Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
rossonera
Posts: 80
Joined: 25/02/2012 13:19

#226 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by rossonera »

Krizzia wrote:
rossonera wrote:Ima li neka preporuka za neki dezodorans ne znam vise ni sama sta da kupim? Meni se cini da sam sve vise probala :-D Unaprijed hvala :)
Image

Najbolji ikad. Ali IKAD!
Sent from my HTC Desire HD A9191
I meni je al vec duze vrijeme ga ne mogu naci, prije sam ga uzimala u Mercatoru al nema ga vise :( Gdje ima da se kupi? :-D
MrsJ
Posts: 419
Joined: 28/03/2012 17:48

#227 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by MrsJ »

Ja sam ga zadnji put uzela u Merkatoru. Ali meni je ubjedljivo najbolji ovaj:
Image

Jeste 21 KM (u medjuvremenu su povecali cijenu sa 18 KM) ali se najmanje znojim s njim i zaista dugo drzi a miris diskretan, dok mi je miris ovog rozog postao jako naporan.
rossonera
Posts: 80
Joined: 25/02/2012 13:19

#228 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by rossonera »

I ja sam u potrazi za njim, nama ga vise u Mercatoru :-) Vichy crveni sam imala i bio mi je preagresivan, kao i svaki Garnier izazivao mi je osip, uzimla sam čak i Biotherm i bio je super, al je stvarno preskup :)
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#229 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by Krizzia »

rossonera wrote:
Krizzia wrote:
rossonera wrote:Ima li neka preporuka za neki dezodorans ne znam vise ni sama sta da kupim? Meni se cini da sam sve vise probala :-D Unaprijed hvala :)
Image

Najbolji ikad. Ali IKAD!
Sent from my HTC Desire HD A9191
I meni je al vec duze vrijeme ga ne mogu naci, prije sam ga uzimala u Mercatoru al nema ga vise :( Gdje ima da se kupi? :-D
I ja sam ga jedino vidjala u Mercatoru, ali nema ga uvijek. Ja uzmem po 4/5 kom u Hr. I tamo sam ga jedino u DM-u nasla.

Sent from my HTC Desire HD A9191
User avatar
Violet Love
Posts: 70
Joined: 02/11/2013 13:38

#230 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by Violet Love »

nešto najbolje što sam ikad probala za masno tjeme i volumen:

Image

I za zaštitu kose od svega i svačega:

Image
maja82
Posts: 38
Joined: 25/11/2008 22:24

#231 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by maja82 »

prolazna wrote:Image

Ne postoji ništa bolje za suhu kožu lica, a prejeftino. Preporučujem svima od reda. Koža upije u roku od minute, prije pudera, pred spavanje.. uvijek.
Potpis, mada ja imam masnu kožu a ovo mi je baš onako univerzalno za hidrataciju, fino navlaži kožu a ne masti.
Mrvicu bolji mi je onaj Cell energy njihov ali on izlazi iz prodaje pa ga nece jos dugo bit.
Za te pare i jedan i drugi odlični.
User avatar
Krizzia
Posts: 574
Joined: 13/03/2013 00:35
Location: Kalifornija
Contact:

#232 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by Krizzia »

Image
Odlicna maska. Inace ja nikad ne vidim razliku na licu prije i poslije maske, al nakon ove koza fino meka, glatka. Ten ujednacen i pore manje vidljive. Imala puhicu na celu, ujutro joj ni traga, ni crvenila ni ista :o
User avatar
lavorpunvode
Posts: 3109
Joined: 19/07/2012 19:16

#233 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by lavorpunvode »

kako je ovo dobro :-)

posljednja 2 pranja ga koristim, kosa mi nikad u zivotu nije bila poslusnija, i ljepsa. tacno ne mogu da vjerujem da je ovo ona moja neukrotiva kosa :-)

Image
User avatar
leki hz
Posts: 588
Joined: 09/09/2011 21:08

#234 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by leki hz »

lavorpunvode wrote:kako je ovo dobro :-)

posljednja 2 pranja ga koristim, kosa mi nikad u zivotu nije bila poslusnija, i ljepsa. tacno ne mogu da vjerujem da je ovo ona moja neukrotiva kosa :-)

