Najbolji ortoped u sarajevu

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

PS4 Share
Posts: 176
Joined: 10/09/2018 02:08

#1 Najbolji ortoped u sarajevu

Post by PS4 Share »

U kojoj od ovih poliklinika ima najbolji ortoped za saku ako neko zna?
User avatar
mali Ninja
Posts: 2130
Joined: 22/09/2007 21:10

#2 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by mali Ninja »

Prof Mirza Biscevic.
User avatar
tinkerbell09
Posts: 454
Joined: 22/06/2013 02:34
Location: Neverland.

#3 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by tinkerbell09 »

mali Ninja wrote: 14/02/2020 13:22 Prof Mirza Biscevic.
Mozda je stručnjak, ali je kao covjek nula
User avatar
Nepenthe11
Posts: 886
Joined: 10/10/2020 18:59

#4 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by Nepenthe11 »

Pokušavam dobiti Ismet Gavrankapetanovića za dogovorenu kontrolu, privatno kod njega. Niko mi se ne javlja već duže vrijeme a trebali bi se vidjeti. Zna netko možda zašto je nedostupan i kada će biti opet? Je li imao već neko tako iskustvo?
Hvala
epik
Posts: 1492
Joined: 10/05/2011 14:15

#5 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by epik »

Nepenthe11 wrote: 16/05/2023 01:33 Pokušavam dobiti Ismet Gavrankapetanovića za dogovorenu kontrolu, privatno kod njega. Niko mi se ne javlja već duže vrijeme a trebali bi se vidjeti. Zna netko možda zašto je nedostupan i kada će biti opet? Je li imao već neko tako iskustvo?
Hvala
Dva termina je ispalio mog druga...vrlo neodgovorni po tom pitanju.
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#6 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by nivla »

ma pakas obicni je ismet, izbjegavaj ga, odi na klinicki
nula od covjeka ovo sto znam od familije i raje
otprilike kad posjetis njegovu “ordinaciju” vidjet ces da u lokalnoj ambulanti imas bolje uslove
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#7 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by forumskivojnik »

...
Last edited by forumskivojnik on 08/10/2023 06:42, edited 1 time in total.
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#8 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by forumskivojnik »

...
Ad000
Posts: 32
Joined: 19/06/2012 01:42

#9 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by Ad000 »

Dr Tarik Muharemović definitivno najbolji. Radio u Opcoj bolnici, sada ima svoju ordinaciju. Ono što je bitno da pored stručnosti i iskustva, zaista ima najbolji pristup prema svi pacijentima. Licno i pojedince iz porodice sam vodio njemu. Od starijih koji su imali problema sa koljenima, stopalima, postavljanje plasticnog gipsa….svi su bili zadovoljni.

User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#10 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by nivla »

treba bjezati od doktora koji rade u opcoj/kcus a onda privatno rade u svojoj ordinaciji posebno ako neofirno sugerise da mu dodjete privatno jer tamo nema da se ceka i bolje je
npr gavrankapetanovic nema nista u svojoj privatnoj ordinaciji od aparature, ali zato se godinama nije libio da pacijente primi na ustanovu koju radi kako bi obavio bilo kakve pretrage i napravio bilo kakve snimke, naravno u zavisnosti od procjene nije se libio ni da pacijenta stavi i drzi onako danima u vip apartmanima na kcus ortopediji
User avatar
Nepenthe11
Posts: 886
Joined: 10/10/2020 18:59

#11 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by Nepenthe11 »

Sve u sveme niko ne valja izgleda
User avatar
nivla
Posts: 4282
Joined: 12/01/2008 23:44

#12 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by nivla »

sto se gavrankapetanovica tice mozes ga naci na dzumi u magribiji petkom u zadnjim safovima, nekad u 1 nekad u drugom terminu u 3 ako je taj dan na poslu mozda ti pomogne ko dzematliji jer ti za njega treba dobra stela da dodjes
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#13 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by mali_balon »

Koji je za kicmu najbolji privatnik
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#14 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by forumskivojnik »

mali_balon wrote: 10/10/2023 16:33 Koji je za kicmu najbolji privatnik
Mirza Biscevic je za kicmu ali ako moras na operaciju on je privatno nigdje ne moze uraditi.
Mozete samo konzervativno zbrinuti.
U tom slucaju moras na klinicki ili na neurohirurgiju ili na ortopediju zavisno sta je u pitanju.
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#15 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by mali_balon »

