Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#1451 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by delllboy79 »

Coconut wrote:
semmy wrote:Rad EN studia, pa prosudite sami, a prirodna sam crnka

Image
Izvini ali ovo meni nije nista specijalno (lijepa ti je kosa) ali rad kao rad. Pogledaj radove npr. salona GT Zagreb!!!
Nije ona slikala sebe da reklamira EN studio, nego da reklamira samu sebe. Kosa je tu bila samo povod.

Bilo bi bas ofirno da je ovu sliku postavila na temu MILF.

Ovako se diskretno pohvalila svojim izgledom .
U svakom slucaju moji iskreni komplimenti semmy, zaista sjajno izgledas. :wink:
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#1452 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Coconut »

:lol: :lol: :lol:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1453 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

delllboy79 wrote:
Nije ona slikala sebe da reklamira EN studio, nego da reklamira samu sebe. Kosa je tu bila samo povod.

Bilo bi bas ofirno da je ovu sliku postavila na temu MILF.

Ovako se diskretno pohvalila svojim izgledom .
U svakom slucaju moji iskreni komplimenti semmy, zaista sjajno izgledas. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ako ima koja zena na temi da me hoce uspjela mi je reklama same sebe
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#1454 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by delllboy79 »

Dobar rad
Last edited by delllboy79 on 10/07/2016 07:37, edited 1 time in total.
Zoya
Posts: 23153
Joined: 09/06/2008 14:54

#1455 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Zoya »

Ne okreci je jarane :facepalm: Ostav' kosu samo.
Coconut
Posts: 175
Joined: 25/06/2012 19:16
Location: Sarajevo

#1456 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Coconut »

Nemojte biti bezob*azni i vrijedati.

Semmy, vidi se da ti je kosa njegovana... ako neko zeli okacicu i ja sliku svoje kose :D da se vidi da kosa moze biti njegovana i bez La Biosthetique-a :lol:
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#1457 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by delllboy79 »

Zoya wrote:Ne okreci je jarane :facepalm: Ostav' kosu samo.
Sto si toliko ljubomorna.
Semmy je prelijepa zena iz svakog ugla .
A na kosi joj sigurno zavide mnoge djevojke. a vidim i pojedine forumasice kao sto si ti.
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#1458 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Angel_of... »

Angel_of... wrote:Moze li neko preporuciti konkretnog frizera u salonu En Style na Grbavici ili Dobrinji, svejedno.
Koje su cijene okvirno sisanja,farbanja,feniranja,mozda pramenovi itd... :)
Nekooo, preporukaaa? :skoljka: Ko da je neko spominjao nekad Enisu, tako nesto? :-)
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#1459 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by delllboy79 »

semmy wrote:
delllboy79 wrote:
Nije ona slikala sebe da reklamira EN studio, nego da reklamira samu sebe. Kosa je tu bila samo povod.

Bilo bi bas ofirno da je ovu sliku postavila na temu MILF.

Ovako se diskretno pohvalila svojim izgledom .
U svakom slucaju moji iskreni komplimenti semmy, zaista sjajno izgledas. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ako ima koja zena na temi da me hoce uspjela mi je reklama same sebe
Uh pa zar i ti traziz zemske?
:sad:
User avatar
semmy
Posts: 2610
Joined: 02/02/2007 09:23
Location: mars

#1460 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by semmy »

delllboy79 wrote:
semmy wrote:
delllboy79 wrote:
Nije ona slikala sebe da reklamira EN studio, nego da reklamira samu sebe. Kosa je tu bila samo povod.

Bilo bi bas ofirno da je ovu sliku postavila na temu MILF.

Ovako se diskretno pohvalila svojim izgledom .
U svakom slucaju moji iskreni komplimenti semmy, zaista sjajno izgledas. :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ako ima koja zena na temi da me hoce uspjela mi je reklama same sebe
Uh pa zar i ti traziz zemske?
:sad:
Muza vec imam tako da musko necu, pa reko kad vec spomnjes da se promovisem a na temi 90% zena mozda me koja i hoce :skoljka:
User avatar
delllboy79
Posts: 751
Joined: 09/01/2016 23:02

