najcudnija kafa u zivotu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#576 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

alijagoro wrote:Treba traziti novog muskarca,zene uvijek imaju rezerve(znaci nebi trebo biti neki problem naci nekog lika).
Nisam bas siguran ali mislim da ovoj kokuzovoj prijateljici ne otkucava bioloski sat,mislim da je ona 25-35 god starosti.Znaci nista od te hipoteticke situacije za nju,nek se uda :dance: :D .
nidje veze, kakav ruzan stereotip. za brak se ne nalazi NEKI lik kako ti rece, nego osoba koju ces voljeti, postovati, prihvatiti je sa svim vrlinama i manama i biti spreman s njom dijeliti sve sto zivot nosi.
User avatar
alijagoro
Posts: 3348
Joined: 06/03/2008 18:02

#577 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by alijagoro »

Pa dobro ako nema slobodnih momaka,ko ce joj praviti dijete?
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#578 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

nesto nesto wrote:
alijagoro wrote:Treba traziti novog muskarca,zene uvijek imaju rezerve(znaci nebi trebo biti neki problem naci nekog lika).
Nisam bas siguran ali mislim da ovoj kokuzovoj prijateljici ne otkucava bioloski sat,mislim da je ona 25-35 god starosti.Znaci nista od te hipoteticke situacije za nju,nek se uda :dance: :D .
nidje veze, kakav ruzan stereotip. za brak se ne nalazi NEKI lik kako ti rece, nego osoba koju ces voljeti, postovati, prihvatiti je sa svim vrlinama i manama i biti spreman s njom dijeliti sve sto zivot nosi.
:thumbup:
User avatar
alijagoro
Posts: 3348
Joined: 06/03/2008 18:02

#579 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by alijagoro »

nesto nesto wrote:
alijagoro wrote:Treba traziti novog muskarca,zene uvijek imaju rezerve(znaci nebi trebo biti neki problem naci nekog lika).
Nisam bas siguran ali mislim da ovoj kokuzovoj prijateljici ne otkucava bioloski sat,mislim da je ona 25-35 god starosti.Znaci nista od te hipoteticke situacije za nju,nek se uda :dance: :D .
nidje veze, kakav ruzan stereotip. za brak se ne nalazi NEKI lik kako ti rece, nego osoba koju ces voljeti, postovati, prihvatiti je sa svim vrlinama i manama i biti spreman s njom dijeliti sve sto zivot nosi.
Cek,a kad treba da joj pravi dijete onda moze taj neki lik?
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#580 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kokuz_sa »

nesto nesto wrote:
alijagoro wrote:Treba traziti novog muskarca,zene uvijek imaju rezerve(znaci nebi trebo biti neki problem naci nekog lika).
Nisam bas siguran ali mislim da ovoj kokuzovoj prijateljici ne otkucava bioloski sat,mislim da je ona 25-35 god starosti.Znaci nista od te hipoteticke situacije za nju,nek se uda :dance: :D .
nidje veze, kakav ruzan stereotip. za brak se ne nalazi NEKI lik kako ti rece, nego osoba koju ces voljeti, postovati, prihvatiti je sa svim vrlinama i manama i biti spreman s njom dijeliti sve sto zivot nosi.
ovo jest ruzan stereotip..al sad je doslo vrijeme da se djevojke udaju samo zato da im "babo ne brani da kuci kasno dolaze"

ima svega, ali ima i djevojaka koje imaju rezerve..pogotovo ako su u vezi
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#581 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

alijagoro wrote:Cek,a kad treba da joj pravi dijete onda moze taj neki lik?
pa ocito da moze, za dobar odgoj djeteta nije nuzno da se roditelji vole, ali za brak itekako jeste. na kraju krajeva toliko brakova pukne jer se ljudi prestanu voljeti, nisu kompatibilni, zavole nekog drugog itd, ali djeca koju su dobili dok su bili u braku izrastu u sasvim fine ljude.
User avatar
alijagoro
Posts: 3348
Joined: 06/03/2008 18:02

