za citavo gledateljstvo a ne samo za neke kategorije...

iritira me previse politcih emisija, previse hrvatskog jezika i neiskusni voditelji :x
S druge, pak, strane, tvrdi se da je previ¹e bosanskog jezika tako da se, uzimajuæi taj kriterij, i mo¾e, zaista, zakljuèiti - FTV je najbolja
User avatar
Buster
Posts: 105
Joined: 09/01/2007 08:32
Location: Sarajevo

#6

Post by Buster »

lul, dobro si me podsjetio. Pa zaboravio sam PINKBiH!!!
Dakle PinkBiH: ta televizija je gora i od 99, a opasnija od bilo koje druge.
Gora - raja ce sjetiti prenosa derbija Zeljo-Sarajevo na Grbavici, jutarnjeg programa, a Opasnija - jer se cijeli program bazira samo na 2 stvari: 1.) Turbo folk uzas - koji mladu raju zasljepljuje i vodi u totalno krivi pravac i 2.) Big Brother - veceg sranja JA licno nisam gledao (srecom pogledao sam samo 30-ak minuta tu bljuvotinu - samo zloba, trac i sl.).
evita
Posts: 10
Joined: 29/10/2003 00:00

#7

Post by evita »

Od svega ponuđenog FTV je definitivno najbolja, ali daleko od onoga što bi trebala biti.

Dajte ba malo zabavnog programa, dobrih filmova, najbolje serije na FTV-u su išle u gluho doba noci. Bosanci izvoze humor.....a ovdje ga nema.....Trebali bi se malo trznuti....moze se......samo nas postedite projekata tipa Napet show i karaoke show

uf.......DA SAM JA NEKO....... :D
User avatar
AfromMann
Posts: 481
Joined: 24/01/2007 13:57
Location: Grad bez boje

#8

Post by AfromMann »

Na sta spadosmo kad je ftv najgledanija :x osim 60 min.(koja postaje uveliko dosadna) i pokoje dok.emisije od prije 10 godina nista vrijedno spomena!Filmovi su dno dna kao i sport.komentatori!Jedino sto me cudi da svaki mjesec izlazi druga anketa po kojoj je druga stanica najgledanija.Prvo BHT,PINK,MREZA+.....Jos malo pa ce 99 biti najgledaniji al na Sedreniku! :lol: :lol:
radeljas
Posts: 791
Joined: 07/03/2005 11:24

#9

Post by radeljas »

AfromMann wrote:Na sta spadosmo kad je ftv najgledanija :x osim 60 min.(koja postaje uveliko dosadna) i pokoje dok.emisije od prije 10 godina nista vrijedno spomena!Filmovi su dno dna kao i sport.komentatori!Jedino sto me cudi da svaki mjesec izlazi druga anketa po kojoj je druga stanica najgledanija.Prvo BHT,PINK,MREZA+.....Jos malo pa ce 99 biti najgledaniji al na Sedreniku! :lol: :lol:
upravo tako. manje programa od ftva ima samo bht1. oni imaju utakmice engl. lige po vascijeli dan i vijesti jos cesce. znaci za njih jednostavno ne postoji nista drugo, nikakav drugi sport osim fudbala, nista osim vijesti i gledanja nasih vrlih "politickih" mafijasa i njihovih zena, djece i familije zaposlene na toj i dr. tv-ima
da se vratim anketi. da ga ima za mene bi hrt2 bio najgledaniji, ovako je hrt1. pa ko ima i ko je gledao samo jednu emisiju koja se zvala "ples sa zvijezdama", znace sta je proizvodnja programa, zabava i sve sto tv treba da bude. dotle, neka mi imamo izbor pjevaca talenata i sl. gluposti, amaterski uradjene. o 60 minuta u sluzbi jedne partije i jednog vodje ne treba trositi rijeci. lijgavo, odvratno, bezobrazno ...
User avatar
Sir Charles
Posts: 1069
Joined: 10/04/2006 01:22

#10

Post by Sir Charles »

Sve zavisi koja tv naruci anketu, pa tako imamo slucajeve da je po jednoj anketi najgledanija jedna, po drugoj neka druga itd. Sve u svemu, jadno i zalosno
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#11

Post by Neelix »

slazem se sa komentarom o HRTu, ali mi je onaj "ples sa zvijezdama" zesce sranje bio :D

dodao bih i Novu, koja, iako politicki uzasno orijentisana, ima kvalitetan program. barem navece :-)
Nancy Drew
Posts: 1926
Joined: 06/09/2006 12:43
Location: sarajevo

#12

Post by Nancy Drew »

...
Last edited by Nancy Drew on 09/02/2009 12:51, edited 1 time in total.
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#13

Post by pitt »

Nancy Drew wrote:Da ne otvaram novu temu.......
Samo da napomenem.

