Najbolji ortoped u sarajevu

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

User avatar
nivla
Posts: 4310
Joined: 12/01/2008 23:44

#26 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by nivla »

hajde barem radi zahvate u bolnici a ne u zubarskoj ordinaciji
ostaje pitanje da li doktor biscevic radi i kao uposlenik opce bolnice jer koliko se sjecam i on je progonjen od sebije pa sa kcus presao u opcu
ako biscevic radi u opcoj a onda iz svoje privatne klinike operise u opcoj onda to nije nista drugo nego koristenje polozaja, posebno ako se na operacije kod njeg na ortipediji u bolnici ceka mjesecima a kad odes privatno onda brzo sve ide u istoj bolnici gdje radi - ovo je bas lose ako covjek radi u opcoj bolnici


ahhahahaha
Image
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#27 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by forumskivojnik »

nivla wrote: 10/10/2023 22:00 hajde barem radi zahvate u bolnici a ne u zubarskoj ordinaciji
ostaje pitanje da li doktor biscevic radi i kao uposlenik opce bolnice jer koliko se sjecam i on je progonjen od sebije pa sa kcus presao u opcu
ako biscevic radi u opcoj a onda iz svoje privatne klinike operise u opcoj onda to nije nista drugo nego koristenje polozaja, posebno ako se na operacije kod njeg na ortipediji u bolnici ceka mjesecima a kad odes privatno onda brzo sve ide u istoj bolnici gdje radi - ovo je bas lose ako covjek radi u opcoj bolnici
7jackals je napisao/la: ↑10/10/2023 21:09
Da, znam da iznajmi salu...
Rekoh da ne znam koji dogovor ima s njima obzirom da je bila "smiješna" cifra za jednu vrlo komplikovanu operaciju
računajući da onmmora iznajmiti ne samo salu, već i prateće osoblje
:twisted: :twisted: I ja nasjedoh na ovaj gore komentar ne provjeravajuci njegovu istinitost na web stranici Opce bolnice :shock: :? .
Haman u toj BiH svi, ama bas svi LAZU!

Biscevic kao i oatala ekipa, koja je zbog iskoristavanja bolnickih resursa u svoje privatne svrhe izbacena sa Klinickog, nastavili su u opcoj tamo gdje su zaustavljeni od strane Sebije.
Evo ga, Biscevic je uposlenik Opce bolnice :twisted:
https://www.obs.ba/index.php/nase-osobl ... tnost.html

ODJELJENJE ZA ORTOPEDIJU I TRAUMATOLOGIJU
Šef: Prof.dr. Mirza Biščević, spec. ortoped
Tel: 033 285 488

[email protected]
User avatar
nivla
Posts: 4310
Joined: 12/01/2008 23:44

#28 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by nivla »

kako da ti kazem isto radi i gavrankapetanovic, a kcus mu nedostaje jer daleko bolje sale i oprema su na ortipediji kcusa u odnosu na opcu bolnicu i moze samo gore biti nego sad ako on preuzme kcus
mali_balon
Posts: 11463
Joined: 12/09/2012 09:57

#29 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by mali_balon »

Da uvazena profesorica nije opterecena papanka i pocela da sere po narodu ukidajuci ljekove, zavodeci strahovladu, koronu i zavoditi stranacku strahovladu sada bi imala spomenik u sred kcusa, i diplome ne bi bile upitne upravo sto je otjerala ovakve kriminalce i supke i koseva....ali....
User avatar
alibegoa
Posts: 1032
Joined: 12/10/2009 21:41
Location: Illyricum

#30 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by alibegoa »

forumskivojnik wrote: 10/10/2023 22:09
nivla wrote: 10/10/2023 22:00 hajde barem radi zahvate u bolnici a ne u zubarskoj ordinaciji
ostaje pitanje da li doktor biscevic radi i kao uposlenik opce bolnice jer koliko se sjecam i on je progonjen od sebije pa sa kcus presao u opcu
ako biscevic radi u opcoj a onda iz svoje privatne klinike operise u opcoj onda to nije nista drugo nego koristenje polozaja, posebno ako se na operacije kod njeg na ortipediji u bolnici ceka mjesecima a kad odes privatno onda brzo sve ide u istoj bolnici gdje radi - ovo je bas lose ako covjek radi u opcoj bolnici
7jackals je napisao/la: ↑10/10/2023 21:09
Da, znam da iznajmi salu...
Rekoh da ne znam koji dogovor ima s njima obzirom da je bila "smiješna" cifra za jednu vrlo komplikovanu operaciju
računajući da onmmora iznajmiti ne samo salu, već i prateće osoblje
:twisted: :twisted: I ja nasjedoh na ovaj gore komentar ne provjeravajuci njegovu istinitost na web stranici Opce bolnice :shock: :? .
Haman u toj BiH svi, ama bas svi LAZU!