#582 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by alijagoro »

nesto nesto wrote:
alijagoro wrote:Cek,a kad treba da joj pravi dijete onda moze taj neki lik?
pa ocito da moze, za dobar odgoj djeteta nije nuzno da se roditelji vole, ali za brak itekako jeste. na kraju krajeva toliko brakova pukne jer se ljudi prestanu voljeti, nisu kompatibilni, zavole nekog drugog itd, ali djeca koju su dobili dok su bili u braku izrastu u sasvim fine ljude.
To je druga situacija,mi ovdje govorimo o jednoj drugoj,kako je uredu da jedan lik pravi dijete nekoj zeni,a nije prihvatljiv za brak,kakva je onda ta zena?
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#583 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

alijagoro wrote:
nesto nesto wrote:
alijagoro wrote:Cek,a kad treba da joj pravi dijete onda moze taj neki lik?
pa ocito da moze, za dobar odgoj djeteta nije nuzno da se roditelji vole, ali za brak itekako jeste. na kraju krajeva toliko brakova pukne jer se ljudi prestanu voljeti, nisu kompatibilni, zavole nekog drugog itd, ali djeca koju su dobili dok su bili u braku izrastu u sasvim fine ljude.
To je druga situacija,mi ovdje govorimo o jednoj drugoj,kako je uredu da jedan lik pravi dijete nekoj zeni,a nije prihvatljiv za brak,kakva je onda ta zena?
e jbg, ja govorim ja ne govorim o tome :mrgreen: mislis da nije prihvatljiv za brak generalno, da je recimo inace kreten, probisvijet, da ne bi mogao normalno odgajat dijete i to? :mrgreen:
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#584 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

kokuz_sa wrote:ovo jest ruzan stereotip..al sad je doslo vrijeme da se djevojke udaju samo zato da im "babo ne brani da kuci kasno dolaze"

ima svega, ali ima i djevojaka koje imaju rezerve..pogotovo ako su u vezi
ne znam, pretpostavljam da ima i toga, al to je meni fakat grozno i bas zato treba ako nista cijeniti iskrenost tvoje prijateljice. ja joj skidam kapu na smjelosti i na tome sto zna sta hoce, iako bi, iskreno, i meni takav jedan aranzman kakav je ona ponudila bio previse :mrgreen:
User avatar
alijagoro
Posts: 3348
Joined: 06/03/2008 18:02

#585 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by alijagoro »

Nisam siguran sta si zeljela reci nesto nesto u zadnjem obracanju meni?
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#586 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

vidi, stavi se u ovu situaciju. evo nemas bioloski sat, mozes pravit djecu dok ne umres :mrgreen: ali ipak ti je stalo do toga da recimo dobijes dijete tamo negdje do 35-e godine zivota. i dozivis tako tridesetpetu, jos uvijek nisi upoznao zenu koju bio ozenio. bilo je veza, nekih vise, a nekih manje ozbiljnih, ali nijedna nije rezultirala brakom. e sad, poznajes osobu koja je pametna, divna, uspjesna zena, isto od nekih 35 godina i nije u braku niti ima izgleda da ce uskoro biti. vas dvoje ne zelite brak jedno s drugim, ne volite se bas toliko, ali odlucite napraviti dijete, jer vam godine vec lagano prolaze. i ko sad moze reci da vi nemate pravo na to, da necete biti dobri roditelji i da to dijete nece imati sretno djetinjstvo? :)
User avatar
alijagoro
Posts: 3348
Joined: 06/03/2008 18:02

#587 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by alijagoro »

nesto nesto wrote:vidi, stavi se u ovu situaciju. evo nemas bioloski sat, mozes pravit djecu dok ne umres :mrgreen: ali ipak ti je stalo do toga da recimo dobijes dijete tamo negdje do 35-e godine zivota. i dozivis tako tridesetpetu, jos uvijek nisi upoznao zenu koju bio ozenio. bilo je veza, nekih vise, a nekih manje ozbiljnih, ali nijedna nije rezultirala brakom. e sad, poznajes osobu koja je pametna, dvina, uspjesna zena, isto od nekih 35 godina i nije u braku niti ima izgleda da ce uskoro biti. vas dvoje ne zelite brak jedno s drugim, ne volite se bas toliko, ali odlucite napraviti dijete, jer vam godine vec lagano prolaze. i ko sad moze reci da vi nemate pravo na to, da necete biti dobri roditelji i da to dijete nece imati sretno djetinjstvo? :)
Znaci i ja i ona,smo se unaprijed razveli?
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#588 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