forumskivojnik wrote: 10/10/2023 17:22
mali_balon wrote: 10/10/2023 16:33 Koji je za kicmu najbolji privatnik
Mirza Biscevic je za kicmu ali ako moras na operaciju on je privatno nigdje ne moze uraditi.
Mozete samo konzervativno zbrinuti.
U tom slucaju moras na klinicki ili na neurohirurgiju ili na ortopediju zavisno sta je u pitanju.
Treba mi dijagnoza ostalo cemo lako dalje ako bude potrebno.....nadam se da nije za operacije ...u lumbalnom dijelu me boli prsljen na dodir isto kao da sam nazuljao ili da sam se udario, tako boli....a nekad zaboli kao da mi uzaren ekser neko gurne u taj prsljen
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#16 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by forumskivojnik »

mali_balon wrote: 10/10/2023 17:39
forumskivojnik wrote: 10/10/2023 17:22

Mirza Biscevic je za kicmu ali ako moras na operaciju on je privatno nigdje ne moze uraditi.
Mozete samo konzervativno zbrinuti.
U tom slucaju moras na klinicki ili na neurohirurgiju ili na ortopediju zavisno sta je u pitanju.
Treba mi dijagnoza ostalo cemo lako dalje ako bude potrebno.....nadam se da nije za operacije ...u lumbalnom dijelu me boli prsljen na dodir isto kao da sam nazuljao ili da sam se udario, tako boli....a nekad zaboli kao da mi uzaren ekser neko gurne u taj prsljen


Biscevic je specijalista ortopedije, neuro ortopedija (degenerativne bolesti kicme).
Dok je bio na ortopediji operisao je iskljucivo kicme tako da ti on moze dijagnostiku uraditi, postaviti dijagnozu i konzervativno te super zbrinuti.
Samo oni koji imaju Bandscheibenprolaps koji se mora operisati uvijek bih isla neurohirurgu zbog toga i to iskljucivo specijalisti neurohirurgije, nikada hirurgu opce prakse koji se drznuo caprkati po kicmi i kicmenoj mozdini sto je slucaj sa jednim na klinickom kojeg i Dizdarevic proziva.
User avatar
Filter
Posts: 8039
Joined: 31/12/2010 11:42
Location: cirkus

#17 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by Filter »

mali_balon wrote: 10/10/2023 17:39
forumskivojnik wrote: 10/10/2023 17:22

Mirza Biscevic je za kicmu ali ako moras na operaciju on je privatno nigdje ne moze uraditi.
Mozete samo konzervativno zbrinuti.
U tom slucaju moras na klinicki ili na neurohirurgiju ili na ortopediju zavisno sta je u pitanju.
Treba mi dijagnoza ostalo cemo lako dalje ako bude potrebno.....nadam se da nije za operacije ...u lumbalnom dijelu me boli prsljen na dodir isto kao da sam nazuljao ili da sam se udario, tako boli....a nekad zaboli kao da mi uzaren ekser neko gurne u taj prsljen
Mozda ti samo fizijatar treba. Bojan pavlovic u lukavici, dobar. A ako je za hirurga biscevic. Nadam se da nisi za hirurga
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#18 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by mali_balon »

Filter wrote: 10/10/2023 20:33
mali_balon wrote: 10/10/2023 17:39

Treba mi dijagnoza ostalo cemo lako dalje ako bude potrebno.....nadam se da nije za operacije ...u lumbalnom dijelu me boli prsljen na dodir isto kao da sam nazuljao ili da sam se udario, tako boli....a nekad zaboli kao da mi uzaren ekser neko gurne u taj prsljen
Mozda ti samo fizijatar treba. Bojan pavlovic u lukavici, dobar. A ako je za hirurga biscevic. Nadam se da nisi za hirurga
Nadam se i ja da nije za noza...konto sam i ja kod fizijatra ili masaza ili oni kostolomci....ali opet kontam haj prvo da vidim sa ortopedom pa sta on kaze...
HelaS
Posts: 5654
Joined: 22/09/2018 13:21

#19 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by HelaS »

mali_balon wrote: 10/10/2023 17:39
forumskivojnik wrote: 10/10/2023 17:22

Mirza Biscevic je za kicmu ali ako moras na operaciju on je privatno nigdje ne moze uraditi.
Mozete samo konzervativno zbrinuti.
U tom slucaju moras na klinicki ili na neurohirurgiju ili na ortopediju zavisno sta je u pitanju.
Treba mi dijagnoza ostalo cemo lako dalje ako bude potrebno.....nadam se da nije za operacije ...u lumbalnom dijelu me boli prsljen na dodir isto kao da sam nazuljao ili da sam se udario, tako boli....a nekad zaboli kao da mi uzaren ekser neko gurne u taj prsljen
discus-herniae-t39004.html
7jackals
Posts: 11
Joined: 25/10/2010 13:22

#20 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by 7jackals »

