Najbolji igrač Želje

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#26 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Lakat Jebić »

Deriguz wrote:Semir Kerla!!!
jest, al da je ko proljetos to rekao....
User avatar
Šibicar
Posts: 7116
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#27 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Šibicar »

Zeba i Višća,jbg ja na tekmi volim vidjeti i poneki lijep potez i prodor. :)
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#28 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Urban B. »

Lakat Jebić wrote:
Deriguz wrote:Semir Kerla!!!
jest, al da je ko proljetos to rekao....

Covjek je za reprezentacije,bolji je i od mravca i pandze zajedno!
Al to sto nije pozvan je vec druga tema!
Trenutno jedan od najboljih igraca
salle_eh1986
Posts: 4200
Joined: 20/08/2009 23:08

#29 Re: Najbolji igrač Želje

Post by salle_eh1986 »

u zadnje vrijeme, meni ponajbolji naš igrač Goran Marković...
momka ima i u odbrani i u napadu, po potrebi, brz, pametan, agresivan kad treba. za stanića izmislio nogomet, nema previše soliranaja, čovjek od zadatka
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#30 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Joey Tribbiani »

salle_eh1986 wrote:u zadnje vrijeme, meni ponajbolji naš igrač Goran Marković...
momka ima i u odbrani i u napadu, po potrebi, brz, pametan, agresivan kad treba. za stanića izmislio nogomet, nema previše soliranaja, čovjek od zadatka
:thumbup:

ne znam za vas, ali pravo mi se svidja kako lik pametno igra. Ne ureklo se :D !

Po meni najbolji je Bešo. Ne treba trošiti riječi na njega. Dovoljno je reći da je kapiten i da mu je ovo 4.sezona u Želji gdje namjerava i karijeru završiti.
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#31 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Urban B. »

Beslija jeste jedan od boljih al po meni nije najbolji,vidi se da ga godine stizu i mnogo je opasniji kad udje s klupe nego kad igra od 1 minute :D
Meni su oni manje-vise svi odlicni al i dalje mi je Lazo najdrazi :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#32 Re: Najbolji igrač Želje

Post by ultima_palabra »

Bešo je sad postao igrač trenutka, asistencija ili gol i ćao đaci... ne može se od njega više očekivati da šparta svih 90 minuta, to i Amar zna.
Marković zasad vrlo dobar :thumbup:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#33 Re: Najbolji igrač Želje

Post by ganjeta »

Apsolutni se slazem da je Goran Markovic :thumbup: najvece pojacanje ovog prvog dijela i nas najbolji igrac trenutno..
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#34 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

Ja bih promijenio mišljenje. Za Višću i dalje mislim da je najveći potencijal u ligi, ali naš daleko najbolji igrač trenutno je Semir Kerla. Nešto me zeza ova anketa kad hoću novu da postavim, utroduplava mi imena kandidata. Lista bi izgledala ovako:

Ibrahim Šehić
Semir Kerla
Elvis Mešić
Milan Ćulum
Muamer Svraka
Srđan Savić
Edin Višća
Goran Marković
Zajko Zeba
Mirsad Bešlija
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#35 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Urban B. »

A niko da spomene Mirka Radovanovica,covjek je trenutno najbolji bek u nasoj ligi :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#36 Re: Najbolji igrač Želje

Post by ultima_palabra »

Urban B. wrote:A niko da spomene Mirka Radovanovica,covjek je trenutno najbolji bek u nasoj ligi :D
Daj ba, bolji ja centaršut imam od njega :D Najslabija karika u prvih 11 uz Lazu, ali Lazo ima štelu kod Amara :P
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#37 Re: Najbolji igrač Želje

Post by ganjeta »

ultima_palabra wrote:
Urban B. wrote:A niko da spomene Mirka Radovanovica,covjek je trenutno najbolji bek u nasoj ligi :D
Daj ba, bolji ja centaršut imam od njega :D Najslabija karika u prvih 11 uz Lazu, ali Lazo ima štelu kod Amara :P
Jel nas zajebavas?
Mirko je nas Carlos :thumbup: ..mozda nema neki centarsut,ali zato defanziva brate armirani tonbe...
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#38 Re: Najbolji igrač Želje