Image
Ja ovo već odavno koristim :D , dobro a jeftino
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#235 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by sour cherry »

nirmx wrote:Nedavno sam otkrila ove losine za tijelo (Oh so heavenly). Do sada sam ih vidjela samo u Konzumu u BBI centru. Mirisu predivno, :-) kao ni jedan losion koji sam do sada kupila ili probala a koji se kod nas moze naci. Odlicni su za kozu :razz: Ja sam odusevljena i zarazila sam vec i sestre njima :oops: Jedan je oko 8 KM ali se stvarno isplati. Image
Imam ovaj prvi.Divno miriše:)
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#236 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by ladyblue18 »

sour cherry wrote:
nirmx wrote:Nedavno sam otkrila ove losine za tijelo (Oh so heavenly). Do sada sam ih vidjela samo u Konzumu u BBI centru. Mirisu predivno, :-) kao ni jedan losion koji sam do sada kupila ili probala a koji se kod nas moze naci. Odlicni su za kozu :razz: Ja sam odusevljena i zarazila sam vec i sestre njima :oops: Jedan je oko 8 KM ali se stvarno isplati. Image
Imam ovaj prvi.Divno miriše:)
Dje ovo ima, jel samo u Konzumu u BBI-u?
sour cherry
Posts: 4015
Joined: 21/12/2012 20:57

#237 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by sour cherry »

Ne znam ima li još negdje.Ja sam ga tamo našla. :)
safran
Posts: 2529
Joined: 19/08/2006 22:25

#238 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by safran »

prolazna wrote:Image

Ne postoji ništa bolje za suhu kožu lica, a prejeftino. Preporučujem svima od reda. Koža upije u roku od minute, prije pudera, pred spavanje.. uvijek.
Da li neko zna u kojem DM ima ovoga? Jučer tražila u Dobrinji i ne nađoh.
occhi_Azzurri
Posts: 50
Joined: 19/11/2013 22:46

#239 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by occhi_Azzurri »

safran wrote:
prolazna wrote:Image

Ne postoji ništa bolje za suhu kožu lica, a prejeftino. Preporučujem svima od reda. Koža upije u roku od minute, prije pudera, pred spavanje.. uvijek.
Da li neko zna u kojem DM ima ovoga? Jučer tražila u Dobrinji i ne nađoh.
Ja sam ovo uzela jucer u DM-u na Grbavici, a prije par dana sam ga vidjela i u gradu..
Hvala djevojkama koje su ga preporucile, zaista je dobar, meni je koza normalna, ali lice mi je nakon njega bas mekano i lijepo na dodir..
safran
Posts: 2529
Joined: 19/08/2006 22:25

#240 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by safran »

Hvala na info, probaću danas na povratku s posla. Meni je koža baš suha i djeluje kao da bi mi prijalo.
BTW. kako nije red iz DM izaći praznih ruku sinoć kupih tubu uljnog losiona sa pistacijom i sjemenkama grožđa, neka limited edition varijanta, trenutno na akciji - manje od 4 KM 200 ml i predivno upija, upravo se divim svojim podlakticama koje se redovno perutaju o ovo doba godine.
safran
Posts: 2529
Joined: 19/08/2006 22:25

#241 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by safran »

maja82 wrote:
prolazna wrote:Image

Ne postoji ništa bolje za suhu kožu lica, a prejeftino. Preporučujem svima od reda. Koža upije u roku od minute, prije pudera, pred spavanje.. uvijek.
Potpis, mada ja imam masnu kožu a ovo mi je baš onako univerzalno za hidrataciju, fino navlaži kožu a ne masti.
Mrvicu bolji mi je onaj Cell energy njihov ali on izlazi iz prodaje pa ga nece jos dugo bit.
Za te pare i jedan i drugi odlični.
Samo da se zahvalim na preporuci, objema. :thumbup:
User avatar
brown.sugar
Posts: 1131
Joined: 09/09/2013 19:32
Location: I'm a female. :D

#242 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by brown.sugar »