The 49th Grammy Awards will be presented on February 11, 2007.

Prenosiće neko...na planeti....neka TV :D
Glas kulture.....PINK :D:D:D
BOSNIAN-BOSANAC
Posts: 17
Joined: 18/01/2007 15:11

#14

Post by BOSNIAN-BOSANAC »

1. BHT-1
2. NTV-HAYAT
Maksim
Posts: 931
Joined: 18/11/2006 03:25
Location: Bec, Austrija
Contact:

#15

Post by Maksim »

FTV nije losa po izboru filmova. Informativno je neki standard. Na FTV-u je bila retrospektiva filmova Davida Lyncha i Stanley Kubricka a i gledao sam nekoliko drugih kvalitetnih filmova kada sam u BiH. FTV je zasad sigurno najbolja u BiH a ispast ce da je Pink BiH odma slijedi :roll:
mala-i
Posts: 1315
Joined: 16/03/2006 15:32
Location: sa/zg

#16

Post by mala-i »

radeljas wrote:
AfromMann wrote:Na sta spadosmo kad je ftv najgledanija :x osim 60 min.(koja postaje uveliko dosadna) i pokoje dok.emisije od prije 10 godina nista vrijedno spomena!Filmovi su dno dna kao i sport.komentatori!Jedino sto me cudi da svaki mjesec izlazi druga anketa po kojoj je druga stanica najgledanija.Prvo BHT,PINK,MREZA+.....Jos malo pa ce 99 biti najgledaniji al na Sedreniku! :lol: :lol:
upravo tako. manje programa od ftva ima samo bht1. oni imaju utakmice engl. lige po vascijeli dan i vijesti jos cesce. znaci za njih jednostavno ne postoji nista drugo, nikakav drugi sport osim fudbala, nista osim vijesti i gledanja nasih vrlih "politickih" mafijasa i njihovih zena, djece i familije zaposlene na toj i dr. tv-ima
da se vratim anketi. da ga ima za mene bi hrt2 bio najgledaniji, ovako je hrt1. pa ko ima i ko je gledao samo jednu emisiju koja se zvala "ples sa zvijezdama", znace sta je proizvodnja programa, zabava i sve sto tv treba da bude. dotle, neka mi imamo izbor pjevaca talenata i sl. gluposti, amaterski uradjene. o 60 minuta u sluzbi jedne partije i jednog vodje ne treba trositi rijeci. lijgavo, odvratno, bezobrazno ...

ples sa zvijezdama se emitovao iz studija koji je među najvećim i najsavremenijim u ovom dijelu Evrope.imala sam ga sreću posjetiti upravo za vrijeme probe snimanja plesa sa zvijezdama i stvarno djeluje impresivno.FTV takve uslove rada nažalost zadugo neće imati :(
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#17

Post by cico x »

ja ne gledam ni jednu nasu,uzasne su sve podjednako,jutarnji program kriza,oko 4-5-6 gdje god okrenem sapunice,navecer stari filmovi...?

zato ima tvnova,national geografic,sportklub,eurosport,dsf,discovery....
User avatar
elektropotrosac
Posts: 271
Joined: 28/04/2004 16:15

#18

Post by elektropotrosac »

kad ce neko reci da je dio ove statistike obmana? valjda u cilju privlacenja marketinskih agencija da uplacuju reklame na "najgledanijima". tako npr. ntv hayat ne moze biti konkurentan FTV-u po pitanu gledanosti jer ne pokriva teritoriju BiH. doduse onda ftv i jest gledanija od hayata, ali samo u prosjeku. kad bismo isli po pojedinim gradovima statisika bi bila prilicno drugacija. evo recite vi da li se u bihacu vise prati TVUSK ili tv pink ili banjalucki atv ili mozda FTV?
Post Reply