najcudnija kafa u zivotu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#601 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Altsa »

ne osudujem curu..ali je ona naivna da ne kazem glupa...i da nade nekoga ko ce je oploditi...sta kasnije...oplođac se ozeni s nekom drugom ima porodicu a dijete koje je napravio raste i jednog dana zeli da zna i upozna oca...i sta onda...iskompilkuje zivot oplodacu, djetetu i sebi...a da ne govorimo da ne postoji osoba koja ce biti mrtva hladna a da zna da ima negdje dijete koje ne moze ni vidjeti niti ucestvovati u njegovom razvoju...zato i postoje banke sperme
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#602 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by respo »

eluna wrote:
respo wrote:ja cu im biti strucni savjetnik :D

kad vide respa onda ce prestati traziti kokuze a i dalje :dance:
jes' kad bi respo SMIO izaći na kafu sa bilo kojom :)
sutra navece izlazimo na kafu ja i ti
eto zapamti :D
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#603 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

respo wrote:
eluna wrote:
respo wrote:ja cu im biti strucni savjetnik :D

kad vide respa onda ce prestati traziti kokuze a i dalje :dance:
jes' kad bi respo SMIO izaći na kafu sa bilo kojom :)
sutra navece izlazimo na kafu ja i ti
eto zapamti :D
JAH ................... napiši na pp mjesto i vrijeme














:D ako smiješ
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#604 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sha_ba »

nek javno napise!!!!! :D :D
User avatar
klixoris
Posts: 6329
Joined: 07/11/2012 09:36
Location: u zavoju....na koljenu

#605 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by klixoris »

respo wrote:
eluna wrote:
respo wrote:ja cu im biti strucni savjetnik :D

kad vide respa onda ce prestati traziti kokuze a i dalje :dance:
jes' kad bi respo SMIO izaći na kafu sa bilo kojom :)
sutra navece izlazimo na kafu ja i ti
eto zapamti :D
Ja sam relativno novi na ovom forumu (barem po registraciji na forum) ali po ovim tvojim *ebac uskakanjima gdje god stignes nije tesko zakljuciti da bi ti vjerovatno kolabrirao kad bi se fakat nasao uzivo sa curom i kad bi ti ona samo dala naznake da hoce sex....

Ako nije jasan ovaj moj post evo jednostavnije : ohani malo, postao si dosadan.... I get laid, pod hitno :wink:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#606 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by respo »

klixoris wrote: Ja sam relativno novi na ovom forumu (barem po registraciji na forum) ali po ovim tvojim *ebac uskakanjima gdje god stignes nije tesko zakljuciti da bi ti vjerovatno kolabrirao kad bi se fakat nasao uzivo sa curom i kad bi ti ona samo dala naznake da hoce sex....

Ako nije jasan ovaj moj post evo jednostavnije : ohani malo, postao si dosadan.... I get laid, pod hitno :wink:
ti ako ne mozes ne gledaj tudja posla
idi ganjaj majmuna u toaletu
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#607 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

Altsa wrote:ne osudujem curu..ali je ona naivna da ne kazem glupa...i da nade nekoga ko ce je oploditi...sta kasnije...oplođac se ozeni s nekom drugom ima porodicu a dijete koje je napravio raste i jednog dana zeli da zna i upozna oca...i sta onda...iskompilkuje zivot oplodacu, djetetu i sebi...a da ne govorimo da ne postoji osoba koja ce biti mrtva hladna a da zna da ima negdje dijete koje ne moze ni vidjeti niti ucestvovati u njegovom razvoju...zato i postoje banke sperme
de procitaj ovo boldirano jos jednom. pa otkud sperma u bankama sperme? donirana od strane ljudi koji mrtvi hladni znaju da ce njome biti zaceto dijete koje ne mogu vidjeti niti ucestvovati u njegovom razvoju :-)

donatori sperme cak ne znaju ni ko su im djeca, a kamoli sta drugo.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#608 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

eluna wrote: i sad ......................... pitanje glasi: šta da uradi žena koja je apsolutno sve uradila kako treba, znači bila je u braku ali nije ostvarial trudnoću - ne zbog zdravstvenih ili fizioloških razloga, nego je nije ostvarila samo i jedino zato što njen suprug to nije htio, a nije htio ni da usvoji dijete (recimo da je ponula i tu opciju)........... da li da takva žena gubi vrijeme na potragu za novim muškarcem, ili da nađe, ajde da iskoristim terminologiju iz prvog posta - "pogodan genetski materijal" i sama rodi dijete???

