najbolji kozmetičar za nekoga ko gricka nokte

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
MahalacIpo
Posts: 130
Joined: 28/05/2020 11:58
Location: Sarajevo, BiH.

#1 najbolji kozmetičar za nekoga ko gricka nokte

Post by MahalacIpo »

Zdravo... bas mi je teško ovdje pisati ali moram..

Dugogodišnji sam nail bajter kako bi se reklo ovdje, i stvarno hoću da prestanem ali nikako! Tražim nekoga, pogotovo žene.. koje imate iskustva ako nekoga znate ko može da mi uradi gel ili acrylic kako ih ne bih mogao skinuti, a kako bi izgledali prirodno (pošto mi ne treba lak za nokte jer sam muško, pa baš to i ne preferiram).

Molim Vas ako nekoga znate ko može da radi sa veoma kratkim noktima (sram me je ovako i hoću da promjenim ovu groznu naviku) da mi preporuči nekoga u Sarajevu da odem i da održavam dok moji ne na rastu pa i kad narastu, šta fali odlazili na održavanje. :)
Brus Lee
Posts: 853
Joined: 01/10/2010 19:35

#2 Re: najbolji kozmetičar za nekoga ko gricka nokte

Post by Brus Lee »

MahalacIpo wrote: 09/03/2021 20:29 Zdravo... bas mi je teško ovdje pisati ali moram..

Dugogodišnji sam nail bajter kako bi se reklo ovdje, i stvarno hoću da prestanem ali nikako! Tražim nekoga, pogotovo žene.. koje imate iskustva ako nekoga znate ko može da mi uradi gel ili acrylic kako ih ne bih mogao skinuti, a kako bi izgledali prirodno (pošto mi ne treba lak za nokte jer sam muško, pa baš to i ne preferiram).

Molim Vas ako nekoga znate ko može da radi sa veoma kratkim noktima (sram me je ovako i hoću da promjenim ovu groznu naviku) da mi preporuči nekoga u Sarajevu da odem i da održavam dok moji ne na rastu pa i kad narastu, šta fali odlazili na održavanje. :)
A da probas nositi one zimske rukavice sa dva prsta 😂
MahalacIpo
Posts: 130
Joined: 28/05/2020 11:58
Location: Sarajevo, BiH.

#3 Re: najbolji kozmetičar za nekoga ko gricka nokte

Post by MahalacIpo »

Brus Lee wrote: 09/03/2021 22:21
MahalacIpo wrote: 09/03/2021 20:29 Zdravo... bas mi je teško ovdje pisati ali moram..

Dugogodišnji sam nail bajter kako bi se reklo ovdje, i stvarno hoću da prestanem ali nikako! Tražim nekoga, pogotovo žene.. koje imate iskustva ako nekoga znate ko može da mi uradi gel ili acrylic kako ih ne bih mogao skinuti, a kako bi izgledali prirodno (pošto mi ne treba lak za nokte jer sam muško, pa baš to i ne preferiram).

Molim Vas ako nekoga znate ko može da radi sa veoma kratkim noktima (sram me je ovako i hoću da promjenim ovu groznu naviku) da mi preporuči nekoga u Sarajevu da odem i da održavam dok moji ne na rastu pa i kad narastu, šta fali odlazili na održavanje. :)
A da probas nositi one zimske rukavice sa dva prsta 😂
A da prestaneš sa glupim komentarima i da zapravo pomogneš nekome kada lijepo zamoli ili budes pametan i ćutiš ako nisi upućen. Hvala lijepa.

Eto tebi zimske pa stavi ih oko usta, možda pomogne da ne budes svakom loncu poklopac
swanfilter
Posts: 7901
Joined: 06/06/2008 18:52

#4 Re: najbolji kozmetičar za nekoga ko gricka nokte

Post by swanfilter »

Kazes, veoma kratki nokti. Ti kasnis nekoliko godina. Neku noc smo o tome razlgabali ...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#5 Re: najbolji kozmetičar za nekoga ko gricka nokte

Post by moonca »

.uh .. nije lijepo vidjeti kod muskarca, kao i zene.. tako kratke nokte-- upale se 'lampice' :-)
.. bilo koja -- manikir osoba- ti moze pomoci...
Post Reply