Najbolji restoran u Sarajevu

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#1901 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Averus »

drag_gost wrote:
Averus wrote:
drag_gost wrote:Otidjite u Nosta Cuccinu i narucite "Specijal". Bijeli ili crni, nije bitno.
Šta se dobije u tom specijalu? :D

(pitam jer smo žena i ja peke)
Pa specijal. Cokoladni omot, punjen vrelom cokoladom, poliven preljevom od visanja. Bijela ili crna cokolada, nebitno. :D

5 KM kosta cini mi se, nevjerovatno je.
Aha, too :D
Znam da su im sufle i palačinci božanstveni... Valjda koriste neku svoju čokoladu, pa je to orgazam svaki zalogaj :D
Stari kenjac
Posts: 516
Joined: 23/10/2009 13:01

#1902 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Stari kenjac »

Averus wrote:
drag_gost wrote:Otidjite u Nosta Cuccinu i narucite "Specijal". Bijeli ili crni, nije bitno.
Šta se dobije u tom specijalu? :D

(pitam jer smo žena i ja peke)

onda otiđite u Mosćanicu na tripice i paće, pa nećete više biti peke::: :thumbup:
User avatar
Averus
Posts: 20364
Joined: 13/02/2008 17:07

#1903 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Averus »

Stari kenjac wrote: onda otiđite u Mosćanicu na tripice i paće, pa nećete više biti peke::: :thumbup:
Hvala, ali to je baš nešto što ne bismo okusili ni kad bi nam životi bili u pitanju :lol: :lol: :lol:
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1904 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Nisrin »

Melo15 wrote:Dobra je pizza u Pirpi, meni jedna od boljih, 6KM i biras sta ces od priloga...Sto se tice piletine, Kitchen u lukavici, dosta bolje i manje zacinjeno od iChickena...

Stvarno jedna od boljih pizza- margarita sa mocarelom i ona doner pizza :D Komad 2 KM, a od komada se vec najedes...dobar im je i new york hamburger...za fast food su bolji i od MCDa.

btw, bila je prica za espresso lab---velika kafa sa mlijekom 2,50KM! A ne moze se mjeriti kvalitet sa bilo kom drugom u gradu!
Last edited by Nisrin on 22/01/2018 13:33, edited 1 time in total.
Stari kenjac
Posts: 516
Joined: 23/10/2009 13:01

#1905 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Stari kenjac »

Averus wrote:
Stari kenjac wrote: onda otiđite u Mosćanicu na tripice i paće, pa nećete više biti peke::: :thumbup:
Hvala, ali to je baš nešto što ne bismo okusili ni kad bi nam životi bili u pitanju :lol: :lol: :lol:

Niste svjesni sta propuštate? :D A ja pizzu od sramote samog naziva :lol: nesmijem ni naručiti a kamoli izjesti. :run: Eno zabara talijana nek jedu. ja cu ipak pače!
kakonako
Posts: 601
Joined: 20/05/2013 16:26

#1906 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by kakonako »

Cuj IZJESTI!!!
User avatar
bitanga_sa_otesa
Posts: 37289
Joined: 27/03/2014 09:56
Location: štavanj
Grijem se na: drva
Vozim: pezejca
Horoskop: ne vjerujem
Contact:

#1907 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by bitanga_sa_otesa »

Stari kenjac wrote:
onda otiđite u Mosćanicu na tripice i paće, pa nećete više biti peke::: :thumbup:
pace je extra u moscanici ,tripice se nisam usudio nikad nigdje probati niti cu :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66191
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#1908 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by _BataZiv_0809 »

bitanga_sa_otesa wrote:
Stari kenjac wrote:
onda otiđite u Mosćanicu na tripice i paće, pa nećete više biti peke::: :thumbup:
pace je extra u moscanici ,tripice se nisam usudio nikad nigdje probati niti cu :lol:
Mućkalica im je zakon. Nakon burne noći.... :janpi:
Stari kenjac
Posts: 516
Joined: 23/10/2009 13:01

#1909 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Stari kenjac »

kakonako wrote:Cuj IZJESTI!!!
Sto, jel nisi cuo " izjedi sam svoje..." :-)
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#1910 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Melo15 »

Nisrin wrote:
Melo15 wrote:Dobra je pizza u Pirpi, meni jedna od boljih, 6KM i biras sta ces od priloga...Sto se tice piletine, Kitchen u lukavici, dosta bolje i manje zacinjeno od iChickena...

Stvarno jedna od boljih pizza- margarita sa mocarelom i ona doner pizza :D Komad 2 KM, a od komada se vec najedes...dobar im je i new york hamburger...za fast food su bolji i od MCDa.

btw, bila je prica za espresso lab---velika kafa sa mlijekom 2,50KM! A ne moze se mjeriti kvalitet sa bilo kom drugom u gradu!
Bas zbog mocarele i jeste medju boljim, vecina picerija koristi onaj biljni sir pa nikakva bude. Sto je jos dobro, sto na onoj od 6KM mozes birati sta hoces da ti stavi na pizzu, pa mozes napraviti svoja "4 godisnja doba" :D Nisam probao te burgere, jos... :D
Isto tako, na otoci u novim tibrinim zgradama "Nova Otoka" imate food office, pretezno jela od piletine, cijene oko 5-6km za piletinu u raznim umacima, i vise nego dobro.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#1911 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