Biscevic kao i oatala ekipa, koja je zbog iskoristavanja bolnickih resursa u svoje privatne svrhe izbacena sa Klinickog, nastavili su u opcoj tamo gdje su zaustavljeni od strane Sebije.
Evo ga, Biscevic je uposlenik Opce bolnice :twisted:
https://www.obs.ba/index.php/nase-osobl ... tnost.html

ODJELJENJE ZA ORTOPEDIJU I TRAUMATOLOGIJU
Šef: Prof.dr. Mirza Biščević, spec. ortoped
Tel: 033 285 488

[email protected]

profesor Bišćević je zaista najbolji kada je kičma u pitanju
User avatar
nivla
Posts: 4310
Joined: 12/01/2008 23:44

#31 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by nivla »

alibegoa wrote: 12/10/2023 13:15
profesor Bišćević je zaista najbolji kada je kičma u pitanju
sto opet ne znaci da nije supcina koja zloupotrebljava svoj polozaj pa za pacijente koji se njemu privatno jave ne obezbijedi ranije termine u istoj bolnici gdje je sef odjeljenja, otprilike redovno cekas godinu al ako se njemu privatno javis obavi to puno ranije
strucnost ne bih da komentarisem jer ovo sto sam
ja upoznao i iz licnog iskustva znam je da ovi samoprozvani strucnjaci u klasi bh doktora nisu ni za koji kurac kako u regiji tako i u svijetu, vec je to npr ko da za medicinski fakultet u sarajevu kazes da je nabolji medicinski fakultet na unsa, a nemas drugi medicinski fakultet na unsa sa kojim bi ga poredio
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#32 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by forumskivojnik »

alibegoa wrote: 12/10/2023 13:15
forumskivojnik wrote: 10/10/2023 22:09



:twisted: :twisted: I ja nasjedoh na ovaj gore komentar ne provjeravajuci njegovu istinitost na web stranici Opce bolnice :shock: :? .
Haman u toj BiH svi, ama bas svi LAZU!

Biscevic kao i oatala ekipa, koja je zbog iskoristavanja bolnickih resursa u svoje privatne svrhe izbacena sa Klinickog, nastavili su u opcoj tamo gdje su zaustavljeni od strane Sebije.
Evo ga, Biscevic je uposlenik Opce bolnice :twisted:
https://www.obs.ba/index.php/nase-osobl ... tnost.html

ODJELJENJE ZA ORTOPEDIJU I TRAUMATOLOGIJU
Šef: Prof.dr. Mirza Biščević, spec. ortoped
Tel: 033 285 488

[email protected]

profesor Bišćević je zaista najbolji kada je kičma u pitanju

Procitaj na predhodnoj stranici ove teme moj odgovor ko je u Sarajevu specijalista za kicmu i vidjet ces da sam napisala da je to Biscevic sto je i cinjenica.
Medjutim to ga ne amnestira od zloupotrebe polozaja i koristenja medicinskih resursa iz oblasti javnog zdravstva u svoje privatne svrhe.
Ima svoju privatnu ordinaciju a uporedo je zaposlen i u Opcoj bolnici u Sarajevu. https://drbiscevic.ba/

Nije on tu jedini, Gavran je u timu sa njim a svi su se skupili u Opcoj bolnici i nastavili tamo gdje ih je Sebija zaustavila na Klinickom.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hirurzi ... /170925120

Zar nije kriminal da pacijenti, koji se jave u privatnu praksu nekog od ovakvih ljekara i za njihove tretmane i usluge, njima plate u kesu (sto je cista zarada tih ljekara) a operativni zahvat ili za sve drugu dijagnostiku koju oni ne mogu uraditi u tim svojim prcvarnicama placa zdravstveno osiguranje, termine, "posebne" tretmane i smjestaj i sve ostalo dobiju odmah samo zato sto su pacijenti doticnih polubogova, za postoperativni tretman dolaze u bolnicu bez ikakvog termina i reda dok kontrole uredno placaju ponovo u kesu doticnom polubogu.

Na drugoj strani su pacijenti koji ili ne mogu da si ovo gore priuste ili iz moralnih pobuda ne zele da se ponizavaju na ovakav nacin MORAJU, PRISILJENI SU da na svoj termin cekaju mjesecima.

Zar je za tebe to u redu?
Meni je nepojmivo da su svi odusevljeni "osmijesima" i "tretmanom" kod privatnika koje su licno platili u kesu :-? a pljuju po javnom zdravstvu koje i ovi privatnici iskoristavaju i ako dodje do spasavanja golog zivota opet nikome ne gine smjestaj u javnoj bolnici.
Sto niko od tih privatnika NIKADA nije sklopio ugovor sa ZZO da svoje usluge moze naplatiti preko tog osiguranja a ne na licu mjesta u kesu ili neka se uvede dvoklasno zdravstveno osiguranje (privatno i obvavezno)?
User avatar
konektovan
Posts: 41043
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#33 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by konektovan »

forumskivojnik wrote: 12/10/2023 18:08
alibegoa wrote: 12/10/2023 13:15


profesor Bišćević je zaista najbolji kada je kičma u pitanju

Procitaj na predhodnoj stranici ove teme moj odgovor ko je u Sarajevu specijalista za kicmu i vidjet ces da sam napisala da je to Biscevic sto je i cinjenica.
Medjutim to ga ne amnestira od zloupotrebe polozaja i koristenja medicinskih resursa iz oblasti javnog zdravstva u svoje privatne svrhe.
Ima svoju privatnu ordinaciju a uporedo je zaposlen i u Opcoj bolnici u Sarajevu. https://drbiscevic.ba/

