Najbolji igrač Želje

Sve o FK Željezničar...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#1 Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

Evo ovdje bi se trebala voditi debata i iznositi mišljenja o igračima Želje za koje mislite da su u datom trenutku najbolji. Anketa možda dolazi kasno, ali da se stavovi ne bi mijenjali kako se budu mijenjale i predstave igrača na terenu, ista će važiti do prvog kola i utakmice sa Olimpikom koja se igra u srijedu. Nije moguće staviti više od 10 opcija, pa ako vaš ljubimac nije nabrojan, slobodno ga spomenite. Opletite!

Ovo je po meni naš najjači igrač, a nije ni upola dobar koliko će aBd da bude. Ne bih ga mijenjao ni za jednog u našoj ligi, a ni šire.

Last edited by Rookie on 06/03/2011 13:09, edited 15 times in total.
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#2 Re: Najbolji igrač Želje

Post by LSD »

Dao sam glas Mešiću :thumbup: naš najjaci defanzivac.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4780
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#3 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Tvrtko II Kotromanić »

glasao sam za Viscu, mada mi je i Seha tu negdje
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#4 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

LSD wrote:Dao sam glas Mešiću :thumbup: naš najjaci defanzivac.
Pa ako misliš da je najjači naš igrač, onda sigurno misliš i da je najjači naš defanzivac. :mrgreen: A misliš li da je najbolji naš igrač?
Meni ga je Hapoel totalno spustio u očima. O Bogičeviću i Radovanoviću svakako nemam neko mišljenje, tako da bi što se defanzive tiče birao između Mešića, Kerle i ipak Jadranka. Da se nisu desila oba susreta sa Hapoelom, sigurno bih rekao Mešić. Ovako ne znam. Možda je Kerla bolji.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#5 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

Meni su nakon Višće najbolji Stanić, Rovčanin, Šehić, Zeba. I to baš tim redoslijedom, sa vrlo malim razlikama. Prosuđujem po nekim mogućnostima igrača, a po postignućima bi sigurno u vrhu bili Mirso, Alen, Šehić, možda Zeba. Al' eto, baš gledam k'o je trenutno najbolji.
User avatar
Tvrtko II Kotromanić
Posts: 4780
Joined: 15/03/2009 01:28
Location: Rajvosa

#6 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Tvrtko II Kotromanić »

Rookie wrote:
LSD wrote:Dao sam glas Mešiću :thumbup: naš najjaci defanzivac.
Pa ako misliš da je najjači naš igrač, onda sigurno misliš i da je najjači naš defanzivac. :mrgreen: A misliš li da je najbolji naš igrač?
Meni ga je Hapoel totalno spustio u očima. O Bogičeviću i Radovanoviću svakako nemam neko mišljenje, tako da bi što se defanzive tiče birao između Mešića, Kerle i ipak Jadranka. Da se nisu desila oba susreta sa Hapoelom, sigurno bih rekao Mešić. Ovako ne znam. Možda je Kerla bolji.
Kerla je fkt dobar, samo on je sebe zaj... sa odlaskom na onu probu, valjda ce mu Amar halalit
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#7 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

Tvrtko II Kotromanić wrote:
Rookie wrote:
LSD wrote:Dao sam glas Mešiću :thumbup: naš najjaci defanzivac.
Pa ako misliš da je najjači naš igrač, onda sigurno misliš i da je najjači naš defanzivac. :mrgreen: A misliš li da je najbolji naš igrač?
Meni ga je Hapoel totalno spustio u očima. O Bogičeviću i Radovanoviću svakako nemam neko mišljenje, tako da bi što se defanzive tiče birao između Mešića, Kerle i ipak Jadranka. Da se nisu desila oba susreta sa Hapoelom, sigurno bih rekao Mešić. Ovako ne znam. Možda je Kerla bolji.
Kerla je fkt dobar, samo on je sebe zaj... sa odlaskom na onu probu, valjda ce mu Amar halalit
Halalio mu je sigurno. A izgleda i da vrijedno momak trenira. Na testiranjima pred prošlu sezonu je bio najbolji nakon pauze i doslovno sa tribina upao u prvih 11, što je ekstra od Amara. Pravi pokazatelj koliko cijeni rad. Protiv Bosne je Kerla bio najmotivisaniji i daleko najbolji. Često zna griješiti u građenju igrača ili recimo izbijati loptu koljenom što je baš nefudbalski, ali nas nije nešto koštalo. Vidjećemo. Itekako ima potencijala. Ja bih ga volio vidjeti umjesto Jadranka koji svaku utakmicu kiksa. Ako zasluži, Osim će mu dati šansu. Kaznio ga je i mislim da mu je sada halaljeno.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#8 Re: Najbolji igrač Želje