Melo15 wrote: Isto tako, na otoci u novim tibrinim zgradama "Nova Otoka" imate food office, pretezno jela od piletine, cijene oko 5-6km za piletinu u raznim umacima, i vise nego dobro.
crispy piletina je :thumbup:
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#1912 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Melo15 »

Tomahawk11 wrote:
Melo15 wrote: Isto tako, na otoci u novim tibrinim zgradama "Nova Otoka" imate food office, pretezno jela od piletine, cijene oko 5-6km za piletinu u raznim umacima, i vise nego dobro.
crispy piletina je :thumbup:
Ja sam uzeo s 4 vrste sira ali i ovi ostal isto su bili sa mnom i uzeli nesto drugo su zadovoljni, mislim da je bas neko uzeo tu crispy i da je dosao neki umak kaze pravo dobar, fin ambijent, fina hrana, cijene normala, ne mora se ici u chipas ili u kitchn u lukavicu vise :D
User avatar
xoklix
Posts: 2421
Joined: 16/01/2018 16:07

#1913 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by xoklix »

Pizza u Ilidzisu je odlicna... Rame uz rame sa Food Marketom.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1914 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Nisrin »

Melo15 wrote:
Nisrin wrote:
Melo15 wrote:Dobra je pizza u Pirpi, meni jedna od boljih, 6KM i biras sta ces od priloga...Sto se tice piletine, Kitchen u lukavici, dosta bolje i manje zacinjeno od iChickena...

Stvarno jedna od boljih pizza- margarita sa mocarelom i ona doner pizza :D Komad 2 KM, a od komada se vec najedes...dobar im je i new york hamburger...za fast food su bolji i od MCDa.

btw, bila je prica za espresso lab---velika kafa sa mlijekom 2,50KM! A ne moze se mjeriti kvalitet sa bilo kom drugom u gradu!
Bas zbog mocarele i jeste medju boljim, vecina picerija koristi onaj biljni sir pa nikakva bude. Sto je jos dobro, sto na onoj od 6KM mozes birati sta hoces da ti stavi na pizzu, pa mozes napraviti svoja "4 godisnja doba" :D Nisam probao te burgere, jos... :D
Isto tako, na otoci u novim tibrinim zgradama "Nova Otoka" imate food office, pretezno jela od piletine, cijene oko 5-6km za piletinu u raznim umacima, i vise nego dobro.

Koja tacno zgrada??? Vidjela sam neku pizzeriu Tutto Bene u onoj prvoj bez zgradi...a taj food office ne vidjeh..mozda je u onim smedjim...kod Kumrovca?
Melo15
Posts: 896
Joined: 13/08/2011 21:36

#1915 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Melo15 »

U zadnjoj kad gledas s glavne ili prvoj ako gledas s ulaza u novu otoku, u prizemlju na ćošku odma(ako ne racunas ovu sto se pravi odma uz ulicu, znaci ove sto su useljive :D )
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#1916 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by addy_sa »

malo se otišlo s teme koja je najbolji restoran a ne fast foodovi i pica za ponijeti
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1917 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Banksy »

malo ot,
Od svih onih restorana kraj Jablanice, koji je najbolji, gdje se najbolje jede...?
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#1918 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by hekaton »

Banksy wrote:malo ot,
Od svih onih restorana kraj Jablanice, koji je najbolji, gdje se najbolje jede...?
Kovačević... Zdrava voda je uvijek puna ali je meni lično meso kod Kovačevića bolje... Maksumic je na 2. mjestu :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#1919 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Banksy »

hvala, to me zanima...
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#1920 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by dobar osjecaj »

hekaton wrote:
Banksy wrote:malo ot,
Od svih onih restorana kraj Jablanice, koji je najbolji, gdje se najbolje jede...?
Kovačević... Zdrava voda je uvijek puna ali je meni lično meso kod Kovačevića bolje... Maksumic je na 2. mjestu :mrgreen:
Mene ne privlači nijedan od tih restorana, ni lokacija, ni izgled ni hrana. Jedino želim kad bude lijepo i vrelo vrijeme otići do K. Vrela čisto jer je jedini spusten uz Neretvu i jer kontam da bi moglo biti lijepo okruzenje.

On topic, doslo je vrijeme da kazem da necu vise ici jesti u restoran PM ciju pizzu sam hvalila. Prije par sedmica sam osim spore i lose usluge dobila najopeceniju, najsuhlju i najgorcu pizzu koju sam jela.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1921 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by JThomas »

najbolje je na klisu u perlici... :mrgreen:
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55673
Joined: 15/12/2008 16:53

#1922 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by ultima_palabra »

Nije ni kod Udovica za bacit...
User avatar
mk ultra
Posts: 19518
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Bošnjačka verzija države
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#1923 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by mk ultra »

Stari kenjac wrote: onda otiđite u Mosćanicu na tripice i paće, pa nećete više biti peke::: :thumbup:
dva puta zatekao mjesto tamo :mrgreen: :mrgreen:
inače ako dolazim, naletim radnim danom oko 11-12, ako nema tu, odem u arčija. nije loša begova
nemoj tripice :lol:
Rosso
Posts: 191
Joined: 23/06/2010 23:39

#1924 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by Rosso »

Radi li jos uvijek onaj indijski restoran Taj Mahal?
User avatar
hekaton
Posts: 863
Joined: 19/12/2013 11:31

#1925 Re: Najbolji restoran u Sarajevu

Post by hekaton »

ultima_palabra wrote:Nije ni kod Udovica za bacit...
Najbolja ali nije bas u Jablanici :D
Post Reply