#1461 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by delllboy79 »

semmy wrote:
delllboy79 wrote:
semmy wrote:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ako ima koja zena na temi da me hoce uspjela mi je reklama same sebe
Uh pa zar i ti traziz zemske?
:sad:
Muza vec imam tako da musko necu, pa reko kad vec spomnjes da se promovisem a na temi 90% zena mozda me koja i hoce :skoljka:
A muz nema nista protiv da mu dovedes zensko drustvo u krevet ?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45504
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#1462 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Chmoljo »

Banned user for reason “kršenje pravila foruma”
» delllboy79

mjesec
emi_eft
Posts: 411
Joined: 20/07/2015 12:40

#1463 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by emi_eft »

semmy wrote:
Coconut wrote:Nisam mislila konkretno na tebe, vidis da sam odvojila recenicu, nego na ove dvije osobe koje su me prethodno citirale, ali sam zaboravila to da im napisem :D
A hvala na savjetu, ubuduce cu morati tako :D
Ja sam samo prezadovoljan klijent salona en studio, svidjalo se to tebi ili ne.

Vidim pominjes alverde kao organski sampon, pa sad ja tebe pitam sta to u njemu od sastava ima organsko kad kosta cca 4-5 km, po mojoj logici nista jer za taj novac ne mozes kupiti ni 2gr nicega organskog.
Pratim La Biosthetigue i na fb gdje imaju opis proizvoda i jako puno slika prezadovoljnih klijenata i zdrave i lijepe kose.
Cak mi nikad nije bilo mrsko saslusati frizere kad mi objasnjavaju o proizvodima i samom sastavu koji je od ricinusovog ulja, marokanskog arganovog ulja, moringe, kokosa, soje, pustinjska ruza, betain secerne repe, crni ovs, provitamin b-5 i jos mnogo biljnih aktivnih sastojaka. Pa jos i dodatno procitam i deklaraciju na istom gdje sve lijepo pise jer meni je moja kosa jako bitna i odkako sam kod njih na feniranju, farbanju ( prirodna sam crnka a obojena u prelijepu gold-copper blond sa bayalage tehnikom )i tretiranju maskama moja kosa je zdrava i sjajna.

I ja sam zadovoljna sa en studiom, ali oplakah :lol: :lol: :lol: nije bayalage vec balayage ..nije zvaka za ..zna se :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#1464 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Nisrin »

.
Last edited by Nisrin on 19/07/2016 23:25, edited 1 time in total.
User avatar
Angel_of...
Posts: 311
Joined: 24/07/2009 18:43

#1465 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Angel_of... »

Posalji Nisrin sve sto mislis da je od pomoci, posalji mi slike i otprilike cijene koliko placas itd... hvala ti :thumbup:
Sheftelija
Posts: 110
Joined: 16/02/2010 08:32

#1466 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Sheftelija »

Salon Beta, farbanje,šišanje i feniranje 70 KM. I to me ofarbao u dvije nijanse,ispod tamnije a preko nijansu svjetlije, kao to daje dubinu izgledu kose i stvarno je super. Šišanje sam već hvalila i prije. Imam jako tanku dlaku i srednje gustu kosu a on me ošišao tako da izgleda kao da imam duplo gušću. Samo šišanje je 35 KM.
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#1467 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by [Emma] »

Prpeoruka za neki slaon koji radi sa tonerima, Wella ili neki drugi? Oni prelivi što mi urade nakon što me izblajhaju mi ništa ne znače, ako i kojom srećom ne budem mrkvasta, onda sam žuta. I ako znate ima li negdje kod nas kupiti te tonere, u Keunu sam pitala, ali ih prodaju samo salonima. :(
User avatar
BadSanta
Posts: 387
Joined: 30/11/2011 22:43
Location: Sarajevo

#1468 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by BadSanta »

Nisrin wrote:.
Joj iz nekog ti razloga na mogu poslati pp :evil: valjda sam smotana.
Možeš mi samo reći jesi i dalje zadovoljna nashi proizvodima?
Možda se sjećaš da smo pričale nekad davnoooo o balayageu.
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 6767
Joined: 20/02/2013 14:14

#1469 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Cherry-Cherry »

@Emma, pitaj u Keune-voj prodavnici kojim salonima ih prodaju :zoka:
[Emma]
Posts: 350
Joined: 25/07/2012 01:25

#1470 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by [Emma] »

