najcudnija kafa u zivotu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#51 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

ma nije ni meni normalno. ali moram priznati da (bas u zadnjih par godina) se susrecem sa tako necim. ne radi se o nekim karijeristicama...prosjecne zene,prosjecno lijepe/ruzne,prosjecno zaradjuju (ali zaradjuju), prosjecno zanimljive/duhovite/pametne...jednom rjecju obicne ...da skratim: tipovi uglavnom ganjaju sasvim drugi tip zena.
i pokusavaju doci do djeteta...eto,za jednu znam da ipak zivi s tim likom sa kojim je napravila dijete...ali nije to neka idila...cudno nekako...i kontam njihove razloge,jer isto tako srecem muskarce od...- ma necu ni reci koliko godina, a koji ganjaju curice, razvedene likove koji ganjaju curice (a one koje im vise pasu zovu babama)...ili isto likove od pravo puno godina- samce...ali ni ne pomisljaju nekoga naci...ne znam je li trauma, sta je...teska su vremena valjda...
User avatar
kole101
Posts: 164
Joined: 13/06/2010 18:09

#52 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kole101 »

A sta ako djete, zatrazi brata ili sestru..?
Opet kafa , ''sa dugogodisnjom prijateljicom''... :?
Salim se naravno. :lol:
Last edited by kole101 on 24/07/2010 10:39, edited 2 times in total.
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#53 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Bluemore »

meni zao djece koja odrastaju bez oba rodjitelja i ne shvatam tu politiku "ako nista hocu da sebi rodim dijete :? pa nije igracka ili statusni simbol.....
FreeSpirit
Posts: 5
Joined: 15/10/2007 09:58

#54 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by FreeSpirit »

Procitah temu, dadoh link jaranu, cisto da provjerim kako bi on reagovao na takvu ponudu.... i rece covjek: "Ne bih pristao, jer to je moje dijete, imao bih osjecaj kao da ga je ukrala od mene!" I slazem se, ne treba nikoga, narocito ne prijatelja, uskratiti za privilegiju da ucestvuje u zivotu djeteta, sebicno je sve to i prema djetetu i prema ocu. Naravno, ako je lik dovoljno bezosjecajan da mu to ne smeta, taj bas i nije neki kvalitetni "genetski materijal"!
User avatar
andolC
Posts: 1217
Joined: 20/03/2008 23:46
Location: bez recepta

#55 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by andolC »

kokuz_sa wrote: (pokusam citirat)
znamo se vec dugo,trazim zdravog i snaznog momka i za mene si to ti..ti neces imat nikakve veze oko nje(bebe)..ucini to meni za ljubav a ti sa nkom drugom imaj djecu i porodicu..ja ne zelim da se udajem nit koga da obavezujem samo zelim tvoju bebu..ti napravis bebu i ja ti javim kad rodim..to je sve sto zelim od tebe..
ovu ponudu vise nikad neces dobiti u zivotu
ja da sam na tvom mjestu, ili bi je ozenio, ili je vise ne bi smatrao prijateljicom.
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#56 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by jedna tamo »

meni je sve to skroz ok samo nije to baš tako lako kao što se čini....
ako ima nekoga ko će joj pomoći roditelje ili brata ili sestru pa hajd....
kod65
Posts: 266
Joined: 30/05/2010 23:18
Location: Sarajevo

#57 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kod65 »

Nisi budala da pristanes na takvu pricu. Cuj napraviti dijete i zaboraviti na to. Meni za ljubav?! Haa!!! A sta je sa djetetom? Sebicna gadura!!!
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#58 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Mis mekinjas »

Al' ste se upalili.
Ne saznašmo mi reče li postavljač, kako se on osjeća po tom pitanju. Svaka čast curi, pitala, i ostala živa. Da je postavljač frajer, mogao je lijepo objasniti, kako se osjeća po tom pitanju. Mislim da dotičnoj djevojci neće smetati ni ako je odbije. :roll:
User avatar
Sandra D.
Posts: 78
Joined: 21/06/2010 04:09

#59 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Sandra D. »

kokuz_sa wrote:ima koju godinu izadjem na kafu sa dugogodisnjom "prijateljicom"
i tamo vamo
ona meni iznese jedan prijedlog koji me je malo (djavla malo) malo vise sokirao

uglavnom ona zeli bebu i zeli da otac budem ja..

