najcudnija kafa u zivotu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#1 najcudnija kafa u zivotu

Post by kokuz_sa »

ima koju godinu izadjem na kafu sa dugogodisnjom "prijateljicom"
i tamo vamo
ona meni iznese jedan prijedlog koji me je malo (djavla malo) malo vise sokirao

uglavnom ona zeli bebu i zeli da otac budem ja..

argumenti su joj ovi
(pokusam citirat)
znamo se vec dugo,trazim zdravog i snaznog momka i za mene si to ti..ti neces imat nikakve veze oko nje(bebe)..ucini to meni za ljubav a ti sa nkom drugom imaj djecu i porodicu..ja ne zelim da se udajem nit koga da obavezujem samo zelim tvoju bebu..ti napravis bebu i ja ti javim kad rodim..to je sve sto zelim od tebe..
ovu ponudu vise nikad neces dobiti u zivotu


znam da je BIH postala tj da se ugleda na zapad..alovoda nije malo previse za ipak konzervativnu BIH..

mislim..jedno je imat dijete al da ti neko ponudi da imas bebu i da ne sudjelujes u njenom odgoju il da naprosto se pravis da nemas djete to mi je previse..doduse ona je ozbiljna samostalna djevojka sa jako dobrim primanjima i poslom ali opet ono ........
User avatar
terra_incognita
Posts: 1913
Joined: 08/10/2007 11:43
Location: Terra Incognita

#2 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by terra_incognita »

Meni je jednom drugarica umutila ness kafu sa žumancetom pa sam mislila da je ovo slična tema :D

A ness sa žumancetom i mlijekom je FUJ :(

EDIT: je li ponudila lovu, vidim da si kokuz :)
GOLFER
Posts: 1351
Joined: 01/06/2010 14:08

#3 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by GOLFER »

Jel ovo reklama za banku sperme :-D :-D :-D

bilo kako bilo drugarica ti je iskompleksirana i previse se fura na serije tipa will and grace i ostale debilizme...
i da jos dodam cura je maximalno sebicna, kad moze nesto tako trazit od nekoga a posebno od 'prijatelja'...
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#4 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by wewa »

hrabra zena, samo nikako da naidje na podjednako hrabrog donatora...
User avatar
Cyber-harambashica
Posts: 967
Joined: 17/07/2010 20:16
Location: NBG

#5 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Cyber-harambashica »

njoj treba bensedin, ne kafa....
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#6 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by burek_in_space »

Imao istu ovakvu ponudu, s tim da je uslov bio da ako nikoga ne nadjemo do 30. godine, ja budem donator, ali na stari dobri nachin ( :dance: ). :D Medjutim, eno je u sretnom braku, drugo dijete na putu, i drago mi je zbog nje shto se sve tako zavrshilo. :)
User avatar
wewa
Posts: 14765
Joined: 27/05/2010 15:20
Location: djah na brdu, djah u ravnici

#7 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by wewa »

burek_in_space wrote:Imao istu ovakvu ponudu, s tim da je uslov bio da ako nikoga ne nadjemo do 30. godine, ja budem donator, ali na stari dobri nachin ( :dance: ). :D Medjutim, eno je u sretnom braku, drugo dijete na putu, i drago mi je zbog nje shto se sve tako zavrshilo. :)
a u ranim 20-tim, 30-ta je poznata kao zadnji voz pred onaj svijet... m'daaaaaaaaaajte, ljudi, budimo ozbiljni :D
sakop
Posts: 179
Joined: 24/07/2009 14:13
Location: ---s-a-r-a-j-e-v-o---

#8 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sakop »

zasto me ova i slicne teme podsjecaju na seriju friends?

mislim da je neodgovorno od nekoga traziti da bude tek izvor sjemena za dijete,ne radi se o usluzi tipa popravke aparata u kućanstvu ipak se radi o djetetu

ne razumijem zene koje zele samo sjeme i da muskarac moze zaboraviti na dijete,odakle im bilo koje pravo na to?
ko se moze odreci djeteta tek tako?
User avatar
bez_ideje
Posts: 4553
Joined: 27/01/2008 19:30

#9 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by bez_ideje »

Zanimljivo obzirom da je sijaset onih koji imaju djecu tamo negdje,a da za njih ne znaju.Djevojka zeli dijete,nista lakse...metoda se znala oduvijek.......ono sto je novo u "nasem malom selu" jeste iskrena i otvorena ponuda,pa mi bas zanimljivo dodje taj kriterij gdje se ova presutna metoda ne pominje,a ova druga dodje kao kontraverzna.......Zanimljivo mi je,ne cudi me.......
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#10 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by O'zone »

kokuz_sa wrote:ima koju godinu izadjem na kafu sa dugogodisnjom "prijateljicom"
i tamo vamo
ona meni iznese jedan prijedlog koji me je malo (djavla malo) malo vise sokirao

uglavnom ona zeli bebu i zeli da otac budem ja..