Post by JThomas »

kerla je super igrač za standarde naše lige, koji napreduje i može još napredovati, i sigurno će se vratiti u prvi tim u toku sezone.

nisam se još odlučio za koga da glasam, sutra ću :D
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#9 Re: Najbolji igrač Želje

Post by LSD »

Rookie wrote:
LSD wrote:Dao sam glas Mešiću :thumbup: naš najjaci defanzivac.
Pa ako misliš da je najjači naš igrač, onda sigurno misliš i da je najjači naš defanzivac. :mrgreen: A misliš li da je najbolji naš igrač?
Meni ga je Hapoel totalno spustio u očima. O Bogičeviću i Radovanoviću svakako nemam neko mišljenje, tako da bi što se defanzive tiče birao između Mešića, Kerle i ipak Jadranka. Da se nisu desila oba susreta sa Hapoelom, sigurno bih rekao Mešić. Ovako ne znam. Možda je Kerla bolji.
Ma svakako ce vecina glasati za ove što igraju naprijed (Višća,Zeba,Bešlija itd) , a slabo ko za defanzivca pa rekoh zato da dam glasu Mešiću :mrgreen: ...a inace je naš najbolji defantivac, lik je odigrao perfektno prošlu sezonu (najmanje je oscilirao od svih odbrambenih) držao odbranu,vrlo korektan u svojim zadacima i ne može se na osnovu utakmica protiv Hapoela pricati da je totalno pao u ocima jer onda su gotovi svi pali u ocima.
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#10 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

LSD wrote: Ma svakako ce vecina glasati za ove što igraju naprijed (Višća,Zeba,Bešlija itd) , a slabo ko za defanzivca pa rekoh zato da dam glasu Mešiću :mrgreen: ...a inace je naš najbolji defantivac, lik je odigrao perfektno prošlu sezonu (najmanje je oscilirao od svih odbrambenih) držao odbranu,vrlo korektan u svojim zadacima i ne može se na osnovu utakmica protiv Hapoela pricati da je totalno pao u ocima jer onda su gotovi svi pali u ocima.
Istina da je bio naš najbolji defanzivac u prošloj sezoni, a i to da su mnogi pali u očima u Tel Avivu, ako ne svi. Ali Mešić je za razliku od ostalih bio vrlo loš i u revanšu. Onaj neki Izraelac ga na čelo bacio doslovno kad je petom prebacio loptu i promijenio smjer. To je bilo žalosno za gledati. Onda i prodata lopta kod gola... To bih izdvojio, a cijela njegova partija je bila očajna.
User avatar
BSn
Posts: 4938
Joined: 12/09/2006 15:49
Location: Kad se hoce, pa lijevo...