argumenti su joj ovi
(pokusam citirat)
znamo se vec dugo,trazim zdravog i snaznog momka i za mene si to ti..ti neces imat nikakve veze oko nje(bebe)..ucini to meni za ljubav a ti sa nkom drugom imaj djecu i porodicu..ja ne zelim da se udajem nit koga da obavezujem samo zelim tvoju bebu..ti napravis bebu i ja ti javim kad rodim..to je sve sto zelim od tebe..
ovu ponudu vise nikad neces dobiti u zivotu


znam da je BIH postala tj da se ugleda na zapad..alovoda nije malo previse za ipak konzervativnu BIH..

mislim..jedno je imat dijete al da ti neko ponudi da imas bebu i da ne sudjelujes u njenom odgoju il da naprosto se pravis da nemas djete to mi je previse..doduse ona je ozbiljna samostalna djevojka sa jako dobrim primanjima i poslom ali opet ono ........
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Sandra D.
Posts: 78
Joined: 21/06/2010 04:09

#60 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Sandra D. »

Raščupana wrote:Al' ste se upalili.
Ne saznašmo mi reče li postavljač, kako se on osjeća po tom pitanju. Svaka čast curi, pitala, i ostala živa. Da je postavljač frajer, mogao je lijepo objasniti, kako se osjeća po tom pitanju. Mislim da dotičnoj djevojci neće smetati ni ako je odbije. :roll:
Mislim da je cela priča izmišljena, ali to je samo moje skromno mišljenje. :)
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#61 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kokuz_sa »

Sandra D. wrote:
Raščupana wrote:Al' ste se upalili.
Ne saznašmo mi reče li postavljač, kako se on osjeća po tom pitanju. Svaka čast curi, pitala, i ostala živa. Da je postavljač frajer, mogao je lijepo objasniti, kako se osjeća po tom pitanju. Mislim da dotičnoj djevojci neće smetati ni ako je odbije. :roll:
Mislim da je cela priča izmišljena, ali to je samo moje skromno mišljenje. :)
prica je prava :)
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#62 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sodom »

Hajde ovako moj Kokuze...

Dogovori se sa njom da praviš bebu 2 puta po 2-3h dnevno slijedećih 30-45 dana :D
Ako njoj ne dosadi, tebi hoće... a ako joj još uvijek bude beba na pameti nakon ovih 30 dana, moraćeš sve da opet ponoviš :D - negdje si se zajebo.

Kakvi su vam to prijatelji i to dugogodišnji na koje ne možete računati u ovakvim situacijama, pa fkt..

Ako ima dovoljno para, a ima, neće uopšte biti problem što će dijete odrasti samo sa jednim roditeljem.

A ovi kompleksi što izlaze u obliku riječi: nema dovoljno pravih muškaraca ili pravih žena, blah :P pogledajte sise, guzove, kite i mozgove oko sebe pa to recite opet.
kod65
Posts: 266
Joined: 30/05/2010 23:18
Location: Sarajevo

#63 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kod65 »

sodom wrote:Hajde ovako moj Kokuze...

Dogovori se sa njom da praviš bebu 2 puta po 2-3h dnevno slijedećih 30-45 dana :D
Ako njoj ne dosadi, tebi hoće... a ako joj još uvijek bude beba na pameti nakon ovih 30 dana, moraćeš sve da opet ponoviš :D - negdje si se zajebo.

Kakvi su vam to prijatelji i to dugogodišnji na koje ne možete računati u ovakvim situacijama, pa fkt..

Ako ima dovoljno para, a ima, neće uopšte biti problem što će dijete odrasti samo sa jednim roditeljem.

A ovi kompleksi što izlaze u obliku riječi: nema dovoljno pravih muškaraca ili pravih žena, blah :P pogledajte sise, guzove, kite i mozgove oko sebe pa to recite opet.
Mozgova? :lol:
User avatar
Bluemore
Posts: 4332
Joined: 18/06/2010 21:18

#64 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Bluemore »

sodom wrote:Hajde ovako moj Kokuze...

Dogovori se sa njom da praviš bebu 2 puta po 2-3h dnevno slijedećih 30-45 dana :D
Ako njoj ne dosadi, tebi hoće... a ako joj još uvijek bude beba na pameti nakon ovih 30 dana, moraćeš sve da opet ponoviš :D - negdje si se zajebo.

Kakvi su vam to prijatelji i to dugogodišnji na koje ne možete računati u ovakvim situacijama, pa fkt..