argumenti su joj ovi
(pokusam citirat)
znamo se vec dugo,trazim zdravog i snaznog momka i za mene si to ti..ti neces imat nikakve veze oko nje(bebe)..ucini to meni za ljubav a ti sa nkom drugom imaj djecu i porodicu..ja ne zelim da se udajem nit koga da obavezujem samo zelim tvoju bebu..ti napravis bebu i ja ti javim kad rodim..to je sve sto zelim od tebe..
ovu ponudu vise nikad neces dobiti u zivotu


znam da je BIH postala tj da se ugleda na zapad..alovoda nije malo previse za ipak konzervativnu BIH..

mislim..jedno je imat dijete al da ti neko ponudi da imas bebu i da ne sudjelujes u njenom odgoju il da naprosto se pravis da nemas djete to mi je previse..doduse ona je ozbiljna samostalna djevojka sa jako dobrim primanjima i poslom ali opet ono ........
Jes,jes nikakvih obaveza pa za par mjeseci poziv na sud pa alimentacija :mrgreen:
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#11 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

Divna ti je ta prijateljica.Shatro bi da postane majka a djete da napravi hendikepiranim za jednog roditelja.Kako fino razmislja ja sa njom kafe vise nikad nebih popio.Normalno da takvih ponuda vise neces dobiti posto je sasvim malo takvih mozgova.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#12 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by HAVANA »

I ja sam isto pio kafu sa drugaricom ,nije mi tražila da joj pravim dijete... al mi se ptica posrala u šolju. :D
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#13 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Dioda »

kokuz_sa wrote:znam da je BIH postala tj da se ugleda na zapad..alovoda nije malo previse za ipak konzervativnu BIH..
Ja uopste ne mislim da je cura glupa, nastupila je iskreno (nastranu to sto je tebe sokirala). I ja definitivno ne mislim da je to bezobrazno s njene strane, za mene je puno bezobraznije kada zensko (a takvih znam dosta) samo jednog dana dodje i kaze svom trenutnom zagondziji da je trudna :-) To je po meni puno gore nego pitanje koje je tebi ona postavila.

Imam nekih prijateljica koje su se udale samo zato da se udaju. Zato sto to tako treba. Puno je gore da dijete zivi u "nezdravoj" porodici, nego da bude dijete samohranog roditelja.

Postoje muskarci koji nisu porodicni tipovi, i kojima mozda ovakvo pitanje ne bi bilo cudno. S druge strane, nekom drugom je spram mrtve glave predloziti mu takvo nesto i jos mu dati "toliku slobodu" da se on sam ne mora brinuti o tom istom djetetu. Da sam musko, vjerovatno bi i meni bio sok cuti ovakvo nesto, cuj da negdje imam dijete, a da ja ne brinem o njemu :D

Posto sam zensko :D definitivno curu razumijem (jednom sam liku i ja, mada vise u zezanciji isto rekla, naravno mislim da ga je nakon toga trebalo zaliti malo lavorom vode da dodje sebi :lol: ). Ako se zensko ne uda, to definitivno nije razlog da ne radja. Ili se neko mozda treba udati samo zato jer to tako treba :-)

Hajde, ne buni se, to bi trebalo biti kompliment :D Znaci da te je procijenila kao dobar "materijal" :lol:
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#14 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by statix »

Opasnije su one sto te stisnu nogama kad si pri kraju... :D
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#15 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sodom »

statix wrote:Opasnije su one sto te stisnu nogama kad si pri kraju... :D
te su najbolje :D šta pričaš bolan :lol:

nego kokuze što joj ga nisi složio? da si jaran ponudio bi dio sebe svojoj najboljoj jaranici ;)
Last edited by sodom on 23/07/2010 22:40, edited 1 time in total.
User avatar
XXS
Posts: 1702
Joined: 29/11/2009 19:32

#16 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by XXS »

Sta je problem. Ponuda je postena i iskrena. Ako ti se svidja prihvatis, ako ne, odbijes.
Nije ti narucila 2 pive pa te odvela u krevet da to sve dobije na foru koju bi 99% bosancerosa popusilo.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#17 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

znas sta...ima ovoga...
ali,hm...jedna je tako rekla covjeku...da joj samo treba dijete, da on nece imati nista s tim...medjutim...eno njih zajedno...a nisu mislili...nego on ne moze da se odvoji od djeteta, i njih dvoje se izgleda zavoljeli...nisu djeca...tu negdje oko 40.
User avatar
statix
Posts: 2961
Joined: 27/08/2009 09:04
Location: Sarajevo

#18 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by statix »