alijagoro wrote:
nesto nesto wrote:vidi, stavi se u ovu situaciju. evo nemas bioloski sat, mozes pravit djecu dok ne umres :mrgreen: ali ipak ti je stalo do toga da recimo dobijes dijete tamo negdje do 35-e godine zivota. i dozivis tako tridesetpetu, jos uvijek nisi upoznao zenu koju bio ozenio. bilo je veza, nekih vise, a nekih manje ozbiljnih, ali nijedna nije rezultirala brakom. e sad, poznajes osobu koja je pametna, dvina, uspjesna zena, isto od nekih 35 godina i nije u braku niti ima izgleda da ce uskoro biti. vas dvoje ne zelite brak jedno s drugim, ne volite se bas toliko, ali odlucite napraviti dijete, jer vam godine vec lagano prolaze. i ko sad moze reci da vi nemate pravo na to, da necete biti dobri roditelji i da to dijete nece imati sretno djetinjstvo? :)
Znaci i ja i ona,smo se unaprijed razveli?
niste se ni uzeli, mozda ste imali neku vezicu, dobri ste kao ljudi i ti i ona, ali jednostavno nema ono nesto zbog cega biste stupili u brak. ne znam, mozda ja imam previse idealiziranu sliku o tome (iako uopce nisam balavica :mrgreen: ), ali vjerujem da je prvi i osnovni razlog za brak ljubav. nikakve kalkulacije niti ono razmisljanje pa eto, mozda se ljubav razvije kroz zajednicki zivot :-) . dakle ne zelite brak jedno s drugim, jer se ne volite. u tome je poenta.
User avatar
alijagoro
Posts: 3348
Joined: 06/03/2008 18:02

#589 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by alijagoro »

Dobro,ali zasto da imamo dijete ako nismo za braka(nti ferceramo bas najbolje zajedno,to je nekako losa kombinacija),to mi djeluje unaprijed osudzeno na propast.
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#590 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

alijagoro wrote:Dobro,ali zasto da imamo dijete ako nismo za braka(nti ferceramo bas najbolje zajedno,to je nekako losa kombinacija),to mi djeluje unaprijed osudzeno na propast.
e to ti ne bi znala rijet :mrgreen: ne znam, to i jest neka hipoteticka situacija u koju ja zaista ne znam da li bih se ikad upustila, izmedju ostalog i zbog toga sto fakat ne kontam zasto je toliko vazno imati tu prokletu djecu (mozda kad se priblizim cetrdesetoj promijenim misljenje :evil: ) u neku ruku, planirano zacece s "prijateljem" mi je opet bolja solucija od banki sperme i situacija u kojima zene dobiju dijete zaceto spermom nekog nepoznatog donatora, od toga se vec jezim.

mislim i mi bezveze palamudimo, voljela bih cuti iskustvo nekoga ko je fakat napravio nesto slicno ovome sto je spomenuto u prvom postu, pa da covjek moze reci jel to ok ili nije.
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#591 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

nesto nesto wrote:
alijagoro wrote:Dobro,ali zasto da imamo dijete ako nismo za braka(nti ferceramo bas najbolje zajedno,to je nekako losa kombinacija),to mi djeluje unaprijed osudzeno na propast.
e to ti ne bi znala rijet :mrgreen: ne znam, to i jest neka hipoteticka situacija u koju ja zaista ne znam da li bih se ikad upustila, izmedju ostalog i zbog toga sto fakat ne kontam zasto je toliko vazno imati tu prokletu djecu (mozda kad se priblizim cetrdesetoj promijenim misljenje :evil: ) u neku ruku, planirano zacece s "prijateljem" mi je opet bolja solucija od banki sperme i situacija u kojima zene dobiju dijete zaceto spermom nekog nepoznatog donatora, od toga se vec jezim.