Pozdrav svima
Samo da kažem da dr.Bišćević radi i operacije iako je privatnik-moju svekrvu operisao u Općoj prije par godina
Kakav dogovor ima s njima, ne znam, ali je vrhunski operisao ženi kičmu i nije uopšte puno koštalo
mali_balon
Posts: 11393
Joined: 12/09/2012 09:57

#21 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by mali_balon »

7jackals wrote: 10/10/2023 20:51 Pozdrav svima
Samo da kažem da dr.Bišćević radi i operacije iako je privatnik-moju svekrvu operisao u Općoj prije par godina
Kakav dogovor ima s njima, ne znam, ali je vrhunski operisao ženi kičmu i nije uopšte puno koštalo
Pa iznajmi salu i instrumente, plati anesteziologa itd itd....

@HelaS
Ne mislim da je diskushernija jer me ne boli stalno, ne "udara" u nista drugo tipa noge ruje....nisam ogranicen kretanjem..samo kad ustanem ili sjednem....tj kad promjenim polozaj ledja malo zaboli i prestane...mozda je pocetak zato i kontam doktoru
HelaS
Posts: 5654
Joined: 22/09/2018 13:21

#22 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by HelaS »

mali_balon wrote: 10/10/2023 20:57
7jackals wrote: 10/10/2023 20:51 Pozdrav svima
Samo da kažem da dr.Bišćević radi i operacije iako je privatnik-moju svekrvu operisao u Općoj prije par godina
Kakav dogovor ima s njima, ne znam, ali je vrhunski operisao ženi kičmu i nije uopšte puno koštalo
Pa iznajmi salu i instrumente, plati anesteziologa itd itd....

@HelaS
Ne mislim da je diskushernija jer me ne boli stalno, ne "udara" u nista drugo tipa noge ruje....nisam ogranicen kretanjem..samo kad ustanem ili sjednem....tj kad promjenim polozaj ledja malo zaboli i prestane...mozda je pocetak zato i kontam doktoru
Vozači autobusa i kamiona najčešče je imaju. Prvjeri snimanjem MRI, najbolje, prije kiropraktičara.
zigson
Posts: 3007
Joined: 04/04/2015 22:17

#23 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by zigson »

Magnet prvo pa onda sve ostalo.
7jackals
Posts: 11
Joined: 25/10/2010 13:22

#24 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by 7jackals »

Da, znam da iznajmi salu...
Rekoh da ne znam koji dogovor ima s njima obzirom da je bila "smiješna" cifra za jednu vrlo komplikovanu operaciju
računajući da onmmora iznajmiti ne samo salu, već i prateće osoblje
User avatar
forumskivojnik
Posts: 592
Joined: 03/10/2014 14:13

#25 Re: Najbolji ortoped u sarajevu

Post by forumskivojnik »

7jackals wrote: 10/10/2023 21:09 Da, znam da iznajmi salu...
Rekoh da ne znam koji dogovor ima s njima obzirom da je bila "smiješna" cifra za jednu vrlo komplikovanu operaciju
računajući da onmmora iznajmiti ne samo salu, već i prateće osoblje

Obzirom da sam nasjela na tvoj LAZNI komentar, da Biscevic ima "dogovor" sa Opcom bolnicom u kojoj operise svoje pacijente, bez provjere na web stranici Opce bolnice izbrisacu ga jer ono sto sam bila napisala je praksa u de. sa ljekarima koji imaju svoje privatne ordinacije a pacijente operisu u nekoj od klinika sa kojima imaju sklopljene regularne ugovore. Gdje je sve legalno i cisto.

Biscevic i ostala ekipa ukljucujuci direktora Opce bolnice Gavrana i dalje iskoristava bolnicke resurse u svoje privatne svrhe dok pacijenti koji nemaju da ih plate ili ne zele cekaju mjesecima na termin operativnog zahvata ili samo dijagnosticku obradu.

Ta "smijesna" cifra koju si ti u kesu platila je njegova licna zarada a svu operaciju i bolnicko lijecenje je snijelo zdravstveno osiguranje pacijenta jer ti to sigurno ne bi mogla platiti iz svog dzepa. U isto vrijeme je neki drugi pacijent zbog takvih i njega i tebe ostao bez adekvatnog tretmana cekajuci svoj red jer nije u stanju da plati u kesu i da polubogu u bijelom da mito (hediju) kako su je Gavrani nazivali.
https://www.obs.ba/index.php/nase-osobl ... tnost.html

ODJELJENJE ZA ORTOPEDIJU I TRAUMATOLOGIJU
Šef: Prof.dr. Mirza Biščević, spec. ortoped
Tel: 033 285 488
Last edited by forumskivojnik on 10/10/2023 22:38, edited 1 time in total.
Post Reply