znači pričamo o ženi koja je cijelo vrijeme igrala pošteno - nije uhavtila muža na neplaniranu trudnoću, nije ga prisila na brak na bilo koji način, udala se sa zvijezdama u očima i kada se udala jedino je čekala da dobije dijete, pa da uživaju u životu, a ispostavi se da joj je neko ukrao godine, ukrao vrijeme i mladost, lagao i varao je

ukoliko odluči sama da rodi dijete - da li je takva žena nemoralna???? "hendikepirana"??? bezobrazna ako nekom muškarcu postavi pitanje iz prvog posta ove teme????
ne nađoh nikakakav odgovor na ova pitanja
safran
Posts: 2529
Joined: 19/08/2006 22:25

#609 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by safran »

John Irving - The World According to Garp (ne znam da li je prevedena na naš jezik) - dobrim dijelom se bavi ovom tematikom na vrlo zanimljiv način. Knjigu svakako vrijedi pročitati a nudi jednu drugačiju perspektivu.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#610 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

safran wrote:John Irving - The World According to Garp (ne znam da li je prevedena na naš jezik) - dobrim dijelom se bavi ovom tematikom na vrlo zanimljiv način. Knjigu svakako vrijedi pročitati a nudi jednu drugačiju perspektivu.
mmmmmmmmmmmmmmmmmm to će biti zanimljivo štivo :thumbup:

hvala
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#611 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by respo »

kad bi neke smjele izaci na kafu ja bi im rado pokazao cari iste i uzitka pijenja sa mnom :D
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#612 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sha_ba »

respo wrote:kad bi neke smjele izaci na kafu ja bi im rado pokazao cari iste i uzitka pijenja sa mnom :D
koke su se prepale..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#613 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

sha_ba wrote:
respo wrote:kad bi neke smjele izaci na kafu ja bi im rado pokazao cari iste i uzitka pijenja sa mnom :D
koke su se prepale..... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
jah eto - maju čega da se preradaju :D
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#614 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by respo »

pa pazi da ti se ne obije o glavu :D
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#615 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sha_ba »

kazu strari... ne kudi konja... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#616 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

sha_ba wrote:kazu strari... ne kudi konja... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

......... i pas koji laje ne ujeda :wink:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#617 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by respo »

ja ne lajem samo rezim :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#618 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ladyblue18 »

eluna wrote:
eluna wrote: i sad ......................... pitanje glasi: šta da uradi žena koja je apsolutno sve uradila kako treba, znači bila je u braku ali nije ostvarial trudnoću - ne zbog zdravstvenih ili fizioloških razloga, nego je nije ostvarila samo i jedino zato što njen suprug to nije htio, a nije htio ni da usvoji dijete (recimo da je ponula i tu opciju)........... da li da takva žena gubi vrijeme na potragu za novim muškarcem, ili da nađe, ajde da iskoristim terminologiju iz prvog posta - "pogodan genetski materijal" i sama rodi dijete???

znači pričamo o ženi koja je cijelo vrijeme igrala pošteno - nije uhavtila muža na neplaniranu trudnoću, nije ga prisila na brak na bilo koji način, udala se sa zvijezdama u očima i kada se udala jedino je čekala da dobije dijete, pa da uživaju u životu, a ispostavi se da joj je neko ukrao godine, ukrao vrijeme i mladost, lagao i varao je

ukoliko odluči sama da rodi dijete - da li je takva žena nemoralna???? "hendikepirana"??? bezobrazna ako nekom muškarcu postavi pitanje iz prvog posta ove teme????
ne nađoh nikakakav odgovor na ova pitanja
Mislim da je prvo trebala prije ulaska u brak razgovarati o tome. Porodica je nesto jako bitno i o tome bi se trebalo prije braka pricati.
Ali ako je on apsolutno protiv te ideje sve te godine, mozda se zena trebala razvesti. Lakse reci nego uraditi, ali ako joj je cilj dijete i da ima porodicu a on to nece da joj da...

