Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#26

Post by iceman ze »

ok hvala ti na savjetima, znam ja procejniti ljude, dovoljno mi je par minuta, cim popricam sa nekim na cemu sam rijetko kad omanem, vidjecu jos malo rapitacu se i odluciti.....

Opet nisam ni ja mislio od vasih preporuka napraviti, nedo Bog ko da mi je potrebna transplatacija kose, ali eto hvala vam na iskrenim savjetima. :-)
Upish
Posts: 85
Joined: 13/08/2004 18:44

#27

Post by Upish »

Ma ne mogu da vjerujem da nije niko spomenuo frizerski salon "Seviljski Berberin" u Hrasnom. Mirza i Amir rade majstorski a atmosfera u salonu je da pozelis da ostanes da sjedis tu. Njihova klijentela se sastoji od sportista, politicara, lopova, "estradnih zvijezdi" tako da bude provala za pisati. Nisu skupi a ni ufurani. Jedino sto imaju puno posla pa je malo teze naci termin bez najave. U svakom slucaju otidji i neces se pokajati.
mirz@
Posts: 184
Joined: 26/10/2005 23:04
Location: Sarajevo

#28

Post by mirz@ »

Na Ciglanama, Merhemića Trg, u staklenom gradu, iza Cafe Ria i Parisa. Kod Jasmina, ne znam tacno ime salona, ali covjek odlicno sisa, i nije ni preskupo.
User avatar
muha_sa
Posts: 128645
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#29

Post by muha_sa »

Kod Mahe
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#30

Post by iceman ze »

samo da vam javim nisam se jos osisao....... :D
User avatar
black
Posts: 17168
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#31

Post by black »

iceman ze wrote:samo da vam javim nisam se jos osisao....... :D
taman ces moci rep vezati dok nadjes frizera :oops: :D
User avatar
legionarka
Posts: 812
Joined: 24/10/2005 21:24

#32

Post by legionarka »

jasmin na ciglanama ni POD RAZNO...decko je prekup sisanje 30 - 40 KM a i najcesce je toliko HIGH na speedu i ko zna cemu da i ne vidi sta radi....i njemu glavu u ruke dati...jednom sam se zaje....i nikad vise...
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#33

Post by iceman ze »

Luzerica wrote:iceman ze, za dobru frizuru, modernu i onu koja odgovara tvom licu skokni do Merlin As-a na Socijalnom, ali pokusaj se predhodno najaviti kod Harisa ili kod Hasiba. Oni super sisaju, i prate trendove, a nisu skupi kao Elvir. Iza Harisa stoji petnaestogodisnje iskustvo u Londonu. :)
Danas sam prolazio na Socijalnom ali nisam mogao vidjeti ''Merlin'' mozes li mi malo poblize ako ti nije naodmet.......thx :-)
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#34

Post by iceman ze »

black wrote:
iceman ze wrote:samo da vam javim nisam se jos osisao....... :D
taman ces moci rep vezati dok nadjes frizera :oops: :D
Uvijek sam gotivio Halida Muslimovica zbog frizure iz 80-tih...... :D
User avatar
cHupjahalic@
Posts: 4943
Joined: 07/02/2006 18:37
Location: na selu

#35

Post by cHupjahalic@ »

@iceman_ze Pozuri sa sisanjem, sad ce dijaspora poceti dolaziti pa ce skociti cijene. :D :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#36

Post by iceman ze »

cHupjahalic@ wrote:@iceman_ze Pozuri sa sisanjem, sad ce dijaspora poceti dolaziti pa ce skociti cijene. :D :D
Dobro niste valjda shvatili da nemislim mjenjati friz uoci godisnjeg odmora, nece bas jos oni navaliti na bausteli nepustaju tako rano da pobjegnu..... :D
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#37

Post by iceman ze »

Sta je ovo, svugdje narucuju u frizeskom........bio danas u IMAGE na Ciglanama.......ono lik na putu, ali inace moram nazvati da bi dogovorio termin, ko da sam filmski glumac........ :D

Jooj ima dojam da ce me oderati......ko jarca..... :-)
Luzerica
Posts: 18
Joined: 22/03/2006 13:00
Location: Sarajevo

#38

Post by Luzerica »

haris se vratio.
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#39

Post by iceman ze »

Oki, ja se vec osisao..... :-) po starom, nisam mogao vise docekati, ali sigurno cu naredni put, tako da vam hvala svima na dobrim prijedlozima...... :)
User avatar
buba
Posts: 551
Joined: 31/01/2005 15:32

#40 tjah

Post by buba »

Znaci bitan je stimung okolo a ne na glavi :-)
Ma ne znam, vjerovatno je istina negdje u sredini, da se covjek osjeca ugodno u tom salonu, a da ti od glave naprave nesto ''podnosljivo''.
Licno ne podnosim nafurane i precijenjene salone, a pogotovo suplju frizersku tipa ''ova boja vam otvara oci, a vidite ovde kad ovako napravimo, izgledate mladji 10 godina, znate to je sad u trendu....'' :D

Uglavnom idem na Dobrinju u KS, kod jedne djevojke, mlada, izuzetno dobar frizer, mislim da niko u gradu ne radi bolje pramenove od nje. Ne prica mnogo kad radi, tj. ne tusi bezveznim pitanjima i pricom, uskladi se sa raspolozenjem musterije u svakom slucaju.

