Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50438
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#1676 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Bloo »

Nisrin wrote:
Aida ga ima u Magic by Aida, kod Mrvice :D 30KM 1l...a ima i preko stranice kosa.ba, ili ako ti je usput u Jablanici pa otici do njih :D
Hvala :D
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#1677 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by addy_sa »

Šta kažu djevojke/žene za Ogledalce?
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1678 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

addy_sa wrote:Šta kažu djevojke/žene za Ogledalce?

Neki dan bila rasprava na FBu, cini mi se Pretty Woman Forum, kaze djevojka na duzinu kose do pola ledja otprilike balayage, sisanje farbanje preko 230KM uzeli...jer rade sa Kerastase pa se tako pravda cijena,,ako je to istina...nismo Minhen!
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#1679 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by azurna_obala »

A jbt 230 maraka :shock: :shock: :shock: :shock:
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#1680 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by addy_sa »

azurna_obala wrote:A jbt 230 maraka :shock: :shock: :shock: :shock:
:shock: :shock: :shock: :shock:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2536
Joined: 16/06/2014 20:33

#1681 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Dosadno mii »

Zar ima Kerastase farba?

Ta cijena ima smisla jedino da su joj spakovali sampon i regenerator za ponijeti :-)
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1682 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by VenomousV »

Nije bas prava tema ali koristim priliku jer se radi o kosi :D

Nekad sam imala bas gustu kosu ali je u posljednjih nekoliko godina pocela opadati i dosta se stanjila. Nije to bilo nikakvo katastrofalno opadanje, nego eto malo pomalo i nemam vise toliko kose. Lijepa je ona (iako je farbana - crvena sam vec 10 godina), svilenkasta, al nije gusta kao sto je bila.

Kontala sam uzeti ili ricinus ili pantenol rastvor pa malo sipati u sampon, pa me interesuje ima li ko iskustva i koliko cega da sipam :D
Naravno, svi ostali savjeti su dobrodosli :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1683 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by VenomousV »

vidjela sam na hiljadu mjesta taj mix, al' kupih nov sampon pa necu sad koprivu :roll:
probacu da naspem ricinusa i pantenola pa mozda u iducoj turi probam taj famozni mix :D
User avatar
azurna_obala
Posts: 5611
Joined: 06/11/2010 03:22
Location: Tamo gdje nebo ljubi more

#1684 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by azurna_obala »

VenomousV wrote:vidjela sam na hiljadu mjesta taj mix, al' kupih nov sampon pa necu sad koprivu :roll:
probacu da naspem ricinusa i pantenola pa mozda u iducoj turi probam taj famozni mix :D
Ja sam za taj problem opadanja kose koristila ricinusovo ulje, pomijesano sa maslinovim i jedno zumance. Sve dobro utrljaj na tjeme kose, kesu na glavu i ostavi preko noći :mrgreen: . Jest da se malo usmrdiš od zumanjka, ali ima fajde.
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#1685 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by VenomousV »

meni od maslinovog kosa bude ko metla... brezova... :-?
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#1686 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by CherryLips »

Šta koristiti za suhe vrhove kose? Imam pramenove , vrhovi su baš baš suhi , nisu ispucali ni rascvjetali se...
benuni
Posts: 42
Joined: 18/05/2017 20:09

#1687 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by benuni »

CherryLips wrote:Šta koristiti za suhe vrhove kose? Imam pramenove , vrhovi su baš baš suhi , nisu ispucali ni rascvjetali se...
Nove maske od Garniera.. hair food, macadamia. Mislim da su na nekom malom sniženju u dm-u trenutno. Dobar sastav, a uzela za identičnu situaciju kao kod tebe. Nakon korištenja izgledaju baš fino, nahranjeno, a nema onog osjećaja samo zaglađenosti kao sa nekim preparatima.

Da dodam, kosa mi nikad ničim nije tretirana pa možda dobiješ preporuku i za nešto "jače".
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1688 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

Dosadno mii wrote:Zar ima Kerastase farba?