Da bi se izbjegle takve nelagodnosti postoje banke sperme... :D
User avatar
hedonism
Posts: 241
Joined: 11/04/2010 16:23
Location: ispred monitora

#19 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by hedonism »

GOLFER wrote:Jel ovo reklama za banku sperme :-D :-D :-D

bilo kako bilo drugarica ti je iskompleksirana i previse se fura na serije tipa will and grace i ostale debilizme...
i da jos dodam cura je maximalno sebicna, kad moze nesto tako trazit od nekoga a posebno od 'prijatelja'...
zasto je iskompleksirana pobogu :roll: gdje ti ovdje prepozna komplekse, stovise ja mislim da je samouvjerena i hrabra!
ako je will and grace debilizam kako ti znas da se ovo desavalo u istom?

postavljacu teme, u neku ruku trebas bit pocastvovan sto je bas tebe nasla za savrsenog da joj dijete "napravis"... a sta ces ti rec, trebas dobro izvagati. djevojka je kako kazes finansijski stabilna, uspjesna... moze pruzit djetetu super zivot..
a ovi sto prozivaju djevojku da "zakida" dijete za roditelja, koliko ima brakova da nijedan roditelj nije "normalan" i ispravan, a ovih sto je bar jedan "nepodoban" je 70% ugrubo...tako da, sve vam je to u 5 deka sto bi moja mati rekla...
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#20 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sofist »

XXS wrote:Sta je problem. Ponuda je postena i iskrena. Ako ti se svidja prihvatis, ako ne, odbijes.
Nije ti narucila 2 pive pa te odvela u krevet da to sve dobije na foru koju bi 99% bosancerosa popusilo.
Ko kaze da ga poslije nece nasaditi? Kloni se zena koje su spremne na sve. I takvih ljudi uopste.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#21 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

sofist wrote:
XXS wrote:Sta je problem. Ponuda je postena i iskrena. Ako ti se svidja prihvatis, ako ne, odbijes.
Nije ti narucila 2 pive pa te odvela u krevet da to sve dobije na foru koju bi 99% bosancerosa popusilo.
Ko kaze da ga poslije nece nasaditi? Kloni se zena koje su spremne na sve. I takvih ljudi uopste.
kako mislis "nasaditi". pa ako se toga boji- sve se to moze regulisati sa advokatom.
ali da ga je mislila nasamariti- upravo bi se desilo ovo sto je XXS napisao/la.
sofist
Posts: 1242
Joined: 24/11/2004 00:50

#22 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sofist »

pustopoljina wrote:
sofist wrote:
XXS wrote:Sta je problem. Ponuda je postena i iskrena. Ako ti se svidja prihvatis, ako ne, odbijes.
Nije ti narucila 2 pive pa te odvela u krevet da to sve dobije na foru koju bi 99% bosancerosa popusilo.
Ko kaze da ga poslije nece nasaditi? Kloni se zena koje su spremne na sve. I takvih ljudi uopste.
kako mislis "nasaditi". pa ako se toga boji- sve se to moze regulisati sa advokatom.
ali da ga je mislila nasamariti- upravo bi se desilo ovo sto je XXS napisao/la.
Otkud znam sta moze i sta joj je u glavi. To otvara hiljade kombinacija. Dijete je dijete i ko za sebe moze tvrditi da je toliko jak da zna da ima dijete a da ga kao bude briga za to?
User avatar
plejka2
Posts: 14586
Joined: 02/11/2009 20:47
Location: u dosluhu sa podzemljem

#23 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by plejka2 »

hedonism wrote: a ovi sto prozivaju djevojku da "zakida" dijete za roditelja, koliko ima brakova da nijedan roditelj nije "normalan" i ispravan, a ovih sto je bar jedan "nepodoban" je 70% ugrubo...tako da, sve vam je to u 5 deka sto bi moja mati rekla...
Pa sta sad ako ima brakova sa nenormalnim roditeljima trebamo se na to osloniti i traziti utjehu?
Nije to u nikakvim dekama to je cisti bezobrazluk i samozivost.Takvi ne zasluzuju djecu uopste.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#24 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

mislim da se moze neko odluciti da potpise da se odrice roditeljstva,tj. prava.
ali mislim da bi neki ozenjen lik lako na to pristao,neozenjen malo teze,jer ni sam ne zna hoce li nekoga naci,imati jos djece i da li ce mu se sta okrenuti i pozeljeti biti otac tom djetetu.

ja isto mislim da je bolje dobra samohrana majka,nego roditelji iz nocne more. ali ja to ne bih nikad svojevoljno uradila. ne osjecam se dovoljno jakom da budem i otac i majka. druga je stvar ako me sila natjera.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#25 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by pustopoljina »

@kokuz_sa:
znaci,ti si ponudu odbio?
Post Reply