mislim i mi bezveze palamudimo, voljela bih cuti iskustvo nekoga ko je fakat napravio nesto slicno ovome sto je spomenuto u prvom postu, pa da covjek moze reci jel to ok ili nije.
da te upoznam sa prijateljicom?? ........... da sve čuješ iz prve ruke - nije frka
User avatar
loose end
Posts: 359
Joined: 06/12/2011 22:23

#592 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by loose end »

eluna wrote:da te upoznam sa prijateljicom?? ........... da sve čuješ iz prve ruke - nije frka
eki to, pa sto ne sutis :mrgreen:

pa eto, mozes i ti u par recenica prenijeti njeno iskustvo, naravno bez nekih detalja koje ne zelis otkrivati. kako je ona rijesila odnos s ocem djeteta i sl.
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#593 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by respo »

eluna wrote:
alijagoro wrote:
eluna wrote:
pazi ovu situaciju - HIPOTETIČKI, ali sigurno ima i u realnosti

duga veza, recimo 6 godina, onda se vjenčaju .......... oboje sretni do neba ........... on već završio fakultet, njoj fali još malo, oboje rade, imaju stan imaju sve i više nego drugi .............. uskoro ona primjeti da nešto ne štima, da nešto nije kako treba, da se on mijenja, on počinje da je izbjegava iako nema baš nikakav razlog, izvrsna je domaćica, cijenjena na poslu i u društvu, nikada se nije požalio da nešto ne štima u krevetu ali on svoju suprugu u krevetu ne dodiruje uopšte - i kreću prva pitanja, pa i prve svađe......................................nakon koji mjesec on priznaje bračnu nevjeru i to samo i jedino zato što je poruku poslao na pogrešan broj mobitela, tj. prijateljici svoje supruge, a ne ljubavnici ........................... ona - njegova supruga - smogne sange da pokuša naučiti živjeti sa tim - i nauči to, ostane sa njim ponukana njegovom izjavom da samo nju želi za majku svoje djece ............ i tako prođe xy godina tokom kojih bude i boljih i lošijih perioda, ali tokom kojih se ustanovi da on u stvari nikada i nije želio djecu i da ih ne želi, te se dokaže da cijelo vrijeme laže, ne samo po tom pitanju ........... recimo da je njoj biološki sat tkucao podne ....... znači odmakao, ali nije pri kraju

i sad ......................... pitanje glasi: šta da uradi žena koja je apsolutno sve uradila kako treba, znači bila je u braku ali nije ostvarial trudnoću - ne zbog zdravstvenih ili fizioloških razloga, nego je nije ostvarila samo i jedino zato što njen suprug to nije htio, a nije htio ni da usvoji dijete (recimo da je ponula i tu opciju)........... da li da takva žena gubi vrijeme na potragu za novim muškarcem, ili da nađe, ajde da iskoristim terminologiju iz prvog posta - "pogodan genetski materijal" i sama rodi dijete???

znači pričamo o ženi koja je cijelo vrijeme igrala pošteno - nije uhavtila muža na neplaniranu trudnoću, nije ga prisila na brak na bilo koji način, udala se sa zvijezdama u očima i kada se udala jedino je čekala da dobije dijete, pa da uživaju u životu, a ispostavi se da joj je neko ukrao godine, ukrao vrijeme i mladost, lagao i varao je

da li takva žena nemoralna???? "hendikepirana"??? bezobrazna ako nekom muškarcu postavi pitanje iz prvog posta ove teme????
Treba traziti novog muskarca,zene uvijek imaju rezerve(znaci nebi trebo biti neki problem naci nekog lika).
Nisam bas siguran ali mislim da ovoj kokuzovoj prijateljici ne otkucava bioloski sat,mislim da je ona 25-35 god starosti.Znaci nista od te hipoteticke situacije za nju,nek se uda :dance: :D .
ajdemo pretpostaviti da NEMA rezervu ............. poštene i čestite žene koje se trude da sačuvaju i unaprijede brak baš i ne izlaze previše i baš i ne očijukaju na svakom čošku, imaju određeni uski krug prijatelja/ica uglavnom poženjenih i poudatih, ........... dakle - recimo ne da nema rezerve, nego nema ni slobodnog muška na vidiku
ako ne izlaze previse i ne ocijukaju okolo ima alternativa a to je internet
siguran sam da te zene imaju internet kod kuce sto zbog pricanja sa prijateljicama iz inostranstva sto zbog ubijanja dosade mogu te aktivnosti prosiriti i na trazenje muskarca buduceg oca svog djeteta
pored fb-a skype-a raznoraznih date stranica tu su i forumi na kojima veoma lako moze naci princa na bijelom konju koji se uklapa u njen pogled na zivot i u njene ambicije
User avatar
Ma ja ba
Posts: 1477
Joined: 18/11/2011 13:48
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#594 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Ma ja ba »