Cherry-Cherry wrote:@Emma, pitaj u Keune-voj prodavnici kojim salonima ih prodaju :zoka:
Bila sam u scc-u, kažu da ih prodaju samo salonima. Ali našla sam neke na stranici frizerlanda, valjda će biti dobri, mada ja bih voljela otići u frizerski gdje će mi nakon blajhanja staviti toner, a ne preljev koji se ispere čim operem kosu. :)

EDIT Tek sad vidjeh da si napisala da pitam za salone, rekli su mi neki sa I na Ilidži, ako nije Image, sad moguće je da onda taj salon koristi i njihove tonere.
upsy_daisy
Posts: 639
Joined: 04/01/2016 15:26

#1471 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by upsy_daisy »

[Emma] wrote:
Cherry-Cherry wrote:@Emma, pitaj u Keune-voj prodavnici kojim salonima ih prodaju :zoka:
Bila sam u scc-u, kažu da ih prodaju samo salonima. Ali našla sam neke na stranici frizerlanda, valjda će biti dobri, mada ja bih voljela otići u frizerski gdje će mi nakon blajhanja staviti toner, a ne preljev koji se ispere čim operem kosu. :)

EDIT Tek sad vidjeh da si napisala da pitam za salone, rekli su mi neki sa I na Ilidži, ako nije Image, sad moguće je da onda taj salon koristi i njihove tonere.
Salon Madonna koristi Keune.
upsy_daisy
Posts: 639
Joined: 04/01/2016 15:26

#1472 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by upsy_daisy »

Sheftelija wrote:Salon Beta, farbanje,šišanje i feniranje 70 KM. I to me ofarbao u dvije nijanse,ispod tamnije a preko nijansu svjetlije, kao to daje dubinu izgledu kose i stvarno je super. Šišanje sam već hvalila i prije. Imam jako tanku dlaku i srednje gustu kosu a on me ošišao tako da izgleda kao da imam duplo gušću. Samo šišanje je 35 KM.
Gdje je taj salon i koja je farba u pitanju?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#1473 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Roccohljup »

Za muškarce najbolji salon: "M&M" u H. Kreševljakovića (papagajka odmah pored ede staklara)
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#1474 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by CaneBos »

Ovo je za zene koje imaju suhu i ostecenu kosu. Dajte mi neki recept da se povrati elasticnost kose, da nije slamasta. Ne farbam se toliko cesto svaka 2 mjeseca otprilike i odmah da kazem da vec skoro godinu koristim arganovo ulje (ili nema efekta ili ovo koje uzimam u CM-u nije to pravo?!), pa preko maski sa maslinovim uljem, zumancem, kojekakvih conditioner ulja itd..ali..sve jako slabo. Osisala se skroz, pa je kosa nakon 4-5 mjeseci nesto izrasla i bila bolja i uradim posvijetljivanje vrhova. Ali taj blans mi je sada toliko isusio kosu da sam opet na 0! :roll:
Bericet
Posts: 1
Joined: 13/08/2016 16:19

#1475 Re: Najbolji frizerski salon u Sarajevu

Post by Bericet »

Ja ne vjerujem dok ne vidim. Pa kad mi neko preporuci svog frizera prvo pogledam u kosu i frizuru i sve mi se samo kaze. Od preporuka niko od nas ovdje nema nista. Ako se stvarno kunete u svog frizera zar najveca promocija njegovog/njenog rada nije upravo frizura?! Ali slika nema! Pa cak ni na fb stranicama frizerskih salona gdje primjetim da se promovisu samo boje i umjetnicki dojam ali ne i bezvremenski rez makazama. Znati osisati dobro bilo koji tip kose je UMJETNOST! Place mi se kada vidim koliko dobro su bile osisane nase majke, kao da su prije 30ak god bili bolji frizeri. O tipu frizura koje su se tada nosile ne bih, ali opet kao da je i danas bolje. Gdje god se okrenem vidim metle, neke bolje neke losije osisane, pa i sama sam vlasnica slicne jer ne mogu naci nekoga ko moze i zna uciniti vise. Em sto te danas osisaju za 10 min, mada ni to ne mora biti dokaz (ne)kvaliteta, ali cinjenica da ni ne pogledaju kakvu kosu sisaju je razocaravajuca. Mozda je moj komentar off topic, ali mislim da neko i ovo mora reci naglas. U suprotnom ispada samo da svako svog konja hvali a grivu ne pokazuje. Svaka cast sammy koja je svoju lijepu kosu i pokazala.
Post Reply