#11 Re: Najbolji igrač Želje

Post by BSn »

kad zbrojis ove sve i skontas da pored njih takvih bodove nekad cisto donese sam seha...
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#12 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

BSn wrote:kad zbrojis ove sve i skontas da pored njih takvih bodove nekad cisto donese sam seha...
Ili Mešanović.
riko-ga
Posts: 2232
Joined: 17/03/2008 16:43

#13 Re: Najbolji igrač Želje

Post by riko-ga »

Seha!!!!!!!!!!!!!!Naravno moje licno misljenje.I nepada mi napamet da ovdje nekome odgovaram zasto bas ON. :-D
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#14 Re: Najbolji igrač Želje

Post by mrtva kokoš »

ma visca, covjek ima brzinu, prodor, tehniku, sut...
sta je jos potrebno igracu na njegovoj poziciji.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#15 Re: Najbolji igrač Želje

Post by veljaca »

Trenutno je najbolji onaj igrac koji nosi kapitensku traku:

IBRAHIM ŠEHIĆ

On je najbolji i u PLBiH ....
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#16 Re: Najbolji igrač Želje

Post by johntra »

Jesam li ja to jedini dao glas Bešliji? :D
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#17 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

Zasad me Ćulum pozitivno iznenadio, a Zeba i Mirso negativno.
User avatar
johntra
Posts: 11800
Joined: 11/04/2004 02:17
Location: Palma de Hrasno

#18 Re: Najbolji igrač Želje

Post by johntra »

ne znam što posmatrate igrače na osnovu utakmica sa Hapoelom...mislim da Mirso za svoje godine daje puno i da je uvijek i jedina konstanta u ekipi...znači, u to ubrajam proteklu sezonu...Zebi možda treba još malo vremena za adaptaciju, nadam se...
User avatar
Joey Tribbiani
Posts: 1248
Joined: 01/08/2008 16:28
Location: Stadion Grbavica

#19 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Joey Tribbiani »

Glasao sam za Mirsada. Od kad se vratio, govorim da nam zlata vrijedi. Momak je daleko iznad ove lige i svaka mu cast sto u 31 godini nadje motiv da igra u klubu za koji nije vezan ni nekakvom krvnom vezom (kao sto su otac, sin i svi ostali koji se prezivaju Osim, ili mozda igraci koji su ponikli tu. On je, meni se cini, jednostavno zahvalan sto se odavde prodao vani i zaigrao za repku. Igrao je malo, oko godinu dana, a ostavio je dubok trag.

Asistencije protiv Sirokog (tekma koja nas je pogurala u vrh tabele) asistencija protiv borca u gostima, gol borcu, golcina protiv rudara za 0-1 kad smo se izdvojili na vrhu itd. itd.

Izdvojio si dobre igrace, vecina od njih moze napredovati i se mnogo ocekuje u buducnosti. Poslije njega, po meni, ide Višća (ne treba trositi rijeci), pa onda Svraka koji je od zime pa do danas nevjerovatno napredovao i pokazao protiv Hapoela da je pravi mangup
Rookie
Posts: 1924
Joined: 09/08/2006 13:38
Location: Država ŽELJO

#20 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Rookie »

Izgleda da smo dobili pobjednika 3 dana pred kraj ankete.
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#21 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Urban B. »

jest da je kasno al zasto u ovoj anketi nema laze? :D
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#22 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Lakat Jebić »

Urban B. wrote:jest da je kasno al zasto u ovoj anketi nema laze? :D
zato sto je ovo ozbiljna anketa :D
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#23 Re: Najbolji igrač Želje

Post by veljaca »

Lakat Jebić wrote:
Urban B. wrote:jest da je kasno al zasto u ovoj anketi nema laze? :D
zato sto je ovo ozbiljna anketa :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Stvarno u ovo "tesko vrijeme" ( poraz i ocekivanje ove dvije naredne utakmice ) - ti me nasmija pravo ....

Svaka cast :thumbup:
User avatar
Urban B.
Posts: 1133
Joined: 25/07/2010 19:24

#24 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Urban B. »

aj ba stavite Lazu hocu da glasam ko covjek :D
Meni je on najdrazi,a na derbiju ce proradit,il makar protiv borca :D
User avatar
Deriguz
Posts: 636
Joined: 30/07/2009 21:29

#25 Re: Najbolji igrač Želje

Post by Deriguz »

Semir Kerla!!!
Post Reply