respo wrote:ako ne izlaze previse i ne ocijukaju okolo ima alternativa a to je internet
siguran sam da te zene imaju internet kod kuce sto zbog pricanja sa prijateljicama iz inostranstva sto zbog ubijanja dosade mogu te aktivnosti prosiriti i na trazenje muskarca buduceg oca svog djeteta
pored fb-a skype-a raznoraznih date stranica tu su i forumi na kojima veoma lako moze naci princa na bijelom konju koji se uklapa u njen pogled na zivot i u njene ambicije
neka probaju sve moguce nacine, izmedju ostalog i da s tobom izadju na kafu. :lol: :lol: :lol:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8494
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#595 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by kokuz_sa »

Ma ja ba wrote:
respo wrote:ako ne izlaze previse i ne ocijukaju okolo ima alternativa a to je internet
siguran sam da te zene imaju internet kod kuce sto zbog pricanja sa prijateljicama iz inostranstva sto zbog ubijanja dosade mogu te aktivnosti prosiriti i na trazenje muskarca buduceg oca svog djeteta
pored fb-a skype-a raznoraznih date stranica tu su i forumi na kojima veoma lako moze naci princa na bijelom konju koji se uklapa u njen pogled na zivot i u njene ambicije
neka probaju sve moguce nacine, izmedju ostalog i da s tobom izadju na kafu. :lol: :lol: :lol:
jadne zene onda
kad vide kakav je respo
odmah ce odustat od ideje da postanu majke :D
User avatar
Ma ja ba
Posts: 1477
Joined: 18/11/2011 13:48
Location: Ni na nebu, ni na zemlji.

#596 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by Ma ja ba »

kokuz_sa wrote:
Ma ja ba wrote:
respo wrote:ako ne izlaze previse i ne ocijukaju okolo ima alternativa a to je internet
siguran sam da te zene imaju internet kod kuce sto zbog pricanja sa prijateljicama iz inostranstva sto zbog ubijanja dosade mogu te aktivnosti prosiriti i na trazenje muskarca buduceg oca svog djeteta
pored fb-a skype-a raznoraznih date stranica tu su i forumi na kojima veoma lako moze naci princa na bijelom konju koji se uklapa u njen pogled na zivot i u njene ambicije
neka probaju sve moguce nacine, izmedju ostalog i da s tobom izadju na kafu. :lol: :lol: :lol:
jadne zene onda
kad vide kakav je respo
odmah ce odustat od ideje da postanu majke :D
Ne znam ja nista. Ja sam cula, sretna je ona koja s Respom ode na kafu. :lol: :lol: :lol:
User avatar
respo
Posts: 12675
Joined: 15/08/2009 05:26
Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-

#597 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by respo »

ja cu im biti strucni savjetnik :D

kad vide respa onda ce prestati traziti kokuze a i dalje :dance:
sha_ba
Posts: 55933
Joined: 17/11/2011 12:16

#598 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by sha_ba »

vidim temu u skoroj buducnosti... respo tata sve djece na forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
eluna
Posts: 10471
Joined: 06/05/2009 21:29

#599 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by eluna »

respo wrote:ja cu im biti strucni savjetnik :D

kad vide respa onda ce prestati traziti kokuze a i dalje :dance:
jes' kad bi respo SMIO izaći na kafu sa bilo kojom :)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#600 Re: najcudnija kafa u zivotu

Post by MedenoSrce »

sha_ba wrote:vidim temu u skoroj buducnosti... respo tata sve djece na forumu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

mene samo alimentacija zanima, nek posalje Westernom ne trebamo kafu piti :mrgreen:
Post Reply