Najbolji sportisti BiH svih vremena

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

User avatar
jazzer
Posts: 7111
Joined: 20/12/2004 14:44

#26 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by jazzer »

Mrkva55 wrote: 23/06/2021 23:43 Khabib Bosne. Zalosno je sto djeca danas znaju ko su Modric, Jokic i Djokovic a ne znaju da smo imali sportistu mozda cak i veceg.

"
...
:lol: :lol: :lol:

Trebali bi mi sati i dani da se odlucim ko je najbolji BiH sportista svih vremena ali mi ni u jednom trenutku
na pamet ne bi pao Salko Zildzic.

Cuj Salko Zildzic?

Fkt ovi novi botovi nemaju nimalo kreativnosti.
User avatar
programerAnel
Posts: 268
Joined: 28/02/2018 08:05

#27 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by programerAnel »

Meni je Salko posebno drag.

Završio sam srednju u Tuzli i kada bi god sreo istog u Mejdanu uvjek je bio nasmijan i raspoložen da se pozdravi ( bio je apolitičan ) i prirastao mi je srcu.

Ali ne mogu da vjerujem da o njemu na wikipedia nema ništa :o
User avatar
arman1
Posts: 5286
Joined: 06/11/2006 12:06
Location: Na selu čuvam stoku. U gradu se čuvam od stoke.
Grijem se na: ljubav bližnjih svoj
Vozim: šta klepim
Horoskop: BOG
Contact:

#28 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by arman1 »

programerAnel wrote: 27/07/2021 11:42 Meni je Salko posebno drag.

Završio sam srednju u Tuzli i kada bi god sreo istog u Mejdanu uvjek je bio nasmijan i raspoložen da se pozdravi ( bio je apolitičan ) i prirastao mi je srcu.

Ali ne mogu da vjerujem da o njemu na wikipedia nema ništa :o
Vidio sam pomenutog i njegovu osionost u BBI centru kad prosipa sileđijsku curi koja radi na obezbjeđenju. Imao sam blage simpatije prema njemu do tad, tad mi se zgadio.
User avatar
programerAnel
Posts: 268
Joined: 28/02/2018 08:05

#29 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by programerAnel »

arman1 wrote: 27/07/2021 11:47
programerAnel wrote: 27/07/2021 11:42 Meni je Salko posebno drag.

Završio sam srednju u Tuzli i kada bi god sreo istog u Mejdanu uvjek je bio nasmijan i raspoložen da se pozdravi ( bio je apolitičan ) i prirastao mi je srcu.

Ali ne mogu da vjerujem da o njemu na wikipedia nema ništa :o
Vidio sam pomenutog i njegovu osionost u BBI centru kad prosipa sileđijsku curi koja radi na obezbjeđenju. Imao sam blage simpatije prema njemu do tad, tad mi se zgadio.
Ja sam srednju završio prije 10 godina
User avatar
motachjointa
Posts: 843
Joined: 27/06/2007 00:49

#30 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by motachjointa »

cyprus wrote: 18/07/2021 22:35 Mogla je malo manje pretenciozna tema o Salki Zildžiću :D
gledam i ibretim se, sda isprdak najbolji sportista svih vremena :lol: :mrgreen:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40170
Joined: 29/06/2011 23:39

#31 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by dječak sa šibicama »

Poljo, Peljto i Zildjic su zlatni triling bosanskohercegovackih zvijezda, sovjeti su imali KLM Krutov Larionov i Makarov a BiH ima svoj ZPP strah i trepet ringova sirom svijeta u svoje vrijeme.
Baba Jefimija
Posts: 279
Joined: 10/02/2021 12:51

#32 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by Baba Jefimija »

Čovjek mrtav ladan stavi Salka u rang sa Đokovićem, Modrićem i Jokićem. :lol: Salko je bolji od možda već sada najboljeg tenisača ikad, osvajača zlatne lopte u nogometu i MVP-a NBA lige :lol:
User avatar
karanana
Posts: 47117
Joined: 26/02/2004 00:00

#33 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by karanana »

Iker C wrote: 26/07/2021 17:16 Salko Zildzic, definitivno... Prije svega dobar vjernik, stranacki kolega pa tek onda nas najbolji sportista svih vremena. Zalosno je da takav covjek nije predsjednik Olimpijskog komiteta BIH, samo njegovo pojavljivanje na OI bi davalo na bitnosti BiH. U svijetu kada ljudi cuju ime Salke Zildzica odmah se prisjete antalogijskih meceva sa Ninicem iz CG. Rivalstvo Zildzic Ninic je nivou rivalstva Federer Nadal.
:lol:

a kako frajer profesionalno i diskretno ubaci salkana izmedju dzeksona i tuke, ono ko kad je drugi nece se puno raje osvrtati jer ce se svi sloziti da je dzekson prvi a tuka isto u vrhu, a ko je drugi manje vise je nebitno.
User avatar
denimb
Posts: 2613
Joined: 27/03/2009 14:33

#34 Re: Najbolji sportisti BiH svih vremena

Post by denimb »

Salko...majko draga...
Post Reply