Preporucujem :-D
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#41

Post by PipiDugaDevetka »

zmijaIzmaj wrote::D djevojcice, kakvog sam frizera upoznala :shock: :D lud je 100 %, plese kad shisha :D , ima plave, krupne oci :D zafrkantski baby face :D divna, "nemarna" frizura...kad ti pere kosu, masira njezno (nezaboravno iskustvo hihihihiihih) ...javite mi se na pp, ja vas vodim :D :D (ne smijete ici bez mene :D )...a frizura, pa to postaje najmanje bitno, zadovoljne ste, sta god vam uradi s glavurdom :D ...djecak je anbilivbl ...
Olivudski frizer?
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#42

Post by mamica papucarka »

sta meni uradise sa glave u jednom frizersokm salonu. Izgledam kao da me ji neko kosu palio upaljacem. :roll: Ocicana sva :(
i to me zenska osisala za deset minuta, jos mi rece da sama sebi stavi gel ili pjenu :shock: Naravno, sama sam sebi namjestila frizuru, kako joj ne bih dopustila i to zadovoljstvo da me zaljepi.

i ne znam zbog cega cim kazes da si udata i imas djecu, odmah pokusavaju od tebe napraviti tetkicu :D
alek
Posts: 2837
Joined: 11/08/2004 17:34

#43

Post by alek »

mama29 wrote:i ne znam zbog cega cim kazes da si udata i imas djecu, odmah pokusavaju od tebe napraviti tetkicu :D
hoce to kad mahalas po frizerajima :D :D :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#44

Post by mamica papucarka »

drugi put cu reci da sam upravo sa derneka svratila u frizerski... :D
User avatar
Lara-sa
Posts: 153
Joined: 19/10/2006 17:14
Location: Sarajevo

#45 Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Lara-sa »

Uf otkad niko nista nije napisao na ovoj temi... :-D
Pa evo da malo osvjezim...
A treba mi i informacija, dakle spominjali ste frizerski salon na Breki, EN se zove, sisa momak koji se zove Edo...eh sad ja sve dobre ljude molim da mi na pp posalju broj telefona za rezervaciju termina...
POMOZITE molim vas!!! :D :D :D
Moram na sisanje pod hitno...

:roll: :roll:

Mnogo hvala...
tigris
Posts: 3670
Joined: 25/01/2005 14:21
Location: sarajevo

#46

Post by tigris »

Anonymous wrote::D djevojcice, kakvog sam frizera upoznala :shock: :D lud je 100 %, plese kad shisha :D , ima plave, krupne oci :D zafrkantski baby face :D divna, "nemarna" frizura...kad ti pere kosu, masira njezno (nezaboravno iskustvo hihihihiihih) ...javite mi se na pp, ja vas vodim :D :D (ne smijete ici bez mene :D )...a frizura, pa to postaje najmanje bitno, zadovoljne ste, sta god vam uradi s glavurdom :D ...djecak je anbilivbl ...
da nije kod elvira nekad je iamo salon u vogosci sad je u gradu............jednom mi je na kratku kosu naplatio za sisanje i ramenove 90 KM :oops:
amrino
Posts: 2502
Joined: 17/11/2006 08:59
Location: amrinoland

#47

Post by amrino »

Evelina- prekoputa bolnice Kosevo... :D
User avatar
Lara-sa
Posts: 153
Joined: 19/10/2006 17:14
Location: Sarajevo

#48 Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Lara-sa »

Hajmo sa-x-ovci...
mora neko imati broj...
Mislim da to jeste ovaj lik o kojem Anonimna prica...
Broj, broj, broj... :D :D :D
*mima*

#49 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by *mima* »

Lara-sa wrote:Hajmo sa-x-ovci...
mora neko imati broj...
Mislim da to jeste ovaj lik o kojem Anonimna prica...
Broj, broj, broj... :D :D :D
Sta ti je...... :shock:
User avatar
Lara-sa
Posts: 153
Joined: 19/10/2006 17:14
Location: Sarajevo

#50 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Lara-sa »

mima wrote:
Lara-sa wrote:Hajmo sa-x-ovci...
mora neko imati broj...
Mislim da to jeste ovaj lik o kojem Anonimna prica...
Broj, broj, broj... :D :D :D
Sta ti je...... :shock:
Pa nista mi nije :? :? :?
:roll: :roll:
Post Reply