Post by ultima_palabra »

ganjeta wrote:
ultima_palabra wrote:
Urban B. wrote:A niko da spomene Mirka Radovanovica,covjek je trenutno najbolji bek u nasoj ligi :D
Daj ba, bolji ja centaršut imam od njega :D Najslabija karika u prvih 11 uz Lazu, ali Lazo ima štelu kod Amara :P
Jel nas zajebavas?
Mirko je nas Carlos :thumbup: ..mozda nema neki centarsut,ali zato defanziva brate armirani tonbe...
Ne zajebavam, samo to nije toliko važna pozicija u ekipi... da su mene pitali doveli bi lijevog beka i napadača, a oni dva veznjaka... ali vjerujem Amaru ;-)
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#39 Re: Najbolji igrač Želje

Post by JThomas »

to su slučajno pozicije koje je najteže naći. mislim, hajd' reci nekoga čiji je dolazak realan, ko nema boljih opcija, ko ne traži previše para za naše uslove, a da bi bio pojačanje?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#40 Re: Najbolji igrač Želje

Post by ultima_palabra »

JThomas wrote:to su slučajno pozicije koje je najteže naći. mislim, hajd' reci nekoga čiji je dolazak realan, ko nema boljih opcija, ko ne traži previše para za naše uslove, a da bi bio pojačanje?
Ma ne znam drug, od ove pauze me uhvati amnezija pa se ne mogu sjetiti 5 igrača iz PL koji ne igraju u Želji... bilo kako bilo, treba izmisliti lijevog beka bar za slučaj da Mirko ima kartone... ne volim kad Stana igra tu poziciju osim kad je frontalni napad 8-)
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#41 Re: Najbolji igrač Želje

Post by ganjeta »

Cini se da nije vazna pozicija u ekipa kada igra Carlos :mrgreen: na njoj,zato kad ga nema onda se itekako vidi koliko je vazna npr. kada igra Stana pravi ga budalom ko god hoce.
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#42 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Urban B. »

ganjeta wrote:Cini se da nije vazna pozicija u ekipa kada igra Carlos :mrgreen: na njoj,zato kad ga nema onda se itekako vidi koliko je vazna npr. kada igra Stana pravi ga budalom ko god hoce.

to je to,a stanic jednostavno ne moze igrati na toj poziciji,gubi se previse ,steta samo sto u vezi tesko da moze dobijat pravu priliku,pogotovo sada!
User avatar
TECHNO-FUTURA
Posts: 54
Joined: 07/03/2011 17:09

#43 Re: Najbolji igrač Želje

Post by TECHNO-FUTURA »

Meša je ...odličan igrač,pozitivan,vrhunski momak,osoba.Ova zamjena njegova je klasičan igrač za svoju statistiku,treba mu pol sata da dodje na skok,tako se ne igra kod kuće,nema energičnost,taktički prazan,desni bok se jučer popravio.To nas raduje,pred finale,hjači je Željo bez Markovića,probojniji,ovaj ne razumije ,hoće da povratnu na aut liniju,to je strašno.Sve u svemu,moglo bi biti finale i u prvenstvu i u kupu,samo da Borac izgubi,danas,barem dva finala za 90 godina...
User avatar
Ironman1921
Posts: 843
Joined: 26/12/2012 16:55
Location: Ispod Ružine linije

#44 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Ironman1921 »

Zajko Zeba :D Samo sto ga vise nema.Valjda ce Adilovic uzeti ulogu najboljeg igraca,stvarno je super napadac ( za kalibar Premijer lige )
User avatar
al_neri
Posts: 354
Joined: 12/08/2008 01:56

#45 Re: Najbolji igrač Želje

Post by al_neri »

Rašid Avdić
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#46 Re: Najbolji igrač Želje

Post by JThomas »

rasim reiz :D
User avatar
cnut
Posts: 70
Joined: 16/03/2009 00:32

#47 Re: Najbolji igrač Želje

Post by cnut »

JThomas wrote:rasim reiz :D
Fatmir Bajramović :lol:
Cyclops5
Posts: 135
Joined: 13/06/2014 21:00

#48 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Cyclops5 »

Arben Avdija :zoka:
User avatar
BlueBlood
Posts: 5225
Joined: 20/06/2012 18:16
Location: JUG

#49 Re: Najbolji igrač Želje

Post by BlueBlood »

Image

gdje ce ko sa SABLJOM! 8-)
Post Reply