Ako ima dovoljno para, a ima, neće uopšte biti problem što će dijete odrasti samo sa jednim roditeljem.
A ovi kompleksi što izlaze u obliku riječi: nema dovoljno pravih muškaraca ili pravih žena, blah :P pogledajte sise, guzove, kite i mozgove oko sebe pa to recite opet.
:cry:
ronhill
Posts: 110
Joined: 22/06/2010 21:09

#65 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ronhill »

ma pusti ti ove mudrace, zguzi ti nju, al ono, izvadi na vrijeme :D
djana h
Posts: 39284
Joined: 06/08/2009 18:23

#66 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by djana h »

kokuz_sa wrote:ima koju godinu izadjem na kafu sa dugogodisnjom "prijateljicom"
i tamo vamo
ona meni iznese jedan prijedlog koji me je malo (djavla malo) malo vise sokirao

uglavnom ona zeli bebu i zeli da otac budem ja..

argumenti su joj ovi
(pokusam citirat)
znamo se vec dugo,trazim zdravog i snaznog momka i za mene si to ti..ti neces imat nikakve veze oko nje(bebe)..ucini to meni za ljubav a ti sa nkom drugom imaj djecu i porodicu..ja ne zelim da se udajem nit koga da obavezujem samo zelim tvoju bebu..ti napravis bebu i ja ti javim kad rodim..to je sve sto zelim od tebe..
ovu ponudu vise nikad neces dobiti u zivotu


znam da je BIH postala tj da se ugleda na zapad..alovoda nije malo previse za ipak konzervativnu BIH..

mislim..jedno je imat dijete al da ti neko ponudi da imas bebu i da ne sudjelujes u njenom odgoju il da naprosto se pravis da nemas djete to mi je previse..doduse ona je ozbiljna samostalna djevojka sa jako dobrim primanjima i poslom ali opet ono ........
Bas se lijepo igrati trulog zapada.
Nemam nista protiv kad djevojka zatrudni sa momkom,ne zeli abortirati,zadrzi dijete,trazi i od momka,ako je ne zeli ozeniti da bar navrati i ucestvuje u odgoju djeteta.Ne mora finansijski,moze na neki drugi nacin.
medjtim,Ovo sto je trazila je nezrelo i nekako despotski.kao da je dijete instrument za dokazivanje samostalnosti i dobrog zivota.
Ja to tako vidim.
User avatar
Zlata M.
Posts: 2374
Joined: 21/05/2009 22:34

#67 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Zlata M. »

ronhill wrote:ma pusti ti ove mudrace, zguzi ti nju, al ono, izvadi na vrijeme :D
:roll: koliko @ronhill-a broji ovaj forum ?
Vise njih !

... ako ni zbog cega drugog, ovaj podforum je dobar za upoznavanje ljudi pod pravim svjetlom ... ono bas - da se vidimo.
Na "Religiji" (primjera radi :wink: ) priguseno svjetlo, pa mnoga skemlij'ca dobije karakter stilskog namjestaja.
ronhill
Posts: 110
Joined: 22/06/2010 21:09

#68 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ronhill »

Zlata M. wrote:
ronhill wrote:ma pusti ti ove mudrace, zguzi ti nju, al ono, izvadi na vrijeme :D
:roll: koliko @ronhill-a broji ovaj forum ?
Vise njih !

... ako ni zbog cega drugog, ovaj podforum je dobar za upoznavanje ljudi pod pravim svjetlom ... ono bas - da se vidimo.
Na "Religiji" (primjera radi :wink: ) priguseno svjetlo, pa mnoga skemlij'ca dobije karakter stilskog namjestaja.
covjek se vise ni na forumu ne moze zajebavat :sad:
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#69 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by memlija »

kokuz_sa wrote:ima koju godinu izadjem na kafu sa dugogodisnjom "prijateljicom"
i tamo vamo
ona meni iznese jedan prijedlog koji me je malo (djavla malo) malo vise sokirao

uglavnom ona zeli bebu i zeli da otac budem ja..

argumenti su joj ovi
(pokusam citirat)
znamo se vec dugo,trazim zdravog i snaznog momka i za mene si to ti..ti neces imat nikakve veze oko nje(bebe)..ucini to meni za ljubav a ti sa nkom drugom imaj djecu i porodicu..ja ne zelim da se udajem nit koga da obavezujem samo zelim tvoju bebu..ti napravis bebu i ja ti javim kad rodim..to je sve sto zelim od tebe..
ovu ponudu vise nikad neces dobiti u zivotu


znam da je BIH postala tj da se ugleda na zapad..alovoda nije malo previse za ipak konzervativnu BIH..