Ta cijena ima smisla jedino da su joj spakovali sampon i regenerator za ponijeti :-)

Pa valjda koriste Kerastase maske, sta vec stave sa farbom da bi kosa bila zdrava, a ne ispucana i ostecena...stvarno ne znam, ali su djevojke iznosila iskustva...
addy_sa
Posts: 759
Joined: 06/09/2002 00:00

#1689 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by addy_sa »

Kad malo bolje razmislim, dosta dobrih frizera je isto otislo vani a ovi sto su ostali nabili cijene i to je to.
no_sikiriki
Posts: 17275
Joined: 11/12/2012 13:21

#1690 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by no_sikiriki »

nemam bas puno iskustva sa farbanjem pa ako neko ima okvirni info, koja je normalna cijena u gradu za farbanje citave duzine kose u (do ramena), da li se generalno moze donijeti svoja farba (kosa mi jako lose podnosi farbu pa sam mislila naci neku manje stetnu farbu) ili imaju i frizeri te neke manje stetne farbe po zahtjevu? da li je inace moguce samo djelomicno ofarbati kosu da bismo prekrili sijede?
ucenik1234
Posts: 930
Joined: 06/11/2012 22:10

#1691 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by ucenik1234 »

Lijep pozdrav, interesuje me koji su najbolji frizerski saloni za muško u Sarajevu, treba mi stručna ruka koja neće sfušeriti nego firno uraditi prelaze i korektno ošišati po ok cijeni? Ovo do sada što sam obilazio bilo je oscilacija podobrih... nije bitna ni cijena nego neću fušeraj
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1692 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

ucenik1234 wrote:Lijep pozdrav, interesuje me koji su najbolji frizerski saloni za muško u Sarajevu, treba mi stručna ruka koja neće sfušeriti nego firno uraditi prelaze i korektno ošišati po ok cijeni? Ovo do sada što sam obilazio bilo je oscilacija podobrih... nije bitna ni cijena nego neću fušeraj

Na Trgu heroja imas vrh salon za muskarce...moram cojka pitati kako se zove, 10KM je sisanje, ali momci rade za 10!
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#1693 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Alkos »

Pozdravljam,

Nisam znao na koju temu da se javim, pa cu ovdje... Postoji li u SA frizer koji dolazi na kucnu adresu i sisa nepokretne osobe? Hvala puno.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1694 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

CherryLips wrote:Šta koristiti za suhe vrhove kose? Imam pramenove , vrhovi su baš baš suhi , nisu ispucali ni rascvjetali se...

Nashi neispirajucu masku...kako je dooooobra i mirise...i ja je stavim samo na krajeve, jer mi je masno tjeme :D Nikad i ne izgleda iscicana kosa :D
Dugo traje i vrijedi!
User avatar
CherryLips
Posts: 1754
Joined: 07/10/2008 19:55

#1695 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by CherryLips »

Nisrin wrote:
CherryLips wrote:Šta koristiti za suhe vrhove kose? Imam pramenove , vrhovi su baš baš suhi , nisu ispucali ni rascvjetali se...

Nashi neispirajucu masku...kako je dooooobra i mirise...i ja je stavim samo na krajeve, jer mi je masno tjeme :D Nikad i ne izgleda iscicana kosa :D
Dugo traje i vrijedi!
Gdje kupujes , cijena , koliko ml....?:)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#1696 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by moonca »

Da ne listam -preporuka za salon u centru -pranje i feniranje - cist - i valjda se ne pusi u istim?? :?

Hvala :)
User avatar
thekupus
Posts: 6811
Joined: 25/06/2011 22:38

#1697 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by thekupus »

Ni kod Ede u Studio En se ne puši.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1699 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

moonca wrote:Da ne listam -preporuka za salon u centru -pranje i feniranje - cist - i valjda se ne pusi u istim?? :?

Hvala :)

U En Style, nikad mi nije bilo jasno zasto bi iko pusio u salonu gdje dodjes da OPERES i sredis kosu :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1700 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

CherryLips wrote:
Nisrin wrote:
CherryLips wrote:Šta koristiti za suhe vrhove kose? Imam pramenove , vrhovi su baš baš suhi , nisu ispucali ni rascvjetali se...

Nashi neispirajucu masku...kako je dooooobra i mirise...i ja je stavim samo na krajeve, jer mi je masno tjeme :D Nikad i ne izgleda iscicana kosa :D
Dugo traje i vrijedi!
Gdje kupujes , cijena , koliko ml....?:)

U En Style kupim, ali se ne sjecam koliko sam placala, 36 KM mislim...150ml dodje, u spreju je ali mi traje po 10ak mjeseci jer je dovoljno sasvim MALO staviti, stavljam radi vrhova.
Post Reply