Nije on tu jedini, Gavran je u timu sa njim a svi su se skupili u Opcoj bolnici i nastavili tamo gdje ih je Sebija zaustavila na Klinickom.

https://www.klix.ba/vijesti/bih/hirurzi ... /170925120

Zar nije kriminal da pacijenti, koji se jave u privatnu praksu nekog od ovakvih ljekara i za njihove tretmane i usluge, njima plate u kesu (sto je cista zarada tih ljekara) a operativni zahvat ili za sve drugu dijagnostiku koju oni ne mogu uraditi u tim svojim prcvarnicama placa zdravstveno osiguranje, termine, "posebne" tretmane i smjestaj i sve ostalo dobiju odmah samo zato sto su pacijenti doticnih polubogova, za postoperativni tretman dolaze u bolnicu bez ikakvog termina i reda dok kontrole uredno placaju ponovo u kesu doticnom polubogu.

Na drugoj strani su pacijenti koji ili ne mogu da si ovo gore priuste ili iz moralnih pobuda ne zele da se ponizavaju na ovakav nacin MORAJU, PRISILJENI SU da na svoj termin cekaju mjesecima.

Zar je za tebe to u redu?
Meni je nepojmivo da su svi odusevljeni "osmijesima" i "tretmanom" kod privatnika koje su licno platili u kesu :-? a pljuju po javnom zdravstvu koje i ovi privatnici iskoristavaju i ako dodje do spasavanja golog zivota opet nikome ne gine smjestaj u javnoj bolnici.
Sto niko od tih privatnika NIKADA nije sklopio ugovor sa ZZO da svoje usluge moze naplatiti preko tog osiguranja a ne na licu mjesta u kesu ili neka se uvede dvoklasno zdravstveno osiguranje (privatno i obvavezno)?
:thumbup:
7jackals
Posts: 11
Joined: 25/10/2010 13:22

#34 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by 7jackals »

forumskivojnik wrote: 10/10/2023 21:27
7jackals wrote: 10/10/2023 21:09 Da, znam da iznajmi salu...
Rekoh da ne znam koji dogovor ima s njima obzirom da je bila "smiješna" cifra za jednu vrlo komplikovanu operaciju
računajući da onmmora iznajmiti ne samo salu, već i prateće osoblje

Obzirom da sam nasjela na tvoj LAZNI komentar, da Biscevic ima "dogovor" sa Opcom bolnicom u kojoj operise svoje pacijente, bez provjere na web stranici Opce bolnice izbrisacu ga jer ono sto sam bila napisala je praksa u de. sa ljekarima koji imaju svoje privatne ordinacije a pacijente operisu u nekoj od klinika sa kojima imaju sklopljene regularne ugovore. Gdje je sve legalno i cisto.

Biscevic i ostala ekipa ukljucujuci direktora Opce bolnice Gavrana i dalje iskoristava bolnicke resurse u svoje privatne svrhe dok pacijenti koji nemaju da ih plate ili ne zele cekaju mjesecima na termin operativnog zahvata ili samo dijagnosticku obradu.

Ta "smijesna" cifra koju si ti u kesu platila je njegova licna zarada a svu operaciju i bolnicko lijecenje je snijelo zdravstveno osiguranje pacijenta jer ti to sigurno ne bi mogla platiti iz svog dzepa. U isto vrijeme je neki drugi pacijent zbog takvih i njega i tebe ostao bez adekvatnog tretmana cekajuci svoj red jer nije u stanju da plati u kesu i da polubogu u bijelom da mito (hediju) kako su je Gavrani nazivali.
https://www.obs.ba/index.php/nase-osobl ... tnost.html

ODJELJENJE ZA ORTOPEDIJU I TRAUMATOLOGIJU
Šef: Prof.dr. Mirza Biščević, spec. ortoped
Tel: 033 285 488
Po čemu je moj komentar lažan? Napisah iskustvo koje smo imali s dr.Bišćevićem, a zbog mene sigurno nije neko ostao bez tretmana
Moja svekrva je više od 3 godine hodala po bolnicama, Sarajevo, Zenica, Tuzla....svaki doktor je odbijao uraditi operaciju jer je jako komplikovana.
Osim jakih bolova, ženi su se počeli grčiti ekstremiteti i to u suprotnom pravcu. Prijatelj nam je preporučio dr.Biščevića, otišli, zakazao operaciju..
Zaista sam mislila da on ima neku saradnju sa Općom, nije mi na pamet padalo da provjeravam web stranice...
Na kraju krajeva, poenta mog prvog posta je bila da pomognem čovjeku, da zna da dotični obavlja i operacije
Post Reply