mislim..jedno je imat dijete al da ti neko ponudi da imas bebu i da ne sudjelujes u njenom odgoju il da naprosto se pravis da nemas djete to mi je previse..doduse ona je ozbiljna samostalna djevojka sa jako dobrim primanjima i poslom ali opet ono ........
@kokuz_sa nema šanse da je ovo istina....izvinućeš,ali stvarno mi djeluje kao žešća šupljovina...pa ko si ba :lol:
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#70 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ladyblue18 »

memlija wrote:[

@kokuz_sa nema šanse da je ovo istina....izvinućeš,ali stvarno mi djeluje kao žešća šupljovina...pa ko si ba :lol:
:roll: a zasto ne bi bila istina :? :-? :roll:

Ti ako mislis da ovoga nema, ne samo kod nas vec shirom svijeta, onda si u grdnoj zabludi. :wink:
User avatar
Ljuska_u_BaklaFi
Posts: 2689
Joined: 27/06/2008 00:48
Location: Tu i tamo...vise tu, nego tamo..
Contact:

#71 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Ljuska_u_BaklaFi »

Ne bih sudila da mi se ne sudi, samo blago onome ko zna sta hoce.....al' zaista :oops:
User avatar
Zlata M.
Posts: 2374
Joined: 21/05/2009 22:34

#72 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Zlata M. »

ronhill wrote:
Zlata M. wrote:
ronhill wrote:ma pusti ti ove mudrace, zguzi ti nju, al ono, izvadi na vrijeme :D
:roll: koliko @ronhill-a broji ovaj forum ?
Vise njih !

... ako ni zbog cega drugog, ovaj podforum je dobar za upoznavanje ljudi pod pravim svjetlom ... ono bas - da se vidimo.
Na "Religiji" (primjera radi :wink: ) priguseno svjetlo, pa mnoga skemlij'ca dobije karakter stilskog namjestaja.
covjek se vise ni na forumu ne moze zajebavat :sad:
:) :wink: ma moze, ne brini. Ne spremam lov na vjestice :wink: , ja 'nako, sa strane posmatram.
Svi smo mi samo ljudi.
:idea: kakva olaksavajuca spoznaja !
( pa nositi uza se kud god krenes ... :wink: )
ev' necu vise !
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#73 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by memlija »

ladyblue18 wrote:
memlija wrote:[

@kokuz_sa nema šanse da je ovo istina....izvinućeš,ali stvarno mi djeluje kao žešća šupljovina...pa ko si ba :lol:
:roll: a zasto ne bi bila istina :? :-? :roll:

Ti ako mislis da ovoga nema, ne samo kod nas vec shirom svijeta, onda si u grdnoj zabludi. :wink:
shirom svijeta garant ima i to na veliko :roll: , ali u nas in Bosnia and Herzegovina no no.....a i ako ima u nas to moze biti da se nekoj strendzerki svidi neki naš macan i da ga ona onako fino uz kahvu :D zamoli da joj ga on žinslo i da može ici dalje sa svojim životom..eto tako jedino vjerujem, a da neka naša ovo ponudi onako hladno,ma nemmmaaaa šsannseeee...)jedino ako i ta živi vani, pa došla ovdje po porciju....eto ima i ta solucija..
naša da to uradi i ostane živjeti ovdje jok.... :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#74 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ladyblue18 »

Ti kao da zivis u nekoj drugoj verziji BiH, od ove koju ja poznajem, a u ovoj mojoj djevojke se ne libe bilo cega pa ne znam ni zasto bi se libile toga.
U svakom slucaju neko je vec napisao, ovo mi je moralnije i ljudskije od hvatanja muskarca na stomak. A o njima niko nista ne prica, ne pishe, ne otvara teme.
User avatar
memlija
Posts: 884
Joined: 16/02/2008 11:14
Location: ubehutan u lavirintu...

#75 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by memlija »

ladyblue18 wrote:Ti kao da zivis u nekoj drugoj verziji BiH, od ove koju ja poznajem, a u ovoj mojoj djevojke se ne libe bilo cega pa ne znam ni zasto bi se libile toga.
U svakom slucaju neko je vec napisao, ovo mi je moralnije i ljudskije od hvatanja muskarca na stomak. A o njima niko nista ne prica, ne pishe, ne otvara teme.

Pa možda su mahale druga verzija BiH :D .... za ovo drugo se slazem, mada i tu ima svega i svačega,pravi bosanski lonac :D
Post Reply