Image

Inace mi ne pasu L'Orealovi samponi, ali ovaj je :thumbup:. Kosa bude svilenkasta, sjajna i leprsava.
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#243 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by _Gea_ »

trazim neuspjesno one kremaste, masne, sjene na oci. zemljanih i bronzanih nijansi. ovako nekako da izgleda na kapcima, ne previse upadljivo.
Image
pa ako neko ima preporuku za neke i gdje se mogu kupiti, bila bi zahvaln
safran
Posts: 2529
Joined: 19/08/2006 22:25

#244 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by safran »

_Gea_ wrote:trazim neuspjesno one kremaste, masne, sjene na oci. zemljanih i bronzanih nijansi. ovako nekako da izgleda na kapcima, ne previse upadljivo.
Image
pa ako neko ima preporuku za neke i gdje se mogu kupiti, bila bi zahvaln
ovoga ima u oriflame katalogu - uzimale su moje kolegice sa posla - kažu da su dobre
maja82
Posts: 38
Joined: 25/11/2008 22:24

#245 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by maja82 »

safran wrote:
_Gea_ wrote:trazim neuspjesno one kremaste, masne, sjene na oci. zemljanih i bronzanih nijansi. ovako nekako da izgleda na kapcima, ne previse upadljivo.
Image
pa ako neko ima preporuku za neke i gdje se mogu kupiti, bila bi zahvaln
ovoga ima u oriflame katalogu - uzimale su moje kolegice sa posla - kažu da su dobre
Ja imam Rimmel scandal eyes ovu http://www.hellojaa.com/reviews/rimmel- ... dow-paint/
evo ovdje imaš više boja http://www.katiesbeautyblog.com/2013/08 ... hadow.html al nisu ovako intenzivne, ovo je baš "podebljano" :D , oko 5-6 KM dođu čini mi se.
Ima u zadnje vrijeme dosta tih kremastih sam viđala. ( Maybelline,M.Astor ... , za ove skuplje neznam )
User avatar
_Gea_
Posts: 161
Joined: 30/05/2011 13:19

#246 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by _Gea_ »

hvala cure.
u oriflameu izbjegavam uzimati jer ne mogu nijansu provjeriti na licu mjesta, vecinom su drugacije nego na slikama. provjericu ove rimmelove. svidjaju mi se dvije boje, a nisu ni skupe :)
User avatar
Partizzanka
Posts: 2732
Joined: 14/01/2011 09:01

#247 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by Partizzanka »

SAMO DA ZNATE OVAJ MJESEC WENDY WWW.WENDYSLOOKBOOK.COM imenuje obicnu nivea kremu kao svoj kozmeticki favorit :)
BJB
Posts: 4520
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#248 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by BJB »

Zene, postoji li neki nacin da se kupe Paula's choice proizvodi iz BiH online, a da niej e-bay?
maja82
Posts: 38
Joined: 25/11/2008 22:24

#249 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by maja82 »

BJB wrote:Zene, postoji li neki nacin da se kupe Paula's choice proizvodi iz BiH online, a da niej e-bay?
I mene ovo zanima, tj. zanima me gdje je poštarina najmanja :D .
Skoro su u Sloveniji počeli prodavat pa se može sa njihovog shopa narucit vjerovatno al garant je poštarina užas.
"Dostavo izven Slovenije izvedemo po predhodnem dogovoru in se jo obračuna po posebni tarifi. Prav tako kupec nosi morebitne stroške dajatev v državah izven Slovenije."
http://www.paulaschoice.si/slo/dostava-in-vracila
Izgleda da treba da dođu i u Hrvatsku.
Cini mi se da je neka cura sa ovog foruma spominjala da naručuje njene stvari , pa se ona možda javi sa kakvim info :)
BJB
Posts: 4520
Joined: 16/10/2010 17:17
Location: California

#250 Re: Najbolji kozmeticki proizvodi koje ste probali

Post by BJB »

Michunneeee, :D gdje si nam sad kad nam trebas????
Michun sigurno zna kako nabaviti Paula's choice stvari a da nije e-bay...
Sinoc sam gledala video neke kineskinje koja ima istu kozu kao ja i svi problemi koje je opisala su bas kao i moji, rasirene pore, neke potkozne bubuljjice, miteser poneki-mada se stanje popravilo kakvo je bilo i uglavnom- njeno je lice sad cisto, presavrseno a sve thx to Paula's Choice..A nisu im proizvodi preskupi, samo je problem kako nabaviti.
Post Reply