Helem, sto se mene tice, nije nemoralno. Samo mi nije jasno da li bi se u slucaju da joj neko pristane napraviti dijete razvela od tog svog hairlije.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#619 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by respo »

joj lejdi
pa razvest ce se prije nego sto nadje potencijalnog oca
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#620 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

ladyblue18 wrote:
eluna wrote:
eluna wrote: i sad ......................... pitanje glasi: šta da uradi žena koja je apsolutno sve uradila kako treba, znači bila je u braku ali nije ostvarial trudnoću - ne zbog zdravstvenih ili fizioloških razloga, nego je nije ostvarila samo i jedino zato što njen suprug to nije htio, a nije htio ni da usvoji dijete (recimo da je ponula i tu opciju)........... da li da takva žena gubi vrijeme na potragu za novim muškarcem, ili da nađe, ajde da iskoristim terminologiju iz prvog posta - "pogodan genetski materijal" i sama rodi dijete???

znači pričamo o ženi koja je cijelo vrijeme igrala pošteno - nije uhavtila muža na neplaniranu trudnoću, nije ga prisila na brak na bilo koji način, udala se sa zvijezdama u očima i kada se udala jedino je čekala da dobije dijete, pa da uživaju u životu, a ispostavi se da joj je neko ukrao godine, ukrao vrijeme i mladost, lagao i varao je

ukoliko odluči sama da rodi dijete - da li je takva žena nemoralna???? "hendikepirana"??? bezobrazna ako nekom muškarcu postavi pitanje iz prvog posta ove teme????
ne nađoh nikakakav odgovor na ova pitanja
Mislim da je prvo trebala prije ulaska u brak razgovarati o tome. Porodica je nesto jako bitno i o tome bi se trebalo prije braka pricati.
Ali ako je on apsolutno protiv te ideje sve te godine, mozda se zena trebala razvesti. Lakse reci nego uraditi, ali ako joj je cilj dijete i da ima porodicu a on to nece da joj da...

Helem, sto se mene tice, nije nemoralno. Samo mi nije jasno da li bi se u slucaju da joj neko pristane napraviti dijete razvela od tog svog hairlije.
:) pa napisah da je lagao cijelo vrijeme o svemu - pa onda znači da je lagao i da želi djecu
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#621 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sha_ba »

ja mislim da je ona vec slobodna ..... zeli samo dijete... i to je ok :)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#622 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by ladyblue18 »

respo wrote:joj lejdi
pa razvest ce se prije nego sto nadje potencijalnog oca
Pretpostavljam ja da bi se razvela, ali fala bogu pa danas ima svakakvih cudnih kombinacija pa me ne bi cudilo da se ne razvede :D A mozda je vec razvedena...

@eluna-promasih taj dio, pardoniram se. Crnjak kako god okrenes.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72903
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#623 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Velkoski »

joj jesi zapela za tu hendikepiranost :roll:

Možda ja njega nisam razumio al' mislim da je mislio na to da će dijete automatski biti "hendikepirano" zato što neće imati oca.

I tog muža što je lag'o i realno joj sjeb'o život treba zbosti, ništa drugo. :mrgreen:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#624 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kokuz_sa »

leet wrote:joj jesi zapela za tu hendikepiranost :roll:

Možda ja njega nisam razumio al' mislim da je mislio na to da će dijete automatski biti "hendikepirano" zato što neće imati oca.

I tog muža što je lag'o i realno joj sjeb'o život treba zbosti, ništa drugo. :mrgreen:
:lol: :lol:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#625 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

ladyblue18 wrote:
respo wrote:joj lejdi
pa razvest ce se prije nego sto nadje potencijalnog oca
Pretpostavljam ja da bi se razvela, ali fala bogu pa danas ima svakakvih cudnih kombinacija pa me ne bi cudilo da se ne razvede :D A mozda je vec razvedena...

@eluna-promasih taj dio, pardoniram se. Crnjak kako god okrenes.
ma njena situacija jeste crnjak .............. zanimalo me sa sociološkog aspekta da pročitam komentare na to pitanje ............. znači - sve je uradila kako treba, o svemu pričala za sve pitala, za sve je postojao dogovor i sve je svima bilo jasno - jedino je sve sa strane NJEGA bilo laž .............. dosta polemike je bilo što se ne uda, zašto potencijalni otac nije potencijalni muž, pa masa nekih drugih stvari

kao i za onog lika što ga upitah šta je sa onim kad momak traži od djevojke da abortira, tako i sa ovim svim ....... okrećem situaciju za 180 stepeni - zanima me šta će sada da kažu

očito ništa :-D
Post Reply